VOETBAL OP ZATERDAG

VOETBAL OP ZATERDAG

Ads 1

Content

Hoofdklasse B

 

WEDSTRIJDEN

 

 

 

VOLGENDE WEDSTRIJDEN

 

zaterdag 28 april
AZSV
- DFS
14.30

 

NSC Nijkerk
- Berkum
14.30

 

Staphorst
- CSV Apeldoorn
14.30

 

STAND

1 Eemdijk+ 27 15 7 5 52 59- 31 +28
2 SC Genemuiden 27 15 5 7 50 64- 40 +24
3 Ajax 27 14 5 8 47 61- 40 +21
4 Berkum 26 14 4 8 46 44- 34 +10
5 SDC Putten 27 11 8 8 41 40- 42 -2
6 Staphorst 26 10 9 7 39 47- 36 +11
7 Excelsior '31+ 26 11 5 10 38 32- 35 -3
8 Urk 26 11 3 12 36 39- 40 -1
9 Sparta Nijkerk 27 9 9 9 36 42- 32 +10
10 DFS 25 9 8 8 35 42- 39 +3
11 HZVV 27 7 8 12 29 32- 47 -15
12 AZSV 24 7 7 10 28 27- 36 -9
13 CSV Apeldoorn 25 7 6 12 27 45- 54 -9
14 NSC Nijkerk 24 7 5 12 26 40- 60 -20
15 Zuidvogels 27 6 7 14 25 35- 62 -27
16 Huizen 25 4 6 15 18 34- 55 -21

 

TOPSCORERS

 

 

SC Genemuiden Omar Kavak

 

25   (+4)

Staphorst Martijn Brakke 17  (+1)
NSC Nijkerk Nico van den Brom 16  (+2)
Berkum Chris van der Meulen 15  (+1)
Eemdijk Maikel de Harder 14
Ajax Stanley Akoy 13
Urk Hessel Snoek 13
Ajax Kenneth Misa Danso 12
Excelsior '31 Hielke Penterman 12
SDC Putten Jurian van den Brink 12
SDC Putten Rick Degenaar 10  (+1)
Zuidvogels Danny Roozendaal 10
DFS Luciën Dors 9  (+1)
NSC Nijkerk Yannick Cornelisz 9  (+1)
Ajax Bilal el Amrani 9
CSV Apeldoorn Steven van Es 9
Staphorst Heine Uuldriks 8  (+1)
CSV Apeldoorn Maarten Boeve 8
CSV Apeldoorn Sander Krijns 8
Eemdijk Evert Brouwers 8
Excelsior '31 Hakim Ezafzafi 8
Huizen Murat Önal 8
Huizen Quincy van Waveren 7  (+1)
Eemdijk Jasper Bolland 7
Sparta Nijkerk Frank Heus 7
AZSV Rik van der Eerden 6  (+1)
HZVV Marlon Luchtenberg 6  (+1)
Sparta Nijkerk Donny van der Wal 6  (+1)
Ajax Ricardo Fransberg 6
AZSV Brian Hogeweide 6
Berkum Johnsen Bacuna 6
CSV Apeldoorn Jamarro Diks 6
DFS Rutger Worm 6
Eemdijk Deen van Embricqs 6
SC Genemuiden Joran Pot 6
SC Genemuiden Sijmon Eenkhoorn 6
Staphorst Rob Mijnheer 6
Urk Jelle de Boer 6
Ajax Berry van 't Land 5
Berkum Marc van der Meulen 5
DFS Thijs Hendriks 5
SC Genemuiden Anne van der Kolk 5
Sparta Nijkerk Janic Makizodila 5
Urk Gerrit Tol 5
Eemdijk Zeger Beukers 4  (+1)
SC Genemuiden Jacco Riemens 4  (+1)
Ajax Zakaria el Biyar 4
DFS Arjan Goorman 4
DFS Noë Bokila 4
DFS Rick van Walsem 4
Eemdijk Argjend Selimi 4
Eemdijk Jan de Graaf 4
Huizen Thomas Malolepszy 4
NSC Nijkerk Eyüp Termelez 4
SC Genemuiden Arjen Hagenauw 4
SDC Putten Kees Pluim 4
Sparta Nijkerk Jesse Buitenhuis 4
Urk Jan van Slooten 4
Urk Riekelt Nentjes 4
Berkum Jeroen van Brummen 3  (+1)
NSC Nijkerk Yordi Grovenstein 3  (+1)
SC Genemuiden Roelof de Jong 3  (+1)
Staphorst Rémon Kroes 3  (+1)
Urk Klaas Romkes 3  (+1)
AZSV Joost Rasing 3
AZSV Robbin Thuss 3
AZSV Yeftha Nyamsangya 3
DFS Alex Scheffer 3
DFS Remy Raterink 3
Eemdijk Mauro Franken 3
Huizen Kevin Smit 3
HZVV Arjan Akkerman 3
HZVV Jos Fidom 3
HZVV Yoran Popovic 3
SC Genemuiden Erik Rotman 3
SC Genemuiden Frank Jansen 3
SDC Putten Martijn Duits 3
Sparta Nijkerk Jan Struijk 3
Sparta Nijkerk Junior Albertus 3
Sparta Nijkerk Rick Boersma 3
Staphorst Mark Veldmate 3
Staphorst William de Boer 3
Zuidvogels Jaap Jong 3
Zuidvogels Jermain Heldoorn 3
Zuidvogels Niels van der Zaal 3
Zuidvogels Richard Gooijer 3
Zuidvogels Steve Promes 3
Ajax Edwin Soenarto 2  (+1)
AZSV Kars Vierwind 2  (+1)
SDC Putten Rick van den Brink 2  (+1)
Sparta Nijkerk Jean-Willy Mapinga 2  (+1)
Ajax Jack van Moerkerk 2
Ajax Siver Abdulrahman 2
AZSV Sjoerd te Boekhorst 2
Berkum Björn Bakker 2
Berkum Jason Huisman 2
Berkum Mark Bloemendaal 2
Berkum Ruud Wellenberg 2
Berkum Youp Kok 2
CSV Apeldoorn Fedde Timmer 2
CSV Apeldoorn Hüseyin Güveli 2
CSV Apeldoorn Joost Krijns 2
CSV Apeldoorn Mark Fennebeumer 2
DFS Tim Sanders 2
Excelsior '31 Boy Boeloerditi 2
Excelsior '31 Cem Köse 2
Excelsior '31 Mirko Zwiers 2
Excelsior '31 Niek Davina 2
Excelsior '31 Tom Brummelhuis 2
Huizen Hidde van der Veldt 2
Huizen Joey Papamelodias 2
Huizen Renee Troost 2
HZVV Jan Hup 2
HZVV Kelly João 2
HZVV Milan Ronkes 2
NSC Nijkerk Jonas Katshima 2
SC Genemuiden Danny Menting 2
SDC Putten Abdelmoumin Cherkaoui 2
Sparta Nijkerk Mohammed al Haydar 2
Sparta Nijkerk Rick Knoop 2
Staphorst Dennis Rosink 2
Staphorst Mark Schra 2
Zuidvogels Ivo de Heus 2
Zuidvogels Ricardo Tat 2
Zuidvogels Tim Horsmeier 2
Ajax Cedric Main 1  (+1)
HZVV Frank Strijker 1  (+1)
Ajax Maurice Renger 1
Ajax Mike van 't Land 1
Ajax Soeremly te Vrede 1
Ajax Tim de Jong 1
AZSV Yordi Orriëns 1
Berkum Hoeseb Yacob 1
Berkum Jordi Lemmens 1
CSV Apeldoorn Bruce Schotman 1
CSV Apeldoorn Charlie van der Hulst 1
CSV Apeldoorn David Spoelstra 1
CSV Apeldoorn Jesse Hartgers 1
CSV Apeldoorn Jesse Perdon 1
CSV Apeldoorn Maikel Lange 1
DFS Marc Harlaux 1
DFS Mart Raterink 1
Eemdijk David van de Groep 1
Eemdijk Floris Mulder 1
Eemdijk Jan Pieter Hartog 1
Eemdijk Jordie Huijgen 1
Eemdijk Wouter Bout 1
Excelsior '31 Amanuel Isa 1
Huizen Aron Klaassen 1
Huizen Danny Benning 1
Huizen Desmond Mensen 1
Huizen Lucas Pelgrum 1
Huizen Lucas van Esterik 1
Huizen Randy Onuoha 1
HZVV Alex Zomer 1
HZVV Lorenzo Valente 1
HZVV Paul Bangura 1
HZVV Reza Hosseini 1
HZVV Sander Džemidžic 1
HZVV Tim Mulder 1
HZVV Yannick Manusiwa 1
NSC Nijkerk Barry de Winter 1
NSC Nijkerk Chan-Ali Turksoy 1
NSC Nijkerk Dave Knikker 1
NSC Nijkerk Rinke Rozema 1
NSC Nijkerk Roy Schaap 1
SC Genemuiden Dirk Muis 1
SC Genemuiden Frank Kuurman 1
SDC Putten Iwan Bos 1
SDC Putten Jefta van den Broek 1
SDC Putten Jerry Geurtsen 1
SDC Putten Joost Heerschop 1
SDC Putten Rob Buter 1
SDC Putten Sander Duits 1
SDC Putten Thomas Amende 1
Sparta Nijkerk Dennis van der Wal 1
Sparta Nijkerk Jorrit Fiegen 1
Sparta Nijkerk Rafael Boer 1
Staphorst Bas de Vries 1
Staphorst Ewald Koster 1
Staphorst Mike Reuvers 1
Urk Lucas Nagel 1
Urk Marinus Snoek 1
Zuidvogels Hidde van Erkel 1
Zuidvogels Jonathan Mehrez 1
Zuidvogels Michel de Wit 1
Zuidvogels Stephan Campbell 1

Gele en rode kaarten

Excelsior '31 Amanuel Isa   Gele kaart 9 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
NSC Nijkerk Rinke Rozema   Gele kaart 6 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
HZVV Jan Hup   Gele kaart 7
NSC Nijkerk Roy Schaap   Gele kaart 7
NSC Nijkerk Dave Knikker   Gele kaart 6
Sparta Nijkerk Mohammed al Haydar   Gele kaart 6
Staphorst Reinier Crediet   Gele kaart 6
Urk Klaas Kramer   Gele kaart 6
Urk Marinus Snoek   Gele kaart 6
SC Genemuiden Omar Kavak   Gele kaart 4 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1 Rode kaart 1
SDC Putten Rick Degenaar   Gele kaart 4 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1 Rode kaart 1
Eemdijk Jan Pieter Hartog   Gele kaart 4 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
SDC Putten Rick van den Brink   Gele kaart 5 Rode kaart 2
DFS Rick van Walsem   Gele kaart 5 Rode kaart 1
Excelsior '31 Niek Averesch   Gele kaart 5 Rode kaart 1
Excelsior '31 Tom Brummelhuis   Gele kaart 5 Rode kaart 1
Urk Bennie Dunnink   Gele kaart 5 Rode kaart 1
Urk Dick Hakvoort   Gele kaart 5 Rode kaart 1
Ajax Glenn van Zoolingen   Gele kaart 5
Berkum Björn Bakker   Gele kaart 5
CSV Apeldoorn Jamarro Diks   Gele kaart 5
CSV Apeldoorn Jeremy Jonker   Gele kaart 5
Eemdijk Sjohn van Gulik   Gele kaart 5
Excelsior '31 Boy Boeloerditi   Gele kaart 5
Excelsior '31 Simon Baysoy   Gele kaart 5
Huizen Joey Papamelodias   Gele kaart 5
SDC Putten Kees Pluim   Gele kaart 5
Sparta Nijkerk Dennis van der Wal   Gele kaart 5
Urk Jan van Slooten   Gele kaart 5
Ajax Bilal el Amrani   Gele kaart 3 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Ajax Edwin Soenarto   Gele kaart 4
Ajax Lars Middelwijk   Gele kaart 4
AZSV Bram Rensing   Gele kaart 4
DFS Noë Bokila   Gele kaart 4
Eemdijk Zeger Beukers   Gele kaart 4
Huizen Danny Benning   Gele kaart 4
HZVV Reza Hosseini   Gele kaart 4
SC Genemuiden Dirk Muis   Gele kaart 4
SC Genemuiden Jacco Riemens   Gele kaart 4
SDC Putten Jerry Geurtsen   Gele kaart 4
SDC Putten Wouter de Bruin   Gele kaart 4
Staphorst Mark Veldmate   Gele kaart 4
Urk Lucas Nagel   Gele kaart 4
Zuidvogels Richard Gooijer   Gele kaart 4
CSV Apeldoorn Melvin Bresser   Gele kaart 2 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1 Rode kaart 1
CSV Apeldoorn Mark Fennebeumer   Gele kaart 2 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Staphorst Lars Heuvelman   Gele kaart 2 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
HZVV Alex Zomer   Gele kaart 3 Rode kaart 2
Berkum Marc van der Meulen   Gele kaart 3 Rode kaart 1
Excelsior '31 Mirko Zwiers   Gele kaart 3 Rode kaart 1
Ajax Berry van 't Land   Gele kaart 3
Ajax Jack van Moerkerk   Gele kaart 3
AZSV Brian Hogeweide   Gele kaart 3
AZSV Kars Vierwind   Gele kaart 3
AZSV Max Jansen   Gele kaart 3
AZSV Niek te Veluwe   Gele kaart 3
Berkum Hoeseb Yacob   Gele kaart 3
CSV Apeldoorn Charlie van der Hulst   Gele kaart 3
CSV Apeldoorn Rob Diderik   Gele kaart 3
CSV Apeldoorn Steven van Es   Gele kaart 3
DFS Arjan Goorman   Gele kaart 3
DFS Marc Harlaux   Gele kaart 3
DFS Rutger Worm   Gele kaart 3
Eemdijk Floris Mulder   Gele kaart 3
Eemdijk Jasper Bolland   Gele kaart 3
Huizen Aron Klaassen   Gele kaart 3
Huizen Desmond Mensen   Gele kaart 3
Huizen Randy Onuoha   Gele kaart 3
Huizen Thomas Malolepszy   Gele kaart 3
HZVV Arjan Akkerman   Gele kaart 3
NSC Nijkerk Daimy Rijnsburger   Gele kaart 3
NSC Nijkerk Darryl Bobson   Gele kaart 3
NSC Nijkerk Martijn Schilthuis   Gele kaart 3
SC Genemuiden Joran Pot   Gele kaart 3
SC Genemuiden Roelof de Jong   Gele kaart 3
SDC Putten Joost Heerschop   Gele kaart 3
SDC Putten Manuel Hoogewoning   Gele kaart 3
SDC Putten Sander Duits   Gele kaart 3
SDC Putten Thomas Amende   Gele kaart 3
Sparta Nijkerk Frank Heus   Gele kaart 3
Sparta Nijkerk Mark Groenewoudt   Gele kaart 3
Sparta Nijkerk Rafael Boer   Gele kaart 3
Sparta Nijkerk Rick Knoop   Gele kaart 3
Staphorst Frank van der Burg   Gele kaart 3
Staphorst Rob Mijnheer   Gele kaart 3
Urk Gerrit Tol   Gele kaart 3
Urk Riekelt Jan Brands   Gele kaart 3
Zuidvogels Daryl Yngard   Gele kaart 3
Zuidvogels Ricardo Tat   Gele kaart 3
CSV Apeldoorn Richard van Schooten   Gele kaart 1 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
DFS Qendrim Beqiraj   Gele kaart 1 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
HZVV Jos Fidom   Gele kaart 1 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
HZVV Yannick Manusiwa   Gele kaart 1 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
SDC Putten Jurian van den Brink   Gele kaart 1 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Urk Riekelt Nentjes   Gele kaart 1 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Ajax Roy Deken   Gele kaart 2 Rode kaart 1
Berkum Dennis Horstman   Gele kaart 2 Rode kaart 1
CSV Apeldoorn Sander Krijns   Gele kaart 2 Rode kaart 1
DFS Corné Davelaar   Gele kaart 2 Rode kaart 1
Ajax Mike van 't Land   Gele kaart 2
Berkum Chris van der Meulen   Gele kaart 2
Berkum Jason Huisman   Gele kaart 2
Berkum Jeroen van Brummen   Gele kaart 2
Berkum Johnsen Bacuna   Gele kaart 2
CSV Apeldoorn Jesse Hartgers   Gele kaart 2
CSV Apeldoorn Maikel Lange   Gele kaart 2
DFS Jim van Alst   Gele kaart 2
DFS Lorenzo Davids   Gele kaart 2
Eemdijk Argjend Selimi   Gele kaart 2
Eemdijk Klaas Bout   Gele kaart 2
Eemdijk Maikel de Harder   Gele kaart 2
Eemdijk Wouter Bout   Gele kaart 2
Excelsior '31 Dylan Vosskuhler   Gele kaart 2
Excelsior '31 Hakim Ezafzafi   Gele kaart 2
Huizen Hidde van der Veldt   Gele kaart 2
Huizen Kevin Rijnvis   Gele kaart 2
Huizen Murat Önal   Gele kaart 2
Huizen Renee Troost   Gele kaart 2
HZVV Lorenzo Valente   Gele kaart 2
HZVV Marlon Luchtenberg   Gele kaart 2
NSC Nijkerk Chan-Ali Turksoy   Gele kaart 2
NSC Nijkerk Damian Ranzijn   Gele kaart 2
NSC Nijkerk Jonas Katshima   Gele kaart 2
SC Genemuiden Arend van de Wetering   Gele kaart 2
SC Genemuiden Frank Kuurman   Gele kaart 2
SC Genemuiden Job van Dalfsen   Gele kaart 2
SC Genemuiden Raymond Beukeveld   Gele kaart 2
SC Genemuiden Rick Doorn   Gele kaart 2
SDC Putten Abdelmoumin Cherkaoui   Gele kaart 2
SDC Putten Martijn Duits   Gele kaart 2
Sparta Nijkerk Ali Alkan   Gele kaart 2
Sparta Nijkerk Donny van der Wal   Gele kaart 2
Sparta Nijkerk Jan Struijk   Gele kaart 2
Sparta Nijkerk Jesse Buitenhuis   Gele kaart 2
Sparta Nijkerk Junior Albertus   Gele kaart 2
Staphorst Dennis Rosink   Gele kaart 2
Staphorst Ewald Koster   Gele kaart 2
Staphorst Heine Uuldriks   Gele kaart 2
Staphorst Mark Schra   Gele kaart 2
Staphorst Martijn Brakke   Gele kaart 2
Staphorst Rémon Kroes   Gele kaart 2
Urk Maarten Dijkhuizen   Gele kaart 2
Zuidvogels Danny Roozendaal   Gele kaart 2
Zuidvogels Hidde van Erkel   Gele kaart 2
Zuidvogels Michel de Wit   Gele kaart 2
Zuidvogels Terry Bóné   Gele kaart 2
Ajax Cerillio Cijntje   Gele kaart 1 Rode kaart 1
Ajax Kenneth Misa Danso   Gele kaart 1 Rode kaart 1
Ajax Stanley Akoy   Gele kaart 1 Rode kaart 1
AZSV Robbin Thuss   Gele kaart 1 Rode kaart 1
AZSV Yeftha Nyamsangya   Gele kaart 1 Rode kaart 1
Berkum Jordi Lemmens   Gele kaart 1 Rode kaart 1
Huizen Jordey Buitenhuis   Gele kaart 1 Rode kaart 1
Sparta Nijkerk Muhammed Dinc   Gele kaart 1 Rode kaart 1
Ajax Chima Bosman   Gele kaart 1
Ajax Jake Wollgarten   Gele kaart 1
Ajax Stephan Veenboer   Gele kaart 1
Ajax Tim de Jong   Gele kaart 1
Ajax Veirano Slager   Gele kaart 1
AZSV Jonathan Goosen   Gele kaart 1
AZSV Matthijs Ebbers   Gele kaart 1
AZSV Sjoerd te Boekhorst   Gele kaart 1
AZSV Yordi Orriëns   Gele kaart 1
Berkum Bjorn Bakker   Gele kaart 1
Berkum Daniël Holsappel   Gele kaart 1
Berkum Dominic van Hoof   Gele kaart 1
Berkum Jasper Bremmer   Gele kaart 1
Berkum Mark Bloemendaal   Gele kaart 1
Berkum Thom Kooke   Gele kaart 1
Berkum Youp Kok   Gele kaart 1
CSV Apeldoorn Bruce Schotman   Gele kaart 1
CSV Apeldoorn Fedde Timmer   Gele kaart 1
CSV Apeldoorn Maarten Boeve   Gele kaart 1
CSV Apeldoorn Richard van Beek   Gele kaart 1
DFS Mart Raterink   Gele kaart 1
DFS Thijs Hendriks   Gele kaart 1
Eemdijk David van de Groep   Gele kaart 1
Eemdijk Deen van Embricqs   Gele kaart 1
Eemdijk Evert Brouwers   Gele kaart 1
Eemdijk Jorni Camps   Gele kaart 1
Eemdijk Mauro Franken   Gele kaart 1
Excelsior '31 Cem Köse   Gele kaart 1
Excelsior '31 Hielke Penterman   Gele kaart 1
Excelsior '31 Melvin Koetsier   Gele kaart 1
Excelsior '31 Michel Gerritsen Mulkes   Gele kaart 1
Excelsior '31 Niek Davina   Gele kaart 1
Excelsior '31 Ogúzhan Sahin   Gele kaart 1
Excelsior '31 Stijn Beverdam   Gele kaart 1
Huizen Lucas Pelgrum   Gele kaart 1
Huizen Lucas van Esterik   Gele kaart 1
Huizen Nino van Jaarsveld   Gele kaart 1
Huizen Quincy van Waveren   Gele kaart 1
Huizen Rinaldo O'Niel   Gele kaart 1
HZVV Erwin Breukelman   Gele kaart 1
HZVV Frank Strijker   Gele kaart 1
HZVV Paul Bangura   Gele kaart 1
HZVV Yoran Popovic   Gele kaart 1
NSC Nijkerk Eyüp Termelez   Gele kaart 1
NSC Nijkerk Jeff van der Bult   Gele kaart 1
NSC Nijkerk Nico van den Brom   Gele kaart 1
NSC Nijkerk Pim Kers   Gele kaart 1
NSC Nijkerk Yannick Cornelisz   Gele kaart 1
NSC Nijkerk Yordi Grovenstein   Gele kaart 1
SC Genemuiden Anne van der Kolk   Gele kaart 1
SC Genemuiden Danny Menting   Gele kaart 1
SC Genemuiden Erik Rotman   Gele kaart 1
SC Genemuiden Robert Boes   Gele kaart 1
SDC Putten Alexander Sijtsma   Gele kaart 1
SDC Putten Jefta van den Broek   Gele kaart 1
SDC Putten Wesley de Ruiter   Gele kaart 1
Sparta Nijkerk Brian Bawuah   Gele kaart 1
Sparta Nijkerk Jorrit Fiegen   Gele kaart 1
Sparta Nijkerk Wesley de Laat   Gele kaart 1
Staphorst Bas de Vries   Gele kaart 1
Staphorst William de Boer   Gele kaart 1
Urk Cornelis Koffeman   Gele kaart 1
Urk Hessel Snoek   Gele kaart 1
Urk Jelle de Boer   Gele kaart 1
Urk Johan Loosman   Gele kaart 1
Zuidvogels Ivo de Heus   Gele kaart 1
Zuidvogels Jerghinio Sahadewsing   Gele kaart 1
Zuidvogels Jermain Heldoorn   Gele kaart 1
Zuidvogels Michiel Foppen   Gele kaart 1
Zuidvogels Richard Gooier   Gele kaart 1
Zuidvogels Stephan Campbell   Gele kaart 1
Zuidvogels Tim Horsmeier   Gele kaart 1
DFS Luciën Dors   Rode kaart 1
Huizen Wouter Vente   Rode kaart 1
SC Genemuiden Matthias Breman   Rode kaart 1
Zuidvogels Frank Mol   Rode kaart 1
Zuidvogels Niels van der Zaal   Rode kaart 1
 

 

ALLE UITSLAGEN

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
  1  CSV Apeldoorn *** 3-0 2-2 2-6 1-1 3-1   1-1 1-3 1-1 1-2   1-0 2-3 1-2 3-0
  2  AZSV   ***   1-1 0-1   1-0     1-1 0-1 4-1 0-0 3-1 0-0 1-0
  3  HZVV 3-1 1-4 *** 1-2 3-1   0-0 0-0 1-1 1-3 1-0 0-0 1-0 2-1 2-3 1-2
  4  Ajax 0-0 2-1 3-2 *** 4-0 5-1   1-4 2-0 2-2 0-2 1-2 5-2 2-2 1-2  
  5  Urk 5-1 3-3 2-0 0-1 *** 1-3 1-0 2-0   0-2   3-0 1-2 2-2 1-0 1-2
  6  Huizen 3-4 1-2 4-0 0-5 0-3 *** 1-2   3-0 0-0 0-1 1-2 3-3 1-4 0-0 1-3
  7  Sparta Nijkerk 4-2 3-0 2-2 2-1   2-2 *** 1-1 2-3 2-3 1-1 0-2 4-1 3-0 0-1 0-0
  8  DFS   2-0 1-1 1-2 2-3 4-2 0-4 *** 2-0 0-3 0-3 3-0 2-2 2-0 0-2  
  9  SDC Putten 4-2 1-1 3-0 1-0 1-0 2-1 1-1 1-1 *** 5-2 1-1 1-1 3-1 2-4   2-0
10  Staphorst   0-0 3-2 2-3 1-3 2-2 1-0   0-0 *** 1-1 1-2   6-0 1-0 0-1
11  Eemdijk 4-3   5-1 4-3 2-3 3-2 1-0 2-2 4-0 0-1 *** 2-1 6-0 2-2 1-2 0-0
12  SC Genemuiden 0-2 3-0 0-0 3-1 4-1 4-0 1-1 1-4 5-1 3-3 2-4 *** 6-0   3-2 2-1
13  Zuidvogels 4-1 4-0 3-1   2-1 0-0 0-3 1-1 0-2 1-5 3-3 0-6 *** 3-0 0-1  
14  NSC Nijkerk 0-5 1-2   0-4     3-3 2-4 1-0 4-2   3-7 2-1 ***   0-0
15  Berkum 5-2 4-2 0-1 1-2 3-0   1-2 3-2 2-2 2-1 0-4   2-2 1-0 *** 4-1
16  Excelsior '31 0-0 2-1 1-3 2-2 1-0 0-2 2-0 2-3 4-0   1-0 1-3 2-0 1-5 3-1 ***
Klik op de uitslag voor de karakteristieken.

 

EERSTE PERIODE

1 Excelsior '31 10 7 2 1 23 18- 6 +12
2 SC Genemuiden 10 6 2 2 20 25- 15 +10
3 Berkum 10 6 2 2 20 21- 14 +7
4 DFS 10 5 4 1 19 19- 9 +10
5 Ajax 10 6 1 3 19 24- 16 +8
6 Eemdijk 10 4 3 3 15 16- 12 +4
7 SDC Putten 10 4 2 4 14 14- 21 -7
8 Staphorst 10 3 4 3 13 17- 12 +5
9 AZSV 10 3 4 3 13 6- 7 -1
10 Zuidvogels 10 3 3 4 12 17- 21 -4
11 HZVV 10 3 3 4 12 9- 16 -7
12 Sparta Nijkerk 10 2 4 4 10 15- 15 0
13 Urk 10 2 2 6 8 10- 19 -9
14 CSV Apeldoorn 10 1 4 5 7 19- 28 -9
15 Huizen 10 1 3 6 6 19- 25 -6
16 NSC Nijkerk 10 1 3 6 6 14- 27 -13

TWEEDE PERIODE

1 Eemdijk 10 7 2 1 23 25- 11 +14
2 Staphorst 9 5 4 0 19 19- 7 +12
3 SC Genemuiden 10 5 3 2 18 23- 11 +12
4 Urk 9 5 1 3 16 20- 10 +10
5 Berkum 9 5 1 3 16 14- 11 +3
6 SDC Putten 10 4 4 2 16 12- 9 +3
7 Sparta Nijkerk 10 4 3 3 15 13- 8 +5
8 CSV Apeldoorn 8 4 0 4 12 13- 13 0
9 Ajax 10 3 3 4 12 20- 20 0
10 HZVV 10 3 3 4 12 12- 17 -5
11 AZSV 7 2 2 3 8 13- 17 -4
12 DFS 8 2 2 4 8 12- 16 -4
13 NSC Nijkerk 8 2 2 4 8 10- 21 -11
14 Excelsior '31 9 2 1 6 7 6- 17 -11
15 Zuidvogels 10 2 1 7 7 11- 22 -11
16 Huizen 9 1 2 6 5 5- 18 -13

DERDE PERIODE

1 Ajax 7 5 1 1 16 17- 4 +13
2 Eemdijk 7 4 2 1 14 18- 8 +10
3 NSC Nijkerk 6 4 0 2 12 16- 12 +4
4 SC Genemuiden 7 4 0 3 12 16- 14 +2
5 Urk 7 4 0 3 12 9- 11 -2
6 Sparta Nijkerk 7 3 2 2 11 14- 9 +5
7 SDC Putten 7 3 2 2 11 14- 12 +2
8 Berkum 7 3 1 3 10 9- 9 0
9 CSV Apeldoorn 7 2 2 3 8 13- 13 0
10 DFS 7 2 2 3 8 11- 14 -3
11 Excelsior '31 7 2 2 3 8 8- 12 -4
12 Huizen 6 2 1 3 7 10- 12 -2
13 AZSV 7 2 1 4 7 8- 12 -4
14 Staphorst 7 2 1 4 7 11- 17 -6
15 Zuidvogels 7 1 3 3 6 7- 19 -12
16 HZVV 7 1 2 4 5 11- 14 -3

Footer

©Stichting Voetbal op ZaterdagRSSTwitterDisclaimer & cookiebeleidColofonAdverteren

Ads 2