VOETBAL OP ZATERDAG

VOETBAL OP ZATERDAG

Ads 1

Content

Derde divisie

 

WEDSTRIJDEN

 

 

 

VOLGENDE WEDSTRIJDEN

 

zaterdag 28 april
ACV
- ASWH
14.30

 

Capelle
- DOVO
14.30

 

DVS '33 Ermelo
- Jong Almere City FC
14.30

 

Harkemase Boys
- Jong FC Twente
14.30

 

Magreb '90
- ONS Sneek
14.30

 

ODIN '59
- Jong FC Volendam
14.30

 

Scheveningen
- Quick Boys
14.30

 

Jong FC Groningen
- VVOG
15.00

 

Spakenburg
- Spijkenisse
15.00

 

STAND

1 Spakenburg 29 19 4 6 61 59- 27 +32
2 Scheveningen+ 29 17 4 8 55 61- 41 +20
3 Quick Boys 29 17 3 9 54 53- 34 +19
4 Jong Almere City FC+ 29 16 5 8 53 65- 47 +18
5 DVS '33 Ermelo 29 16 4 9 52 60- 30 +30
6 Jong FC Volendam 29 16 2 11 50 57- 42 +15
7 Jong FC Groningen 28 14 6 8 48 58- 30 +28
8 ODIN '59 29 13 5 11 44 48- 42 +6
9 DOVO 29 11 9 9 42 47- 45 +2
10 VVOG 29 11 7 11 40 33- 39 -6
11 Harkemase Boys 27 12 2 13 38 45- 46 -1
12 Jong FC Twente 29 11 5 13 38 41- 38 +3
13 ASWH 29 9 10 10 37 36- 45 -9
14 ONS Sneek 29 9 6 14 33 54- 76 -22
15 Spijkenisse 29 5 12 12 27 48- 69 -21
16 Capelle 29 6 7 16 25 35- 52 -17
17 ACV 29 6 3 20 21 44- 74 -30
18 Magreb '90 28 2 4 22 3 25- 92 -67 7 punten in mindering

 

TOPSCORERS

 

 

Quick Boys Yordi Teijsse

 

22   

Spakenburg Kees Tol 19
Jong Almere City FC Khalid Tadmine 17  (+3)
DOVO Joshua Patrick 16  (+2)
ONS Sneek Curty Gonzales 16  (+1)
Spijkenisse Michael van Dommelen 15
DVS '33 Ermelo Maurice de Ruiter 14  (+1)
Jong FC Groningen Michael Breij 14  (+1)
Scheveningen Tim Peters 14
Jong FC Volendam Jordy Hilterman 13  (+1)
ONS Sneek Genridge Prijor 12  (+1)
VVOG Pernelly Biya 11  (+1)
ACV Marco van der Heide 11
ASWH Peter de Lange 11
Capelle Olaf van der Sande 11
DVS '33 Ermelo Daniël van Warven 10
Jong FC Volendam Dylan Mertens 10
Spakenburg Bert Steltenpool 10
Harkemase Boys Berwout Beimers 9  (+3)
Scheveningen Barry Rog 9  (+1)
DOVO Leon Toonen 9
DVS '33 Ermelo Benjamin Roemeon 9
DVS '33 Ermelo Gökhan Yasar 9
Jong FC Groningen Joël Donald 9
Spakenburg Philip Ties 9
Spijkenisse Serginho van Axel-Dongen 9
ODIN '59 Ahmed al Mahdi 8  (+3)
ASWH Kyle Doesburg 8
Harkemase Boys Henny Bouius 8
Jong Almere City FC Silvester van der Water 8
Jong FC Twente Rashaan Fernandes 8
ACV Pascal Huser 7  (+1)
ODIN '59 Jurjen Dikker 7  (+1)
Scheveningen Mehmet Aldogan 7  (+1)
ACV Romano Djababoe 7
Jong Almere City FC Nicky van Hilten 7
Magreb '90 Yasin Ouaj 7
ODIN '59 Jim Hulleman 7
ODIN '59 Milo Cremers 7
ODIN '59 Nigel Hardenberg 7
ONS Sneek Michael Lanting 7
Quick Boys Jesse van Nieuwkerk 7
VVOG Frank Hol 7
DOVO Salim Amerzgiou 6  (+1)
DVS '33 Ermelo Kay Velda 6
Harkemase Boys Jesse Renken 6
Jong FC Groningen David Browne 6
Jong FC Twente Dylan George 6
Magreb '90 Anwar Akrouh 6
Scheveningen Brandon Robinson 6
Scheveningen Levi Schwiebbe 6
Jong FC Twente Ritchie Zinga 5  (+2)
Jong FC Volendam Kay Tejan 5  (+1)
ACV Daniël Schans 5
DOVO Quincy Arends 5
DVS '33 Ermelo Mike Ahrens 5
Harkemase Boys Jan Hooiveld 5
Jong Almere City FC Adriaan Kruisheer 5
Jong Almere City FC Kenneth Aninkora 5
Jong FC Volendam Rodney Smorenberg 5
Quick Boys Reda Kharchouch 5
Scheveningen Robert Steemers 5
Spakenburg Olivier Pilon 5
Spijkenisse Marvin van der Pluijm 5
Jong FC Twente Jari Oosterwijk 4  (+1)
VVOG Guido de Graaf 4  (+1)
ASWH Ismail Yildirim 4
Capelle Boris Letterie 4
Capelle Bram de Bruin 4
Harkemase Boys Yannick Kaluzi 4
Jong Almere City FC James Efmorfidis 4
Jong FC Volendam Enzo Stroo 4
Jong FC Volendam Gerry Vlak 4
ONS Sneek Ale de Boer 4
Quick Boys Kelvin Maynard 4
Scheveningen Marvin Nieuwlaat 4
Spakenburg Tom Oostinjen 4
Spijkenisse Jazzy Adams 4
Jong Almere City FC Mink Peeters 3  (+2)
Harkemase Boys Ezra Schrijver 3  (+1)
Jong FC Groningen Uriel Antuna 3  (+1)
ACV Erik Eleveld 3
ACV Guus de Vries 3
ASWH Jerry Tieleman 3
ASWH Nick Slotboom 3
Capelle Angelmo Vyent 3
DOVO Adil Mahdadi 3
Jong FC Groningen Ajdin Hrustic 3
Jong FC Groningen Kasper Oldenburger 3
Jong FC Groningen Robbert de Vos 3
Jong FC Groningen Tim Freriks 3
Jong FC Twente Henk van Schaik 3
Jong FC Twente Jonatan Frimann 3
Magreb '90 Mohamed Talih 3
Magreb '90 Solace Uyi-Olaye 3
ODIN '59 Billy Tavares 3
ONS Sneek Serge Fatima 3
Quick Boys Delano a Cohen 3
Quick Boys Max van Steen 3
Scheveningen Jari de Jong 3
Scheveningen Samir el Moussaoui 3
Spakenburg Jasper Waalkens 3
Spakenburg Mike Vreekamp 3
ODIN '59 Jeffrey Klijbroek 2  (+1)
ODIN '59 Mart Willemse 2  (+1)
Spijkenisse Sander Barragan 2  (+1)
VVOG Wilko Braam 2  (+1)
ACV Dennis Molema 2
ACV Gijs Jasper 2
ASWH Jesper van den Bosch 2
ASWH Lars Bosscha 2
Capelle Bram van Eijk 2
Capelle Dave van der Steen 2
Capelle Kelvin Kalika 2
Capelle Sandin Avdic 2
Capelle Tim Vincken 2
DOVO Roy Bakkenes 2
DVS '33 Ermelo Coen Vloedgraven 2
Harkemase Boys Dennis van Duinen 2
Jong Almere City FC Achille Vaarnold 2
Jong Almere City FC Charles Hunter Telfer 2
Jong Almere City FC Dennis van der Heijden 2
Jong Almere City FC Jelle Goselink 2
Jong Almere City FC Samet Bulut 2
Jong FC Groningen Amir Absalem 2
Jong FC Groningen Marijn Ploem 2
Jong FC Groningen Tim Riksman 2
Jong FC Twente Isaac Buckley Ricketts 2
Jong FC Twente Ryan Trotman 2
Jong FC Twente Siebe Schets 2
Jong FC Volendam Anthony Berenstein 2
Jong FC Volendam Marco Tol 2
Jong FC Volendam Rafik el Hamdi 2
Jong FC Volendam Rodney Antwi 2
ODIN '59 Thom de Vries 2
ONS Sneek Arton Musliu 2
ONS Sneek Samir Merraki 2
Quick Boys Tim Bloemendaal 2
Scheveningen Mitchell de Vlugt 2
Spakenburg Barry Beijer 2
Spakenburg Tom van der Neut 2
Spijkenisse Daan Bourgonje 2
Spijkenisse Eric Polet 2
Spijkenisse Stefano Gonçalves 2
Spijkenisse Vincent Verbond 2
VVOG Desmond Sturing 2
VVOG Jeffrey Arends 2
ASWH Peter Verhoeve 1  (+1)
ASWH Stanley Husen 1  (+1)
Harkemase Boys Kellian van der Kaap 1  (+1)
Spijkenisse Dustin Mijnders 1  (+1)
ACV Jonah van der Werf 1
ACV Justin Mulder 1
ACV Nick Westebring 1
ACV Thomas Metzemaekers 1
ASWH Mels van Driel 1
Capelle Marciano Simonis 1
Capelle Omar Gomes Shee 1
Capelle Rutger de Bos 1
DOVO Bas Mooij 1
DOVO Dominique Kivuvu 1
DOVO Enrico Patrick 1
DOVO Nando Wormgoor 1
DOVO Nick Coster 1
DOVO Rocco Keizer 1
DVS '33 Ermelo Dennis Hollart 1
DVS '33 Ermelo Genaro Snijders 1
DVS '33 Ermelo Lars Dekker 1
DVS '33 Ermelo Niels Buijtenhuis 1
Harkemase Boys Johnny de Vries 1
Harkemase Boys Jorco van Hezel 1
Harkemase Boys Karel IJzerman 1
Harkemase Boys Kevin Mennega 1
Harkemase Boys Robert Stelpstra 1
Harkemase Boys Tom Boezerooy 1
Jong Almere City FC Faris Hammouti 1
Jong Almere City FC Julian Nak 1
Jong Almere City FC Mitchel Bergkamp 1
Jong Almere City FC Radinio Balker 1
Jong Almere City FC Sherjill Mac-Donald 1
Jong Almere City FC Tarik Evre 1
Jong FC Groningen Antonio Valentin Sefer 1
Jong FC Groningen Daniel Bouman 1
Jong FC Groningen Gerald Postma 1
Jong FC Groningen Lars Kramer 1
Jong FC Groningen Tom van de Looi 1
Jong FC Twente David Sambissa 1
Jong FC Twente Jarni Koorman 1
Jong FC Twente Joel Felix 1
Jong FC Twente Lukas Browning Lagerfeldt 1
Jong FC Twente Marko Kvasina 1
Jong FC Twente Vincent Schmidt 1
Jong FC Volendam Alex Plat 1
Jong FC Volendam Gijs Smal 1
Jong FC Volendam Jari Vlak 1
Jong FC Volendam Kevin van Gasteren 1
Jong FC Volendam Mohamed Betti 1
Jong FC Volendam Nick Doodeman 1
Jong FC Volendam Nick Zeijlmans 1
Jong FC Volendam Roy Tol 1
Magreb '90 Abdel Zouzou 1
Magreb '90 Ike Nanka-Bruce 1
Magreb '90 Omar el Ghazouani 1
Magreb '90 Renne Donkor 1
ODIN '59 Nicky Eekhout 1
ODIN '59 Ogür Kaya 1
ODIN '59 Tim van Gelder 1
ONS Sneek Anthony Berenstein 1
ONS Sneek Fabian Stevens 1
ONS Sneek Jan Dommerholt 1
ONS Sneek Klaas de Vries 1
ONS Sneek Rein Werumeus Buning 1
ONS Sneek Tim Oosterbaan 1
ONS Sneek Tom Arissen 1
Quick Boys Arie de Vreugd 1
Quick Boys Joey Ravensbergen 1
Quick Boys Kenny Anderson 1
Quick Boys Noah Barendse 1
Quick Boys Ricardo Kuijvenhoven 1
Scheveningen Björn Wagenaar 1
Scheveningen Kevin Gomez Nieto 1
Spakenburg Tom Menting 1
Spijkenisse Felino Jardim 1
Spijkenisse Marco de Borst 1
Spijkenisse Rephendry Amsterdam 1
VVOG Harrie Kersten 1
VVOG Jan Jurriën Hop 1
VVOG Joshua Tijdens 1
VVOG Thomas Vossebelt 1
VVOG Tim Muller 1

Gele en rode kaarten

Capelle Bram de Bruin   Gele kaart 7 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 2
Jong FC Groningen Tim Riksman   Gele kaart 8
Magreb '90 Omar Boukhari   Gele kaart 6 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1 Rode kaart 2
DOVO Nick Coster   Gele kaart 6 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Capelle Gertjan Rothman   Gele kaart 7
DOVO Marley Berkvens   Gele kaart 7
Magreb '90 Anwar Akrouh   Gele kaart 7
Quick Boys Mohamad Mahmoed   Gele kaart 7
ONS Sneek Ale de Boer   Gele kaart 5 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1 Rode kaart 1
ACV Guus de Vries   Gele kaart 5 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
ACV Ibrahim Sillah   Gele kaart 5 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
ASWH David Almeida   Gele kaart 5 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
VVOG Jeffrey Snijders   Gele kaart 6 Rode kaart 2
Jong FC Volendam Alex Plat   Gele kaart 6
Jong FC Volendam Jordy Hilterman   Gele kaart 6
Spakenburg Barry Beijer   Gele kaart 6
Spijkenisse Marvin van der Pluijm   Gele kaart 6
DVS '33 Ermelo Dennis Hollart   Gele kaart 4 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Harkemase Boys Jens Jurn Streutker   Gele kaart 4 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Jong Almere City FC Ruggero Mannes   Gele kaart 5 Rode kaart 1
ACV Erik Eleveld   Gele kaart 5
Capelle Jorn van Lunteren   Gele kaart 5
DOVO Joshua Patrick   Gele kaart 5
ODIN '59 Nicky Eekhout   Gele kaart 5
ONS Sneek Michael Lanting   Gele kaart 5
Quick Boys Delano a Cohen   Gele kaart 5
Scheveningen Leroy Resodihardjo   Gele kaart 5
Scheveningen Mitchell de Vlugt   Gele kaart 5
Spijkenisse Felino Jardim   Gele kaart 5
Jong FC Groningen Lars Kramer   Gele kaart 3 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1 Rode kaart 1
DVS '33 Ermelo Kay Velda   Gele kaart 3 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Jong FC Volendam Rodney Smorenberg   Gele kaart 3 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Spakenburg Giovanni Gravenbeek   Gele kaart 3 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Spijkenisse Michael van Dommelen   Gele kaart 3 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Capelle Jelle Pollemans   Gele kaart 4 Rode kaart 1
DOVO Rodney Ubbergen   Gele kaart 4 Rode kaart 1
DVS '33 Ermelo Jorran van Santen   Gele kaart 4 Rode kaart 1
ONS Sneek Serge Fatima   Gele kaart 4 Rode kaart 1
ACV Marco van der Heide   Gele kaart 4
ACV Romano Djababoe   Gele kaart 4
ACV Thomas Metzemaekers   Gele kaart 4
ASWH Jesper van den Bosch   Gele kaart 4
ASWH Lars Bosscha   Gele kaart 4
DOVO Enrico Patrick   Gele kaart 4
DVS '33 Ermelo Basil Camara   Gele kaart 4
Jong FC Groningen David Browne   Gele kaart 4
Jong FC Groningen Joël Donald   Gele kaart 4
Jong FC Twente Henk van Schaik   Gele kaart 4
Jong FC Volendam Jari Vlak   Gele kaart 4
Magreb '90 Ismael Sardi   Gele kaart 4
ODIN '59 Ron Scheffer   Gele kaart 4
ONS Sneek Gustavo van der Veen   Gele kaart 4
ONS Sneek Tim Oosterbaan   Gele kaart 4
Scheveningen Levi Schwiebbe   Gele kaart 4
Scheveningen Mehmet Aldogan   Gele kaart 4
Spijkenisse Stefano Gonçalves   Gele kaart 4
Spijkenisse Vincent Verbond   Gele kaart 4
VVOG Frans Koornberg   Gele kaart 4
VVOG Wesley de Klein   Gele kaart 4
Harkemase Boys Bart de Groot   Gele kaart 2 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Harkemase Boys Yannick Kaluzi   Gele kaart 2 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Jong Almere City FC Thomas Rier   Gele kaart 2 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Scheveningen Tim Peters   Gele kaart 2 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Spakenburg Bert Steltenpool   Gele kaart 2 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Magreb '90 Omar el Ghazouani   Gele kaart 3 Rode kaart 2
ASWH Peter de Lange   Gele kaart 3 Rode kaart 1
Capelle Bradly van der Meer   Gele kaart 3 Rode kaart 1
DOVO Roy Bakkenes   Gele kaart 3 Rode kaart 1
Harkemase Boys Kellian van der Kaap   Gele kaart 3 Rode kaart 1
ODIN '59 Nick Burger   Gele kaart 3 Rode kaart 1
VVOG Frank Hol   Gele kaart 3 Rode kaart 1
ACV Nick Westebring   Gele kaart 3
ASWH Kyle Doesburg   Gele kaart 3
ASWH Peter Verhoeve   Gele kaart 3
ASWH Stanley Husen   Gele kaart 3
Capelle Jamie Jaliens   Gele kaart 3
Capelle Sandin Avdic   Gele kaart 3
DOVO Ariën Bakkenes   Gele kaart 3
DOVO Mitchell de Zwart   Gele kaart 3
DVS '33 Ermelo Coen Vloedgraven   Gele kaart 3
DVS '33 Ermelo Mike Ahrens   Gele kaart 3
Harkemase Boys Dennis van Duinen   Gele kaart 3
Harkemase Boys Jesse Renken   Gele kaart 3
Jong Almere City FC Julian Nak   Gele kaart 3
Jong Almere City FC Kenneth Aninkora   Gele kaart 3
Jong Almere City FC Khalid Tadmine   Gele kaart 3
Jong Almere City FC Nicky van Hilten   Gele kaart 3
Jong FC Groningen Gerald Postma   Gele kaart 3
Jong FC Twente Joel Felix   Gele kaart 3
Jong FC Volendam Kay Tejan   Gele kaart 3
Magreb '90 Hoessain Jabir   Gele kaart 3
Magreb '90 Ilias Yagou   Gele kaart 3
Magreb '90 Yassine el Hanoudi   Gele kaart 3
ODIN '59 Jeffrey Klijbroek   Gele kaart 3
ODIN '59 Mart Willemse   Gele kaart 3
ODIN '59 Milo Cremers   Gele kaart 3
ONS Sneek Curty Gonzales   Gele kaart 3
Quick Boys Jesse van Nieuwkerk   Gele kaart 3
Quick Boys Kelvin Maynard   Gele kaart 3
Quick Boys Yordi Teijsse   Gele kaart 3
Scheveningen Brandon Robinson   Gele kaart 3
Scheveningen Marvin Nieuwlaat   Gele kaart 3
Spakenburg Mike Vreekamp   Gele kaart 3
Spakenburg Tom Oostinjen   Gele kaart 3
Spijkenisse Danny Groos   Gele kaart 3
Spijkenisse Dustin Mijnders   Gele kaart 3
Spijkenisse Sander Barragan   Gele kaart 3
VVOG Harrie Kersten   Gele kaart 3
VVOG Roelof de Groot   Gele kaart 3
VVOG Tim Muller   Gele kaart 3
VVOG Wilko Braam   Gele kaart 3
Capelle Dave van der Steen   Gele kaart 1 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Capelle Omar Gomez Shee   Gele kaart 1 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
DOVO Justin van Groen   Gele kaart 1 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Harkemase Boys Jim de Leeuw   Gele kaart 1 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Harkemase Boys Karel IJzerman   Gele kaart 1 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Jong FC Groningen Daniel Camara Bos   Gele kaart 1 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
ODIN '59 Jordi Tiktak   Gele kaart 1 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
ONS Sneek Klaas de Vries   Gele kaart 1 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
ASWH Mels van Driel   Gele kaart 2 Rode kaart 1
Jong FC Volendam Ali Ulusoy   Gele kaart 2 Rode kaart 1
Jong FC Volendam Darryl Bäly   Gele kaart 2 Rode kaart 1
Magreb '90 Anthony Berenstein   Gele kaart 2 Rode kaart 1
ONS Sneek Jelle de Graaf   Gele kaart 2 Rode kaart 1
Scheveningen Giovano van Ree   Gele kaart 2 Rode kaart 1
ACV Haaije Feenstra   Gele kaart 2
ACV Marcel Seip   Gele kaart 2
ACV Pascal Huser   Gele kaart 2
ASWH Ismail Yildirim   Gele kaart 2
ASWH Nick Slotboom   Gele kaart 2
Capelle Kai Fens   Gele kaart 2
Capelle Kelvin Kalika   Gele kaart 2
Capelle Olaf van der Sande   Gele kaart 2
Capelle Rutger de Bos   Gele kaart 2
DOVO Bas Mooij   Gele kaart 2
DOVO Nando Wormgoor   Gele kaart 2
DOVO Salim Amerzgiou   Gele kaart 2
DVS '33 Ermelo Benjamin Roemeon   Gele kaart 2
DVS '33 Ermelo Gökhan Yasar   Gele kaart 2
DVS '33 Ermelo Haico Epe   Gele kaart 2
DVS '33 Ermelo Roald de Vries   Gele kaart 2
Harkemase Boys Ezra Schrijver   Gele kaart 2
Harkemase Boys Henny Bouius   Gele kaart 2
Harkemase Boys Jan Hooiveld   Gele kaart 2
Harkemase Boys Simon IJzerman   Gele kaart 2
Harkemase Boys Tom Boezerooy   Gele kaart 2
Jong Almere City FC Achille Vaarnold   Gele kaart 2
Jong Almere City FC Mike Grim   Gele kaart 2
Jong FC Groningen Hampus Finndell   Gele kaart 2
Jong FC Groningen Robbert de Vos   Gele kaart 2
Jong FC Twente Dylan George   Gele kaart 2
Jong FC Twente Godfried Roemeratoe   Gele kaart 2
Jong FC Twente Jari Oosterwijk   Gele kaart 2
Jong FC Twente Jelle van der Heyden   Gele kaart 2
Jong FC Volendam Gerry Vlak   Gele kaart 2
Jong FC Volendam Nick Zeijlmans   Gele kaart 2
Jong FC Volendam Rafik el Hamdi   Gele kaart 2
Magreb '90 Dyllan Ahinful   Gele kaart 2
Magreb '90 Gogo Kinkela   Gele kaart 2
ODIN '59 Jim Hulleman   Gele kaart 2
ODIN '59 Lars Boekel   Gele kaart 2
ODIN '59 Tim van Gelder   Gele kaart 2
ONS Sneek Iloba Achuna   Gele kaart 2
ONS Sneek Samir Merraki   Gele kaart 2
Quick Boys Dennis van der Plas   Gele kaart 2
Quick Boys Noah Barendse   Gele kaart 2
Quick Boys Tim Bloemendaal   Gele kaart 2
Scheveningen Barry Rog   Gele kaart 2
Scheveningen Björn Wagenaar   Gele kaart 2
Spakenburg Sten Vreekamp   Gele kaart 2
Spakenburg Tom van der Neut   Gele kaart 2
Spijkenisse Etiën Mariana   Gele kaart 2
VVOG Pernelly Biya   Gele kaart 2
VVOG Zakaria Fadili   Gele kaart 2
ASWH Jerry Tieleman   Gele kaart 1 Rode kaart 1
DOVO Adil Mahdadi   Gele kaart 1 Rode kaart 1
DVS '33 Ermelo Maurice de Ruiter   Gele kaart 1 Rode kaart 1
Jong FC Volendam Stan Veerman   Gele kaart 1 Rode kaart 1
Magreb '90 Abdel Zouzou   Gele kaart 1 Rode kaart 1
Magreb '90 Michiel Belhadj   Gele kaart 1 Rode kaart 1
Magreb '90 Renne Donkor   Gele kaart 1 Rode kaart 1
Quick Boys Joey Ravensbergen   Gele kaart 1 Rode kaart 1
Scheveningen Jari de Jong   Gele kaart 1 Rode kaart 1
Spakenburg Philip Ties   Gele kaart 1 Rode kaart 1
VVOG Jan Jurriën Hop   Gele kaart 1 Rode kaart 1
ACV Alex Olteanu   Gele kaart 1
ACV Bart Woering   Gele kaart 1
ACV Ben Wormmeester   Gele kaart 1
ACV Daniël Schans   Gele kaart 1
ACV Dennis Hoekstra   Gele kaart 1
ACV Saber Hendriks   Gele kaart 1
ASWH Akin Arslan   Gele kaart 1
ASWH Danny de Jel   Gele kaart 1
ASWH Gilmaro van de Werp   Gele kaart 1
ASWH Stef Doedée   Gele kaart 1
Capelle Angelmo Vyent   Gele kaart 1
Capelle Boris Letterie   Gele kaart 1
Capelle Bram van Eijk   Gele kaart 1
Capelle Steven Olsthoorn   Gele kaart 1
Capelle Wilmer Kousemaker   Gele kaart 1
DOVO Dominique Kivuvu   Gele kaart 1
DVS '33 Ermelo Mathijs van Dusschoten   Gele kaart 1
DVS '33 Ermelo Niels Buijtenhuis   Gele kaart 1
Harkemase Boys Erich Jongeling   Gele kaart 1
Harkemase Boys Johnny de Vries   Gele kaart 1
Harkemase Boys Kevin Mennega   Gele kaart 1
Harkemase Boys Pier Veldman   Gele kaart 1
Jong Almere City FC Adriaan Kruisheer   Gele kaart 1
Jong Almere City FC Anwar Bensabouh   Gele kaart 1
Jong Almere City FC Arthur Ymele Feudijo   Gele kaart 1
Jong Almere City FC Arthur Ymele Feudjio   Gele kaart 1
Jong Almere City FC Delvechio Blackson   Gele kaart 1
Jong Almere City FC Dennis van der Heijden   Gele kaart 1
Jong Almere City FC Josef Kvida   Gele kaart 1
Jong Almere City FC Radinio Balker   Gele kaart 1
Jong Almere City FC Sam Krant   Gele kaart 1
Jong Almere City FC Samet Bulut   Gele kaart 1
Jong Almere City FC Samuel Brobbey   Gele kaart 1
Jong Almere City FC Sherjill MacDonald   Gele kaart 1
Jong Almere City FC Silvester van der Water   Gele kaart 1
Jong FC Groningen Ajdin Hrustic   Gele kaart 1
Jong FC Groningen Amir Absalem   Gele kaart 1
Jong FC Groningen Daniel Bouman   Gele kaart 1
Jong FC Groningen Kasper Oldenburger   Gele kaart 1
Jong FC Groningen Kevin Begois   Gele kaart 1
Jong FC Groningen Kolbeinn Birgir Finnson   Gele kaart 1
Jong FC Groningen Ludovit Reis   Gele kaart 1
Jong FC Groningen Marijn Ploem   Gele kaart 1
Jong FC Groningen Michael Breij   Gele kaart 1
Jong FC Groningen Tim Waterink   Gele kaart 1
Jong FC Groningen Tom van de Looi   Gele kaart 1
Jong FC Groningen Yoëll van Nieff   Gele kaart 1
Jong FC Twente Bob Vankan   Gele kaart 1
Jong FC Twente Dejan Trajkovski   Gele kaart 1
Jong FC Twente Delano Grootenhuis   Gele kaart 1
Jong FC Twente Jarni Koorman   Gele kaart 1
Jong FC Twente Jeffrey de Lange   Gele kaart 1
Jong FC Twente Jonatan Frimann   Gele kaart 1
Jong FC Twente Marco Kvasina   Gele kaart 1
Jong FC Twente Nikola Gjorgjev   Gele kaart 1
Jong FC Volendam Brian Plat   Gele kaart 1
Jong FC Volendam Derry Murkin   Gele kaart 1
Jong FC Volendam Dylan Mertens   Gele kaart 1
Jong FC Volendam Kees Kwakman   Gele kaart 1
Jong FC Volendam Mohamed Betti   Gele kaart 1
Jong FC Volendam Nick Runderkamp   Gele kaart 1
Jong FC Volendam Roy Tol   Gele kaart 1
Magreb '90 Denzel Prijor   Gele kaart 1
Magreb '90 Hicham Chatouani   Gele kaart 1
Magreb '90 Hicham Lechkar   Gele kaart 1
Magreb '90 Lassane Niekiema   Gele kaart 1
Magreb '90 Nordin Bourazama   Gele kaart 1
Magreb '90 Stanley Tailor   Gele kaart 1
Magreb '90 Tarik Karim   Gele kaart 1
Magreb '90 Yasin Ouaj   Gele kaart 1
ODIN '59 Ahmed al Mahdi   Gele kaart 1
ODIN '59 Billy Tavares   Gele kaart 1
ODIN '59 Jurjen Dikker   Gele kaart 1
ODIN '59 Nigel Hardenberg   Gele kaart 1
ONS Sneek Arton Musliu   Gele kaart 1
ONS Sneek Barry Ditewig   Gele kaart 1
ONS Sneek Chris Wijnja   Gele kaart 1
ONS Sneek Genridge Prijor   Gele kaart 1
ONS Sneek Lars Dommerholt   Gele kaart 1
ONS Sneek Patrick Amels   Gele kaart 1
ONS Sneek Volken Huisman   Gele kaart 1
Quick Boys Anthony Bentem   Gele kaart 1
Quick Boys Hamza Boukhari   Gele kaart 1
Quick Boys Jesper Hogedoorn   Gele kaart 1
Quick Boys Kenny Anderson   Gele kaart 1
Quick Boys Madjer Lukoki   Gele kaart 1
Quick Boys Max van Steen   Gele kaart 1
Quick Boys Reda Kharchouch   Gele kaart 1
Scheveningen Esin Gula   Gele kaart 1
Scheveningen Kevin Gomez Nieto   Gele kaart 1
Scheveningen Ruben Koorndijk   Gele kaart 1
Scheveningen Samir el Moussaoui   Gele kaart 1
Scheveningen Sven Wolsheimer   Gele kaart 1
Spakenburg Jasper Waalkens   Gele kaart 1
Spakenburg Olivier Pilon   Gele kaart 1
Spakenburg Tom Menting   Gele kaart 1
Spijkenisse Adam el Fazazi   Gele kaart 1
Spijkenisse Daan Bourgonje   Gele kaart 1
Spijkenisse Dyron Bijl   Gele kaart 1
Spijkenisse Eric Polet   Gele kaart 1
Spijkenisse Etien Mariana   Gele kaart 1
Spijkenisse Marco de Borst   Gele kaart 1
VVOG Jeffrey Arends   Gele kaart 1
VVOG Sam Doeve   Gele kaart 1
VVOG Thomas Vossebelt   Gele kaart 1
VVOG Yorick Hogetoorn   Gele kaart 1
ACV Dennis Molema   Rode kaart 1
Jong Almere City FC Arian Sevok   Rode kaart 1
Jong Almere City FC Dylan Nieuwenhuys   Rode kaart 1
Jong Almere City FC Tarik Evre   Rode kaart 1
Jong FC Twente Alexander Laukart   Rode kaart 1
ONS Sneek Frits Dantuma   Rode kaart 1
Scheveningen Jesper Leerdam   Rode kaart 1
 

 

ALLE UITSLAGEN

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
  1  ONS Sneek *** 1-1 3-2 3-3 4-2 3-2 3-1 4-1 5-1 1-1   2-5 3-0   1-3 1-4 0-2 0-2
  2  Jong Almere City FC 4-2 *** 4-2 2-0 2-1 0-1 2-0 5-1 8-1 2-0 1-4 2-4   1-4 3-1 1-4   2-2
  3  VVOG 1-2 3-3 *** 1-0 1-0 1-0 1-1 2-1 0-3 1-0 0-6   3-0 0-2 3-0 0-1 0-1  
  4  DOVO 3-3 2-0 1-0 *** 1-0 1-3 3-2 3-0 2-2   1-0   2-0 2-2 2-3 1-2 1-4 0-0
  5  Jong FC Twente 3-2 1-1 1-1 0-1 *** 4-0 2-2 1-0 0-1 3-2 1-0 0-1 4-1 2-0     1-2 2-1
  6  Jong FC Volendam 3-1 1-3 3-0 1-1 1-4 *** 3-0 4-2 2-1   0-2 1-0 8-1 2-0 0-1 3-2 3-2  
  7  ASWH 4-1 1-0 0-0 3-2 2-1 0-5 *** 2-0 1-1 0-1 4-1 1-3   2-2 0-3 0-1   1-0
  8  ACV 2-2 1-2 2-2 1-2 1-3 2-1   *** 5-3 1-3   3-1 3-3   5-2 2-4 2-3 4-1
  9  Spijkenisse 3-0 1-2 0-3 2-2 2-2 3-4 0-0 2-1 *** 2-2 2-2 3-0 2-2 0-2     2-6 2-2
10  Jong FC Groningen   0-1   2-2 3-0 2-1 5-0 5-1   *** 3-2 2-3 9-0 1-2 1-2 1-1 0-0 3-1
11  DVS '33 Ermelo 2-0       3-2 1-2 0-0 2-0 3-0 0-0 *** 0-1 5-0 5-1 1-0 0-3 1-3 6-1
12  Harkemase Boys 2-3   0-0 1-2   2-1   1-2 3-1   0-1 ***   0-2 3-1 0-1 4-2 2-3
13  Magreb '90   2-2 0-2   0-1 1-2 2-5   5-5 0-3 1-7 0-2 *** 0-2 1-2 1-4 2-0 0-4
14  Spakenburg 1-1   3-0 3-0 0-0 2-0   4-0   2-1 2-1 3-0 6-1 *** 0-2 2-0 1-2 5-2
15  Scheveningen 7-2 4-3   2-2 1-0   1-1 2-1 1-1 1-2 0-1 5-0 4-1 0-1 ***   3-2 2-0
16  Quick Boys 7-0 2-3 1-2 1-0 2-0   1-1   3-1 0-2 0-1 3-2 1-0 0-3 2-4 *** 1-0 0-2
17  ODIN '59   1-4 0-0 2-5     0-0 4-0 1-1 1-2 1-2 1-1 1-0 1-0 1-3 0-1 *** 2-0
18  Capelle 4-1 0-1 1-2     0-0 1-2 1-0   0-2 1-1 1-4 0-1 1-2 1-1 1-1 2-3 ***
Klik op de uitslag voor de karakteristieken.

 

EERSTE PERIODE

1 Jong Almere City FC 12 9 2 1 29 34- 14 +20
2 Spakenburg 12 8 3 1 27 26- 9 +17
3 Harkemase Boys 12 7 1 4 22 24- 19 +5
4 Quick Boys 12 7 1 4 22 20- 16 +4
5 DVS '33 Ermelo 12 6 2 4 20 23- 11 +12
6 DOVO 12 5 5 2 20 22- 16 +6
7 Jong FC Groningen 12 5 4 3 19 22- 15 +7
8 VVOG 12 5 3 4 18 16- 13 +3
9 Jong FC Twente 12 5 3 4 18 14- 12 +2
10 ASWH 12 3 6 3 15 16- 16 0
11 Jong FC Volendam 12 4 2 6 14 20- 21 -1
12 ACV 12 4 2 6 14 21- 28 -7
13 ODIN '59 12 4 1 7 13 18- 23 -5
14 Scheveningen 12 3 3 6 12 18- 24 -6
15 Capelle 12 3 1 8 10 12- 23 -11
16 ONS Sneek 12 2 3 7 9 18- 28 -10
17 Spijkenisse 12 1 6 5 9 21- 37 -16
18 Magreb '90 12 2 2 8 7 15- 35 -20

TWEEDE PERIODE

1 Scheveningen 11 9 1 1 28 29- 14 +15
2 Spakenburg 11 8 1 2 25 25- 11 +14
3 ODIN '59 11 7 3 1 24 18- 10 +8
4 Jong FC Groningen 11 7 2 2 23 28- 7 +21
5 Quick Boys 11 7 1 3 22 26- 13 +13
6 DVS '33 Ermelo 11 6 1 4 19 27- 14 +13
7 Jong Almere City FC 11 6 1 4 19 21- 23 -2
8 Jong FC Volendam 11 6 0 5 18 23- 17 +6
9 ONS Sneek 11 5 1 5 16 23- 32 -9
10 ASWH 11 4 3 4 15 13- 18 -5
11 VVOG 11 4 2 5 14 7- 16 -9
12 Spijkenisse 11 3 4 4 13 18- 17 +1
13 DOVO 11 3 3 5 12 14- 16 -2
14 Capelle 11 2 3 6 9 14- 19 -5
15 Jong FC Twente 11 2 2 7 8 12- 17 -5
16 Harkemase Boys 10 2 1 7 7 9- 17 -8
17 ACV 11 2 0 9 6 15- 28 -13
18 Magreb '90 10 0 1 9 1 5- 38 -33

DERDE PERIODE

1 Jong FC Volendam 6 6 0 0 18 14- 4 +10
2 Scheveningen 6 5 0 1 15 14- 3 +11
3 DVS '33 Ermelo 6 4 1 1 13 10- 5 +5
4 Jong FC Twente 6 4 0 2 12 15- 9 +6
5 Quick Boys 6 3 1 2 10 7- 5 +2
6 DOVO 6 3 1 2 10 11- 13 -2
7 Harkemase Boys 5 3 0 2 9 12- 10 +2
8 Spakenburg 6 3 0 3 9 8- 7 +1
9 VVOG 6 2 2 2 8 10- 10 0
10 ONS Sneek 6 2 2 2 8 13- 16 -3
11 ODIN '59 6 2 1 3 7 12- 9 +3
12 ASWH 6 2 1 3 7 7- 11 -4
13 Jong FC Groningen 5 2 0 3 6 8- 8 0
14 Capelle 6 1 3 2 6 9- 10 -1
15 Jong Almere City FC 6 1 2 3 5 10- 10 0
16 Spijkenisse 6 1 2 3 5 9- 15 -6
17 ACV 6 0 1 5 1 8- 18 -10
18 Magreb '90 6 0 1 5 1 5- 19 -14

Footer

©Stichting Voetbal op ZaterdagRSSTwitterDisclaimer & cookiebeleidColofonAdverteren

Ads 2