Districtsbeker - seizoen 2005-2006

Noord

  • 19okt
    Nijland
    3
    -
    0
    Black Boys
    19okt
    Nijland
    3

    Black Boys
    0
    19okt
    Raptim
    6
    -
    0
    SC Angelslo
    19okt
    Raptim
    6

    SC Angelslo
    0
    19okt
    VIOD
    2
    -
    1
    Broekster Boys
    19okt
    VIOD
    2

    Broekster Boys
    1
    19okt
    WVV
    4
    -
    0
    Nieuw Buinen
    19okt
    WVV
    4

    Nieuw Buinen
    0
    22okt
    Amicitia VMC (za)
    1
    -
    5
    Oranje Nassau
    22okt
    Amicitia VMC (za)
    1

    Oranje Nassau
    5
    22okt
    * ASC
    2
    -
    2
    De Wilper Boys
    22okt
    ASC *
    2

    De Wilper Boys
    2
    22okt
    * Blija
    3
    -
    3
    AVC
    22okt
    Blija *
    3

    AVC
    3
    22okt
    d'Olde Veste '54
    2
    -
    3
    Staphorst
    22okt
    d'Olde Veste '54
    2

    Staphorst
    3
    22okt
    Dokkum
    1
    -
    4
    Wykels Hallum
    22okt
    Dokkum
    1

    Wykels Hallum
    4
    22okt
    Donkerbroek
    2
    -
    4
    Heerenveens Boys
    22okt
    Donkerbroek
    2

    Heerenveens Boys
    4
    22okt
    DVSV
    3
    -
    2
    ZZVV
    22okt
    DVSV
    3

    ZZVV
    2
    22okt
    Emmen
    1
    -
    2
    HZVV
    22okt
    Emmen
    1

    HZVV
    2
    22okt
    Espel
    0
    -
    1
    CVVO
    22okt
    Espel
    0

    CVVO
    1
    22okt
    Farmsum
    1
    -
    5
    Godlinze
    22okt
    Farmsum
    1

    Godlinze
    5
    22okt
    FC LEO
    0
    -
    4
    GRC Groningen
    22okt
    FC LEO
    0

    GRC Groningen
    4
    22okt
    Friese Boys
    0
    -
    4
    Leeuw. Zwaluwen
    22okt
    Friese Boys
    0

    Leeuwarder Zwaluwen
    4
    22okt
    Gorecht
    1
    -
    2
    Holwierde
    22okt
    Gorecht
    1

    Holwierde
    2
    22okt
    Haulerwijkse Boys
    0
    -
    1
    Sleen (za)
    22okt
    Haulerwijkse Boys
    0

    Sleen (za)
    1
    22okt
    Kloosterburen
    2
    -
    8
    Groningen
    22okt
    Kloosterburen
    2

    Groningen
    8
    22okt
    KSC (za)
    1
    -
    4
    SVBO (zo)
    22okt
    KSC (za)
    1

    SVBO (zo)
    4
    22okt
    * Kuinre
    3
    -
    3
    VVI
    22okt
    Kuinre *
    3

    VVI
    3
    22okt
    Mussel
    1
    -
    1
    SJS *
    22okt
    Mussel
    1

    SJS *
    1
    22okt
    Oeverzwaluwen
    2
    -
    3
    FVC
    22okt
    Oeverzwaluwen
    2

    FVC
    3
    22okt
    ONB
    4
    -
    1
    FC Birdaard
    22okt
    ONB
    4

    FC Birdaard
    1
    22okt
    ONT
    3
    -
    3
    Oostergo *
    22okt
    ONT
    3

    Oostergo *
    3
    22okt
    Opende
    1
    -
    3
    Eenrum
    22okt
    Opende
    1

    Eenrum
    3
    22okt
    PKC '83
    4
    -
    0
    FC Lewenborg
    22okt
    PKC '83
    4

    FC Lewenborg
    0
    22okt
    RWF
    0
    -
    2
    Bergum
    22okt
    RWF
    0

    Bergum
    2
    22okt
    SC Berlikum
    5
    -
    1
    Arum
    22okt
    SC Berlikum
    5

    Arum
    1
    22okt
    SC Franeker
    0
    -
    3
    Blauw Wit '34
    22okt
    SC Franeker
    0

    Blauw Wit '34
    3
    22okt
    SC Loppersum
    1
    -
    0
    Noordwolde
    22okt
    SC Loppersum
    1

    Noordwolde
    0
    22okt
    Smilde '94 (za)
    2
    -
    1
    ZFC Zuidlaren (zo)
    22okt
    Smilde '94 (za)
    2

    ZFC Zuidlaren (zo)
    1
    22okt
    SVV '04
    2
    -
    1
    Erica '86
    22okt
    SVV '04
    2

    Erica '86
    1
    22okt
    Tollebeek
    2
    -
    11
    De Blesse
    22okt
    Tollebeek
    2

    De Blesse
    11
    22okt
    TOP '63
    2
    -
    5
    Sleat
    22okt
    TOP '63
    2

    Sleat
    5
    22okt
    Veendam 1894 (za)
    1
    -
    1
    Harkstede *
    22okt
    Veendam 1894 (za)
    1

    Harkstede *
    1
    22okt
    Wardy
    2
    -
    4
    De Sweach
    22okt
    Wardy
    2

    De Sweach
    4
    22okt
    Warga
    0
    -
    3
    Zeerobben
    22okt
    Warga
    0

    Zeerobben
    3
    22okt
    WEO
    0
    -
    6
    Corenos
    22okt
    WEO
    0

    Corenos
    6
    22okt
    WZS
    2
    -
    0
    Oudega
    22okt
    WZS
    2

    Oudega
    0
    22okt
    ZFC Zuidlaren (za)
    0
    -
    3
    Roden
    22okt
    ZFC Zuidlaren (za)
    0

    Roden
    3
    23okt
    Bakkeveen
    6
    -
    1
    ODV
    23okt
    Bakkeveen
    6

    ODV
    1
    23okt
    Bareveld
    1
    -
    4
    Westerwolde
    23okt
    Bareveld
    1

    Westerwolde
    4
    23okt
    BATO
    1
    -
    2
    Siddeburen
    23okt
    BATO
    1

    Siddeburen
    2
    23okt
    Bellingwolde
    1
    -
    6
    Helpman
    23okt
    Bellingwolde
    1

    Helpman
    6
    23okt
    BNC
    1
    -
    2
    Gronitas
    23okt
    BNC
    1

    Gronitas
    2
    23okt
    * Eext
    1
    -
    1
    Annen
    23okt
    Eext *
    1

    Annen
    1
    23okt
    EHS '85
    3
    -
    2
    THEO
    23okt
    EHS '85
    3

    THEO
    2
    23okt
    GAVC
    2
    -
    1
    Harlingen
    23okt
    GAVC
    2

    Harlingen
    1
    23okt
    Heiligerlee
    2
    -
    17
    De Vogels
    23okt
    Heiligerlee
    2

    De Vogels
    17
    23okt
    Hoogersmilde
    3
    -
    3
    Hoogeveen *
    23okt
    Hoogersmilde
    3

    Hoogeveen *
    3
    23okt
    IJhorst
    1
    -
    2
    Ruinerwold
    23okt
    IJhorst
    1

    Ruinerwold
    2
    23okt
    Meeden
    2
    -
    4
    Amicitia VMC (zo)
    23okt
    Meeden
    2

    Amicitia VMC (zo)
    4
    23okt
    MOVV
    4
    -
    4
    Groninger Boys *
    23okt
    MOVV
    4

    Groninger Boys *
    4
    23okt
    Nieuw Roden
    2
    -
    4
    Achilles 1894
    23okt
    Nieuw Roden
    2

    Achilles 1894
    4
    23okt
    Oosterstreek
    0
    -
    13
    Steenwijker Boys
    23okt
    Oosterstreek
    0

    Steenwijker Boys
    13
    23okt
    Oring
    5
    -
    1
    Diever
    23okt
    Oring
    5

    Diever
    1
    23okt
    RKO
    5
    -
    2
    Old Forward
    23okt
    RKO
    5

    Old Forward
    2
    23okt
    Schoonebeek
    3
    -
    3
    Titan *
    23okt
    Schoonebeek
    3

    Titan *
    3
    23okt
    Sleen (zo)
    1
    -
    3
    Dalen
    23okt
    Sleen (zo)
    1

    Dalen
    3
    23okt
    Sport Vereent
    1
    -
    4
    DIO Oosterwolde
    23okt
    Sport Vereent
    1

    DIO Oosterwolde
    4
    23okt
    Weerdinge
    0
    -
    1
    SC Erica
    23okt
    Weerdinge
    0

    SC Erica
    1
    23okt
    Woltersum
    7
    -
    2
    Astrea
    23okt
    Woltersum
    7

    Astrea
    2
    23okt
    Yde de Punt
    3
    -
    4
    HSC
    23okt
    Yde de Punt
    3

    HSC
    4
    23okt
    * Zuidwolde
    2
    -
    2
    Alcides
    23okt
    Zuidwolde *
    2

    Alcides
    2
  • 19feb
    Amicitia VMC (zo)
    3
    -
    1
    Oring
    19feb
    Amicitia VMC (zo)
    3

    Oring
    1
    19feb
    Bergum
    3
    -
    1
    GAVC
    19feb
    Bergum
    3

    GAVC
    1
    19feb
    De Blesse
    4
    -
    2
    Kuinre
    19feb
    De Blesse
    4

    Kuinre
    2
    19feb
    FVC
    7
    -
    1
    RKO
    19feb
    FVC
    7

    RKO
    1
    19feb
    Gronitas
    8
    -
    1
    ONB
    19feb
    Gronitas
    8

    ONB
    1
    19feb
    Harkstede
    4
    -
    0
    Woltersum
    19feb
    Harkstede
    4

    Woltersum
    0
    19feb
    Hoogeveen
    4
    -
    2
    Raptim
    19feb
    Hoogeveen
    4

    Raptim
    2
    19feb
    Roden
    0
    -
    1
    Achilles 1894
    19feb
    Roden
    0

    Achilles 1894
    1
    19feb
    Ruinerwold
    4
    -
    0
    DVSV
    19feb
    Ruinerwold
    4

    DVSV
    0
    19feb
    Steenwijker Boys
    4
    -
    1
    WZS
    19feb
    Steenwijker Boys
    4

    WZS
    1
    19feb
    Westerwolde
    3
    -
    0
    Eext
    19feb
    Westerwolde
    3

    Eext
    0
    23nov
    Siddeburen
    0
    -
    2
    SVBO
    23nov
    Siddeburen
    0

    SVBO
    2
    26nov
    Blauw Wit '34
    3
    -
    1
    PKC '83
    26nov
    Blauw Wit '34
    3

    PKC '83
    1
    26nov
    Corenos
    2
    -
    4
    Helpman
    (wedstrijd omgedraaid)
    26nov
    Corenos
    2

    Helpman
    4
    26nov
    De Sweach
    2
    -
    1
    SC Berlikum
    26nov
    De Sweach
    2

    SC Berlikum
    1
    26nov
    Eenrum
    4
    -
    1
    ASC
    26nov
    Eenrum
    4

    ASC
    1
    26nov
    GRC Groningen
    6
    -
    3
    Holwierde
    26nov
    GRC Groningen
    6

    Holwierde
    3
    26nov
    Heerenv. Boys
    1
    -
    1
    Zuidwolde *
    26nov
    Heerenveense Boys
    1

    Zuidwolde *
    1
    26nov
    * HSC
    1
    -
    1
    SC Loppersum
    26nov
    HSC *
    1

    SC Loppersum
    1
    26nov
    Leeuw. Zwaluwen
    2
    -
    0
    De Vogels
    26nov
    Leeuwarder Zwaluwen
    2

    De Vogels
    0
    26nov
    SJS
    1
    -
    0
    SC Erica
    26nov
    SJS
    1

    SC Erica
    0
    26nov
    Sleat
    0
    -
    3
    VIOD
    26nov
    Sleat
    0

    VIOD
    3
    26nov
    Wykels Hallum
    4
    -
    0
    CVVO
    26nov
    Wykels Hallum
    4

    CVVO
    0
    26nov
    Zeerobben
    7
    -
    0
    Blija
    26nov
    Zeerobben
    7

    Blija
    0
    17dec
    Godlinze
    0
    -
    3
    Bakkeveen
    17dec
    Godlinze
    0

    Bakkeveen
    3
    18feb
    * Dalen
    1
    -
    1
    Staphorst
    18feb
    Dalen *
    1

    Staphorst
    1
    18feb
    DIO Oosterwolde
    3
    -
    0
    SVV '04
    18feb
    DIO Oosterwolde
    3

    SVV '04
    0
    18feb
    Groninger Boys
    3
    -
    2
    Groningen
    18feb
    Groninger Boys
    3

    Groningen
    2
    18feb
    HZVV
    7
    -
    1
    EHS '85
    18feb
    HZVV
    7

    EHS '85
    1
    18feb
    Oostergo
    3
    -
    1
    Nijland
    18feb
    Oostergo
    3

    Nijland
    1
    18feb
    Sleen (za)
    0
    -
    0
    Smilde '94 *
    18feb
    Sleen (za)
    0

    Smilde '94 *
    0
    18feb
    Titan
    3
    -
    2
    Oranje Nassau
    18feb
    Titan
    3

    Oranje Nassau
    2
  • 25feb
    Bakkeveen
    0
    -
    3
    Harkemase Boys
    25feb
    Bakkeveen
    0

    Harkemase Boys
    3
    25feb
    Drachtster Boys
    3
    -
    1
    Blauw Wit '34
    25feb
    Drachtster Boys
    3

    Blauw Wit '34
    1
    25feb
    Flevo Boys
    1
    -
    1
    Sneek *
    25feb
    Flevo Boys
    1

    Sneek *
    1
    25feb
    GRC Groningen
    2
    -
    4
    ACV
    25feb
    GRC Groningen
    2

    ACV
    4
    25feb
    Zeerobben
    1
    -
    6
    SC Genemuiden
    25feb
    Zeerobben
    1

    SC Genemuiden
    6
    26feb
    Appingedam
    5
    -
    3
    WVV
    26feb
    Appingedam
    5

    WVV
    3
    26feb
    Zuidwolde
    2
    -
    4
    SC Joure
    26feb
    Zuidwolde
    2

    SC Joure
    4
    28feb
    HZVV
    4
    -
    0
    ONS Sneek
    terrein ONS Sneek
    28feb
    HZVV
    4

    ONS Sneek
    0
    28feb
    Urk
    4
    -
    2
    Hoogeveen
    28feb
    Urk
    4

    Hoogeveen
    2
    1mrt
    Be Quick Groningen
    4
    -
    1
    Dalen
    1mrt
    Be Quick Groningen
    4

    Dalen
    1
    8mrt
    Achilles 1894
    10
    -
    1
    Eenrum
    8mrt
    Achilles 1894
    10

    Eenrum
    1
    8mrt
    Bergum
    1
    -
    7
    WKE
    terrein WKE
    8mrt
    Bergum
    1

    WKE
    7
    22mrt
    Ruinerwold
    2
    -
    3
    Groninger Boys
    22mrt
    Ruinerwold
    2

    Groninger Boys
    3
  • 18mrt
    De Sweach
    0
    -
    6
    Gronitas
    18mrt
    De Sweach
    0

    Gronitas
    6
    18mrt
    Harkemase Boys
    10
    -
    1
    VIOD
    18mrt
    Harkemase Boys
    10

    VIOD
    1
    19mrt
    Helpman
    3
    -
    0
    DIO Oosterwolde
    19mrt
    Helpman
    3

    DIO Oosterwolde
    0
    4apr
    ACV
    5
    -
    0
    Steenwijker Boys
    4apr
    ACV
    5

    Steenwijker Boys
    0
    5apr
    Titan
    3
    -
    2
    SC Joure
    5apr
    Titan
    3

    SC Joure
    2
    11apr
    HZVV
    4
    -
    0
    Drachtster Boys
    11apr
    HZVV
    4

    Drachtster Boys
    0
    12apr
    Amicitia VMC (zo)
    0
    -
    2
    Achilles 1894
    12apr
    Amicitia VMC (zo)
    0

    Achilles 1894
    2
    12apr
    * Appingedam
    0
    -
    0
    Urk
    12apr
    Appingedam *
    0

    Urk
    0
    12apr
    Leeuw. Zwaluwen
    5
    -
    0
    De Blesse
    12apr
    Leeuwarder Zwaluwen
    5

    De Blesse
    0
    12apr
    SC Genemuiden
    4
    -
    0
    Wykels Hallum
    12apr
    SC Genemuiden
    4

    Wykels Hallum
    0
    12apr
    SJS
    -
    Harkstede
    Harkstede teruggetrokken
    12apr
    SJS

    Harkstede
    afg
    12apr
    Sneek
    13
    -
    1
    Oostergo
    12apr
    Sneek
    13

    Oostergo
    1
    12apr
    Westerwolde
    2
    -
    1
    Smilde '94
    12apr
    Westerwolde
    2

    Smilde '94
    1
    12apr
    WKE
    2
    -
    1
    Be Quick Groningen
    12apr
    WKE
    2

    Be Quick Groningen
    1
    13apr
    Groninger Boys
    3
    -
    4
    SVBO
    13apr
    Groninger Boys
    3

    SVBO
    4
    19apr
    FVC
    3
    -
    0
    HSC
    19apr
    FVC
    3

    HSC
    0
  • 20apr
    * SVBO
    0
    -
    0
    WKE
    20apr
    SVBO *
    0

    WKE
    0
    26apr
    Appingedam
    4
    -
    0
    Gronitas
    26apr
    Appingedam
    4

    Gronitas
    0
    26apr
    FVC
    1
    -
    6
    Sneek
    26apr
    FVC
    1

    Sneek
    6
    26apr
    Leeuw. Zwaluwen
    2
    -
    1
    Achilles 1894
    26apr
    Leeuwarder Zwaluwen
    2

    Achilles 1894
    1
    26apr
    SC Genemuiden
    5
    -
    0
    Helpman
    26apr
    SC Genemuiden
    5

    Helpman
    0
    26apr
    SJS
    0
    -
    4
    Harkemase Boys
    26apr
    SJS
    0

    Harkemase Boys
    4
    26apr
    Westerwolde
    0
    -
    10
    ACV
    26apr
    Westerwolde
    0

    ACV
    10
    27apr
    Titan
    2
    -
    5
    HZVV
    27apr
    Titan
    2

    HZVV
    5
  • 2mei
    ACV
    2
    -
    0
    HZVV
    2mei
    ACV
    2

    HZVV
    0
    2mei
    SVBO
    1
    -
    2
    Harkemase Boys
    2mei
    SVBO
    1

    Harkemase Boys
    2
    3mei
    Appingedam
    2
    -
    0
    Leeuw. Zwaluwen
    3mei
    Appingedam
    2

    Leeuwarder Zwaluwen
    0
    3mei
    Sneek
    1
    -
    1
    SC Genemuiden *
    3mei
    Sneek
    1

    SC Genemuiden *
    1
  • 10mei
    SC Genemuiden
    2
    -
    0
    ACV
    10mei
    SC Genemuiden
    2

    ACV
    0
    16mei
    Harkemase Boys
    2
    -
    1
    Appingedam
    16mei
    Harkemase Boys
    2

    Appingedam
    1
  • 27mei
    SC Genemuiden
    1
    -
    2
    Harkemase Boys
    terrein Leek-Rodenburg Tolbert
    27mei
    SC Genemuiden
    1

    Harkemase Boys
    2