Districtsbeker - seizoen 2005-2006

West II

  • 15okt
    * 's-Gravenzandse SV
    2
    -
    2
    Voorschoten '97
    15okt
    's-Gravenzandse SV *
    2

    Voorschoten '97
    2
    15okt
    FC Boszoom
    3
    -
    1
    DES '67
    15okt
    FC Boszoom
    3

    DES '67
    1
    15okt
    Gouda
    4
    -
    2
    Sportlust '46
    15okt
    Gouda
    4

    Sportlust '46
    2
    15okt
    Hellevoetsluis
    3
    -
    0
    Oude Maas
    15okt
    Hellevoetsluis
    3

    Oude Maas
    0
    15okt
    Herkingen
    0
    -
    3
    Maense
    15okt
    Herkingen
    0

    Maense
    3
    15okt
    * Hoekse Boys
    2
    -
    2
    's-Gravenzande
    15okt
    Hoekse Boys *
    2

    's-Gravenzande
    2
    15okt
    * HOV
    3
    -
    3
    Perkouw
    15okt
    HOV *
    3

    Perkouw
    3
    15okt
    * Lombardijen
    4
    -
    4
    Schiebroek
    15okt
    Lombardijen *
    4

    Schiebroek
    4
    15okt
    Siveo '60
    2
    -
    0
    DWO
    15okt
    Siveo '60
    2

    DWO
    0
    15okt
    Smitshoek
    2
    -
    4
    Spijkenisse
    15okt
    Smitshoek
    2

    Spijkenisse
    4
    15okt
    Stellendam
    1
    -
    1
    TOGR *
    15okt
    Stellendam
    1

    TOGR *
    1
    15okt
    SVH
    1
    -
    1
    PEC Den Haag *
    15okt
    SVH
    1

    PEC Den Haag *
    1
    15okt
    Vitesse Delft
    0
    -
    2
    Quick Boys 2
    15okt
    Vitesse Delft
    0

    Quick Boys 2
    2
    15okt
    WDS
    3
    -
    4
    Voorschoten '97 2
    15okt
    WDS
    3

    Voorschoten '97 2
    4
    15okt
    Zinkwegse Boys
    2
    -
    4
    Puttershoek
    15okt
    Zinkwegse Boys
    2

    Puttershoek
    4
    16okt
    * Adelaars
    2
    -
    2
    BMT
    16okt
    Adelaars *
    2

    BMT
    2
    16okt
    ADO Den Haag (am)
    6
    -
    2
    Delfia
    16okt
    ADO Den Haag (am)
    6

    Delfia
    2
    16okt
    Bernardus
    4
    -
    6
    SJZ
    16okt
    Bernardus
    4

    SJZ
    6
    16okt
    Bolnes 2
    4
    -
    3
    Quintus
    16okt
    Bolnes 2
    4

    Quintus
    3
    16okt
    DCV
    1
    -
    2
    Nieuwerkerk
    16okt
    DCV
    1

    Nieuwerkerk
    2
    16okt
    De Ster
    0
    -
    2
    HMC
    16okt
    De Ster
    0

    HMC
    2
    16okt
    * DHL
    0
    -
    0
    SVV/SMC
    16okt
    DHL *
    0

    SVV/SMC
    0
    16okt
    DHZ
    -
    BZC '95
    16okt
    DHZ

    BZC '95
    16okt
    * DONK
    2
    -
    2
    Stompwijk
    16okt
    DONK *
    2

    Stompwijk
    2
    16okt
    Duinoord/Jagers
    3
    -
    2
    DSO
    16okt
    Duinoord/Jagers
    3

    DSO
    2
    16okt
    DWO
    3
    -
    0
    Cabauw
    16okt
    DWO
    3

    Cabauw
    0
    16okt
    Dynamo '67
    -
    RFC 2000
    RFC 2000 mag niet spelen
    16okt
    Dynamo '67

    RFC 2000
    16okt
    Erasmus
    0
    -
    4
    Full Speed
    16okt
    Erasmus
    0

    Full Speed
    4
    16okt
    FC Lisse (zo)
    1
    -
    1
    Altior *
    16okt
    FC Lisse (zo)
    1

    Altior *
    1
    16okt
    HDV
    -
    JuVentas
    JuVentas mag niet spelen
    16okt
    HDV

    JuVentas
    16okt
    Hellevoetsluis
    3
    -
    0
    Spartaan '20
    16okt
    Hellevoetsluis
    3

    Spartaan '20
    0
    16okt
    Kagia
    1
    -
    0
    DOSR
    16okt
    Kagia
    1

    DOSR
    0
    16okt
    Lugdunum
    3
    -
    1
    Alkmania
    16okt
    Lugdunum
    3

    Alkmania
    1
    16okt
    Marathon/Azzurr
    1
    -
    4
    Wippolder
    16okt
    Marathon/Azzurr
    1

    Wippolder
    4
    16okt
    MSV '71
    2
    -
    2
    Concordia *
    16okt
    MSV '71
    2

    Concordia *
    2
    16okt
    Naaldwijk
    1
    -
    2
    Celeritas
    16okt
    Naaldwijk
    1

    Celeritas
    2
    16okt
    Neptunus
    9
    -
    0
    LMO
    16okt
    Neptunus
    9

    LMO
    0
    16okt
    SC Feyenoord
    2
    -
    5
    Poortugaal
    16okt
    SC Feyenoord
    2

    Poortugaal
    5
    16okt
    SCO '63
    6
    -
    2
    OHVV
    16okt
    SCO '63
    6

    OHVV
    2
    16okt
    SJC
    3
    -
    3
    UVS *
    16okt
    SJC
    3

    UVS *
    3
    16okt
    SOA
    2
    -
    7
    Verburch
    16okt
    SOA
    2

    Verburch
    7
    16okt
    Sparta
    2
    -
    3
    Leonidas
    16okt
    Sparta
    2

    Leonidas
    3
    16okt
    Stolwijk
    3
    -
    1
    Lekkerkerk
    16okt
    Stolwijk
    3

    Lekkerkerk
    1
    16okt
    SVDPW
    3
    -
    3
    Maasstad Tediro *
    16okt
    SVDPW
    3

    Maasstad Tediro *
    3
    16okt
    TransvaliaZW
    2
    -
    3
    AVS
    16okt
    TransvaliaZW
    2

    AVS
    3
    16okt
    UNIO
    5
    -
    0
    Olympia
    16okt
    UNIO
    5

    Olympia
    0
    16okt
    VFC
    5
    -
    3
    NOC
    16okt
    VFC
    5

    NOC
    3
    16okt
    VUC
    3
    -
    0
    Vredenburch
    16okt
    VUC
    3

    Vredenburch
    0
    16okt
    VVSB 2
    2
    -
    1
    Foreholte
    16okt
    VVSB 2
    2

    Foreholte
    1
    16okt
    WSE
    0
    -
    1
    Groeneweg
    16okt
    WSE
    0

    Groeneweg
    1
  • Altior
    0
    -
    4
    Lugdunum
    Altior
    0

    Lugdunum
    4
    Concordia
    2
    -
    0
    Hellevoetsluis (zo)
    Concordia
    2

    Hellevoetsluis (zo)
    0
    DWO
    4
    -
    0
    Adelaars
    DWO
    4

    Adelaars
    0
    Groeneweg
    2
    -
    3
    Maasstad Tediro
    Groeneweg
    2

    Maasstad Tediro
    3
    Lekkerkerk
    2
    -
    0
    SCO '63
    Lekkerkerk
    2

    SCO '63
    0
    Quintus
    1
    -
    1
    VFC *
    Quintus
    1

    VFC *
    1
    TOGR
    4
    -
    1
    's-Gravenzandse SV
    TOGR
    4

    's-Gravenzandse SV
    1
    18feb
    Celeritas
    2
    -
    3
    Hermes DVS
    18feb
    Celeritas
    2

    Hermes DVS
    3
    18feb
    Poortugaal
    2
    -
    2
    Neptunus *
    18feb
    Poortugaal
    2

    Neptunus *
    2
    18feb
    Puttershoek
    3
    -
    0
    FC Boszoom
    18feb
    Puttershoek
    3

    FC Boszoom
    0
    21feb
    AVS
    1
    -
    2
    DONK
    21feb
    AVS
    1

    DONK
    2
    21feb
    Spijkenisse
    2
    -
    0
    Gouda
    21feb
    Spijkenisse
    2

    Gouda
    0
    21feb
    Voorschoten '97 2
    6
    -
    0
    Hoekse Boys
    21feb
    Voorschoten '97 2
    6

    Hoekse Boys
    0
    22feb
    HOV
    2
    -
    1
    Siveo '60
    22feb
    HOV
    2

    Siveo '60
    1
    25feb
    Maense
    2
    -
    4
    Hellevoetsluis (za)
    25feb
    Maense
    2

    Hellevoetsluis (za)
    4
    25feb
    PEC Den Haag
    1
    -
    2
    Lombardijen
    25feb
    PEC Den Haag
    1

    Lombardijen
    2
    25feb
    Quick Boys 2
    3
    -
    0
    NSVV
    25feb
    Quick Boys 2
    3

    NSVV
    0
    26feb
    Full Speed
    0
    -
    1
    DHZ
    26feb
    Full Speed
    0

    DHZ
    1
    26feb
    Nieuwerkerk
    3
    -
    0
    UNIO
    26feb
    Nieuwerkerk
    3

    UNIO
    0
  • 21feb
    Quick Boys 2
    4
    -
    2
    Excelsior Maassluis
    21feb
    Quick Boys 2
    4

    Excelsior Maassluis
    2
    23feb
    Westlandia
    3
    -
    4
    Concordia
    23feb
    Westlandia
    3

    Concordia
    4
    25feb
    ARC
    1
    -
    3
    Tonegido
    25feb
    ARC
    1

    Tonegido
    3
    25feb
    Capelle
    1
    -
    2
    Noordwijk
    25feb
    Capelle
    1

    Noordwijk
    2
    25feb
    FC Lisse
    4
    -
    0
    Katwijk
    25feb
    FC Lisse
    4

    Katwijk
    0
    25feb
    Quick Boys
    4
    -
    0
    UVS
    25feb
    Quick Boys
    4

    UVS
    0
    25feb
    Scheveningen
    3
    -
    1
    Leonidas
    25feb
    Scheveningen
    3

    Leonidas
    1
    25feb
    TOGR
    2
    -
    0
    Nieuwenhoorn
    25feb
    TOGR
    2

    Nieuwenhoorn
    0
    25feb
    Verburch
    1
    -
    3
    DOTO
    25feb
    Verburch
    1

    DOTO
    3
    25feb
    VUC
    3
    -
    2
    SHO
    25feb
    VUC
    3

    SHO
    2
    25feb
    VVSB
    1
    -
    4
    Rijnsburgse Boys
    25feb
    VVSB
    1

    Rijnsburgse Boys
    4
    25feb
    VVSB 2
    3
    -
    1
    Ter Leede
    25feb
    VVSB 2
    3

    Ter Leede
    1
    26feb
    ADO Den Haag (am)
    -
    DHL
    ADO Den Haag teruggetrokken
    26feb
    ADO Den Haag (am)

    DHL
    26feb
    Neptunus
    1
    -
    1
    Haaglandia/Sir W. *
    Haaglandia gedikwalificeerd omdat één speler zijn pas niet kon tonen
    26feb
    Neptunus
    1

    Haaglandia/Sir Winston *
    1
    28mrt
    Voorschoten '97 2
    1
    -
    0
    Nieuwerkerk
    28mrt
    Voorschoten '97 2
    1

    Nieuwerkerk
    0
  • DOTO
    4
    -
    2
    Concordia
    DOTO
    4

    Concordia
    2
    Rijnsburgse Boys
    -
    DHL
    DHL teruggetrokken
    Rijnsburgse Boys

    DHL
    Voorschoten '97 2
    1
    -
    6
    VUC
    Voorschoten '97 2
    1

    VUC
    6
    Tonegido
    4
    -
    1
    FC Lisse
    Tonegido
    4

    FC Lisse
    1
    TOGR
    -
    Haaglandia/Sir W.
    Haaglandia uit bekertoernooi gezet
    TOGR

    Haaglandia/Sir Winston
    Scheveningen
    2
    -
    3
    VVSB 2
    Scheveningen
    2

    VVSB 2
    3
    Quick Boys 2
    0
    -
    1
    Spijkenisse
    Quick Boys 2
    0

    Spijkenisse
    1
    Noordwijk
    0
    -
    3
    Quick Boys
    Noordwijk
    0

    Quick Boys
    3
  • 27apr
    Rijnsburgse Boys
    2
    -
    0
    VUC
    27apr
    Rijnsburgse Boys
    2

    VUC
    0
    2mei
    Quick Boys
    2
    -
    2
    DOTO *
    2mei
    Quick Boys
    2

    DOTO *
    2
    2mei
    TOGR
    1
    -
    4
    Tonegido
    2mei
    TOGR
    1

    Tonegido
    4
    2mei
    VVSB 2
    0
    -
    1
    Spijkenisse
    2mei
    VVSB 2
    0

    Spijkenisse
    1
  • 9mei
    Spijkenisse
    1
    -
    2
    Rijnsburgse Boys
    9mei
    Spijkenisse
    1

    Rijnsburgse Boys
    2
    9mei
    Tonegido
    3
    -
    3
    DOTO *
    9mei
    Tonegido
    3

    DOTO *
    3
  • 20mei
    Rijnsburgse Boys
    4
    -
    2
    DOTO
    20mei
    Rijnsburgse Boys
    4

    DOTO
    2