Districtsbeker - seizoen 2005-2006

Zuid I

  • 22okt
    Ameide
    0
    -
    2
    GJS
    22okt
    Ameide
    0

    GJS
    2
    22okt
    AZVV
    4
    -
    0
    Cadzand
    22okt
    AZVV
    4

    Cadzand
    0
    22okt
    DFS
    3
    -
    4
    Duiveland
    22okt
    DFS
    3

    Duiveland
    4
    22okt
    Heukelum
    2
    -
    1
    Tricht
    22okt
    Heukelum
    2

    Tricht
    1
    22okt
    Peursum
    1
    -
    5
    LRC
    22okt
    Peursum
    1

    LRC
    5
    22okt
    RCD
    1
    -
    0
    ASWH 2
    22okt
    RCD
    1

    ASWH 2
    0
    22okt
    Rijsoord
    2
    -
    0
    De Zwerver
    22okt
    Rijsoord
    2

    De Zwerver
    0
    22okt
    Roda Boys/B.
    4
    -
    1
    Altena
    22okt
    Roda Boys/Bommelerwaard
    4

    Altena
    1
    22okt
    SC Reeland
    2
    -
    2
    VVGZ *
    22okt
    SC Reeland
    2

    VVGZ *
    2
    22okt
    SteDoCo
    3
    -
    2
    Hedel
    22okt
    SteDoCo
    3

    Hedel
    2
    22okt
    SV Capelle
    6
    -
    0
    Rijen
    22okt
    SV Capelle
    6

    Rijen
    0
    22okt
    * SV Meerkerk
    3
    -
    3
    Achilles Veen
    22okt
    SV Meerkerk *
    3

    Achilles Veen
    3
    22okt
    SVD
    4
    -
    7
    Krabbendijke
    22okt
    SVD
    4

    Krabbendijke
    7
    22okt
    VCK
    1
    -
    2
    SSV '65
    22okt
    VCK
    1

    SSV '65
    2
    22okt
    Veere
    1
    -
    2
    GPC Vlissingen
    22okt
    Veere
    1

    GPC Vlissingen
    2
    22okt
    WHS
    1
    -
    2
    Goes
    22okt
    WHS
    1

    Goes
    2
    22okt
    Wolfaartsdijk
    1
    -
    0
    METO
    22okt
    Wolfaartsdijk
    1

    METO
    0
    22okt
    * Yerseke
    1
    -
    1
    Borssele
    22okt
    Yerseke *
    1

    Borssele
    1
    23okt
    Grenswachters
    3
    -
    5
    Clinge
    23okt
    Grenswachters
    3

    Clinge
    5
    23okt
    Hulsterloo
    0
    -
    3
    Terneuzen
    23okt
    Hulsterloo
    0

    Terneuzen
    3
    23okt
    IJzendijke
    2
    -
    3
    Koewacht
    23okt
    IJzendijke
    2

    Koewacht
    3
    23okt
    Walcheren
    3
    -
    1
    Zierikzee
    23okt
    Walcheren
    3

    Zierikzee
    1
  • 17dec
    Duiveland
    3
    -
    2
    Wolfaartsdijk
    17dec
    Duiveland
    3

    Wolfaartsdijk
    2
    17dec
    GJS
    2
    -
    1
    SV Capelle
    17dec
    GJS
    2

    SV Capelle
    1
    17dec
    Heukelum
    1
    -
    4
    Roda Boys/B.
    17dec
    Heukelum
    1

    Roda Boys/Bommelerwaard
    4
    17dec
    Krabbendijke
    3
    -
    2
    GPC Vlissingen
    17dec
    Krabbendijke
    3

    GPC Vlissingen
    2
    17dec
    LRC
    0
    -
    3
    SteDoCo
    17dec
    LRC
    0

    SteDoCo
    3
    17dec
    SSV '65
    4
    -
    0
    Yerseke
    17dec
    SSV '65
    4

    Yerseke
    0
    17dec
    SV Meerkerk
    2
    -
    4
    Rijsoord
    17dec
    SV Meerkerk
    2

    Rijsoord
    4
    18dec
    BSC
    5
    -
    0
    DIVO
    18dec
    BSC
    5

    DIVO
    0
    18dec
    Clinge
    1
    -
    8
    Terneuzen
    18dec
    Clinge
    1

    Terneuzen
    8
    18dec
    DIA
    2
    -
    3
    Oosterhout
    18dec
    DIA
    2

    Oosterhout
    3
    18dec
    RKDSV
    1
    -
    6
    Acht
    18dec
    RKDSV
    1

    Acht
    6
    18dec
    Roosendaal
    1
    -
    3
    Halsteren
    18dec
    Roosendaal
    1

    Halsteren
    3
    18dec
    SCZ
    5
    -
    3
    RKTVC
    18dec
    SCZ
    5

    RKTVC
    3
    18dec
    Theole
    3
    -
    0
    Emplina
    18dec
    Theole
    3

    Emplina
    0
    18dec
    Zwaluw VFC
    8
    -
    1
    Boxtel
    18dec
    Zwaluw VFC
    8

    Boxtel
    1
    8jan
    ESV
    0
    -
    4
    Rood Wit V.
    8jan
    ESV
    0

    Rood Wit V.
    4
    8jan
    FC Engelen
    2
    -
    0
    BMC
    8jan
    FC Engelen
    2

    BMC
    0
    8jan
    Goes
    4
    -
    2
    Walcheren
    8jan
    Goes
    4

    Walcheren
    2
    8jan
    * Oisterwijk
    0
    -
    0
    Oirschot V.
    8jan
    Oisterwijk *
    0

    Oirschot V.
    0
    8jan
    OJC Rosmalen
    0
    -
    0
    Den Dungen *
    8jan
    OJC Rosmalen
    0

    Den Dungen *
    0
    8jan
    RPC
    0
    -
    8
    RKGSV
    8jan
    RPC
    0

    RKGSV
    8
    8jan
    SC Gastel
    0
    -
    0
    Madese Boys *
    8jan
    SC Gastel
    0

    Madese Boys *
    0
    8jan
    Sprundel
    4
    -
    3
    Unitas '30
    8jan
    Sprundel
    4

    Unitas '30
    3
    8jan
    UNA 2
    3
    -
    0
    Heeze
    8jan
    UNA 2
    3

    Heeze
    0
    8jan
    Veerse Boys
    1
    -
    4
    Dubbeldam
    8jan
    Veerse Boys
    1

    Dubbeldam
    4
    8jan
    VOAB
    2
    -
    2
    DESK *
    8jan
    VOAB
    2

    DESK *
    2
    8jan
    Willem II
    1
    -
    3
    GFC '93
    8jan
    Willem II
    1

    GFC '93
    3
    10jan
    VVGZ
    0
    -
    3
    RCD
    10jan
    VVGZ
    0

    RCD
    3
  • 7jan
    ASWH
    3
    -
    1
    Hoek
    7jan
    ASWH
    3

    Hoek
    1
    7jan
    GJS
    0
    -
    4
    Kozakken Boys
    7jan
    GJS
    0

    Kozakken Boys
    4
    7jan
    Kloetinge
    0
    -
    3
    Heerjansdam
    7jan
    Kloetinge
    0

    Heerjansdam
    3
    7jan
    Oosterhout
    0
    -
    6
    Baronie
    7jan
    Oosterhout
    0

    Baronie
    6
    10jan
    Koewacht
    1
    -
    2
    AZVV
    10jan
    Koewacht
    1

    AZVV
    2
    26feb
    * Dubbeldam
    1
    -
    1
    Papendrecht
    26feb
    Dubbeldam *
    1

    Papendrecht
    1
  • AZVV
    1
    -
    2
    Terneuzen
    AZVV
    1

    Terneuzen
    2
    Baronie
    3
    -
    0
    Triborgh
    Baronie
    3

    Triborgh
    0
    BSC
    0
    -
    3
    ASWH
    BSC
    0

    ASWH
    3
    DESK
    0
    -
    3
    Oisterwijk
    DESK
    0

    Oisterwijk
    3
    Dubbeldam
    1
    -
    2
    Kozakken Boys
    Dubbeldam
    1

    Kozakken Boys
    2
    * FC Engelen
    0
    -
    0
    Geldrop/AEK
    FC Engelen *
    0

    Geldrop/AEK
    0
    RCD
    3
    -
    4
    Rijsoord
    RCD
    3

    Rijsoord
    4
    Roda Boys/B.
    8
    -
    1
    SCZ
    Roda Boys/Bommelerwaard
    8

    SCZ
    1
  • 26apr
    Rijsoord
    0
    -
    1
    ASWH
    26apr
    Rijsoord
    0

    ASWH
    1
    27apr
    * Kozakken Boys
    3
    -
    3
    Terneuzen
    27apr
    Kozakken Boys *
    3

    Terneuzen
    3
    27apr
    Roda Boys/B.
    3
    -
    0
    FC Engelen
    27apr
    Roda Boys/Bommelerwaard
    3

    FC Engelen
    0
    28apr
    Baronie
    1
    -
    1
    Oisterwijk *
    28apr
    Baronie
    1

    Oisterwijk *
    1
  • 10mei
    Roda Boys/B.
    2
    -
    2
    Oisterwijk *
    10mei
    Roda Boys/Bommelerwaard
    2

    Oisterwijk *
    2
    16mei
    Kozakken Boys
    0
    -
    2
    ASWH
    16mei
    Kozakken Boys
    0

    ASWH
    2
  • 27mei
    Oisterwijk
    1
    -
    4
    ASWH
    terrein UVV '40 in Ulvenhout
    27mei
    Oisterwijk
    1

    ASWH
    4