Districtsbeker - seizoen 2006-2007

Zuid I

  • 19aug
    Achilles Veen
    5
    -
    2
    Sliedrecht
    19aug
    Achilles Veen
    5

    Sliedrecht
    2
    19aug
    Baronie
    1
    -
    0
    Nieuwdorp
    19aug
    Baronie
    1

    Nieuwdorp
    0
    19aug
    Hoek
    0
    -
    1
    Internos
    19aug
    Hoek
    0

    Internos
    1
    19aug
    Kloetinge
    5
    -
    0
    Unitas '30
    19aug
    Kloetinge
    5

    Unitas '30
    0
    19aug
    OJC Rosmalen
    2
    -
    1
    Heerjansdam
    19aug
    OJC Rosmalen
    2

    Heerjansdam
    1
    19aug
    Rillandia
    0
    -
    2
    Triborgh
    19aug
    Rillandia
    0

    Triborgh
    2
    19aug
    SKNWK
    1
    -
    2
    Zwaluwe
    19aug
    SKNWK
    1

    Zwaluwe
    2
    19aug
    SSV '65
    0
    -
    3
    Papendrecht
    19aug
    SSV '65
    0

    Papendrecht
    3
    19aug
    Zwaluwe
    0
    -
    1
    SSV '65
    19aug
    Zwaluwe
    0

    SSV '65
    1
    22aug
    Nieuwdorp
    1
    -
    5
    Hoek
    22aug
    Nieuwdorp
    1

    Hoek
    5
    22aug
    OJC Rosmalen
    2
    -
    0
    Achilles Veen
    22aug
    OJC Rosmalen
    2

    Achilles Veen
    0
    22aug
    Papendrecht
    4
    -
    1
    Zwaluwe
    22aug
    Papendrecht
    4

    Zwaluwe
    1
    22aug
    Rillandia
    1
    -
    4
    Kloetinge
    22aug
    Rillandia
    1

    Kloetinge
    4
    22aug
    SKNWK
    1
    -
    3
    SSV '65
    22aug
    SKNWK
    1

    SSV '65
    3
    22aug
    Sliedrecht
    0
    -
    2
    Heerjansdam
    22aug
    Sliedrecht
    0

    Heerjansdam
    2
    22aug
    Unitas '30
    0
    -
    5
    Triborgh
    22aug
    Unitas '30
    0

    Triborgh
    5
    26aug
    Baronie
    1
    -
    1
    Hoek
    26aug
    Baronie
    1

    Hoek
    1
    26aug
    Heerjansdam
    4
    -
    0
    Achilles Veen
    26aug
    Heerjansdam
    4

    Achilles Veen
    0
    26aug
    Internos
    3
    -
    0
    Nieuwdorp
    26aug
    Internos
    3

    Nieuwdorp
    0
    26aug
    Papendrecht
    9
    -
    1
    SKNWK
    26aug
    Papendrecht
    9

    SKNWK
    1
    26aug
    Sliedrecht
    1
    -
    6
    OJC Rosmalen
    26aug
    Sliedrecht
    1

    OJC Rosmalen
    6
    26aug
    Triborgh
    2
    -
    2
    Kloetinge
    26aug
    Triborgh
    2

    Kloetinge
    2
    26aug
    Unitas '30
    3
    -
    0
    Rillandia
    26aug
    Unitas '30
    3

    Rillandia
    0
    29aug
    Internos
    1
    -
    2
    Baronie
    29aug
    Internos
    1

    Baronie
    2
  • TVC Breda
    -
    vrijgeloot
    TVC Breda

    vrijgeloot
    21okt
    Arnemuiden 2
    6
    -
    2
    Yerseke
    21okt
    Arnemuiden 2
    6

    Yerseke
    2
    21okt
    ASWH 2
    1
    -
    2
    VVGZ
    21okt
    ASWH 2
    1

    VVGZ
    2
    21okt
    Axel
    3
    -
    0
    MZVC
    21okt
    Axel
    3

    MZVC
    0
    21okt
    DFS
    0
    -
    3
    GPC Vlissingen
    21okt
    DFS
    0

    GPC Vlissingen
    3
    21okt
    DSE
    1
    -
    3
    METO
    21okt
    DSE
    1

    METO
    3
    21okt
    GDC
    1
    -
    2
    Wilhelmina '26
    21okt
    GDC
    1

    Wilhelmina '26
    2
    21okt
    GVV
    1
    -
    1
    SteDoCo *
    21okt
    GVV
    1

    SteDoCo *
    1
    21okt
    * Heer Arendskerke
    2
    -
    2
    Halsteren
    21okt
    Heer Arendskerke *
    2

    Halsteren
    2
    21okt
    * Herovina
    0
    -
    0
    Roda Boys/Bom.
    21okt
    Herovina *
    0

    Roda Boys/Bom.
    0
    21okt
    LRC
    3
    -
    1
    Asperen
    21okt
    LRC
    3

    Asperen
    1
    21okt
    MVV '58
    1
    -
    3
    Nivo Sparta
    21okt
    MVV '58
    1

    Nivo Sparta
    3
    21okt
    Oranje Wit
    0
    -
    1
    Rijsoord
    21okt
    Oranje Wit
    0

    Rijsoord
    1
    21okt
    Papendrecht
    2
    -
    1
    ASWH
    21okt
    Papendrecht
    2

    ASWH
    1
    21okt
    Schelluinen
    1
    -
    2
    Kozakken Boys
    21okt
    Schelluinen
    1

    Kozakken Boys
    2
    21okt
    Terneuz. Boys
    1
    -
    2
    Kloetinge
    21okt
    Terneuzense Boys
    1

    Kloetinge
    2
    21okt
    VVAC
    1
    -
    2
    GJS
    21okt
    VVAC
    1

    GJS
    2
    21okt
    VVGZ 2
    1
    -
    5
    SV Meerkerk
    21okt
    VVGZ 2
    1

    SV Meerkerk
    5
    21okt
    Zierikzee
    5
    -
    1
    Brouwershaven
    21okt
    Zierikzee
    5

    Brouwershaven
    1
    22okt
    Alliance
    0
    -
    5
    Roosendaal
    22okt
    Alliance
    0

    Roosendaal
    5
    22okt
    Barça
    -
    Were Di
    22okt
    Barça

    Were Di
    22okt
    Bergeijk
    3
    -
    1
    ETS/Agea
    22okt
    Bergeijk
    3

    ETS/Agea
    1
    22okt
    Best Vooruit
    0
    -
    3
    UNA
    22okt
    Best Vooruit
    0

    UNA
    3
    22okt
    Braakhuizen
    3
    -
    1
    Marvilde
    22okt
    Braakhuizen
    3

    Marvilde
    1
    22okt
    Breskens
    1
    -
    0
    Luctor '88
    22okt
    Breskens
    1

    Luctor '88
    0
    22okt
    BVV/Caterpillar
    8
    -
    0
    Ophemert
    22okt
    BVV/Caterpillar
    8

    Ophemert
    0
    22okt
    Clinge
    0
    -
    2
    HVV '24
    22okt
    Clinge
    0

    HVV '24
    2
    22okt
    De Noormannen
    4
    -
    4
    Aardenburg *
    22okt
    De Noormannen
    4

    Aardenburg *
    4
    22okt
    * De Raven
    1
    -
    1
    RPC
    22okt
    De Raven *
    1

    RPC
    1
    22okt
    De Schutters
    5
    -
    2
    Groen Wit
    22okt
    De Schutters
    5

    Groen Wit
    2
    22okt
    * Den Dungen
    1
    -
    1
    CHC/Orka
    22okt
    Den Dungen *
    1

    CHC/Orka
    1
    22okt
    DESK
    0
    -
    1
    Geldrop/AEK
    22okt
    DESK
    0

    Geldrop/AEK
    1
    22okt
    DEVO
    1
    -
    4
    Rood Wit W.
    22okt
    DEVO
    1

    Rood Wit W.
    4
    22okt
    DIA
    4
    -
    1
    Chaam
    22okt
    DIA
    4

    Chaam
    1
    22okt
    EFC
    1
    -
    2
    Gestel
    22okt
    EFC
    1

    Gestel
    2
    22okt
    FC Bergen
    4
    -
    2
    RSV
    22okt
    FC Bergen
    4

    RSV
    2
    22okt
    Halsteren
    1
    -
    3
    Baronie
    22okt
    Halsteren
    1

    Baronie
    3
    22okt
    Hedel
    1
    -
    0
    Haarsteeg
    22okt
    Hedel
    1

    Haarsteeg
    0
    22okt
    Koewacht
    1
    -
    6
    Steenbergen
    22okt
    Koewacht
    1

    Steenbergen
    6
    22okt
    Moerse Boys
    3
    -
    0
    Oosterhout
    22okt
    Moerse Boys
    3

    Oosterhout
    0
    22okt
    * Nevelo
    1
    -
    1
    GSBW
    22okt
    Nevelo *
    1

    GSBW
    1
    22okt
    NOAD
    1
    -
    2
    Unitas '59
    22okt
    NOAD
    1

    Unitas '59
    2
    22okt
    Oirschot Vooruit
    6
    -
    0
    TGG
    22okt
    Oirschot Vooruit
    6

    TGG
    0
    22okt
    Oisterwijk
    4
    -
    0
    Nieuwkuijk
    22okt
    Oisterwijk
    4

    Nieuwkuijk
    0
    22okt
    OJC Rosmalen 2
    2
    -
    2
    Wadenoijen *
    22okt
    OJC Rosmalen 2
    2

    Wadenoijen *
    2
    22okt
    * Ons Vios
    1
    -
    1
    TSV Gudok
    22okt
    Ons Vios *
    1

    TSV Gudok
    1
    22okt
    Raamsdonk
    4
    -
    2
    SAB
    22okt
    Raamsdonk
    4

    SAB
    2
    22okt
    RCS
    0
    -
    9
    Hontenisse
    22okt
    RCS
    0

    Hontenisse
    9
    22okt
    Real Lunet
    3
    -
    1
    FC Engelen
    22okt
    Real Lunet
    3

    FC Engelen
    1
    22okt
    SC 't Zand
    1
    -
    2
    DESK 2
    22okt
    SC 't Zand
    1

    DESK 2
    2
    22okt
    SC Amstelwijck
    1
    -
    2
    SC Reeland
    22okt
    SC Amstelwijck
    1

    SC Reeland
    2
    22okt
    SCZ
    0
    -
    3
    Unitas
    22okt
    SCZ
    0

    Unitas
    3
    22okt
    Sprundel
    1
    -
    2
    Dongen
    22okt
    Sprundel
    1

    Dongen
    2
    22okt
    SVSOS
    1
    -
    1
    Hoogeloon *
    22okt
    SVSOS
    1

    Hoogeloon *
    1
    22okt
    Taxandria
    3
    -
    4
    Longa
    22okt
    Taxandria
    3

    Longa
    4
    22okt
    Terheijden
    2
    -
    0
    DIVO
    22okt
    Terheijden
    2

    DIVO
    0
    22okt
    UNA 2
    5
    -
    1
    Valkenswaard
    22okt
    UNA 2
    5

    Valkenswaard
    1
    22okt
    Veerse Boys
    0
    -
    0
    Right 'Oh *
    22okt
    Veerse Boys
    0

    Right 'Oh *
    0
    22okt
    Virtus
    1
    -
    5
    EBOH
    22okt
    Virtus
    1

    EBOH
    5
    22okt
    Vlissingen
    5
    -
    1
    Ria Westdorpe
    22okt
    Vlissingen
    5

    Ria Westdorpe
    1
    22okt
    WSC
    1
    -
    3
    OJC Rosmalen
    22okt
    WSC
    1

    OJC Rosmalen
    3
    22okt
    ZIGO
    1
    -
    3
    Audacia
    22okt
    ZIGO
    1

    Audacia
    3
  • Moerse Boys
    -
    vrijgeloot
    Moerse Boys

    vrijgeloot
    Roosendaal
    -
    vrijgeloot
    Roosendaal

    vrijgeloot
    25nov
    Aardenburg
    1
    -
    2
    Arnemuiden 2
    25nov
    Aardenburg
    1

    Arnemuiden 2
    2
    25nov
    GPC Vlissingen
    4
    -
    2
    Heer Arendskerke
    25nov
    GPC Vlissingen
    4

    Heer Arendskerke
    2
    25nov
    Kloetinge
    0
    -
    3
    Baronie
    25nov
    Kloetinge
    0

    Baronie
    3
    25nov
    Nivo Sparta
    4
    -
    3
    OJC Rosmalen
    25nov
    Nivo Sparta
    4

    OJC Rosmalen
    3
    25nov
    Rijsoord
    2
    -
    1
    Papendrecht
    25nov
    Rijsoord
    2

    Papendrecht
    1
    25nov
    SV Meerkerk
    3
    -
    0
    Herovina
    25nov
    SV Meerkerk
    3

    Herovina
    0
    25nov
    Wilhelmina '26
    3
    -
    7
    LRC
    25nov
    Wilhelmina '26
    3

    LRC
    7
    26nov
    Audacia
    2
    -
    1
    De Raven
    26nov
    Audacia
    2

    De Raven
    1
    26nov
    * Axel
    0
    -
    0
    FC Bergen
    26nov
    Axel *
    0

    FC Bergen
    0
    26nov
    Breskens
    0
    -
    3
    Vlissingen
    26nov
    Breskens
    0

    Vlissingen
    3
    26nov
    DESK 2
    12
    -
    0
    Barça
    26nov
    DESK 2
    12

    Barça
    0
    26nov
    Dongen
    5
    -
    0
    TVC Breda
    26nov
    Dongen
    5

    TVC Breda
    0
    26nov
    * Geldrop/AEK
    2
    -
    2
    Oisterwijk
    26nov
    Geldrop/AEK *
    2

    Oisterwijk
    2
    26nov
    Gestel
    4
    -
    0
    Bergeijk
    26nov
    Gestel
    4

    Bergeijk
    0
    26nov
    * Hoogeloon
    2
    -
    2
    Braakhuizen
    26nov
    Hoogeloon *
    2

    Braakhuizen
    2
    26nov
    HVV '24
    3
    -
    1
    RCS
    26nov
    HVV '24
    3

    RCS
    1
    26nov
    Longa
    2
    -
    0
    Nevelo
    26nov
    Longa
    2

    Nevelo
    0
    26nov
    METO
    2
    -
    4
    Terheijden
    26nov
    METO
    2

    Terheijden
    4
    26nov
    * Oirschot Vooruit
    1
    -
    1
    UNA 2
    26nov
    Oirschot Vooruit *
    1

    UNA 2
    1
    26nov
    Ons Vios
    0
    -
    1
    DIA
    26nov
    Ons Vios
    0

    DIA
    1
    26nov
    Real Lunet
    2
    -
    1
    Den Dungen
    26nov
    Real Lunet
    2

    Den Dungen
    1
    26nov
    Right 'Oh
    3
    -
    4
    Raamsdonk
    26nov
    Right 'Oh
    3

    Raamsdonk
    4
    26nov
    Rood Wit W.
    1
    -
    1
    De Schutters *
    26nov
    Rood Wit W.
    1

    De Schutters *
    1
    26nov
    SC Reeland
    0
    -
    5
    EBOH
    26nov
    SC Reeland
    0

    EBOH
    5
    26nov
    Steenbergen
    4
    -
    2
    Zierikzee
    26nov
    Steenbergen
    4

    Zierikzee
    2
    26nov
    UNA
    4
    -
    1
    Unitas '59
    26nov
    UNA
    4

    Unitas '59
    1
    26nov
    Unitas
    4
    -
    0
    Hedel
    26nov
    Unitas
    4

    Hedel
    0
    26nov
    Wadenoijen
    0
    -
    3
    BVV/Caterpillar
    26nov
    Wadenoijen
    0

    BVV/Caterpillar
    3
    6dec
    GJS
    5
    -
    0
    SteDoCo
    6dec
    GJS
    5

    SteDoCo
    0
    12dec
    VVGZ
    2
    -
    3
    Kozakken Boys
    12dec
    VVGZ
    2

    Kozakken Boys
    3
  • Unitas
    6
    -
    2
    GPC Vlissingen
    Unitas
    6

    GPC Vlissingen
    2
    Kozakken Boys
    0
    -
    1
    Rijsoord
    Kozakken Boys
    0

    Rijsoord
    1
    Axel
    2
    -
    4
    GJS
    Axel
    2

    GJS
    4
    EBOH
    0
    -
    3
    De Baronie
    EBOH
    0

    De Baronie
    3
    Roosendaal
    4
    -
    1
    SV Meerkerk
    Roosendaal
    4

    SV Meerkerk
    1
    HVV '24
    2
    -
    0
    Arnemuiden 2
    HVV '24
    2

    Arnemuiden 2
    0
    DIA
    0
    -
    4
    Vlissingen
    DIA
    0

    Vlissingen
    4
    Steenbergen
    7
    -
    0
    De Schutters
    Steenbergen
    7

    De Schutters
    0
    * Oirschot Vooruit
    2
    -
    2
    LRC
    Oirschot Vooruit *
    2

    LRC
    2
    Raamsdonk
    1
    -
    3
    Moerse Boys
    Raamsdonk
    1

    Moerse Boys
    3
    BVV/Caterpillar
    5
    -
    1
    Gestel
    BVV/Caterpillar
    5

    Gestel
    1
    DESK 2
    -
    Terheijden
    gestaakt bij 4-1
    DESK 2

    Terheijden
    Hoogeloon
    1
    -
    2
    Geldrop/AEK
    Hoogeloon
    1

    Geldrop/AEK
    2
    * Longa
    3
    -
    3
    Audacia
    Longa *
    3

    Audacia
    3
    Dongen
    1
    -
    2
    Nivo Sparta
    Dongen
    1

    Nivo Sparta
    2
    UNA
    2
    -
    0
    Real Lunet
    UNA
    2

    Real Lunet
    0
  • Steenbergen
    2
    -
    0
    HVV '24
    Steenbergen
    2

    HVV '24
    0
    Unitas
    1
    -
    4
    GJS
    Unitas
    1

    GJS
    4
    Rijsoord
    2
    -
    1
    De Baronie
    Rijsoord
    2

    De Baronie
    1
    Roosendaal
    4
    -
    1
    Vlissingen
    Roosendaal
    4

    Vlissingen
    1
    * BVV/Caterpillar
    1
    -
    1
    DESK 2
    BVV/Caterpillar *
    1

    DESK 2
    1
    UNA
    5
    -
    0
    Longa
    UNA
    5

    Longa
    0
    Nivo Sparta
    3
    -
    1
    Moerse Boys
    Nivo Sparta
    3

    Moerse Boys
    1
    Oirschot Vooruit
    1
    -
    2
    Geldrop/AEK
    Oirschot Vooruit
    1

    Geldrop/AEK
    2
  • Steenbergen
    0
    -
    0
    Rijsoord *
    Steenbergen
    0

    Rijsoord *
    0
    Roosendaal
    2
    -
    1
    GJS
    Roosendaal
    2

    GJS
    1
    BVV/Caterpillar
    1
    -
    0
    Geldrop/AEK
    BVV/Caterpillar
    1

    Geldrop/AEK
    0
    UNA
    3
    -
    2
    Nivo Sparta
    UNA
    3

    Nivo Sparta
    2
  • Rijsoord
    0
    -
    1
    Roosendaal
    Rijsoord
    0

    Roosendaal
    1
    BVV/Caterpillar
    1
    -
    5
    UNA
    BVV/Caterpillar
    1

    UNA
    5
  • 26mei
    Roosendaal
    0
    -
    2
    UNA
    terrein RKTVV
    26mei
    Roosendaal
    0

    UNA
    2