Districtsbeker - seizoen 2007-2008

West II

  • 21aug
    's-Gravendeel
    1
    -
    1
    OVV
    21aug
    's-Gravendeel
    1

    OVV
    1
    21aug
    Alexandria '66
    3
    -
    3
    Neptunus
    21aug
    Alexandria '66
    3

    Neptunus
    3
    21aug
    Boshuizen
    4
    -
    4
    FC Rijnvogels
    21aug
    Boshuizen
    4

    FC Rijnvogels
    4
    21aug
    Capelle
    1
    -
    0
    Leonidas
    21aug
    Capelle
    1

    Leonidas
    0
    21aug
    Dilettant
    0
    -
    2
    TOGR
    21aug
    Dilettant
    0

    TOGR
    2
    21aug
    DOTO
    3
    -
    2
    Sparta
    21aug
    DOTO
    3

    Sparta
    2
    21aug
    Excelsior Maassluis
    3
    -
    1
    Excelsior '20
    21aug
    Excelsior Maassluis
    3

    Excelsior '20
    1
    21aug
    FC Rijnvogels
    2
    -
    1
    Katwijk
    21aug
    FC Rijnvogels
    2

    Katwijk
    1
    21aug
    FC Rijnvogels
    0
    -
    2
    RKAVV
    21aug
    FC Rijnvogels
    0

    RKAVV
    2
    21aug
    HBS
    2
    -
    1
    Scheveningen
    21aug
    HBS
    2

    Scheveningen
    1
    21aug
    JAC
    2
    -
    2
    HVV
    21aug
    JAC
    2

    HVV
    2
    21aug
    Jai Hind Rotterdam
    6
    -
    1
    VVOR
    21aug
    Jai Hind Rotterdam
    6

    VVOR
    1
    21aug
    Katwijk
    2
    -
    3
    RKAVV
    21aug
    Katwijk
    2

    RKAVV
    3
    21aug
    Katwijk
    2
    -
    1
    Boshuizen
    21aug
    Katwijk
    2

    Boshuizen
    1
    21aug
    Laakkwartier
    3
    -
    3
    Vitesse Delft
    21aug
    Laakkwartier
    3

    Vitesse Delft
    3
    21aug
    Nieuwenhoorn
    1
    -
    4
    SHO
    21aug
    Nieuwenhoorn
    1

    SHO
    4
    21aug
    Nieuwerkerk
    1
    -
    3
    Barendrecht
    21aug
    Nieuwerkerk
    1

    Barendrecht
    3
    21aug
    Quick Boys
    8
    -
    0
    VCS (zo)
    21aug
    Quick Boys
    8

    VCS (zo)
    0
    21aug
    Rijnsburgse Boys
    3
    -
    1
    Woerden
    21aug
    Rijnsburgse Boys
    3

    Woerden
    1
    21aug
    RKAVV
    3
    -
    0
    Boshuizen
    21aug
    RKAVV
    3

    Boshuizen
    0
    21aug
    Ter Leede
    2
    -
    1
    DHC
    21aug
    Ter Leede
    2

    DHC
    1
    21aug
    TOGB
    3
    -
    3
    Zevenhoven
    21aug
    TOGB
    3

    Zevenhoven
    3
    21aug
    Tonegido
    2
    -
    1
    Noordwijk
    21aug
    Tonegido
    2

    Noordwijk
    1
    21aug
    UVS
    3
    -
    6
    FC Lisse
    21aug
    UVS
    3

    FC Lisse
    6
    21aug
    Voorschoten '97
    5
    -
    4
    SJC
    21aug
    Voorschoten '97
    5

    SJC
    4
    21aug
    Wilhelmus
    1
    -
    4
    ARC
    21aug
    Wilhelmus
    1

    ARC
    4
    25aug
    SHO
    3
    -
    1
    's-Gravendeel
    25aug
    SHO
    3

    's-Gravendeel
    1
    25aug
    TOGR
    1
    -
    2
    Alexandria '66
    25aug
    TOGR
    1

    Alexandria '66
    2
    25aug
    Vitesse Delft
    2
    -
    2
    Ter Leede
    25aug
    Vitesse Delft
    2

    Ter Leede
    2
    25aug
    XerxesDZB
    1
    -
    2
    Excelsior Maassluis
    25aug
    XerxesDZB
    1

    Excelsior Maassluis
    2
    25aug
    Zevenhoven
    1
    -
    5
    Capelle
    25aug
    Zevenhoven
    1

    Capelle
    5
    26aug
    HVV
    1
    -
    3
    UVS
    26aug
    HVV
    1

    UVS
    3
    26aug
    Leonidas
    1
    -
    3
    TOGB
    26aug
    Leonidas
    1

    TOGB
    3
    26aug
    Neptunus
    2
    -
    0
    Dilettant
    26aug
    Neptunus
    2

    Dilettant
    0
    26aug
    OVV
    0
    -
    1
    Nieuwenhoorn
    26aug
    OVV
    0

    Nieuwenhoorn
    1
    26aug
    SJC
    1
    -
    2
    Tonegido
    26aug
    SJC
    1

    Tonegido
    2
    26aug
    Sparta
    1
    -
    6
    Jai Hind Rotterdam
    26aug
    Sparta
    1

    Jai Hind Rotterdam
    6
    26aug
    VCS
    2
    -
    5
    HBS
    26aug
    VCS
    2

    HBS
    5
    26aug
    Woerden
    1
    -
    3
    Wilhelmus
    26aug
    Woerden
    1

    Wilhelmus
    3
    28aug
    's-Gravendeel
    3
    -
    3
    Nieuwenhoorn
    28aug
    's-Gravendeel
    3

    Nieuwenhoorn
    3
    28aug
    Alexandria '66
    3
    -
    1
    Dilettant
    28aug
    Alexandria '66
    3

    Dilettant
    1
    28aug
    Deltasport
    1
    -
    0
    Nieuwerkerk
    28aug
    Deltasport
    1

    Nieuwerkerk
    0
    28aug
    DHC
    3
    -
    1
    Vitesse Delft
    28aug
    DHC
    3

    Vitesse Delft
    1
    28aug
    DOTO
    2
    -
    0
    Jai Hind Rotterdam
    28aug
    DOTO
    2

    Jai Hind Rotterdam
    0
    28aug
    FC Lisse
    11
    -
    1
    HVV
    28aug
    FC Lisse
    11

    HVV
    1
    28aug
    HBS
    1
    -
    3
    Quick Boys
    28aug
    HBS
    1

    Quick Boys
    3
    28aug
    JAC
    2
    -
    1
    UVS
    28aug
    JAC
    2

    UVS
    1
    28aug
    Laakkwartier
    2
    -
    4
    Ter Leede
    28aug
    Laakkwartier
    2

    Ter Leede
    4
    28aug
    Leonidas
    2
    -
    0
    Zevenhoven
    28aug
    Leonidas
    2

    Zevenhoven
    0
    28aug
    SHO
    1
    -
    0
    OVV
    28aug
    SHO
    1

    OVV
    0
    28aug
    SJC
    2
    -
    1
    Noordwijk
    28aug
    SJC
    2

    Noordwijk
    1
    28aug
    TOGB
    0
    -
    1
    Capelle
    28aug
    TOGB
    0

    Capelle
    1
    28aug
    TOGR
    1
    -
    0
    Neptunus
    28aug
    TOGR
    1

    Neptunus
    0
    28aug
    Tonegido
    4
    -
    1
    Voorschoten '97
    28aug
    Tonegido
    4

    Voorschoten '97
    1
    28aug
    VCS
    0
    -
    4
    Scheveningen
    28aug
    VCS
    0

    Scheveningen
    4
    28aug
    VVOR
    1
    -
    5
    Sparta
    28aug
    VVOR
    1

    Sparta
    5
    28aug
    Wilhelmus
    0
    -
    2
    Rijnsburgse Boys
    28aug
    Wilhelmus
    0

    Rijnsburgse Boys
    2
    28aug
    Woerden
    1
    -
    3
    ARC
    28aug
    Woerden
    1

    ARC
    3
    28aug
    XerxesDZB
    1
    -
    0
    Excelsior '20
    28aug
    XerxesDZB
    1

    Excelsior '20
    0
    4sep
    ARC
    1
    -
    4
    Rijnsburgse Boys
    4sep
    ARC
    1

    Rijnsburgse Boys
    4
    4sep
    Barendrecht
    3
    -
    1
    Deltasport
    4sep
    Barendrecht
    3

    Deltasport
    1
    4sep
    DHC
    2
    -
    2
    Laakkwartier
    4sep
    DHC
    2

    Laakkwartier
    2
    4sep
    FC Lisse
    6
    -
    0
    JAC
    4sep
    FC Lisse
    6

    JAC
    0
    4sep
    Noordwijk
    3
    -
    3
    Voorschoten '97
    4sep
    Noordwijk
    3

    Voorschoten '97
    3
    4sep
    Scheveningen
    1
    -
    0
    Quick Boys
    4sep
    Scheveningen
    1

    Quick Boys
    0
    4sep
    VVOR
    0
    -
    6
    DOTO
    4sep
    VVOR
    0

    DOTO
    6
  • Delft (zo)
    0
    -
    2
    Rijnsburgse Boys
    Delft (zo)
    0

    Rijnsburgse Boys
    2
    Victoria'04 (za)
    1
    -
    7
    Jodan Boys
    Victoria'04 (za)
    1

    Jodan Boys
    7
    RKDEO
    0
    -
    2
    DOTO
    RKDEO
    0

    DOTO
    2
    Quick Boys
    14
    -
    0
    Binnenmaas
    Quick Boys
    14

    Binnenmaas
    0
    GONA
    3
    -
    2
    's-Gravenzandse SV
    GONA
    3

    's-Gravenzandse SV
    2
    * Strijen
    1
    -
    1
    BMT
    Strijen *
    1

    BMT
    1
    Alphia
    0
    -
    2
    DOSR
    Alphia
    0

    DOSR
    2
    Heinenoord
    1
    -
    0
    WRW
    Heinenoord
    1

    WRW
    0
    GDA (zo)
    4
    -
    3
    Gouda (za)
    GDA (zo)
    4

    Gouda (za)
    3
    FG Maense
    4
    -
    0
    GOZ
    FG Maense
    4

    GOZ
    0
    DEHMusschen
    0
    -
    9
    Capelle
    DEHMusschen
    0

    Capelle
    9
    Vredenburch (zo)
    1
    -
    2
    Zwaluwen
    Vredenburch (zo)
    1

    Zwaluwen
    2
    SHO
    7
    -
    2
    DBGC
    SHO
    7

    DBGC
    2
    Barendrecht
    2
    -
    2
    XerxesDZB (zo) *
    Barendrecht
    2

    XerxesDZB (zo) *
    2
    Soccer Boys (za)
    2
    -
    1
    PPSC
    Soccer Boys (za)
    2

    PPSC
    1
    Alexandria '66
    5
    -
    1
    SC Voorne
    Alexandria '66
    5

    SC Voorne
    1
    * Ter Leede
    1
    -
    1
    Hekelingen
    Ter Leede *
    1

    Hekelingen
    1
    Erasmus
    2
    -
    6
    FC Lisse (za)
    Erasmus
    2

    FC Lisse (za)
    6
    Feyenoord
    4
    -
    1
    BVCB
    Feyenoord
    4

    BVCB
    1
    Excelsior Maassluis
    3
    -
    0
    DSVP
    Excelsior Maassluis
    3

    DSVP
    0
    Delfia
    1
    -
    9
    Stellendam
    Delfia
    1

    Stellendam
    9
    Rijnsburgse Boys 2
    9
    -
    0
    Excelsior Pernis
    Rijnsburgse Boys 2
    9

    Excelsior Pernis
    0
    Quick Boys 2
    4
    -
    0
    Leiden
    Quick Boys 2
    4

    Leiden
    0
    Koudekerk
    1
    -
    3
    Rhoon
    Koudekerk
    1

    Rhoon
    3
    Lombardijen
    2
    -
    4
    Tonegido
    Lombardijen
    2

    Tonegido
    4
    Rijnmond Hoogvliet
    4
    -
    1
    SEV
    Rijnmond Hoogvliet
    4

    SEV
    1
    ONA
    1
    -
    2
    Rohda '76
    ONA
    1

    Rohda '76
    2
    RVVH
    9
    -
    0
    Hellevoetsluis
    RVVH
    9

    Hellevoetsluis
    0
    UDO
    3
    -
    2
    SJZ
    UDO
    3

    SJZ
    2
    Teylingen
    3
    -
    0
    Zoetermeer
    Teylingen
    3

    Zoetermeer
    0
    Velo
    0
    -
    2
    Antibarbari
    Velo
    0

    Antibarbari
    2
    HS TexasDZS
    2
    -
    1
    Spartaan '20
    HS TexasDZS
    2

    Spartaan '20
    1
    PFC
    2
    -
    3
    RKAVV
    PFC
    2

    RKAVV
    3
    SVV/SMC
    4
    -
    0
    VOC
    SVV/SMC
    4

    VOC
    0
    ODB
    0
    -
    2
    DHZ (zo)
    ODB
    0

    DHZ (zo)
    2
    SVDPW
    2
    -
    5
    Alkmania
    SVDPW
    2

    Alkmania
    5
    Rockanje (zo)
    1
    -
    3
    Flakkee
    Rockanje (zo)
    1

    Flakkee
    3
    RVA
    1
    -
    2
    Alphense Boys
    RVA
    1

    Alphense Boys
    2
    HMSH (zo)
    3
    -
    0
    Westlandia (zo)
    HMSH (zo)
    3

    Westlandia (zo)
    0
  • Jodan Boys
    0
    -
    1
    RVVH
    Jodan Boys
    0

    RVVH
    1
    Strijen
    1
    -
    1
    Tonegido *
    Strijen
    1

    Tonegido *
    1
    HMSH (zo)
    0
    -
    2
    XerxesDZB (zo)
    HMSH (zo)
    0

    XerxesDZB (zo)
    2
    SHO
    3
    -
    1
    Zwaluwen
    SHO
    3

    Zwaluwen
    1
    DOSR
    0
    -
    5
    Quick Boys
    DOSR
    0

    Quick Boys
    5
    Alexandria '66
    1
    -
    2
    Ter Leede
    Alexandria '66
    1

    Ter Leede
    2
    Antibarbari
    0
    -
    5
    RKAVV
    Antibarbari
    0

    RKAVV
    5
  • DOTO
    4
    -
    3
    SVV/SMC
    DOTO
    4

    SVV/SMC
    3
    Rijnsburgse Boys
    4
    -
    2
    Rijnsburgse Boys 2
    Rijnsburgse Boys
    4

    Rijnsburgse Boys 2
    2
    Heinenoord
    2
    -
    0
    Rhoon
    Heinenoord
    2

    Rhoon
    0
    * Quick Boys
    1
    -
    1
    Excelsior Maassluis
    Quick Boys *
    1

    Excelsior Maassluis
    1
    RVVH
    4
    -
    1
    Soccer Boys
    RVVH
    4

    Soccer Boys
    1
    GONA
    1
    -
    2
    Quick Boys 2
    GONA
    1

    Quick Boys 2
    2
    Capelle
    8
    -
    0
    Rohda '46
    Capelle
    8

    Rohda '46
    0
    SHO
    2
    -
    1
    HS TexasDZS
    SHO
    2

    HS TexasDZS
    1
    Teylingen
    4
    -
    1
    Alkmania
    Teylingen
    4

    Alkmania
    1
    UDO
    5
    -
    0
    DHZ (zo)
    UDO
    5

    DHZ (zo)
    0
    RKAVV
    0
    -
    3
    FC Lisse (za)
    RKAVV
    0

    FC Lisse (za)
    3
    Tonegido
    1
    -
    2
    Feyenoord
    Tonegido
    1

    Feyenoord
    2
    FC Maense
    -
    Flakkee
    Flakkee teruggetrokken
    FC Maense

    Flakkee
    * XerxesDZB (zo)
    2
    -
    2
    Alphense Boys
    XerxesDZB (zo) *
    2

    Alphense Boys
    2
    GDA (zo)
    5
    -
    1
    Rijnmond HS
    GDA (zo)
    5

    Rijnmond HS
    1
    Ter Leede
    -
    Stellendam
    Stellendam trekt zich terug
    Ter Leede

    Stellendam
  • RVVH
    0
    -
    3
    Capelle
    RVVH
    0

    Capelle
    3
    * FC Lisse
    3
    -
    3
    GDA (zo)
    FC Lisse *
    3

    GDA (zo)
    3
    SHO
    4
    -
    0
    Heinenoord
    SHO
    4

    Heinenoord
    0
    Ter Leede
    4
    -
    0
    UDO
    Ter Leede
    4

    UDO
    0
    Rijnsburgse Boys
    2
    -
    1
    DOTO
    Rijnsburgse Boys
    2

    DOTO
    1
    * Quick Boys 2
    0
    -
    0
    Quick Boys
    Quick Boys 2 *
    0

    Quick Boys
    0
    Teylingen
    1
    -
    5
    Feyenoord
    Teylingen
    1

    Feyenoord
    5
    FC Maense
    1
    -
    2
    XerxesDZB (zo)
    FC Maense
    1

    XerxesDZB (zo)
    2
  • Capelle
    2
    -
    2
    Rijnsburgse Boys *
    Capelle
    2

    Rijnsburgse Boys *
    2
    FC Lisse
    1
    -
    3
    Quick Boys 2
    FC Lisse
    1

    Quick Boys 2
    3
    SHO
    6
    -
    0
    Feyenoord
    SHO
    6

    Feyenoord
    0
    Ter Leede
    1
    -
    1
    XerxesDZB (zo) *
    Ter Leede
    1

    XerxesDZB (zo) *
    1
  • 12mei
    Quick Boys 2
    7
    -
    1
    XerxesDZB (zo)
    12mei
    Quick Boys 2
    7

    XerxesDZB (zo)
    1
    17mei
    * Rijnsburgse Boys
    2
    -
    2
    SHO
    17mei
    Rijnsburgse Boys *
    2

    SHO
    2
  • 24mei
    Rijnsburgse Boys
    2
    -
    0
    Quick Boys 2
    terrein Noordwijk
    24mei
    Rijnsburgse Boys
    2

    Quick Boys 2
    0