Districtsbeker - seizoen 2007-2008

Zuid I

  • 18aug
    ASWH
    1
    -
    0
    Hoek
    18aug
    ASWH
    1

    Hoek
    0
    18aug
    LRC Leerdam
    3
    -
    1
    Schelluinen
    18aug
    LRC Leerdam
    3

    Schelluinen
    1
    18aug
    Nivo Sparta
    4
    -
    1
    Geldrop/AEK
    18aug
    Nivo Sparta
    4

    Geldrop/AEK
    1
    18aug
    Nuenen
    1
    -
    3
    Kozakken Boys
    18aug
    Nuenen
    1

    Kozakken Boys
    3
    18aug
    UNA
    8
    -
    0
    Wilhelmina '26
    18aug
    UNA
    8

    Wilhelmina '26
    0
    18aug
    Unitas '30
    1
    -
    3
    Arnemuiden
    18aug
    Unitas '30
    1

    Arnemuiden
    3
    18aug
    VVGZ
    1
    -
    3
    Kloetinge
    18aug
    VVGZ
    1

    Kloetinge
    3
    19aug
    OJC Rosmalen
    5
    -
    0
    TEC
    19aug
    OJC Rosmalen
    5

    TEC
    0
    19aug
    Papendrecht (zo)
    4
    -
    3
    Halsteren
    19aug
    Papendrecht (zo)
    4

    Halsteren
    3
    19aug
    RKJVV
    0
    -
    5
    Rood Wit V.
    19aug
    RKJVV
    0

    Rood Wit V.
    5
    21aug
    Hoek
    4
    -
    2
    Arnemuiden
    21aug
    Hoek
    4

    Arnemuiden
    2
    21aug
    Kloetinge
    5
    -
    0
    Halsteren
    21aug
    Kloetinge
    5

    Halsteren
    0
    21aug
    Kozakken Boys
    11
    -
    2
    Wilhelmina '26
    21aug
    Kozakken Boys
    11

    Wilhelmina '26
    2
    21aug
    Nivo Sparta
    1
    -
    1
    RKJVV
    21aug
    Nivo Sparta
    1

    RKJVV
    1
    21aug
    OJC Rosmalen
    1
    -
    1
    LRC Leerdam
    21aug
    OJC Rosmalen
    1

    LRC Leerdam
    1
    21aug
    Papendrecht
    6
    -
    1
    VVGZ
    21aug
    Papendrecht
    6

    VVGZ
    1
    21aug
    Schelluinen
    4
    -
    2
    TEC
    21aug
    Schelluinen
    4

    TEC
    2
    21aug
    Unitas '30
    1
    -
    5
    ASWH
    21aug
    Unitas '30
    1

    ASWH
    5
    22aug
    Rood Wit V.
    2
    -
    2
    Geldrop/AEK
    22aug
    Rood Wit V.
    2

    Geldrop/AEK
    2
    22aug
    UNA
    5
    -
    0
    Nuenen
    22aug
    UNA
    5

    Nuenen
    0
    25aug
    Halsteren
    2
    -
    1
    VVGZ
    25aug
    Halsteren
    2

    VVGZ
    1
    25aug
    Hoek
    4
    -
    0
    Unitas '30
    25aug
    Hoek
    4

    Unitas '30
    0
    25aug
    Kloetinge
    2
    -
    1
    Papendrecht
    25aug
    Kloetinge
    2

    Papendrecht
    1
    25aug
    Rood Wit V.
    3
    -
    3
    Nivo Sparta
    25aug
    Rood Wit V.
    3

    Nivo Sparta
    3
    25aug
    Schelluinen
    1
    -
    6
    OJC Rosmalen
    25aug
    Schelluinen
    1

    OJC Rosmalen
    6
    25aug
    TEC
    0
    -
    7
    LRC Leerdam
    25aug
    TEC
    0

    LRC Leerdam
    7
    25aug
    Wilhelmina '26
    2
    -
    3
    Nuenen
    25aug
    Wilhelmina '26
    2

    Nuenen
    3
    28aug
    Arnemuiden
    1
    -
    3
    ASWH
    28aug
    Arnemuiden
    1

    ASWH
    3
    28aug
    Geldrop/AEK
    0
    -
    2
    RKJVV
    28aug
    Geldrop/AEK
    0

    RKJVV
    2
    28aug
    Kozakken Boys
    2
    -
    2
    UNA
    28aug
    Kozakken Boys
    2

    UNA
    2
  • Gloria UC
    -
    0
    vrijgeloot
    Gloria UC

    vrijgeloot
    0
    20okt
    Asperen
    2
    -
    3
    Theole
    20okt
    Asperen
    2

    Theole
    3
    20okt
    * ASWH 2
    3
    -
    3
    Streefkerk
    20okt
    ASWH 2 *
    3

    Streefkerk
    3
    20okt
    Brakel
    0
    -
    7
    Roda Boys/B.
    20okt
    Brakel
    0

    Roda Boys/Bommelerwaard
    7
    20okt
    Chrislandia
    2
    -
    10
    Internos
    20okt
    Chrislandia
    2

    Internos
    10
    20okt
    De Noormannen
    0
    -
    3
    Terneuz. Boys
    20okt
    De Noormannen
    0

    Terneuzense Boys
    3
    20okt
    Dubbeldam (zo)
    1
    -
    0
    Nieuw Lekkerland
    20okt
    Dubbeldam (zo)
    1

    Nieuw Lekkerland
    0
    20okt
    Heerjansdam 2
    2
    -
    3
    GJS
    20okt
    Heerjansdam 2
    2

    GJS
    3
    20okt
    Kerkwijk
    0
    -
    4
    Wilhelmina
    20okt
    Kerkwijk
    0

    Wilhelmina
    4
    20okt
    NOAD '32
    0
    -
    2
    Achilles Veen
    20okt
    NOAD '32
    0

    Achilles Veen
    2
    20okt
    Renesse
    2
    -
    4
    Domburg
    20okt
    Renesse
    2

    Domburg
    4
    20okt
    Rijsoord
    3
    -
    5
    ASWH
    20okt
    Rijsoord
    3

    ASWH
    5
    20okt
    RKTVC
    3
    -
    2
    SVW
    20okt
    RKTVC
    3

    SVW
    2
    20okt
    SC Emma
    0
    -
    6
    Heerjansdam
    20okt
    SC Emma
    0

    Heerjansdam
    6
    20okt
    Smerdiek
    1
    -
    6
    METO
    20okt
    Smerdiek
    1

    METO
    6
    20okt
    Steenbergen
    1
    -
    0
    VVC '68
    20okt
    Steenbergen
    1

    VVC '68
    0
    20okt
    Terneuzen
    2
    -
    1
    Kloetinge
    20okt
    Terneuzen
    2

    Kloetinge
    1
    20okt
    Unitas
    3
    -
    0
    De Zwerver
    20okt
    Unitas
    3

    De Zwerver
    0
    20okt
    VCK
    0
    -
    4
    SKNWK
    20okt
    VCK
    0

    SKNWK
    4
    20okt
    WNC
    4
    -
    3
    HSSC '61
    20okt
    WNC
    4

    HSSC '61
    3
    21okt
    Acht
    2
    -
    4
    EFC
    21okt
    Acht
    2

    EFC
    4
    21okt
    Biervliet
    2
    -
    6
    FC Bergen
    21okt
    Biervliet
    2

    FC Bergen
    6
    21okt
    Braakhuizen
    1
    -
    2
    UNA 2
    21okt
    Braakhuizen
    1

    UNA 2
    2
    21okt
    Brabantia
    9
    -
    0
    Bergeijk
    21okt
    Brabantia
    9

    Bergeijk
    0
    21okt
    DBS
    2
    -
    0
    Nuenen 2
    21okt
    DBS
    2

    Nuenen 2
    0
    21okt
    * DESK 2
    1
    -
    1
    Hilvaria
    21okt
    DESK 2 *
    1

    Hilvaria
    1
    21okt
    DIOZ
    1
    -
    2
    Rood Wit W.
    21okt
    DIOZ
    1

    Rood Wit W.
    2
    21okt
    * Dommelen
    2
    -
    2
    RKGSV
    21okt
    Dommelen *
    2

    RKGSV
    2
    21okt
    Dongen
    0
    -
    4
    Baronie
    21okt
    Dongen
    0

    Baronie
    4
    21okt
    DOSKO
    2
    -
    0
    Breskens
    21okt
    DOSKO
    2

    Breskens
    0
    21okt
    DSC
    1
    -
    2
    Real Lunet
    21okt
    DSC
    1

    Real Lunet
    2
    21okt
    Dussense Boys
    1
    -
    4
    GVV
    21okt
    Dussense Boys
    1

    GVV
    4
    21okt
    Gestel
    3
    -
    0
    Bladella
    21okt
    Gestel
    3

    Bladella
    0
    21okt
    Hoeven
    0
    -
    3
    Moerse Boys
    21okt
    Hoeven
    0

    Moerse Boys
    3
    21okt
    Hontenisse
    3
    -
    2
    Zierikzee
    21okt
    Hontenisse
    3

    Zierikzee
    2
    21okt
    * Hulsterloo
    4
    -
    4
    HVV '24
    21okt
    Hulsterloo *
    4

    HVV '24
    4
    21okt
    Luctor '88
    0
    -
    5
    Roosendaal
    21okt
    Luctor '88
    0

    Roosendaal
    5
    21okt
    OJC Rosmalen 2
    2
    -
    1
    SCI/Zwanenberggroep
    21okt
    OJC Rosmalen 2
    2

    SCI/Zwanenberggroep
    1
    21okt
    Oosterhout
    5
    -
    0
    Wernhout
    21okt
    Oosterhout
    5

    Wernhout
    0
    21okt
    Raamsdonk
    4
    -
    0
    NOAD
    21okt
    Raamsdonk
    4

    NOAD
    0
    21okt
    Reusel Sport
    3
    -
    1
    Best Vooruit
    21okt
    Reusel Sport
    3

    Best Vooruit
    1
    21okt
    Ria W.
    2
    -
    6
    Jong Ambon
    21okt
    Ria W.
    2

    Jong Ambon
    6
    21okt
    Right 'Oh
    3
    -
    1
    Advendo
    21okt
    Right 'Oh
    3

    Advendo
    1
    21okt
    Rijen
    3
    -
    1
    DIA
    21okt
    Rijen
    3

    DIA
    1
    21okt
    Rood Wit V
    1
    -
    1
    OJC Rosmalen *
    21okt
    Rood Wit V
    1

    OJC Rosmalen *
    1
    21okt
    * SC Gastel
    1
    -
    1
    Alliance
    21okt
    SC Gastel *
    1

    Alliance
    1
    21okt
    SC Olympus
    1
    -
    2
    Helvoirt
    21okt
    SC Olympus
    1

    Helvoirt
    2
    21okt
    SCO/TOFS
    4
    -
    1
    VVR
    21okt
    SCO/TOFS
    4

    VVR
    1
    21okt
    Steen
    0
    -
    7
    Aardenburg
    21okt
    Steen
    0

    Aardenburg
    7
    21okt
    Sterksel
    2
    -
    0
    De Weebosch
    21okt
    Sterksel
    2

    De Weebosch
    0
    21okt
    Taxandria
    2
    -
    2
    Ons Vios *
    21okt
    Taxandria
    2

    Ons Vios *
    2
    21okt
    TGG
    1
    -
    1
    Emplina *
    21okt
    TGG
    1

    Emplina *
    1
    21okt
    Tuldania
    1
    -
    3
    Oirschot V.
    21okt
    Tuldania
    1

    Oirschot V.
    3
    21okt
    UNA
    1
    -
    0
    PSV
    21okt
    UNA
    1

    PSV
    0
    21okt
    Victoria '03
    3
    -
    2
    Koewacht
    21okt
    Victoria '03
    3

    Koewacht
    2
    21okt
    Vlissingen
    3
    -
    2
    Patrijzen
    21okt
    Vlissingen
    3

    Patrijzen
    2
    21okt
    * VVS
    2
    -
    2
    RKVVO
    21okt
    VVS *
    2

    RKVVO
    2
    21okt
    Waspik
    1
    -
    3
    WSC
    21okt
    Waspik
    1

    WSC
    3
    21okt
    WDS '19
    5
    -
    1
    Veerse Boys
    21okt
    WDS '19
    5

    Veerse Boys
    1
    30okt
    Kozakken Boys 2
    7
    -
    1
    SC Gorkum
    30okt
    Kozakken Boys 2
    7

    SC Gorkum
    1
  • Aardenburg
    -
    vrijgeloot
    Aardenburg

    vrijgeloot
    Moerse Boys
    -
    vrijgeloot
    Moerse Boys

    vrijgeloot
    Right 'Oh
    -
    vrijgeloot
    Right 'Oh

    vrijgeloot
    Steenbergen
    -
    vrijgeloot
    Steenbergen

    vrijgeloot
    24nov
    Achilles Veen
    2
    -
    0
    ASWH 2
    24nov
    Achilles Veen
    2

    ASWH 2
    0
    24nov
    ASWH
    3
    -
    3
    Heerjansdam *
    24nov
    ASWH
    3

    Heerjansdam *
    3
    24nov
    GJS
    7
    -
    0
    WNC
    24nov
    GJS
    7

    WNC
    0
    24nov
    Internos
    5
    -
    3
    Raamsdonk
    24nov
    Internos
    5

    Raamsdonk
    3
    24nov
    METO
    2
    -
    3
    Hulsterloo
    24nov
    METO
    2

    Hulsterloo
    3
    24nov
    Roda Boys
    1
    -
    0
    Kozakken Boys 2
    24nov
    Roda Boys
    1

    Kozakken Boys 2
    0
    24nov
    SKNWK
    6
    -
    1
    Terneuz. Boys
    24nov
    SKNWK
    6

    Terneuzense Boys
    1
    25nov
    Brabantia
    1
    -
    2
    UNA
    25nov
    Brabantia
    1

    UNA
    2
    25nov
    DESK 2
    3
    -
    0
    Rijen
    25nov
    DESK 2
    3

    Rijen
    0
    25nov
    Domburg
    4
    -
    1
    Victoria '03
    25nov
    Domburg
    4

    Victoria '03
    1
    25nov
    Emploina
    4
    -
    5
    Real Lunet
    25nov
    Emploina
    4

    Real Lunet
    5
    25nov
    FC Bergen
    0
    -
    2
    DOSKO
    25nov
    FC Bergen
    0

    DOSKO
    2
    25nov
    Gestel
    5
    -
    1
    Sterksel
    25nov
    Gestel
    5

    Sterksel
    1
    25nov
    GVV
    0
    -
    2
    Dubbeldam
    25nov
    GVV
    0

    Dubbeldam
    2
    25nov
    Helvoirt
    3
    -
    4
    WDS '19
    25nov
    Helvoirt
    3

    WDS '19
    4
    25nov
    Hontenisse
    1
    -
    4
    Terneuzen
    25nov
    Hontenisse
    1

    Terneuzen
    4
    25nov
    Jong Ambon
    1
    -
    2
    Vlissingen
    25nov
    Jong Ambon
    1

    Vlissingen
    2
    25nov
    Oirschot
    4
    -
    2
    Gloria UC
    25nov
    Oirschot
    4

    Gloria UC
    2
    25nov
    OJC Rosmalen
    5
    -
    0
    DBS
    25nov
    OJC Rosmalen
    5

    DBS
    0
    25nov
    Ons Vios
    2
    -
    1
    Dommelen
    25nov
    Ons Vios
    2

    Dommelen
    1
    25nov
    * RKVVO
    1
    -
    1
    EFC
    25nov
    RKVVO *
    1

    EFC
    1
    25nov
    Rood Wit W.
    3
    -
    2
    SC Gastel
    25nov
    Rood Wit W.
    3

    SC Gastel
    2
    25nov
    Roosendaal
    1
    -
    0
    Oosterhout
    25nov
    Roosendaal
    1

    Oosterhout
    0
    25nov
    SCO/TOFS
    1
    -
    2
    Unitas
    25nov
    SCO/TOFS
    1

    Unitas
    2
    25nov
    * Theole
    1
    -
    1
    RKTVC
    25nov
    Theole *
    1

    RKTVC
    1
    25nov
    UNA 2
    2
    -
    3
    Reusel Sport
    25nov
    UNA 2
    2

    Reusel Sport
    3
    25nov
    Wilhelmina
    0
    -
    1
    OJC Rosmalen 2
    25nov
    Wilhelmina
    0

    OJC Rosmalen 2
    1
    25nov
    WSC
    2
    -
    3
    Baronie
    25nov
    WSC
    2

    Baronie
    3
  • Aardenburg
    1
    -
    2
    Roosendaal
    Aardenburg
    1

    Roosendaal
    2
    Achilles Veen
    4
    -
    1
    OJC Rosmalen 2
    Achilles Veen
    4

    OJC Rosmalen 2
    1
    DESK 2
    0
    -
    2
    Real Lunet
    DESK 2
    0

    Real Lunet
    2
    DOSKO
    4
    -
    0
    Domburg
    DOSKO
    4

    Domburg
    0
    * GJS
    2
    -
    2
    Heerjansdam
    GJS *
    2

    Heerjansdam
    2
    Hulsterloo
    0
    -
    2
    De Baronie
    Hulsterloo
    0

    De Baronie
    2
    Internos (za)
    3
    -
    1
    Rood Wit W.
    Internos (za)
    3

    Rood Wit W.
    1
    Oirschot Vooruit
    1
    -
    1
    Right 'Oh
    Oirschot Vooruit
    1

    Right 'Oh
    1
    Ons Vios
    0
    -
    3
    RKVVO
    Ons Vios
    0

    RKVVO
    3
    Roda Boys/B.
    6
    -
    1
    Gestel
    Roda Boys/Bommelerwaard
    6

    Gestel
    1
    Terneuzen
    4
    -
    0
    SKNWK
    Terneuzen
    4

    SKNWK
    0
    Theole
    -
    OJC Rosmalen
    Theole verder omdat OJC Rosmalen geen spelerspassen kon tonen
    Theole

    OJC Rosmalen
    UNA
    5
    -
    1
    WDS '19
    UNA
    5

    WDS '19
    1
    UNA 2
    0
    -
    0
    Moerse Boys *
    UNA 2
    0

    Moerse Boys *
    0
    * Unitas
    1
    -
    1
    Dubbeldam
    Unitas *
    1

    Dubbeldam
    1
    Vlissingen
    2
    -
    3
    Steenbergen
    Vlissingen
    2

    Steenbergen
    3
  • Achilles Veen
    3
    -
    1
    Roda Boys
    Achilles Veen
    3

    Roda Boys
    1
    De Baronie
    2
    -
    0
    GJS
    De Baronie
    2

    GJS
    0
    Real Lunet
    2
    -
    5
    RKVVO
    Real Lunet
    2

    RKVVO
    5
    Right 'Oh
    0
    -
    8
    Theole
    Right 'Oh
    0

    Theole
    8
    Steenbergen
    2
    -
    1
    Internos (za)
    Steenbergen
    2

    Internos (za)
    1
    Terneuzen
    5
    -
    1
    DOSKO
    Terneuzen
    5

    DOSKO
    1
    UNA
    2
    -
    0
    Moerse Boys
    UNA
    2

    Moerse Boys
    0
    * Unitas
    0
    -
    0
    Roosendaal
    Unitas *
    0

    Roosendaal
    0
  • 22mrt
    Achilles Veen
    3
    -
    2
    Theole
    22mrt
    Achilles Veen
    3

    Theole
    2
    22mrt
    RKVVO
    2
    -
    1
    UNA
    22mrt
    RKVVO
    2

    UNA
    1
    24mrt
    * Unitas
    2
    -
    2
    Terneuzen
    24mrt
    Unitas *
    2

    Terneuzen
    2
    8apr
    Baronie
    9
    -
    0
    Steenbergen
    8apr
    Baronie
    9

    Steenbergen
    0
  • 6mei
    RKVVO
    2
    -
    0
    Achilles Veen
    6mei
    RKVVO
    2

    Achilles Veen
    0
    10mei
    Unitas
    3
    -
    1
    Baronie
    10mei
    Unitas
    3

    Baronie
    1
  • 24mei
    Unitas
    5
    -
    2
    RKVVO
    terrein RWB te Waalwijk
    24mei
    Unitas
    5

    RKVVO
    2