Districtsbeker - seizoen 2008-2009

West II

  • 19aug
    's-Gravendeel
    2
    -
    0
    Nieuwenhoorn
    19aug
    's-Gravendeel
    2

    Nieuwenhoorn
    0
    19aug
    's-Gravenzandse SV
    0
    -
    4
    Westlandia
    19aug
    's-Gravenzandse SV
    0

    Westlandia
    4
    19aug
    Alphense Boys
    0
    -
    2
    FC Lisse
    19aug
    Alphense Boys
    0

    FC Lisse
    2
    19aug
    ARC
    4
    -
    0
    Olympia
    19aug
    ARC
    4

    Olympia
    0
    19aug
    Capelle
    4
    -
    0
    PFC
    19aug
    Capelle
    4

    PFC
    0
    19aug
    DOTO
    0
    -
    3
    Leonidas (zo)
    19aug
    DOTO
    0

    Leonidas (zo)
    3
    19aug
    Excelsior Maassluis
    5
    -
    0
    Excelsior '20
    19aug
    Excelsior Maassluis
    5

    Excelsior '20
    0
    19aug
    FC Rijnvogels
    3
    -
    3
    FC Boshuizen
    19aug
    FC Rijnvogels
    3

    FC Boshuizen
    3
    19aug
    Gouda
    2
    -
    1
    Woerden
    19aug
    Gouda
    2

    Woerden
    1
    19aug
    Jodan Boys
    4
    -
    0
    DCV
    19aug
    Jodan Boys
    4

    DCV
    0
    19aug
    Noordwijk
    2
    -
    0
    RKAVV
    19aug
    Noordwijk
    2

    RKAVV
    0
    19aug
    Quick Boys
    2
    -
    1
    Haaglandia/Sir Winston
    19aug
    Quick Boys
    2

    Haaglandia/Sir Winston
    1
    19aug
    Rijnsburgse Boys
    3
    -
    3
    VVSB
    19aug
    Rijnsburgse Boys
    3

    VVSB
    3
    19aug
    Scheveningen
    3
    -
    2
    Quick
    19aug
    Scheveningen
    3

    Quick
    2
    19aug
    SJC
    0
    -
    1
    Sportlust '46
    19aug
    SJC
    0

    Sportlust '46
    1
    19aug
    Spijkenisse
    4
    -
    1
    OVV
    19aug
    Spijkenisse
    4

    OVV
    1
    19aug
    Spirit
    1
    -
    2
    DHC
    19aug
    Spirit
    1

    DHC
    2
    19aug
    Strijen
    0
    -
    2
    SC Feyenoord
    19aug
    Strijen
    0

    SC Feyenoord
    2
    19aug
    Ter Leede
    3
    -
    0
    HVV
    19aug
    Ter Leede
    3

    HVV
    0
    19aug
    Tonegido
    1
    -
    1
    Katwijk
    19aug
    Tonegido
    1

    Katwijk
    1
    19aug
    Voorschoten '97
    2
    -
    1
    Wilhelmus
    19aug
    Voorschoten '97
    2

    Wilhelmus
    1
    19aug
    VUC
    2
    -
    1
    Vitesse Delft
    19aug
    VUC
    2

    Vitesse Delft
    1
    19aug
    XerxesDZB (za)
    2
    -
    1
    JHR
    19aug
    XerxesDZB (za)
    2

    JHR
    1
    21aug
    Barendrecht
    2
    -
    0
    SCO '63
    21aug
    Barendrecht
    2

    SCO '63
    0
    26aug
    DCV
    1
    -
    2
    ARC
    26aug
    DCV
    1

    ARC
    2
    26aug
    DHC
    3
    -
    1
    Quick Boys
    26aug
    DHC
    3

    Quick Boys
    1
    26aug
    Excelsior '20
    1
    -
    2
    XerxesDZB (za)
    26aug
    Excelsior '20
    1

    XerxesDZB (za)
    2
    26aug
    FC Boshuizen
    1
    -
    2
    Ter Leede
    26aug
    FC Boshuizen
    1

    Ter Leede
    2
    26aug
    FC Lisse
    3
    -
    2
    SJC
    26aug
    FC Lisse
    3

    SJC
    2
    26aug
    Haaglandia/Sir Winston
    2
    -
    0
    Spirit
    26aug
    Haaglandia/Sir Winston
    2

    Spirit
    0
    26aug
    HVV
    0
    -
    6
    FC Rijnvogels
    26aug
    HVV
    0

    FC Rijnvogels
    6
    26aug
    JHR
    2
    -
    9
    Excelsior Maassluis
    26aug
    JHR
    2

    Excelsior Maassluis
    9
    26aug
    Katwijk
    2
    -
    2
    VUC
    26aug
    Katwijk
    2

    VUC
    2
    26aug
    Leonidas (zo)
    3
    -
    1
    Spijkenisse
    26aug
    Leonidas (zo)
    3

    Spijkenisse
    1
    26aug
    Nieuwenhoorn
    0
    -
    4
    Capelle
    26aug
    Nieuwenhoorn
    0

    Capelle
    4
    26aug
    Olympia
    1
    -
    7
    Jodan Boys
    26aug
    Olympia
    1

    Jodan Boys
    7
    26aug
    OVV
    2
    -
    1
    DOTO
    26aug
    OVV
    2

    DOTO
    1
    26aug
    PFC
    4
    -
    2
    's-Gravendeel
    26aug
    PFC
    4

    's-Gravendeel
    2
    26aug
    Quick
    2
    -
    2
    's-Gravenzandse SV
    26aug
    Quick
    2

    's-Gravenzandse SV
    2
    26aug
    SC Feyenoord
    1
    -
    3
    Barendrecht
    26aug
    SC Feyenoord
    1

    Barendrecht
    3
    26aug
    SCO '63
    1
    -
    0
    Strijen
    26aug
    SCO '63
    1

    Strijen
    0
    26aug
    Sportlust '46
    2
    -
    3
    Alphense Boys
    26aug
    Sportlust '46
    2

    Alphense Boys
    3
    26aug
    Vitesse Delft
    2
    -
    1
    Tonegido
    26aug
    Vitesse Delft
    2

    Tonegido
    1
    26aug
    Westlandia
    1
    -
    2
    Scheveningen
    26aug
    Westlandia
    1

    Scheveningen
    2
    26aug
    Wilhelmus
    1
    -
    5
    Noordwijk
    26aug
    Wilhelmus
    1

    Noordwijk
    5
    26aug
    Woerden
    0
    -
    2
    Rijnsburgse Boys
    26aug
    Woerden
    0

    Rijnsburgse Boys
    2
    28aug
    RKAVV
    1
    -
    2
    Voorschoten '97
    28aug
    RKAVV
    1

    Voorschoten '97
    2
    28aug
    VVSB
    5
    -
    0
    Gouda
    28aug
    VVSB
    5

    Gouda
    0
    30aug
    ARC
    1
    -
    3
    Jodan Boys
    30aug
    ARC
    1

    Jodan Boys
    3
    30aug
    Barendrecht
    6
    -
    1
    Strijen
    30aug
    Barendrecht
    6

    Strijen
    1
    30aug
    FC Rijnvogels
    3
    -
    2
    Ter Leede
    30aug
    FC Rijnvogels
    3

    Ter Leede
    2
    30aug
    Katwijk
    2
    -
    0
    Vitesse Delft
    30aug
    Katwijk
    2

    Vitesse Delft
    0
    30aug
    Scheveningen
    3
    -
    2
    's-Gravenzandse SV
    30aug
    Scheveningen
    3

    's-Gravenzandse SV
    2
    30aug
    Voorschoten '97
    1
    -
    2
    Noordwijk
    30aug
    Voorschoten '97
    1

    Noordwijk
    2
    30aug
    XerxesDZB (za)
    1
    -
    2
    Excelsior Maassluis
    30aug
    XerxesDZB (za)
    1

    Excelsior Maassluis
    2
    31aug
    DCV
    1
    -
    5
    Olympia
    31aug
    DCV
    1

    Olympia
    5
    31aug
    Excelsior '20
    3
    -
    1
    JHR
    31aug
    Excelsior '20
    3

    JHR
    1
    31aug
    FC Boshuizen
    1
    -
    2
    HVV
    31aug
    FC Boshuizen
    1

    HVV
    2
    31aug
    Nieuwenhoorn
    5
    -
    2
    PFC
    31aug
    Nieuwenhoorn
    5

    PFC
    2
    31aug
    OVV
    1
    -
    3
    Leonidas (zo)
    31aug
    OVV
    1

    Leonidas (zo)
    3
    31aug
    RKAVV
    1
    -
    1
    Wilhelmus
    31aug
    RKAVV
    1

    Wilhelmus
    1
    31aug
    SC Feyenoord
    2
    -
    0
    SCO '63
    31aug
    SC Feyenoord
    2

    SCO '63
    0
    31aug
    SJC
    0
    -
    3
    Alphense Boys
    31aug
    SJC
    0

    Alphense Boys
    3
    31aug
    VUC
    1
    -
    2
    Tonegido
    31aug
    VUC
    1

    Tonegido
    2
    31aug
    VVSB
    0
    -
    1
    Woerden
    31aug
    VVSB
    0

    Woerden
    1
    2sep
    Capelle
    8
    -
    0
    's-Gravendeel
    2sep
    Capelle
    8

    's-Gravendeel
    0
    2sep
    DOTO
    3
    -
    2
    Spijkenisse
    2sep
    DOTO
    3

    Spijkenisse
    2
    2sep
    FC Lisse
    5
    -
    3
    Sportlust '46
    2sep
    FC Lisse
    5

    Sportlust '46
    3
    2sep
    Gouda
    0
    -
    5
    Rijnsburgse Boys
    2sep
    Gouda
    0

    Rijnsburgse Boys
    5
    2sep
    Spirit
    1
    -
    7
    Quick Boys
    2sep
    Spirit
    1

    Quick Boys
    7
    2sep
    Westlandia
    0
    -
    1
    Quick
    2sep
    Westlandia
    0

    Quick
    1
    9sep
    Haaglandia/Sir Winston
    6
    -
    1
    DHC
    9sep
    Haaglandia/Sir Winston
    6

    DHC
    1
  • Neta Dall
    -
    vrijgeloot
    Neta Dall

    vrijgeloot
    Nieuwerkerk
    -
    vrijgeloot
    Nieuwerkerk

    vrijgeloot
    18okt
    Barendrecht
    6
    -
    0
    GHC
    18okt
    Barendrecht
    6

    GHC
    0
    18okt
    Be Fair
    1
    -
    0
    Roodenburg
    18okt
    Be Fair
    1

    Roodenburg
    0
    18okt
    Binnenmaas
    1
    -
    6
    Rijnsburgse Boys
    18okt
    Binnenmaas
    1

    Rijnsburgse Boys
    6
    18okt
    Deltasport
    8
    -
    1
    SC Voorne
    18okt
    Deltasport
    8

    SC Voorne
    1
    18okt
    DVC
    0
    -
    1
    Floreant
    18okt
    DVC
    0

    Floreant
    1
    18okt
    Excelsior Pernis
    2
    -
    3
    Scheveningen (za)
    18okt
    Excelsior Pernis
    2

    Scheveningen (za)
    3
    18okt
    FC Lisse
    3
    -
    0
    FC Maense
    18okt
    FC Lisse
    3

    FC Maense
    0
    18okt
    GOZ
    0
    -
    6
    Excelsior Maassluis
    18okt
    GOZ
    0

    Excelsior Maassluis
    6
    18okt
    IJVV De Zwervers
    0
    -
    3
    Heinenoord
    18okt
    IJVV De Zwervers
    0

    Heinenoord
    3
    18okt
    Jodan Boys
    13
    -
    0
    Den Bommel
    18okt
    Jodan Boys
    13

    Den Bommel
    0
    18okt
    Kagia
    2
    -
    0
    Zevenhoven
    18okt
    Kagia
    2

    Zevenhoven
    0
    18okt
    Katwijk
    3
    -
    0
    DSVP
    18okt
    Katwijk
    3

    DSVP
    0
    18okt
    Koudekerk
    1
    -
    3
    Rijnvogels
    18okt
    Koudekerk
    1

    Rijnvogels
    3
    18okt
    Leonidas (za)
    1
    -
    4
    Polanen
    18okt
    Leonidas (za)
    1

    Polanen
    4
    18okt
    LSVV '70
    1
    -
    4
    Zwaluwen
    18okt
    LSVV '70
    1

    Zwaluwen
    4
    18okt
    Noordwijk
    3
    -
    0
    Capelle
    18okt
    Noordwijk
    3

    Capelle
    0
    18okt
    Quick Boys 2
    4
    -
    0
    VVOR
    18okt
    Quick Boys 2
    4

    VVOR
    0
    18okt
    RAS
    2
    -
    3
    Kamerik
    18okt
    RAS
    2

    Kamerik
    3
    18okt
    Real Parbo
    4
    -
    1
    CION
    18okt
    Real Parbo
    4

    CION
    1
    18okt
    Rijnmond Hoogvliet Sport
    3
    -
    1
    Zinkwegse Boys
    18okt
    Rijnmond Hoogvliet Sport
    3

    Zinkwegse Boys
    1
    18okt
    RVVH
    4
    -
    1
    CWO (za)
    18okt
    RVVH
    4

    CWO (za)
    1
    18okt
    SHO
    4
    -
    1
    Piershil
    18okt
    SHO
    4

    Piershil
    1
    18okt
    Simonshaven
    6
    -
    2
    Monster
    18okt
    Simonshaven
    6

    Monster
    2
    18okt
    SSS
    6
    -
    1
    BVCB
    18okt
    SSS
    6

    BVCB
    1
    18okt
    Westlandia
    0
    -
    3
    Stellendam
    18okt
    Westlandia
    0

    Stellendam
    3
    19okt
    Alphen
    2
    -
    2
    UVS (zo) *
    19okt
    Alphen
    2

    UVS (zo) *
    2
    19okt
    Blauw Zwart
    3
    -
    3
    Scheveningen (zo) *
    19okt
    Blauw Zwart
    3

    Scheveningen (zo) *
    3
    19okt
    Bodegraven
    1
    -
    2
    ONA
    19okt
    Bodegraven
    1

    ONA
    2
    19okt
    CKC
    3
    -
    1
    Swift Boys
    19okt
    CKC
    3

    Swift Boys
    1
    19okt
    Concordia
    0
    -
    1
    GONA
    19okt
    Concordia
    0

    GONA
    1
    19okt
    Delft
    2
    -
    2
    VFC *
    19okt
    Delft
    2

    VFC *
    2
    19okt
    DHZ
    3
    -
    2
    HS TexasDZS (zo)
    19okt
    DHZ
    3

    HS TexasDZS (zo)
    2
    19okt
    FC Zoetermeer
    3
    -
    0
    ROAC '79
    19okt
    FC Zoetermeer
    3

    ROAC '79
    0
    19okt
    Haaglandia/Sir W (zo)
    3
    -
    1
    UDO
    19okt
    Haaglandia/Sir W (zo)
    3

    UDO
    1
    19okt
    HMSH (zo)
    1
    -
    4
    GDA (zo)
    19okt
    HMSH (zo)
    1

    GDA (zo)
    4
    19okt
    HWD
    2
    -
    1
    ASC
    19okt
    HWD
    2

    ASC
    1
    19okt
    Leonidas (zo)
    4
    -
    0
    SVV/SMC
    19okt
    Leonidas (zo)
    4

    SVV/SMC
    0
    19okt
    Nieuwkoop
    4
    -
    2
    DRGS
    19okt
    Nieuwkoop
    4

    DRGS
    2
    19okt
    ODB
    3
    -
    3
    Laakkwartier *
    19okt
    ODB
    3

    Laakkwartier *
    3
    19okt
    Oud-Beijerland
    0
    -
    2
    UNIO
    19okt
    Oud-Beijerland
    0

    UNIO
    2
    19okt
    RAVA Houtwijk
    5
    -
    3
    WRW
    19okt
    RAVA Houtwijk
    5

    WRW
    3
    19okt
    Sparta (am)
    4
    -
    2
    Voorwaarts
    19okt
    Sparta (am)
    4

    Voorwaarts
    2
    19okt
    Spartaan '20
    3
    -
    2
    TOGB
    19okt
    Spartaan '20
    3

    TOGB
    2
    19okt
    Verburch
    4
    -
    1
    Moordrecht
    19okt
    Verburch
    4

    Moordrecht
    1
    19okt
    Victoria '04
    2
    -
    2
    SVDPW *
    19okt
    Victoria '04
    2

    SVDPW *
    2
    19okt
    Voorschoten '97 (zo)
    1
    -
    4
    HBS
    19okt
    Voorschoten '97 (zo)
    1

    HBS
    4
    19okt
    Wateringse Veld
    4
    -
    0
    Groeneweg
    19okt
    Wateringse Veld
    4

    Groeneweg
    0
    19okt
    WCR
    4
    -
    1
    Den Hoorn
    19okt
    WCR
    4

    Den Hoorn
    1
    12dec
    DONK
    4
    -
    1
    SVLY
    12dec
    DONK
    4

    SVLY
    1
  • 25jan
    GDA
    0
    -
    3
    Nieuwerkerk
    25jan
    GDA
    0

    Nieuwerkerk
    3
    27jan
    Kagia
    0
    -
    3
    FC Lisse
    27jan
    Kagia
    0

    FC Lisse
    3
    21feb
    GONA
    2
    -
    2
    Deltasport *
    21feb
    GONA
    2

    Deltasport *
    2
    21feb
    Polanen
    0
    -
    2
    WCR
    21feb
    Polanen
    0

    WCR
    2
  • 22nov
    Be Fair
    2
    -
    1
    Zwaluwen
    22nov
    Be Fair
    2

    Zwaluwen
    1
    22nov
    Deltasport
    3
    -
    1
    Kamerik
    22nov
    Deltasport
    3

    Kamerik
    1
    22nov
    Jodan Boys
    2
    -
    0
    FC Rijnvogels
    22nov
    Jodan Boys
    2

    FC Rijnvogels
    0
    22nov
    Kagia
    4
    -
    1
    SHO
    22nov
    Kagia
    4

    SHO
    1
    22nov
    Noordwijk
    3
    -
    0
    DHZ (zo)
    22nov
    Noordwijk
    3

    DHZ (zo)
    0
    22nov
    Quick Boys 2
    2
    -
    0
    Heinenoord
    22nov
    Quick Boys 2
    2

    Heinenoord
    0
    22nov
    Real Parbo
    4
    -
    1
    Floreant
    22nov
    Real Parbo
    4

    Floreant
    1
    22nov
    RVVH
    0
    -
    4
    Excelsior Maassluis
    22nov
    RVVH
    0

    Excelsior Maassluis
    4
    22nov
    SSS
    2
    -
    3
    Polanen
    22nov
    SSS
    2

    Polanen
    3
    23nov
    Haaglandia/Sir Winston (zo)
    4
    -
    0
    UVS
    23nov
    Haaglandia/Sir Winston (zo)
    4

    UVS
    0
    23nov
    Leonidas (zo)
    0
    -
    3
    GONA
    23nov
    Leonidas (zo)
    0

    GONA
    3
    23nov
    Nieuwerkerk
    9
    -
    0
    Laakkwartier
    23nov
    Nieuwerkerk
    9

    Laakkwartier
    0
    23nov
    Nieuwkoop
    1
    -
    4
    VFC
    23nov
    Nieuwkoop
    1

    VFC
    4
    23nov
    ONA
    2
    -
    1
    HWD
    23nov
    ONA
    2

    HWD
    1
    23nov
    RAVA Houtwijk
    5
    -
    2
    Scheveningen (zo)
    23nov
    RAVA Houtwijk
    5

    Scheveningen (zo)
    2
    23nov
    Sparta (am)
    0
    -
    6
    GDA
    23nov
    Sparta (am)
    0

    GDA
    6
    23nov
    Spartaan '20
    1
    -
    3
    HBS
    23nov
    Spartaan '20
    1

    HBS
    3
    23nov
    Wateringse Veld
    1
    -
    2
    Verburch
    23nov
    Wateringse Veld
    1

    Verburch
    2
    23nov
    WCR
    3
    -
    1
    UNIO
    23nov
    WCR
    3

    UNIO
    1
    20dec
    FC Lisse
    3
    -
    2
    Rijnsburgse Boys
    20dec
    FC Lisse
    3

    Rijnsburgse Boys
    2
    20dec
    Katwijk
    3
    -
    1
    Scheveningen
    20dec
    Katwijk
    3

    Scheveningen
    1
    20dec
    Simonshaven
    0
    -
    10
    Barendrecht
    20dec
    Simonshaven
    0

    Barendrecht
    10
  • 21feb
    Be Fair
    1
    -
    5
    Quick Boys 2
    21feb
    Be Fair
    1

    Quick Boys 2
    5
    21feb
    * Jodan Boys
    2
    -
    2
    Katwijk
    21feb
    Jodan Boys *
    2

    Katwijk
    2
    21feb
    Noordwijk
    2
    -
    2
    HBS *
    21feb
    Noordwijk
    2

    HBS *
    2
    21feb
    RAVA Houtwijk
    0
    -
    2
    Excelsior Maassluis
    21feb
    RAVA Houtwijk
    0

    Excelsior Maassluis
    2
    22feb
    Haaglandia/Sir Winston (zo)
    3
    -
    1
    Verburch
    22feb
    Haaglandia/Sir Winston (zo)
    3

    Verburch
    1
    3mrt
    Deltasport
    2
    -
    1
    VFC
    3mrt
    Deltasport
    2

    VFC
    1
    3mrt
    Nieuwerkerk
    2
    -
    4
    FC Lisse
    3mrt
    Nieuwerkerk
    2

    FC Lisse
    4
    3mrt
    WCR
    4
    -
    4
    Barendrecht *
    3mrt
    WCR
    4

    Barendrecht *
    4
  • 21mrt
    Jodan Boys
    1
    -
    4
    HBS
    21mrt
    Jodan Boys
    1

    HBS
    4
    11apr
    Haaglandia/Sir Winston (zo)
    2
    -
    1
    Quick Boys 2
    11apr
    Haaglandia/Sir Winston (zo)
    2

    Quick Boys 2
    1
    13apr
    Barendrecht
    4
    -
    0
    Deltasport
    13apr
    Barendrecht
    4

    Deltasport
    0
    21apr
    Excelsior Maassluis
    3
    -
    1
    FC Lisse
    21apr
    Excelsior Maassluis
    3

    FC Lisse
    1
  • 5mei
    Barendrecht
    3
    -
    0
    Excelsior Maassluis
    5mei
    Barendrecht
    3

    Excelsior Maassluis
    0
    5mei
    * Haaglandia/Sir Winston (zo)
    1
    -
    1
    HBS
    5mei
    Haaglandia/Sir Winston (zo) *
    1

    HBS
    1
  • 21mei
    Barendrecht
    2
    -
    0
    Haaglandia/Sir Winston (zo)
    21mei
    Barendrecht
    2

    Haaglandia/Sir Winston (zo)
    0