Districtsbeker - seizoen 2009-2010

Zuid I

  • 22aug
    Alblasserdam
    1
    -
    3
    ASWH
    22aug
    Alblasserdam
    1

    ASWH
    3
    22aug
    De Valk
    2
    -
    2
    UNA
    22aug
    De Valk
    2

    UNA
    2
    22aug
    Dinteloord
    1
    -
    2
    Kloetinge
    80ste minuut gestaakt
    22aug
    Dinteloord
    1

    Kloetinge
    2
    22aug
    GPC Vlissingen
    1
    -
    4
    Hoek
    22aug
    GPC Vlissingen
    1

    Hoek
    4
    22aug
    IFC
    3
    -
    3
    VVGZ
    22aug
    IFC
    3

    VVGZ
    3
    22aug
    LRC Leerdam
    0
    -
    3
    Schelluinen
    22aug
    LRC Leerdam
    0

    Schelluinen
    3
    22aug
    Nieuw Lekkerland
    0
    -
    6
    Baronie
    22aug
    Nieuw Lekkerland
    0

    Baronie
    6
    22aug
    Rijsoord
    2
    -
    2
    Nivo Sparta
    22aug
    Rijsoord
    2

    Nivo Sparta
    2
    22aug
    Roda Boys/B.
    1
    -
    2
    OJC Rosmalen
    22aug
    Roda Boys/Bommelerwaard
    1

    OJC Rosmalen
    2
    22aug
    Unitas
    2
    -
    3
    Kozakken Boys
    22aug
    Unitas
    2

    Kozakken Boys
    3
    22aug
    Vlissingen
    2
    -
    1
    Terneuz. Boys
    22aug
    Vlissingen
    2

    Terneuzense Boys
    1
    22aug
    WSC
    3
    -
    0
    Achilles Veen
    22aug
    WSC
    3

    Achilles Veen
    0
    23aug
    Deurne
    1
    -
    1
    Longa
    23aug
    Deurne
    1

    Longa
    1
    23aug
    Dongen
    5
    -
    1
    DESK
    23aug
    Dongen
    5

    DESK
    1
    23aug
    RCS
    4
    -
    0
    Unitas '30
    23aug
    RCS
    4

    Unitas '30
    0
    23aug
    TOP
    2
    -
    1
    OSS '20
    23aug
    TOP
    2

    OSS '20
    1
    25aug
    Achilles Veen
    0
    -
    1
    Dongen
    25aug
    Achilles Veen
    0

    Dongen
    1
    25aug
    Baronie
    2
    -
    0
    LRC Leerdam
    25aug
    Baronie
    2

    LRC Leerdam
    0
    25aug
    DESK
    4
    -
    1
    WSC
    25aug
    DESK
    4

    WSC
    1
    25aug
    Hoek
    1
    -
    2
    Vlissingen
    25aug
    Hoek
    1

    Vlissingen
    2
    25aug
    Kloetinge
    2
    -
    1
    RCS
    25aug
    Kloetinge
    2

    RCS
    1
    25aug
    Kozakken Boys
    4
    -
    0
    Rijsoord
    25aug
    Kozakken Boys
    4

    Rijsoord
    0
    25aug
    Longa
    2
    -
    2
    De Valk
    25aug
    Longa
    2

    De Valk
    2
    25aug
    Nivo Sparta
    1
    -
    5
    Unitas
    25aug
    Nivo Sparta
    1

    Unitas
    5
    25aug
    OJC Rosmalen
    4
    -
    1
    TOP
    25aug
    OJC Rosmalen
    4

    TOP
    1
    25aug
    OSS '20
    9
    -
    2
    Roda Boys/B.
    25aug
    OSS '20
    9

    Roda Boys/Bommelerwaard
    2
    25aug
    Schelluinen
    2
    -
    2
    Nieuw Lekkerland
    25aug
    Schelluinen
    2

    Nieuw Lekkerland
    2
    25aug
    Terneuz. Boys
    2
    -
    2
    GPC Vlissingen
    25aug
    Terneuzense Boys
    2

    GPC Vlissingen
    2
    25aug
    UNA
    0
    -
    0
    Deurne
    25aug
    UNA
    0

    Deurne
    0
    25aug
    Unitas '30
    2
    -
    0
    Dinteloord
    25aug
    Unitas '30
    2

    Dinteloord
    0
    25aug
    VVGZ
    5
    -
    3
    Alblasserdam
    25aug
    VVGZ
    5

    Alblasserdam
    3
    26aug
    ASWH
    3
    -
    1
    IFC
    26aug
    ASWH
    3

    IFC
    1
    29aug
    Achilles Veen
    3
    -
    2
    DESK
    29aug
    Achilles Veen
    3

    DESK
    2
    29aug
    Alblasserdam
    1
    -
    3
    IFC
    29aug
    Alblasserdam
    1

    IFC
    3
    29aug
    Dinteloord
    1
    -
    5
    RCS
    29aug
    Dinteloord
    1

    RCS
    5
    29aug
    GPC Vlissingen
    0
    -
    3
    Vlissingen
    29aug
    GPC Vlissingen
    0

    Vlissingen
    3
    29aug
    Kozakken Boys
    2
    -
    0
    Nivo Sparta
    29aug
    Kozakken Boys
    2

    Nivo Sparta
    0
    29aug
    Rijsoord
    0
    -
    3
    Unitas
    29aug
    Rijsoord
    0

    Unitas
    3
    29aug
    TOP
    0
    -
    5
    Roda Boys/B.
    29aug
    TOP
    0

    Roda Boys/Bommelerwaard
    5
    30aug
    De Valk
    1
    -
    3
    Deurne
    30aug
    De Valk
    1

    Deurne
    3
    30aug
    Dongen
    1
    -
    6
    WSC
    30aug
    Dongen
    1

    WSC
    6
    30aug
    OJC Rosmalen
    1
    -
    3
    OSS '20
    30aug
    OJC Rosmalen
    1

    OSS '20
    3
    1sep
    Nieuw Lekkerland
    2
    -
    3
    LRC Leerdam
    1sep
    Nieuw Lekkerland
    2

    LRC Leerdam
    3
    1sep
    Schelluinen
    2
    -
    2
    Baronie
    1sep
    Schelluinen
    2

    Baronie
    2
    1sep
    Terneuz. Boys
    2
    -
    1
    Hoek
    1sep
    Terneuzense Boys
    2

    Hoek
    1
    1sep
    Unitas '30
    1
    -
    3
    Kloetinge
    1sep
    Unitas '30
    1

    Kloetinge
    3
    1sep
    VVGZ
    1
    -
    1
    ASWH
    1sep
    VVGZ
    1

    ASWH
    1
    2sep
    Longa
    0
    -
    1
    UNA
    2sep
    Longa
    0

    UNA
    1
  • 24okt
    ASWH 2
    3
    -
    2
    Sliedrecht
    24okt
    ASWH 2
    3

    Sliedrecht
    2
    24okt
    Drechtstreek
    3
    -
    2
    Heerjansdam 2
    24okt
    Drechtstreek
    3

    Heerjansdam 2
    2
    24okt
    Duiveland
    0
    -
    5
    Kloetinge
    24okt
    Duiveland
    0

    Kloetinge
    5
    24okt
    FC Bergen
    4
    -
    2
    Halsteren
    24okt
    FC Bergen
    4

    Halsteren
    2
    24okt
    FSV
    0
    -
    5
    Zwaluwe
    24okt
    FSV
    0

    Zwaluwe
    5
    24okt
    Gestel
    4
    -
    3
    Rust Roest
    24okt
    Gestel
    4

    Rust Roest
    3
    24okt
    GJS
    3
    -
    1
    Peursum
    24okt
    GJS
    3

    Peursum
    1
    24okt
    GVV
    1
    -
    0
    ASH
    24okt
    GVV
    1

    ASH
    0
    24okt
    Haaften
    2
    -
    2
    BLC *
    24okt
    Haaften
    2

    BLC *
    2
    24okt
    Heerjansdam
    1
    -
    1
    ASWH *
    24okt
    Heerjansdam
    1

    ASWH *
    1
    24okt
    Heinkenszand
    0
    -
    6
    FC Dauwendaele
    24okt
    Heinkenszand
    0

    FC Dauwendaele
    6
    24okt
    Noordhoek
    1
    -
    3
    Tholense Boys
    24okt
    Noordhoek
    1

    Tholense Boys
    3
    24okt
    Pelikaan
    0
    -
    1
    VVGZ 2
    24okt
    Pelikaan
    0

    VVGZ 2
    1
    24okt
    Schelluinen
    1
    -
    1
    Kozakken Boys *
    24okt
    Schelluinen
    1

    Kozakken Boys *
    1
    24okt
    Terneuz. Boys
    0
    -
    1
    Zaamslag
    24okt
    Terneuzense Boys
    0

    Zaamslag
    1
    24okt
    The Gunners
    3
    -
    1
    WSC (za)
    24okt
    The Gunners
    3

    WSC (za)
    1
    24okt
    Unitas
    2
    -
    1
    Meerkerk
    24okt
    Unitas
    2

    Meerkerk
    1
    24okt
    VVGZ
    0
    -
    0
    De Zwerver
    24okt
    VVGZ
    0

    De Zwerver
    0
    24okt
    * Wolfaartsdijk
    1
    -
    1
    Hoek 2
    24okt
    Wolfaartsdijk *
    1

    Hoek 2
    1
    25okt
    Aardenburg
    3
    -
    3
    Jong Ambon *
    25okt
    Aardenburg
    3

    Jong Ambon *
    3
    25okt
    BMC
    9
    -
    1
    RKTVC
    25okt
    BMC
    9

    RKTVC
    1
    25okt
    Braakhuizen
    1
    -
    1
    Marvilde *
    25okt
    Braakhuizen
    1

    Marvilde *
    1
    25okt
    * BSC
    1
    -
    1
    Roosendaal
    25okt
    BSC *
    1

    Roosendaal
    1
    25okt
    Cluzona
    1
    -
    4
    NSV
    25okt
    Cluzona
    1

    NSV
    4
    25okt
    Dongen
    2
    -
    1
    TSC
    25okt
    Dongen
    2

    TSC
    1
    25okt
    Dubbeldam
    2
    -
    1
    SSW
    25okt
    Dubbeldam
    2

    SSW
    1
    25okt
    Dussense Boys
    2
    -
    3
    DESK 2
    25okt
    Dussense Boys
    2

    DESK 2
    3
    25okt
    EFC
    4
    -
    0
    GSBW
    25okt
    EFC
    4

    GSBW
    0
    25okt
    * ESV
    2
    -
    2
    Beerse Boys
    25okt
    ESV *
    2

    Beerse Boys
    2
    25okt
    Gloria UC
    3
    -
    1
    TSVV Merlijn (zo)
    25okt
    Gloria UC
    3

    TSVV Merlijn (zo)
    1
    25okt
    * Halsteren
    2
    -
    2
    ZPR '84
    25okt
    Halsteren *
    2

    ZPR '84
    2
    25okt
    Hontenisse
    1
    -
    4
    RCS
    25okt
    Hontenisse
    1

    RCS
    4
    25okt
    Irene '58
    3
    -
    3
    PCP *
    25okt
    Irene '58
    3

    PCP *
    3
    25okt
    * Jan van Arckel
    2
    -
    2
    SCR
    25okt
    Jan van Arckel *
    2

    SCR
    2
    25okt
    Oirschot Vooruit
    4
    -
    0
    Essche Boys
    25okt
    Oirschot Vooruit
    4

    Essche Boys
    0
    25okt
    Oisterwijk
    4
    -
    2
    Jong Brabant
    25okt
    Oisterwijk
    4

    Jong Brabant
    2
    25okt
    OSC '45
    0
    -
    6
    ODC
    25okt
    OSC '45
    0

    ODC
    6
    25okt
    * Patrijzen
    1
    -
    1
    Zierikzee
    25okt
    Patrijzen *
    1

    Zierikzee
    1
    25okt
    Real Lunet
    2
    -
    4
    Sint Michielsgestel
    25okt
    Real Lunet
    2

    Sint Michielsgestel
    4
    25okt
    RKGSV
    4
    -
    2
    Hogeloon
    25okt
    RKGSV
    4

    Hogeloon
    2
    25okt
    Rood Wit Veldhoven
    5
    -
    4
    UNA
    25okt
    Rood Wit Veldhoven
    5

    UNA
    4
    25okt
    Sluis
    3
    -
    0
    Breskens
    25okt
    Sluis
    3

    Breskens
    0
    25okt
    SVSOS
    0
    -
    3
    Helvoirt
    25okt
    SVSOS
    0

    Helvoirt
    3
    25okt
    UNA 2
    2
    -
    3
    Brabantia
    25okt
    UNA 2
    2

    Brabantia
    3
    25okt
    Uno Animo
    2
    -
    1
    NOAD
    25okt
    Uno Animo
    2

    NOAD
    1
    25okt
    Valkenswaard
    3
    -
    1
    Dommelen
    25okt
    Valkenswaard
    3

    Dommelen
    1
    25okt
    VOAB
    1
    -
    1
    TSV Gudok *
    25okt
    VOAB
    1

    TSV Gudok *
    1
    25okt
    Waalre
    0
    -
    2
    Nederwetten
    25okt
    Waalre
    0

    Nederwetten
    2
    25okt
    WSC (zo)
    5
    -
    2
    OJC Rosmalen
    25okt
    WSC (zo)
    5

    OJC Rosmalen
    2
    25okt
    WSJ
    0
    -
    4
    Boeimeer
    25okt
    WSJ
    0

    Boeimeer
    4
    25okt
    Zeeland Sport
    1
    -
    4
    Vlissingen
    25okt
    Zeeland Sport
    1

    Vlissingen
    4
    25okt
    Zeelandia Middelburg
    1
    -
    2
    Walcheren
    25okt
    Zeelandia Middelburg
    1

    Walcheren
    2
    25okt
    Zwaluw VFC
    2
    -
    1
    DSC
    25okt
    Zwaluw VFC
    2

    DSC
    1
  • DOSKO
    -
    vrijgeloot
    DOSKO

    vrijgeloot
    Walcheren
    -
    vrijgeloot
    Walcheren

    vrijgeloot
    21nov
    ASWH
    5
    -
    2
    GJS
    21nov
    ASWH
    5

    GJS
    2
    21nov
    BLC
    0
    -
    4
    BMC
    21nov
    BLC
    0

    BMC
    4
    21nov
    De Zwerver
    1
    -
    4
    Kozakken Boys
    21nov
    De Zwerver
    1

    Kozakken Boys
    4
    21nov
    Kloetinge
    2
    -
    0
    Zaamslag
    21nov
    Kloetinge
    2

    Zaamslag
    0
    21nov
    RCS
    3
    -
    2
    FC Dauwendaele
    21nov
    RCS
    3

    FC Dauwendaele
    2
    21nov
    TEC
    4
    -
    2
    Drechtstreek
    21nov
    TEC
    4

    Drechtstreek
    2
    21nov
    Tholense Boys
    8
    -
    2
    Wolfaartsdijk
    21nov
    Tholense Boys
    8

    Wolfaartsdijk
    2
    21nov
    VVGZ 2
    0
    -
    2
    The Gunners
    21nov
    VVGZ 2
    0

    The Gunners
    2
    21nov
    * Zwaluwe
    2
    -
    2
    ASWH 2
    21nov
    Zwaluwe *
    2

    ASWH 2
    2
    22nov
    Baronie
    3
    -
    0
    Unitas
    22nov
    Baronie
    3

    Unitas
    0
    22nov
    Bavel
    2
    -
    5
    Dongen
    22nov
    Bavel
    2

    Dongen
    5
    22nov
    Beerse Boys
    2
    -
    8
    EFC
    22nov
    Beerse Boys
    2

    EFC
    8
    22nov
    Boeimeer
    5
    -
    3
    SC Kruisland
    22nov
    Boeimeer
    5

    SC Kruisland
    3
    22nov
    Brabantia
    3
    -
    0
    SV Valkenswaard
    22nov
    Brabantia
    3

    SV Valkenswaard
    0
    22nov
    DESK 2
    2
    -
    4
    WSC
    22nov
    DESK 2
    2

    WSC
    4
    22nov
    GVV
    0
    -
    1
    Jan van Arckel
    22nov
    GVV
    0

    Jan van Arckel
    1
    22nov
    Helvoirt
    3
    -
    0
    Gloria UC
    22nov
    Helvoirt
    3

    Gloria UC
    0
    22nov
    HSC '28
    1
    -
    1
    FC Bergen
    22nov
    HSC '28
    1

    FC Bergen
    1
    22nov
    Jong Ambon
    2
    -
    0
    BSC
    22nov
    Jong Ambon
    2

    BSC
    0
    22nov
    * Marvilde
    1
    -
    1
    RKGSV
    22nov
    Marvilde *
    1

    RKGSV
    1
    22nov
    Nederwetten
    5
    -
    3
    Oirschot V.
    22nov
    Nederwetten
    5

    Oirschot V.
    3
    22nov
    NSV
    1
    -
    3
    Virtus
    22nov
    NSV
    1

    Virtus
    3
    22nov
    ODC
    0
    -
    2
    Zwaluw VFC
    22nov
    ODC
    0

    Zwaluw VFC
    2
    22nov
    Patrijzen
    6
    -
    2
    Sluis
    22nov
    Patrijzen
    6

    Sluis
    2
    22nov
    PCP
    0
    -
    5
    Gilze
    22nov
    PCP
    0

    Gilze
    5
    22nov
    St. Michielsgestel
    1
    -
    5
    Gestel
    22nov
    St. Michielsgestel
    1

    Gestel
    5
    22nov
    Theole
    4
    -
    1
    Dubbeldam
    22nov
    Theole
    4

    Dubbeldam
    1
    22nov
    TSV Gudok
    1
    -
    7
    Uno Animo
    22nov
    TSV Gudok
    1

    Uno Animo
    7
    22nov
    UNA
    3
    -
    0
    Oisterwijk
    22nov
    UNA
    3

    Oisterwijk
    0
    22nov
    Vlissingen
    5
    -
    1
    Halsteren
    22nov
    Vlissingen
    5

    Halsteren
    1
  • 19jan
    Boeimeer
    2
    -
    4
    Patrijzen
    19jan
    Boeimeer
    2

    Patrijzen
    4
    19jan
    Gestel
    3
    -
    1
    BMC
    19jan
    Gestel
    3

    BMC
    1
    19jan
    Kloetinge
    7
    -
    0
    Virtus
    19jan
    Kloetinge
    7

    Virtus
    0
    19jan
    * RCS
    1
    -
    1
    Walcheren
    19jan
    RCS *
    1

    Walcheren
    1
    19jan
    * The Gunners
    1
    -
    1
    Baronie
    19jan
    The Gunners *
    1

    Baronie
    1
    19jan
    Theole
    9
    -
    1
    Nederwetten
    19jan
    Theole
    9

    Nederwetten
    1
    19jan
    UNA
    4
    -
    0
    Helvoirt
    19jan
    UNA
    4

    Helvoirt
    0
    19jan
    * Uno Animo
    1
    -
    1
    WSC
    19jan
    Uno Animo *
    1

    WSC
    1
    19jan
    Vlissingen
    1
    -
    0
    DOSKO
    19jan
    Vlissingen
    1

    DOSKO
    0
    4feb
    EFC
    1
    -
    1
    Brabantia *
    4feb
    EFC
    1

    Brabantia *
    1
    9feb
    Jan van Arckel
    1
    -
    2
    Marvilde
    9feb
    Jan van Arckel
    1

    Marvilde
    2
    20feb
    Tholense Boys
    1
    -
    2
    Zwaluwe
    20feb
    Tholense Boys
    1

    Zwaluwe
    2
    23feb
    Gilze
    4
    -
    0
    FC Bergen
    23feb
    Gilze
    4

    FC Bergen
    0
    23feb
    Jong Ambon
    -
    ASWH
    Jong Ambon teruggetrokken
    23feb
    Jong Ambon

    ASWH
    23feb
    * Kozakken Boys
    1
    -
    1
    TEC
    23feb
    Kozakken Boys *
    1

    TEC
    1
    23feb
    Zwaluwe VFC
    0
    -
    5
    Dongen
    23feb
    Zwaluwe VFC
    0

    Dongen
    5
  • 23feb
    The Gunners
    3
    -
    7
    RCS
    23feb
    The Gunners
    3

    RCS
    7
    23feb
    UNA
    2
    -
    0
    Marvilde
    23feb
    UNA
    2

    Marvilde
    0
    2mrt
    ASWH
    2
    -
    4
    Vlissingen
    2mrt
    ASWH
    2

    Vlissingen
    4
    2mrt
    Dongen
    3
    -
    2
    Uno Animo
    2mrt
    Dongen
    3

    Uno Animo
    2
    2mrt
    Gestel
    2
    -
    4
    Theole
    2mrt
    Gestel
    2

    Theole
    4
    2mrt
    Gilze
    1
    -
    3
    Kloetinge
    2mrt
    Gilze
    1

    Kloetinge
    3
    2mrt
    Kozakken Boys
    3
    -
    0
    Brabantia
    2mrt
    Kozakken Boys
    3

    Brabantia
    0
    2mrt
    Patrijzen
    0
    -
    1
    Zwaluwe
    2mrt
    Patrijzen
    0

    Zwaluwe
    1
  • 13apr
    Dongen
    4
    -
    1
    UNA
    13apr
    Dongen
    4

    UNA
    1
    13apr
    Kloetinge
    4
    -
    1
    RCS
    13apr
    Kloetinge
    4

    RCS
    1
    13apr
    Kozakken Boys
    2
    -
    1
    Theole
    13apr
    Kozakken Boys
    2

    Theole
    1
    20apr
    Zwaluwe
    1
    -
    3
    Vlissingen
    20apr
    Zwaluwe
    1

    Vlissingen
    3
  • 12mei
    * Vlissingen
    1
    -
    1
    Kloetinge
    12mei
    Vlissingen *
    1

    Kloetinge
    1
    13mei
    * Dongen
    1
    -
    1
    Kozakken Boys
    13mei
    Dongen *
    1

    Kozakken Boys
    1
  • 22mei
    Vlissingen
    0
    -
    2
    Dongen
    terrein TSC Oosterhout
    22mei
    Vlissingen
    0

    Dongen
    2