Districtsbeker - seizoen 2010-2011

Noord

  • 21aug
    Achilles 1894
    1
    -
    1
    Omlandia
    21aug
    Achilles 1894
    1

    Omlandia
    1
    21aug
    ASV Dronten
    3
    -
    1
    WHC
    21aug
    ASV Dronten
    3

    WHC
    1
    21aug
    Berkum
    5
    -
    1
    Go-Ahead Kampen
    21aug
    Berkum
    5

    Go-Ahead Kampen
    1
    21aug
    Blauw Wit '34
    1
    -
    2
    SC Joure
    21aug
    Blauw Wit '34
    1

    SC Joure
    2
    21aug
    CVVB
    0
    -
    4
    Gronitas
    21aug
    CVVB
    0

    Gronitas
    4
    21aug
    d'Olde Veste '54
    2
    -
    6
    HZVV
    21aug
    d'Olde Veste '54
    2

    HZVV
    6
    21aug
    Dalen
    2
    -
    1
    DOS Kampen
    21aug
    Dalen
    2

    DOS Kampen
    1
    21aug
    Drachtster Boys
    2
    -
    1
    Bergum
    21aug
    Drachtster Boys
    2

    Bergum
    1
    21aug
    Drenthina
    1
    -
    3
    WKE
    21aug
    Drenthina
    1

    WKE
    3
    21aug
    Grijpskerk
    1
    -
    1
    Viboa
    21aug
    Grijpskerk
    1

    Viboa
    1
    21aug
    Holwierde
    4
    -
    1
    Knickerbockers
    21aug
    Holwierde
    4

    The Knickerbockers
    1
    21aug
    Leeuw. Zwaluwen
    3
    -
    3
    Sneek Wit-Zwart
    21aug
    Leeuwarder Zwaluwen
    3

    Sneek Wit-Zwart
    3
    21aug
    LTC
    0
    -
    1
    Be Quick 1887
    21aug
    LTC
    0

    Be Quick 1887
    1
    21aug
    Nieuw Buinen
    0
    -
    5
    ACV
    21aug
    Nieuw Buinen
    0

    ACV
    5
    21aug
    Noordscheschut
    1
    -
    4
    SC Erica
    21aug
    Noordscheschut
    1

    SC Erica
    4
    21aug
    Oeverzwaluwen
    0
    -
    2
    ONS Sneek
    21aug
    Oeverzwaluwen
    0

    ONS Sneek
    2
    21aug
    Oranje Nassau
    5
    -
    1
    Appingedam
    21aug
    Oranje Nassau
    5

    Appingedam
    1
    21aug
    PKC '83
    2
    -
    0
    DIO Groningen
    21aug
    PKC '83
    2

    DIO Groningen
    0
    21aug
    Staphorst
    3
    -
    5
    Hoogeveen
    21aug
    Staphorst
    3

    Hoogeveen
    5
    21aug
    SVBO
    0
    -
    0
    Be Quick '28
    21aug
    SVBO
    0

    Be Quick '28
    0
    21aug
    Urk
    5
    -
    2
    Alcides
    21aug
    Urk
    5

    Alcides
    2
    22aug
    FVC
    3
    -
    1
    Frisia
    22aug
    FVC
    3

    Frisia
    1
    22aug
    MSC-Antaris
    6
    -
    2
    HODO
    22aug
    MSC-Antaris
    6

    HODO
    2
    24aug
    Alcides
    3
    -
    1
    ASV Dronten
    24aug
    Alcides
    3

    ASV Dronten
    1
    24aug
    Bergum
    3
    -
    1
    CVVB
    24aug
    Bergum
    3

    CVVB
    1
    24aug
    DIO Groningen
    1
    -
    2
    Holwierde
    24aug
    DIO Groningen
    1

    Holwierde
    2
    24aug
    Frisia
    0
    -
    0
    Leeuw. Zwaluwen
    24aug
    Frisia
    0

    Leeuwarder Zwaluwen
    0
    24aug
    Gronitas
    0
    -
    0
    Drachtster Boys
    24aug
    Gronitas
    0

    Drachtster Boys
    0
    24aug
    HODO
    1
    -
    5
    Berkum
    24aug
    HODO
    1

    Berkum
    5
    24aug
    Hoogeveen
    3
    -
    1
    Dalen
    24aug
    Hoogeveen
    3

    Dalen
    1
    24aug
    Nieuw Buinen
    2
    -
    1
    LTC
    24aug
    Nieuw Buinen
    2

    LTC
    1
    24aug
    Omlandia
    0
    -
    3
    Oranje Nassau
    24aug
    Omlandia
    0

    Oranje Nassau
    3
    24aug
    ONS Sneek
    1
    -
    2
    Blauw Wit '34
    24aug
    ONS Sneek
    1

    Blauw Wit '34
    2
    24aug
    SC Erica
    0
    -
    2
    Drenthina
    24aug
    SC Erica
    0

    Drenthina
    2
    25aug
    SC Joure
    2
    -
    2
    Oeverzwaluwen
    25aug
    SC Joure
    2

    Oeverzwaluwen
    2
    26aug
    Viboa
    3
    -
    2
    GVAV-Rapiditas
    26aug
    Viboa
    3

    GVAV-Rapiditas
    2
    28aug
    Alcides
    1
    -
    2
    WHC
    28aug
    Alcides
    1

    WHC
    2
    28aug
    ASV Dronten
    5
    -
    0
    Urk
    28aug
    ASV Dronten
    5

    Urk
    0
    28aug
    Be Quick 1887
    0
    -
    3
    ACV
    28aug
    Be Quick 1887
    0

    ACV
    3
    28aug
    Berkum
    4
    -
    1
    MSC-Antaris
    28aug
    Berkum
    4

    MSC-Antaris
    1
    28aug
    Blauw Wit '34
    0
    -
    0
    Oeverzwaluwen
    28aug
    Blauw Wit '34
    0

    Oeverzwaluwen
    0
    28aug
    CVVB
    3
    -
    0
    Drachtster Boys
    28aug
    CVVB
    3

    Drachtster Boys
    0
    28aug
    DIO Groningen
    3
    -
    2
    Knickerbockers
    28aug
    DIO Groningen
    3

    The Knickerbockers
    2
    28aug
    DOS Kampen
    3
    -
    1
    Hoogeveen
    28aug
    DOS Kampen
    3

    Hoogeveen
    1
    28aug
    FVC
    0
    -
    1
    Leeuw. Zwaluwen
    28aug
    FVC
    0

    Leeuwarder Zwaluwen
    1
    28aug
    GVAV-Rapiditas
    4
    -
    0
    Grijpskerk
    28aug
    GVAV-Rapiditas
    4

    Grijpskerk
    0
    28aug
    Holwierde
    0
    -
    5
    PKC '83
    28aug
    Holwierde
    0

    PKC '83
    5
    28aug
    HZVV
    1
    -
    0
    Be Quick '28
    28aug
    HZVV
    1

    Be Quick '28
    0
    28aug
    Noorscheschut
    1
    -
    4
    Drenthina
    28aug
    Noorscheschut
    1

    Drenthina
    4
    28aug
    Omlandia
    2
    -
    1
    Appingedam
    28aug
    Omlandia
    2

    Appingedam
    1
    28aug
    ONS Sneek
    4
    -
    1
    SC Joure
    28aug
    ONS Sneek
    4

    SC Joure
    1
    28aug
    Oranje Nassau
    1
    -
    0
    Achilles 1894
    28aug
    Oranje Nassau
    1

    Achilles 1894
    0
    28aug
    Sneek Wit-Zwart
    2
    -
    2
    Frisia
    28aug
    Sneek Wit-Zwart
    2

    Frisia
    2
    28aug
    Staphorst
    4
    -
    1
    Dalen
    28aug
    Staphorst
    4

    Dalen
    1
    28aug
    SVBO
    1
    -
    0
    d'Olde Veste '54
    28aug
    SVBO
    1

    d'Olde Veste '54
    0
    29aug
    Bergum
    2
    -
    2
    Gronitas
    29aug
    Bergum
    2

    Gronitas
    2
    29aug
    WKE
    5
    -
    2
    SC Erica
    29aug
    WKE
    5

    SC Erica
    2
    31aug
    ACV
    3
    -
    0
    LTC
    31aug
    ACV
    3

    LTC
    0
    31aug
    Appingedam
    0
    -
    1
    Achilles 1894
    31aug
    Appingedam
    0

    Achilles 1894
    1
    31aug
    Be Quick '28
    3
    -
    4
    d'Olde Veste '54
    31aug
    Be Quick '28
    3

    d'Olde Veste '54
    4
    31aug
    Be Quick 1887
    2
    -
    1
    Nieuw Buinen
    31aug
    Be Quick 1887
    2

    Nieuw Buinen
    1
    31aug
    DOS Kampen
    0
    -
    1
    Staphorst
    31aug
    DOS Kampen
    0

    Staphorst
    1
    31aug
    Go-Ahead Kampen
    2
    -
    2
    MSC-Antaris
    31aug
    Go-Ahead Kampen
    2

    MSC-Antaris
    2
    31aug
    HZVV
    2
    -
    1
    SVBO
    31aug
    HZVV
    2

    SVBO
    1
    31aug
    Sneek Wit-Zwart
    2
    -
    2
    FVC
    31aug
    Sneek Wit-Zwart
    2

    FVC
    2
    31aug
    Knickerbockers
    2
    -
    3
    PKC '83
    31aug
    The Knickerbockers
    2

    PKC '83
    3
    31aug
    WHC
    0
    -
    2
    Urk
    31aug
    WHC
    0

    Urk
    2
    31aug
    WKE
    3
    -
    1
    Noordscheschut
    31aug
    WKE
    3

    Noordscheschut
    1
    7sep
    HODO
    2
    -
    2
    Go-Ahead Kampen
    7sep
    HODO
    2

    Go-Ahead Kampen
    2
  • 23nov
    Be Quick 1887
    0
    -
    4
    Viboa
    23nov
    Be Quick 1887
    0

    Viboa
    4
    23nov
    Blauw Wit '34
    1
    -
    0
    SC Veenwouden
    23nov
    Blauw Wit '34
    1

    SC Veenwouden
    0
    23nov
    Harkemase Boys
    4
    -
    0
    Minnertsga
    23nov
    Harkemase Boys
    4

    Minnertsga
    0
    23nov
    Lwd. Zwaluwen
    1
    -
    4
    Buitenpost
    23nov
    Lwd. Zwaluwen
    1

    Buitenpost
    4
    23nov
    ONT
    7
    -
    0
    WTOC
    23nov
    ONT
    7

    WTOC
    0
    23nov
    Oranje Nassau 2
    4
    -
    4
    Holwierde *
    23nov
    Oranje Nassau 2
    4

    Holwierde *
    4
    23nov
    Oudehaske
    2
    -
    10
    Flevo Boys E.
    23nov
    Oudehaske
    2

    Flevo Boys Emmeloord
    10
    23nov
    SC Genemuiden
    1
    -
    0
    Delfstrahuizen
    23nov
    SC Genemuiden
    1

    Delfstrahuizen
    0
    23nov
    * VVK
    0
    -
    0
    Middelstum
    23nov
    VVK *
    0

    Middelstum
    0
    23nov
    Zeerobben
    2
    -
    1
    Kollum
    23nov
    Zeerobben
    2

    Kollum
    1
    23nov
    ZFC Zuidlaren
    3
    -
    0
    Mussel
    23nov
    ZFC Zuidlaren
    3

    Mussel
    0
    24nov
    * Amicitia VMC
    1
    -
    1
    Borgercompagnie
    24nov
    Amicitia VMC *
    1

    Borgercompagnie
    1
    24nov
    Gronitas (za)
    4
    -
    2
    ZEC
    24nov
    Gronitas (za)
    4

    ZEC
    2
    25nov
    Achilles 1894
    5
    -
    1
    SC Scheemda
    25nov
    Achilles 1894
    5

    SC Scheemda
    1
    25nov
    Actief
    -
    Veendam 1894
    Veendam 1894 teruggetrokken
    25nov
    Actief

    Veendam 1894
    25nov
    Be Quick 1887
    7
    -
    0
    Hunsingo
    25nov
    Be Quick 1887
    7

    Hunsingo
    0
    25nov
    CSVC
    2
    -
    2
    Borger *
    25nov
    CSVC
    2

    Borger *
    2
    25nov
    Drachten
    4
    -
    0
    Warga
    25nov
    Drachten
    4

    Warga
    0
    25nov
    FC Assen
    4
    -
    0
    Gieten
    25nov
    FC Assen
    4

    Gieten
    0
    25nov
    FVC
    1
    -
    2
    Bergum
    25nov
    FVC
    1

    Bergum
    2
    25nov
    Gronitas (zo)
    -
    BNC
    BNC teruggetrokken
    25nov
    Gronitas (zo)

    BNC
    25nov
    GVAV-Rapiditas
    7
    -
    0
    FVV
    25nov
    GVAV-Rapiditas
    7

    FVV
    0
    25nov
    SVBO
    2
    -
    0
    DVC '59
    25nov
    SVBO
    2

    DVC '59
    0
    25nov
    Twedo
    2
    -
    3
    Sp. Roswinkel
    25nov
    Twedo
    2

    Sp. Roswinkel
    3
    25nov
    ZBC
    4
    -
    1
    VENO
    25nov
    ZBC
    4

    VENO
    1
    27nov
    * ACV 2
    3
    -
    3
    Oranje Nassau
    27nov
    ACV 2 *
    3

    Oranje Nassau
    3
    27nov
    Aduard 2000
    4
    -
    1
    Groen Geel
    27nov
    Aduard 2000
    4

    Groen Geel
    1
    27nov
    FC Meppel
    1
    -
    3
    Balk
    27nov
    FC Meppel
    1

    Balk
    3
    27nov
    * Makkum
    2
    -
    2
    Arum
    27nov
    Makkum *
    2

    Arum
    2
    27nov
    Nagele
    2
    -
    2
    HZVV *
    27nov
    Nagele
    2

    HZVV *
    2
    27nov
    Raptim
    0
    -
    8
    Hoogeveen
    27nov
    Raptim
    0

    Hoogeveen
    8
    27nov
    Smilde'94
    1
    -
    9
    SJS
    27nov
    Smilde'94
    1

    SJS
    9
    27nov
    Urk
    2
    -
    0
    ONS Sneek
    27nov
    Urk
    2

    ONS Sneek
    0
    27nov
    VHK
    2
    -
    5
    Staphorst
    27nov
    VHK
    2

    Staphorst
    5
    27nov
    Waterpoort Boys
    1
    -
    0
    SC Joure
    27nov
    Waterpoort Boys
    1

    SC Joure
    0
    27nov
    Westerlee
    0
    -
    10
    ACV
    27nov
    Westerlee
    0

    ACV
    10
    28nov
    Bakhuizen
    3
    -
    0
    LSC 1890
    28nov
    Bakhuizen
    3

    LSC 1890
    0
    28nov
    Lemmer
    3
    -
    6
    Leeuwarden
    28nov
    Lemmer
    3

    Leeuwarden
    6
    28nov
    Stadskanaal
    -
    HSC
    HSC teruggetrokken
    28nov
    Stadskanaal

    HSC
    28nov
    * VKW
    2
    -
    2
    Zuidhorn
    28nov
    VKW *
    2

    Zuidhorn
    2
    28nov
    VWC
    1
    -
    2
    Udiros
    28nov
    VWC
    1

    Udiros
    2
    15jan
    SIOS
    1
    -
    12
    SC Loppersum
    15jan
    SIOS
    1

    SC Loppersum
    12
    16jan
    De Blesse
    3
    -
    1
    Jubbega
    16jan
    De Blesse
    3

    Jubbega
    1
    16jan
    FFS
    0
    -
    1
    ONB
    16jan
    FFS
    0

    ONB
    1
    16jan
    Noordster
    3
    -
    0
    ASVB
    16jan
    Noordster
    3

    ASVB
    0
    16jan
    Peize
    -
    BATO
    BATO teruggetrokken
    16jan
    Peize

    BATO
    16jan
    Renado
    1
    -
    6
    FC Wolvega
    16jan
    Renado
    1

    FC Wolvega
    6
    16jan
    SVV '04
    1
    -
    2
    Zuidwolde
    16jan
    SVV '04
    1

    Zuidwolde
    2
    16jan
    Weerdinge
    1
    -
    3
    Dwingeloo
    16jan
    Weerdinge
    1

    Dwingeloo
    3
    25jan
    * BCV
    1
    -
    1
    Marrum
    25jan
    BCV *
    1

    Marrum
    1
    25jan
    Boyl
    1
    -
    2
    St. Annaparochie
    25jan
    Boyl
    1

    St. Annaparochie
    2
    25jan
    Gorecht
    1
    -
    1
    Poolster *
    25jan
    Gorecht
    1

    Poolster *
    1
    25jan
    * Klazienaveen
    1
    -
    1
    Drenthina
    25jan
    Klazienaveen *
    1

    Drenthina
    1
    25jan
    Rolder Boys
    -
    WEO
    WEO teruggetrokken
    25jan
    Rolder Boys

    WEO
    25jan
    Ropta Boys
    0
    -
    4
    Be Quick Dokkum
    25jan
    Ropta Boys
    0

    Be Quick Dokkum
    4
    25jan
    Rouveen SC
    3
    -
    2
    Heerenv. Boys
    25jan
    Rouveen SC
    3

    Heerenveense Boys
    2
    25jan
    VC Trynwalden
    0
    -
    0
    Broekster Boys *
    25jan
    VC Trynwalden
    0

    Broekster Boys *
    0
    25jan
    WKE 2
    0
    -
    3
    MSC
    25jan
    WKE 2
    0

    MSC
    3
    25jan
    ZZVV
    1
    -
    1
    SVN '69 *
    25jan
    ZZVV
    1

    SVN '69 *
    1
    26jan
    Lycurgus
    2
    -
    1
    PKC '83
    26jan
    Lycurgus
    2

    PKC '83
    1
    26jan
    Steenwijk
    4
    -
    1
    Valthermond
    26jan
    Steenwijk
    4

    Valthermond
    1
    27jan
    Helpman
    2
    -
    3
    Annen
    27jan
    Helpman
    2

    Annen
    3
    27jan
    Niekerk
    1
    -
    0
    Gomos
    27jan
    Niekerk
    1

    Gomos
    0
    27jan
    Wacker
    0
    -
    2
    WKE
    27jan
    Wacker
    0

    WKE
    2
  • 12okt
    FC Meppel
    4
    -
    1
    SC Genemuiden 2
    12okt
    FC Meppel
    4

    SC Genemuiden 2
    1
    19okt
    ACV 2
    3
    -
    1
    VEV '67
    19okt
    ACV 2
    3

    VEV '67
    1
    19okt
    Lycurgus
    4
    -
    1
    GSVV
    19okt
    Lycurgus
    4

    GSVV
    1
    19okt
    ONS Sneek
    5
    -
    0
    Workum
    19okt
    ONS Sneek
    5

    Workum
    0
    19okt
    ONT
    6
    -
    1
    Marum
    19okt
    ONT
    6

    Marum
    1
    19okt
    SC Berlikum
    2
    -
    3
    SC Joure
    19okt
    SC Berlikum
    2

    SC Joure
    3
    19okt
    SP Zweeloo
    0
    -
    5
    SC Rouveen
    19okt
    SP Zweeloo
    0

    SC Rouveen
    5
    20okt
    FC Lewenborg
    2
    -
    4
    Drachten
    20okt
    FC Lewenborg
    2

    Drachten
    4
    20okt
    Friesland
    1
    -
    1
    Renado *
    Renado w.n.s.
    20okt
    Friesland
    1

    Renado *
    1
    20okt
    Haren
    1
    -
    5
    GVAV-Rapiditas
    20okt
    Haren
    1

    GVAV-Rapiditas
    5
    20okt
    Jubbega
    4
    -
    2
    Stanfries
    20okt
    Jubbega
    4

    Stanfries
    2
    20okt
    Ruinerwold
    2
    -
    6
    Steenwijk
    20okt
    Ruinerwold
    2

    Steenwijk
    6
    20okt
    SC Stiens
    2
    -
    2
    LSC 1890 *
    20okt
    SC Stiens
    2

    LSC 1890 *
    2
    20okt
    SVBO
    -
    Roden
    Roden teruggetrokken
    20okt
    SVBO

    Roden
    20okt
    WKE 2
    4
    -
    3
    Hoogezand
    20okt
    WKE 2
    4

    Hoogezand
    3
  • 26feb
    Lycurgus
    -
    ZFC Zuidlaren
    ZFC Zuidlaren teruggetrokken
    26feb
    Lycurgus

    ZFC Zuidlaren
    26feb
    ONT
    3
    -
    1
    Makkum
    26feb
    ONT
    3

    Makkum
    1
    27feb
    Bakhuizen
    1
    -
    6
    FC Wolvega
    27feb
    Bakhuizen
    1

    FC Wolvega
    6
    1mrt
    ACV
    1
    -
    2
    Staphorst
    1mrt
    ACV
    1

    Staphorst
    2
    1mrt
    Balk
    3
    -
    1
    Zeerobben
    1mrt
    Balk
    3

    Zeerobben
    1
    1mrt
    Be Quick Dokkum
    2
    -
    0
    Waterpoort Boys
    1mrt
    Be Quick Dokkum
    2

    Waterpoort Boys
    0
    1mrt
    Blauw Wit '34
    0
    -
    7
    Harkemase Boys
    1mrt
    Blauw Wit '34
    0

    Harkemase Boys
    7
    1mrt
    Flevo Boys E.
    6
    -
    0
    BCV
    1mrt
    Flevo Boys Emmeloord
    6

    BCV
    0
    1mrt
    Gronitas
    4
    -
    0
    Achilles 1894
    1mrt
    Gronitas
    4

    Achilles 1894
    0
    1mrt
    Holwierde
    -
    Gronitas
    Gronitas teruggetrokken
    1mrt
    Holwierde

    Gronitas
    1mrt
    Klazienaveen
    1
    -
    5
    HZVV
    1mrt
    Klazienaveen
    1

    HZVV
    5
    1mrt
    Poolster
    1
    -
    5
    SC Loppersum
    1mrt
    Poolster
    1

    SC Loppersum
    5
    1mrt
    SC Rouveen
    0
    -
    3
    SC Genemuiden
    1mrt
    SC Rouveen
    0

    SC Genemuiden
    3
    1mrt
    St. Annaparochie
    5
    -
    1
    ONB
    1mrt
    St. Annaparochie
    5

    ONB
    1
    1mrt
    SVN '69
    1
    -
    1
    ACV 2 *
    1mrt
    SVN '69
    1

    ACV 2 *
    1
    1mrt
    Urk
    3
    -
    1
    Borger
    1mrt
    Urk
    3

    Borger
    1
    1mrt
    Viboa
    2
    -
    1
    SJS
    1mrt
    Viboa
    2

    SJS
    1
    1mrt
    VVK
    0
    -
    2
    Aduard 2000
    1mrt
    VVK
    0

    Aduard 2000
    2
    2mrt
    Be Quick 1887
    1
    -
    0
    Amicitia VMC
    2mrt
    Be Quick 1887
    1

    Amicitia VMC
    0
    2mrt
    Broekster Boys
    3
    -
    2
    Buitenpost
    2mrt
    Broekster Boys
    3

    Buitenpost
    2
    2mrt
    De Blesse
    3
    -
    2
    Leeuwarden
    2mrt
    De Blesse
    3

    Leeuwarden
    2
    3mrt
    Actief
    3
    -
    0
    Rolder Boys
    3mrt
    Actief
    3

    Rolder Boys
    0
    3mrt
    Annen
    0
    -
    3
    Noordster
    3mrt
    Annen
    0

    Noordster
    3
    3mrt
    FC Assen
    1
    -
    6
    Hoogeveen
    3mrt
    FC Assen
    1

    Hoogeveen
    6
    3mrt
    MSC
    4
    -
    3
    VKW
    3mrt
    MSC
    4

    VKW
    3
    3mrt
    Peize
    1
    -
    4
    GVAV-Rapiditas
    3mrt
    Peize
    1

    GVAV-Rapiditas
    4
    3mrt
    * Stadskanaal
    2
    -
    2
    Niekerk
    3mrt
    Stadskanaal *
    2

    Niekerk
    2
    3mrt
    Steenwijk
    3
    -
    2
    Drachten
    3mrt
    Steenwijk
    3

    Drachten
    2
    3mrt
    SVBO
    5
    -
    0
    SC Roswinkel
    3mrt
    SVBO
    5

    SC Roswinkel
    0
    3mrt
    Udiros
    1
    -
    3
    Bergum
    3mrt
    Udiros
    1

    Bergum
    3
    3mrt
    WKE
    9
    -
    0
    ZBC
    3mrt
    WKE
    9

    ZBC
    0
    3mrt
    * Zuidwolde
    4
    -
    4
    Dwingeloo
    3mrt
    Zuidwolde *
    4

    Dwingeloo
    4
  • 22mrt
    WKE
    3
    -
    0
    GVAV-Rapiditas
    22mrt
    WKE
    3

    GVAV-Rapiditas
    0
    29mrt
    ACV 2
    0
    -
    1
    St. Annaparochie
    29mrt
    ACV 2
    0

    St. Annaparochie
    1
    29mrt
    Aduard 2000
    -
    SC Genemuiden
    Aduard 2000 teruggetrokken
    29mrt
    Aduard 2000

    SC Genemuiden
    29mrt
    Balk
    0
    -
    2
    Lycurgus
    29mrt
    Balk
    0

    Lycurgus
    2
    29mrt
    Be Quick 1887
    4
    -
    3
    Viboa
    29mrt
    Be Quick 1887
    4

    Viboa
    3
    29mrt
    Flevo Boys E.
    1
    -
    3
    Bergum
    29mrt
    Flevo Boys Emmeloord
    1

    Bergum
    3
    29mrt
    Gronitas
    2
    -
    4
    HZVV
    29mrt
    Gronitas
    2

    HZVV
    4
    29mrt
    Holwierde
    2
    -
    0
    Stadskanaal
    29mrt
    Holwierde
    2

    Stadskanaal
    0
    29mrt
    Hoogeveen
    4
    -
    2
    Be Quick Dokkum
    29mrt
    Hoogeveen
    4

    Be Quick Dokkum
    2
    29mrt
    ONT
    0
    -
    4
    MSC
    29mrt
    ONT
    0

    MSC
    4
    29mrt
    SC Loppersum
    1
    -
    6
    Harkemase Boys
    29mrt
    SC Loppersum
    1

    Harkemase Boys
    6
    31mrt
    FC Wolvega
    2
    -
    1
    SVBO
    31mrt
    FC Wolvega
    2

    SVBO
    1
    31mrt
    Steenwijk
    1
    -
    2
    De Blesse
    31mrt
    Steenwijk
    1

    De Blesse
    2
    2apr
    Noordster
    0
    -
    9
    Staphorst
    2apr
    Noordster
    0

    Staphorst
    9
    2apr
    Urk
    3
    -
    0
    Broekster Boys
    2apr
    Urk
    3

    Broekster Boys
    0
    3apr
    Actief
    3
    -
    0
    Zuidwolde
    3apr
    Actief
    3

    Zuidwolde
    0
  • 7apr
    WKE
    3
    -
    0
    De Blesse
    7apr
    WKE
    3

    De Blesse
    0
    12apr
    Actief
    4
    -
    1
    Holwierde
    12apr
    Actief
    4

    Holwierde
    1
    12apr
    Be Quick 1887
    4
    -
    2
    St. Annaparochie
    12apr
    Be Quick 1887
    4

    St. Annaparochie
    2
    12apr
    Harkemase Boys
    2
    -
    0
    Hoogeveen
    12apr
    Harkemase Boys
    2

    Hoogeveen
    0
    12apr
    Lycurgus
    1
    -
    5
    SC Genemuiden
    12apr
    Lycurgus
    1

    SC Genemuiden
    5
    12apr
    Staphorst
    5
    -
    0
    HZVV
    12apr
    Staphorst
    5

    HZVV
    0
    12apr
    Urk
    3
    -
    0
    MSC
    12apr
    Urk
    3

    MSC
    0
    21apr
    FC Wolvega
    1
    -
    1
    Bergum *
    21apr
    FC Wolvega
    1

    Bergum *
    1
  • 19apr
    Be Quick 1887
    3
    -
    0
    Actief
    19apr
    Be Quick 1887
    3

    Actief
    0
    26apr
    SC Genemuiden
    1
    -
    2
    Harkemase Boys
    26apr
    SC Genemuiden
    1

    Harkemase Boys
    2
    26apr
    Staphorst
    0
    -
    2
    WKE
    26apr
    Staphorst
    0

    WKE
    2
    28apr
    Urk
    5
    -
    3
    Bergum
    28apr
    Urk
    5

    Bergum
    3
  • 10mei
    Harkemase Boys
    3
    -
    1
    Urk
    10mei
    Harkemase Boys
    3

    Urk
    1
    12mei
    WKE
    4
    -
    0
    Be Quick 1887
    12mei
    WKE
    4

    Be Quick 1887
    0
  • 28mei
    WKE
    1
    -
    3
    Harkemase Boys
    28mei
    WKE
    1

    Harkemase Boys
    3