Districtsbeker - seizoen 2010-2011

Zuid I

  • 21aug
    Achilles Veen
    1
    -
    2
    LONGA
    21aug
    Achilles Veen
    1

    LONGA
    2
    21aug
    Alblasserdam
    3
    -
    2
    GDA
    21aug
    Alblasserdam
    3

    GDA
    2
    21aug
    Alexandria '66
    0
    -
    3
    Jodan Boys
    21aug
    Alexandria '66
    0

    Jodan Boys
    3
    21aug
    Bruse Boys
    0
    -
    2
    Papendrecht
    21aug
    Bruse Boys
    0

    Papendrecht
    2
    21aug
    DOTO
    1
    -
    2
    Nieuwenhoorn
    21aug
    DOTO
    1

    Nieuwenhoorn
    2
    21aug
    Excelsior '20
    1
    -
    2
    VVGZ
    21aug
    Excelsior '20
    1

    VVGZ
    2
    21aug
    FC Dauwendaele
    3
    -
    3
    Vlissingen
    21aug
    FC Dauwendaele
    3

    Vlissingen
    3
    21aug
    GPC Vlissingen
    2
    -
    0
    JEKA
    21aug
    GPC Vlissingen
    2

    JEKA
    0
    21aug
    Heerjansdam
    1
    -
    1
    Smitshoek
    21aug
    Heerjansdam
    1

    Smitshoek
    1
    21aug
    IFC
    3
    -
    2
    Schelluinen
    21aug
    IFC
    3

    Schelluinen
    2
    21aug
    Kozakken Boys
    7
    -
    0
    Heinenoord
    21aug
    Kozakken Boys
    7

    Heinenoord
    0
    21aug
    Leonidas
    6
    -
    0
    Oranje Wit
    21aug
    Leonidas
    6

    Oranje Wit
    0
    21aug
    LRC Leerdam
    3
    -
    3
    Dongen
    21aug
    LRC Leerdam
    3

    Dongen
    3
    21aug
    Nieuw Lekkerland
    1
    -
    2
    Strijen
    21aug
    Nieuw Lekkerland
    1

    Strijen
    2
    21aug
    OJC Rosmalen
    3
    -
    2
    Nivo Sparta
    21aug
    OJC Rosmalen
    3

    Nivo Sparta
    2
    21aug
    Rijsoord
    3
    -
    1
    Wilhelmus
    21aug
    Rijsoord
    3

    Wilhelmus
    1
    21aug
    RKJVV/Dalsen
    0
    -
    4
    SteDoCo
    21aug
    RKJVV/Dalsen
    0

    SteDoCo
    4
    21aug
    Roda Boys/B.
    4
    -
    2
    TOP
    21aug
    Roda Boys/Bommelerwaard
    4

    TOP
    2
    21aug
    RVVH
    2
    -
    0
    TOGR
    21aug
    RVVH
    2

    TOGR
    0
    21aug
    Terneuz. Boys
    1
    -
    1
    Kloetinge
    21aug
    Terneuzense Boys
    1

    Kloetinge
    1
    21aug
    VUC
    3
    -
    1
    De Zwerver
    21aug
    VUC
    3

    De Zwerver
    1
    21aug
    WRW
    1
    -
    2
    ASWH
    21aug
    WRW
    1

    ASWH
    2
    21aug
    Zaamslag
    1
    -
    3
    RCS
    21aug
    Zaamslag
    1

    RCS
    3
    22aug
    DESK
    0
    -
    1
    HVCH
    22aug
    DESK
    0

    HVCH
    1
    22aug
    Schijndel
    1
    -
    2
    Nemelaer
    22aug
    Schijndel
    1

    Nemelaer
    2
    22aug
    WSC
    4
    -
    3
    OSS '20
    22aug
    WSC
    4

    OSS '20
    3
    24aug
    Alblasserdam
    2
    -
    4
    Alexandria '66
    24aug
    Alblasserdam
    2

    Alexandria '66
    4
    24aug
    De Zwerver
    2
    -
    2
    Rijsoord
    24aug
    De Zwerver
    2

    Rijsoord
    2
    24aug
    Heinenoord
    1
    -
    0
    IFC
    24aug
    Heinenoord
    1

    IFC
    0
    24aug
    JEKA
    3
    -
    2
    Zaamslag
    24aug
    JEKA
    3

    Zaamslag
    2
    24aug
    Jodan Boys
    1
    -
    1
    GDA
    24aug
    Jodan Boys
    1

    GDA
    1
    24aug
    LONGA
    0
    -
    0
    DESK
    24aug
    LONGA
    0

    DESK
    0
    24aug
    Nemelaer
    2
    -
    2
    Roda Boys/B.
    24aug
    Nemelaer
    2

    Roda Boys/Bommelerwaard
    2
    24aug
    Nieuwenhoorn
    4
    -
    0
    WRW
    24aug
    Nieuwenhoorn
    4

    WRW
    0
    24aug
    Nivo Sparta
    0
    -
    1
    WSC
    24aug
    Nivo Sparta
    0

    WSC
    1
    24aug
    Oranje Wit
    3
    -
    1
    Heerjansdam
    24aug
    Oranje Wit
    3

    Heerjansdam
    1
    24aug
    OSS '20
    1
    -
    0
    OJC Rosmalen
    24aug
    OSS '20
    1

    OJC Rosmalen
    0
    24aug
    Papendrecht
    3
    -
    0
    Nieuw Lekkerland
    24aug
    Papendrecht
    3

    Nieuw Lekkerland
    0
    24aug
    RCS
    0
    -
    0
    GPC Vlissingen
    24aug
    RCS
    0

    GPC Vlissingen
    0
    24aug
    Smitshoek
    1
    -
    2
    Leonidas
    24aug
    Smitshoek
    1

    Leonidas
    2
    24aug
    SteDoCo
    1
    -
    0
    LRC Leerdam
    24aug
    SteDoCo
    1

    LRC Leerdam
    0
    24aug
    Strijen
    4
    -
    2
    Bruse Boys
    24aug
    Strijen
    4

    Bruse Boys
    2
    24aug
    TOGR
    3
    -
    1
    Excelsior '20
    24aug
    TOGR
    3

    Excelsior '20
    1
    24aug
    TOP
    0
    -
    2
    Schijndel
    24aug
    TOP
    0

    Schijndel
    2
    24aug
    VVGZ
    1
    -
    1
    RVVH
    24aug
    VVGZ
    1

    RVVH
    1
    24aug
    Wilhelmus
    4
    -
    1
    VUC
    24aug
    Wilhelmus
    4

    VUC
    1
    28aug
    Achilles Veen
    0
    -
    0
    DESK
    28aug
    Achilles Veen
    0

    DESK
    0
    28aug
    Bruse Boys
    0
    -
    1
    Nieuw Lekkerland
    28aug
    Bruse Boys
    0

    Nieuw Lekkerland
    1
    28aug
    Excelsior '20
    1
    -
    5
    RVVH
    28aug
    Excelsior '20
    1

    RVVH
    5
    28aug
    FC Dauwendaele
    1
    -
    0
    Terneuz. Boys
    28aug
    FC Dauwendaele
    1

    Terneuzense Boys
    0
    28aug
    GDA
    1
    -
    4
    Alexandria '66
    28aug
    GDA
    1

    Alexandria '66
    4
    28aug
    Jodan Boys
    3
    -
    2
    Alblasserdam
    28aug
    Jodan Boys
    3

    Alblasserdam
    2
    28aug
    Kloetinge
    4
    -
    1
    Vlissingen
    28aug
    Kloetinge
    4

    Vlissingen
    1
    28aug
    Kozakken Boys
    5
    -
    2
    IFC
    28aug
    Kozakken Boys
    5

    IFC
    2
    28aug
    LRC Leerdam
    7
    -
    1
    RKJVV/Dalsen
    28aug
    LRC Leerdam
    7

    RKJVV/Dalsen
    1
    28aug
    Nieuwenhoorn
    2
    -
    2
    ASWH
    28aug
    Nieuwenhoorn
    2

    ASWH
    2
    28aug
    OSS '20
    3
    -
    5
    Nivo Sparta
    28aug
    OSS '20
    3

    Nivo Sparta
    5
    28aug
    Roda Boys/B.
    0
    -
    3
    Schijndel
    28aug
    Roda Boys/Bommelerwaard
    0

    Schijndel
    3
    28aug
    Schelluinen
    3
    -
    1
    Heinenoord
    28aug
    Schelluinen
    3

    Heinenoord
    1
    28aug
    Smitshoek
    5
    -
    0
    Oranje Wit
    28aug
    Smitshoek
    5

    Oranje Wit
    0
    28aug
    SteDoCo
    1
    -
    3
    Dongen
    28aug
    SteDoCo
    1

    Dongen
    3
    28aug
    Strijen
    3
    -
    1
    Papendrecht
    28aug
    Strijen
    3

    Papendrecht
    1
    28aug
    TOGR
    1
    -
    1
    VVGZ
    28aug
    TOGR
    1

    VVGZ
    1
    28aug
    VUC
    3
    -
    3
    Rijsoord
    28aug
    VUC
    3

    Rijsoord
    3
    28aug
    Wilhelmus
    3
    -
    1
    De Zwerver
    28aug
    Wilhelmus
    3

    De Zwerver
    1
    28aug
    WRW
    3
    -
    0
    DOTO
    28aug
    WRW
    3

    DOTO
    0
    28aug
    Zaamslag
    0
    -
    3
    GPC Vlissingen
    28aug
    Zaamslag
    0

    GPC Vlissingen
    3
    29aug
    HVCH
    5
    -
    1
    LONGA
    29aug
    HVCH
    5

    LONGA
    1
    29aug
    JEKA
    3
    -
    0
    RCS
    29aug
    JEKA
    3

    RCS
    0
    29aug
    Nemelaer
    3
    -
    1
    TOP
    29aug
    Nemelaer
    3

    TOP
    1
    29aug
    OJC Rosmalen
    3
    -
    0
    WSC
    29aug
    OJC Rosmalen
    3

    WSC
    0
    31aug
    Dongen
    7
    -
    2
    RKJVV/Dalsen
    31aug
    Dongen
    7

    RKJVV/Dalsen
    2
    31aug
    HVCH
    3
    -
    1
    Achilles Veen
    31aug
    HVCH
    3

    Achilles Veen
    1
    31aug
    Kloetinge
    4
    -
    1
    FC Dauwendaele
    31aug
    Kloetinge
    4

    FC Dauwendaele
    1
    31aug
    Leonidas
    4
    -
    1
    Heerjansdam
    31aug
    Leonidas
    4

    Heerjansdam
    1
    31aug
    Schelluinen
    1
    -
    1
    Kozakken Boys
    31aug
    Schelluinen
    1

    Kozakken Boys
    1
    31aug
    Vlissingen
    1
    -
    2
    Terneuz. Boys
    31aug
    Vlissingen
    1

    Terneuzense Boys
    2
    1sep
    ASWH
    3
    -
    0
    DOTO
    1sep
    ASWH
    3

    DOTO
    0
  • 23okt
    ASWH 2
    4
    -
    0
    Rijsoord
    23okt
    ASWH 2
    4

    Rijsoord
    0
    23okt
    Brouwershaven
    2
    -
    6
    VVC '68
    23okt
    Brouwershaven
    2

    VVC '68
    6
    23okt
    BVV (za)
    4
    -
    5
    Altena
    23okt
    BVV (za)
    4

    Altena
    5
    23okt
    DFC
    0
    -
    3
    ASWH
    23okt
    DFC
    0

    ASWH
    3
    23okt
    DHV
    2
    -
    2
    Zwaluwe *
    23okt
    DHV
    2

    Zwaluwe *
    2
    23okt
    Good Luck
    5
    -
    1
    The Gunners
    23okt
    Good Luck
    5

    The Gunners
    1
    23okt
    Herovina
    2
    -
    0
    Asperen
    23okt
    Herovina
    2

    Asperen
    0
    23okt
    Hoek
    2
    -
    0
    GPC Vlissingen
    23okt
    Hoek
    2

    GPC Vlissingen
    0
    23okt
    Kloetinge
    7
    -
    1
    SSV '65
    23okt
    Kloetinge
    7

    SSV '65
    1
    23okt
    Kozakken Boys
    4
    -
    1
    Hardinxveld
    23okt
    Kozakken Boys
    4

    Hardinxveld
    1
    23okt
    Leerdam Sp. '55
    7
    -
    1
    TEC (za)
    23okt
    Leerdam Sp. '55
    7

    TEC (za)
    1
    23okt
    Lekvogels
    3
    -
    0
    SC Everstein
    23okt
    Lekvogels
    3

    SC Everstein
    0
    23okt
    Nieuwdorp
    6
    -
    2
    Hoek 2
    23okt
    Nieuwdorp
    6

    Hoek 2
    2
    23okt
    Rijsoord 2
    7
    -
    1
    ODS
    23okt
    Rijsoord 2
    7

    ODS
    1
    23okt
    Sliedrecht
    0
    -
    1
    Schelluinen
    23okt
    Sliedrecht
    0

    Schelluinen
    1
    23okt
    * SteDoCo
    3
    -
    3
    Kozakken Boys 2
    23okt
    SteDoCo *
    3

    Kozakken Boys 2
    3
    23okt
    VCK
    3
    -
    0
    Zierikzee
    23okt
    VCK
    3

    Zierikzee
    0
    23okt
    Wieldrecht
    1
    -
    4
    VVGZ
    23okt
    Wieldrecht
    1

    VVGZ
    4
    23okt
    WNC
    3
    -
    6
    Heukelum
    23okt
    WNC
    3

    Heukelum
    6
    24okt
    Achtmaal
    2
    -
    4
    Groen Wit
    24okt
    Achtmaal
    2

    Groen Wit
    4
    24okt
    Baardwijk
    3
    -
    3
    BVV (zo) *
    24okt
    Baardwijk
    3

    BVV (zo) *
    3
    24okt
    Bavel
    3
    -
    1
    Viola
    24okt
    Bavel
    3

    Viola
    1
    24okt
    Beek Vooruit
    0
    -
    1
    DIA
    24okt
    Beek Vooruit
    0

    DIA
    1
    24okt
    Bergeijk
    1
    -
    3
    Reusel Sport
    24okt
    Bergeijk
    1

    Reusel Sport
    3
    24okt
    Boxtel
    3
    -
    1
    Oirschot V.
    24okt
    Boxtel
    3

    Oirschot V.
    1
    24okt
    Brabantia
    2
    -
    4
    Rood Wit V.
    24okt
    Brabantia
    2

    Rood Wit V.
    4
    24okt
    Breskens
    4
    -
    2
    METO
    24okt
    Breskens
    4

    METO
    2
    24okt
    Corn Boys
    0
    -
    2
    Clinge
    24okt
    Corn Boys
    0

    Clinge
    2
    24okt
    De Raven
    1
    -
    1
    Nieuw Woensel *
    24okt
    De Raven
    1

    Nieuw Woensel *
    1
    24okt
    De Schutters
    0
    -
    2
    DSE
    24okt
    De Schutters
    0

    DSE
    2
    24okt
    De Valk
    3
    -
    1
    Geldrop/Houta Bouw
    24okt
    De Valk
    3

    Geldrop/Houta Bouw
    1
    24okt
    DIVO
    3
    -
    3
    BSC *
    24okt
    DIVO
    3

    BSC *
    3
    24okt
    Dongen 2
    2
    -
    0
    SC 't Zand
    24okt
    Dongen 2
    2

    SC 't Zand
    0
    24okt
    * EBOH
    2
    -
    2
    Papendrecht
    24okt
    EBOH *
    2

    Papendrecht
    2
    24okt
    Emplina
    3
    -
    3
    Theole *
    24okt
    Emplina
    3

    Theole *
    3
    24okt
    GSBW
    3
    -
    2
    Uno Animo
    24okt
    GSBW
    3

    Uno Animo
    2
    24okt
    HSC '28
    0
    -
    6
    TSC
    24okt
    HSC '28
    0

    TSC
    6
    24okt
    Irene '58
    5
    -
    1
    Oosterhout
    24okt
    Irene '58
    5

    Oosterhout
    1
    24okt
    Jong Ambon
    3
    -
    1
    ODIO
    24okt
    Jong Ambon
    3

    ODIO
    1
    24okt
    LONGA
    0
    -
    1
    Dongen
    24okt
    LONGA
    0

    Dongen
    1
    24okt
    MOC '17
    2
    -
    4
    Halsteren
    24okt
    MOC '17
    2

    Halsteren
    4
    24okt
    Nemelaer
    2
    -
    0
    LONGA 2
    24okt
    Nemelaer
    2

    LONGA 2
    0
    24okt
    Nieuwkuijk
    0
    -
    1
    BMC
    24okt
    Nieuwkuijk
    0

    BMC
    1
    24okt
    NOAD
    2
    -
    1
    RKDVC
    24okt
    NOAD
    2

    RKDVC
    1
    24okt
    Nuenen
    1
    -
    0
    PSV
    24okt
    Nuenen
    1

    PSV
    0
    24okt
    Raptim
    0
    -
    5
    Unitas
    24okt
    Raptim
    0

    Unitas
    5
    24okt
    Rhelico
    3
    -
    0
    Teisterbanders
    24okt
    Rhelico
    3

    Teisterbanders
    0
    24okt
    RKDSV
    4
    -
    0
    TSVV Merlijn
    24okt
    RKDSV
    4

    TSVV Merlijn
    0
    24okt
    Robur
    0
    -
    11
    Goes
    24okt
    Robur
    0

    Goes
    11
    24okt
    Roosendaal
    8
    -
    0
    Patrijzen
    24okt
    Roosendaal
    8

    Patrijzen
    0
    24okt
    RWB
    4
    -
    7
    WSC
    24okt
    RWB
    4

    WSC
    7
    24okt
    SC Gastel
    0
    -
    3
    JEKA
    24okt
    SC Gastel
    0

    JEKA
    3
    24okt
    Sint Michielsgestel
    1
    -
    3
    UNA 2
    24okt
    Sint Michielsgestel
    1

    UNA 2
    3
    24okt
    Spoord. Boys
    3
    -
    1
    SVSSS
    24okt
    Spoord. Boys
    3

    SVSSS
    1
    24okt
    Steen
    5
    -
    2
    Zeeland Sport
    24okt
    Steen
    5

    Zeeland Sport
    2
    24okt
    TEC (zo)
    4
    -
    0
    Hedel
    24okt
    TEC (zo)
    4

    Hedel
    0
    24okt
    TVC Breda
    1
    -
    0
    SC Kruisland
    24okt
    TVC Breda
    1

    SC Kruisland
    0
    24okt
    UNA
    3
    -
    0
    RKVVO
    24okt
    UNA
    3

    RKVVO
    0
    24okt
    Woenselse Boys
    6
    -
    0
    Waalre
    24okt
    Woenselse Boys
    6

    Waalre
    0
    28nov
    JongBrabant
    2
    -
    0
    Real Lunet
    28nov
    JongBrabant
    2

    Real Lunet
    0
    28nov
    Terneuzen
    4
    -
    1
    Oostburg
    28nov
    Terneuzen
    4

    Oostburg
    1
    28nov
    Were Di
    4
    -
    2
    Wilhelmina Boys
    28nov
    Were Di
    4

    Wilhelmina Boys
    2
    14dec
    Biervliet
    1
    -
    4
    Axel
    14dec
    Biervliet
    1

    Axel
    4
    25jan
    Schijf
    1
    -
    2
    Cluzona
    25jan
    Schijf
    1

    Cluzona
    2
  • 29sep
    Best Vooruit
    0
    -
    3
    UNA
    29sep
    Best Vooruit
    0

    UNA
    3
    29sep
    * JEKA
    1
    -
    1
    Baronie
    29sep
    JEKA *
    1

    Baronie
    1
    29sep
    Nuenen
    4
    -
    1
    OJC Rosmalen
    29sep
    Nuenen
    4

    OJC Rosmalen
    1
    10okt
    Vlissingen
    0
    -
    4
    Hoek
    10okt
    Vlissingen
    0

    Hoek
    4
  • 16nov
    ASWH 2
    2
    -
    4
    ASWH
    16nov
    ASWH 2
    2

    ASWH
    4
    27nov
    Altena
    3
    -
    0
    Herovina
    27nov
    Altena
    3

    Herovina
    0
    27nov
    Heukelum
    0
    -
    2
    Nieuw Woensel
    27nov
    Heukelum
    0

    Nieuw Woensel
    2
    27nov
    Jeka
    0
    -
    3
    VVGZ
    27nov
    Jeka
    0

    VVGZ
    3
    27nov
    Lekvogels
    2
    -
    5
    UNA 2
    27nov
    Lekvogels
    2

    UNA 2
    5
    27nov
    Nieuwdorp
    0
    -
    4
    TSC
    27nov
    Nieuwdorp
    0

    TSC
    4
    27nov
    Nuenen
    2
    -
    0
    Kozakken Boys
    27nov
    Nuenen
    2

    Kozakken Boys
    0
    27nov
    Schelluinen
    3
    -
    2
    Dongen 2
    27nov
    Schelluinen
    3

    Dongen 2
    2
    27nov
    Theole
    2
    -
    1
    Leerdam Sport
    27nov
    Theole
    2

    Leerdam Sport
    1
    27nov
    Woenselse Boys
    2
    -
    4
    SteDoCo
    27nov
    Woenselse Boys
    2

    SteDoCo
    4
    27nov
    Zwaluwe
    1
    -
    1
    Kloetinge *
    27nov
    Zwaluwe
    1

    Kloetinge *
    1
    28nov
    BSC
    2
    -
    0
    Halsteren
    28nov
    BSC
    2

    Halsteren
    0
    28nov
    DIA
    2
    -
    4
    Roosendaal
    28nov
    DIA
    2

    Roosendaal
    4
    28nov
    DSE
    2
    -
    4
    Bavel
    28nov
    DSE
    2

    Bavel
    4
    28nov
    Groen Wit
    6
    -
    1
    Irene '58
    28nov
    Groen Wit
    6

    Irene '58
    1
    28nov
    NOAD
    1
    -
    2
    RKDSV
    28nov
    NOAD
    1

    RKDSV
    2
    28nov
    TEC
    0
    -
    1
    Nemelaer
    28nov
    TEC
    0

    Nemelaer
    1
    28nov
    UNA
    4
    -
    0
    GSBW
    28nov
    UNA
    4

    GSBW
    0
    15jan
    Axel
    0
    -
    5
    VCK
    15jan
    Axel
    0

    VCK
    5
    16jan
    Boxtel
    1
    -
    0
    Rhelico
    16jan
    Boxtel
    1

    Rhelico
    0
    16jan
    Clinge
    0
    -
    4
    Terneuzen
    16jan
    Clinge
    0

    Terneuzen
    4
    16jan
    EBOH
    9
    -
    0
    Breskens
    16jan
    EBOH
    9

    Breskens
    0
    16jan
    Jong Brabant
    3
    -
    2
    Unitas
    16jan
    Jong Brabant
    3

    Unitas
    2
    16jan
    Reusel Sport
    0
    -
    3
    BVV
    16jan
    Reusel Sport
    0

    BVV
    3
    16jan
    Spoordonkse Boys
    1
    -
    3
    Rood Wit V.
    16jan
    Spoordonkse Boys
    1

    Rood Wit V.
    3
    16jan
    Were Di
    1
    -
    3
    BMC
    16jan
    Were Di
    1

    BMC
    3
    18jan
    Goes
    7
    -
    2
    VVC '68
    18jan
    Goes
    7

    VVC '68
    2
    25jan
    De Valk
    6
    -
    1
    WSC
    25jan
    De Valk
    6

    WSC
    1
    25jan
    Hoek
    11
    -
    0
    Rijsoord 2
    25jan
    Hoek
    11

    Rijsoord 2
    0
    1feb
    Dongen
    5
    -
    1
    Cluzona
    1feb
    Dongen
    5

    Cluzona
    1
    1feb
    Steen
    3
    -
    0
    Good Luck
    1feb
    Steen
    3

    Good Luck
    0
    8feb
    Jong Ambon
    0
    -
    1
    TVC Breda
    8feb
    Jong Ambon
    0

    TVC Breda
    1
  • 15jan
    * Altena
    3
    -
    3
    Nieuw Woensel
    15jan
    Altena *
    3

    Nieuw Woensel
    3
    15jan
    UNA 2
    3
    -
    1
    Schelluinen
    15jan
    UNA 2
    3

    Schelluinen
    1
    16jan
    Bavel
    0
    -
    5
    BSC
    16jan
    Bavel
    0

    BSC
    5
    18jan
    * Roosendaal
    2
    -
    2
    Kloetinge
    18jan
    Roosendaal *
    2

    Kloetinge
    2
    19jan
    UNA
    4
    -
    1
    Theole
    19jan
    UNA
    4

    Theole
    1
    25jan
    BVV
    3
    -
    1
    Nuenen
    25jan
    BVV
    3

    Nuenen
    1
    25jan
    Nemelaer
    2
    -
    0
    Jong Brabant
    25jan
    Nemelaer
    2

    Jong Brabant
    0
    25jan
    SteDoCo
    1
    -
    2
    Rood Wit V.
    25jan
    SteDoCo
    1

    Rood Wit V.
    2
    25jan
    TSC
    0
    -
    3
    ASWH
    25jan
    TSC
    0

    ASWH
    3
    25jan
    VCK
    2
    -
    1
    VVGZ
    25jan
    VCK
    2

    VVGZ
    1
    8feb
    Boxtel
    1
    -
    1
    RKDSV *
    8feb
    Boxtel
    1

    RKDSV *
    1
    8feb
    De Valk
    0
    -
    1
    BMC
    8feb
    De Valk
    0

    BMC
    1
    8feb
    Groen Wit
    2
    -
    4
    Dongen
    8feb
    Groen Wit
    2

    Dongen
    4
    8feb
    Steen
    1
    -
    4
    Goes
    8feb
    Steen
    1

    Goes
    4
    8feb
    Terneuzen
    4
    -
    0
    EBOH
    8feb
    Terneuzen
    4

    EBOH
    0
    15feb
    TVC Breda
    0
    -
    5
    Hoek
    15feb
    TVC Breda
    0

    Hoek
    5
  • 2mrt
    UNA 2
    0
    -
    6
    UNA
    2mrt
    UNA 2
    0

    UNA
    6
    3mrt
    BMC
    1
    -
    2
    Nemelaer
    3mrt
    BMC
    1

    Nemelaer
    2
    3mrt
    * RKDSV
    3
    -
    3
    Altena
    3mrt
    RKDSV *
    3

    Altena
    3
    12mrt
    VCK
    2
    -
    0
    BSC
    12mrt
    VCK
    2

    BSC
    0
    15mrt
    BVV
    3
    -
    0
    Rood Wit V.
    15mrt
    BVV
    3

    Rood Wit V.
    0
    15mrt
    * Goes
    1
    -
    1
    Dongen
    15mrt
    Goes *
    1

    Dongen
    1
    15mrt
    Roosendaal
    0
    -
    1
    Hoek
    15mrt
    Roosendaal
    0

    Hoek
    1
    15mrt
    Terneuzen
    4
    -
    0
    ASWH
    15mrt
    Terneuzen
    4

    ASWH
    0
  • 5apr
    BVV
    0
    -
    3
    Nemelaer
    5apr
    BVV
    0

    Nemelaer
    3
    12apr
    Terneuzen
    0
    -
    1
    Hoek
    12apr
    Terneuzen
    0

    Hoek
    1
    12apr
    VCK
    2
    -
    1
    Goes
    12apr
    VCK
    2

    Goes
    1
    25apr
    RKDSV
    2
    -
    6
    UNA
    25apr
    RKDSV
    2

    UNA
    6
  • 3mei
    Hoek
    7
    -
    0
    VCK
    3mei
    Hoek
    7

    VCK
    0
    3mei
    UNA
    4
    -
    1
    Nemelaer
    3mei
    UNA
    4

    Nemelaer
    1
  • 21mei
    Hoek
    0
    -
    2
    UNA
    21mei
    Hoek
    0

    UNA
    2