Districtsbeker - seizoen 2011-2012

Zuid I

  • 20aug
    Almkerk
    1
    -
    3
    LONGA
    20aug
    Almkerk
    1

    LONGA
    3
    20aug
    Baronie
    0
    -
    1
    Nivo Sparta
    20aug
    Baronie
    0

    Nivo Sparta
    1
    20aug
    Best Vooruit
    3
    -
    3
    DESK
    20aug
    Best Vooruit
    3

    DESK
    3
    20aug
    De Zwerver
    1
    -
    0
    Achilles Veen
    20aug
    De Zwerver
    1

    Achilles Veen
    0
    20aug
    Dongen
    4
    -
    2
    Alblasserdam
    20aug
    Dongen
    4

    Alblasserdam
    2
    20aug
    IFC
    3
    -
    2
    Rijsoord
    20aug
    IFC
    3

    Rijsoord
    2
    20aug
    JEKA
    3
    -
    2
    Sliedrecht
    20aug
    JEKA
    3

    Sliedrecht
    2
    20aug
    Kloetinge
    0
    -
    2
    Goes
    20aug
    Kloetinge
    0

    Goes
    2
    20aug
    LRC Leerdam
    3
    -
    0
    SC Everstein
    20aug
    LRC Leerdam
    3

    SC Everstein
    0
    20aug
    Nieuw Lekkerland
    2
    -
    4
    Nemelaer
    20aug
    Nieuw Lekkerland
    2

    Nemelaer
    4
    20aug
    OJC Rosmalen
    1
    -
    0
    Brabantia
    20aug
    OJC Rosmalen
    1

    Brabantia
    0
    20aug
    Oranje Wit
    0
    -
    2
    Papendrecht (zo)
    20aug
    Oranje Wit
    0

    Papendrecht (zo)
    2
    20aug
    PSV
    0
    -
    3
    HVCH
    20aug
    PSV
    0

    HVCH
    3
    20aug
    Roda Boys/B.
    0
    -
    2
    Heerjansdam
    20aug
    Roda Boys/Bommelerwaard
    0

    Heerjansdam
    2
    20aug
    SVL
    1
    -
    3
    SteDoCo
    20aug
    SVL
    1

    SteDoCo
    3
    20aug
    Terneuzen
    0
    -
    4
    Hoek
    20aug
    Terneuzen
    0

    Hoek
    4
    20aug
    Vlissingen (zo)
    6
    -
    2
    Zaamslag
    20aug
    Vlissingen (zo)
    6

    Zaamslag
    2
    20aug
    VVC '68
    3
    -
    0
    GPC Vlissingen
    20aug
    VVC '68
    3

    GPC Vlissingen
    0
    20aug
    VVGZ
    1
    -
    4
    Kozakken Boys
    20aug
    VVGZ
    1

    Kozakken Boys
    4
    21aug
    De Valk
    3
    -
    1
    Rood Wit V.
    21aug
    De Valk
    3

    Rood Wit V.
    1
    21aug
    OSS '20
    2
    -
    4
    Geldrop/Houta Bouw
    21aug
    OSS '20
    2

    Geldrop/Houta Bouw
    4
    21aug
    WSC
    1
    -
    1
    Schijndel/VITAM
    21aug
    WSC
    1

    Schijndel/VITAM
    1
    23aug
    Achilles Veen
    0
    -
    0
    Dongen
    23aug
    Achilles Veen
    0

    Dongen
    0
    23aug
    Alblasserdam
    1
    -
    1
    De Zwerver
    23aug
    Alblasserdam
    1

    De Zwerver
    1
    23aug
    Brabantia
    4
    -
    1
    PSV
    23aug
    Brabantia
    4

    PSV
    1
    23aug
    DESK
    0
    -
    1
    WSC
    23aug
    DESK
    0

    WSC
    1
    23aug
    GPC Vlissingen
    0
    -
    4
    Kloetinge
    23aug
    GPC Vlissingen
    0

    Kloetinge
    4
    23aug
    Heerjansdam
    5
    -
    3
    IFC
    23aug
    Heerjansdam
    5

    IFC
    3
    23aug
    HVCH
    1
    -
    3
    OJC Rosmalen
    23aug
    HVCH
    1

    OJC Rosmalen
    3
    23aug
    Kozakken Boys
    2
    -
    1
    Oranje Wit
    23aug
    Kozakken Boys
    2

    Oranje Wit
    1
    23aug
    LONGA
    1
    -
    3
    Baronie
    23aug
    LONGA
    1

    Baronie
    3
    23aug
    Nivo Sparta
    1
    -
    4
    Almkerk
    23aug
    Nivo Sparta
    1

    Almkerk
    4
    23aug
    Papendrecht (zo)
    1
    -
    0
    VVGZ
    23aug
    Papendrecht (zo)
    1

    VVGZ
    0
    23aug
    Rijsoord
    5
    -
    3
    Roda Boys/B.
    23aug
    Rijsoord
    5

    Roda Boys/Bommelerwaard
    3
    23aug
    Rood Wit V.
    0
    -
    5
    OSS '20
    23aug
    Rood Wit V.
    0

    OSS '20
    5
    23aug
    SC Everstein
    2
    -
    6
    SVL
    23aug
    SC Everstein
    2

    SVL
    6
    23aug
    Schijndel/VITAM
    3
    -
    1
    Best Vooruit
    23aug
    Schijndel/VITAM
    3

    Best Vooruit
    1
    23aug
    SteDoCo
    2
    -
    0
    LRC Leerdam
    23aug
    SteDoCo
    2

    LRC Leerdam
    0
    23aug
    Zaamslag
    3
    -
    0
    Terneuzen
    23aug
    Zaamslag
    3

    Terneuzen
    0
    27aug
    Achilles Veen
    4
    -
    2
    Alblasserdam
    27aug
    Achilles Veen
    4

    Alblasserdam
    2
    27aug
    Almkerk
    1
    -
    2
    Baronie
    27aug
    Almkerk
    1

    Baronie
    2
    27aug
    Dongen
    6
    -
    1
    De Zwerver
    27aug
    Dongen
    6

    De Zwerver
    1
    27aug
    Goes
    4
    -
    1
    GPC Vlissingen
    27aug
    Goes
    4

    GPC Vlissingen
    1
    27aug
    Heerjansdam
    1
    -
    1
    Rijsoord
    27aug
    Heerjansdam
    1

    Rijsoord
    1
    27aug
    Hoek
    4
    -
    0
    Zaamslag
    27aug
    Hoek
    4

    Zaamslag
    0
    27aug
    HVCH
    3
    -
    1
    Brabantia
    27aug
    HVCH
    3

    Brabantia
    1
    27aug
    IFC
    3
    -
    2
    Roda Boys/B.
    27aug
    IFC
    3

    Roda Boys/Bommelerwaard
    2
    27aug
    JEKA
    2
    -
    0
    Nieuw Lekkerland
    27aug
    JEKA
    2

    Nieuw Lekkerland
    0
    27aug
    Nemelaer
    4
    -
    3
    Sliedrecht
    27aug
    Nemelaer
    4

    Sliedrecht
    3
    27aug
    Nivo Sparta
    1
    -
    1
    LONGA
    27aug
    Nivo Sparta
    1

    LONGA
    1
    27aug
    Papendrecht (zo)
    1
    -
    1
    Kozakken Boys
    27aug
    Papendrecht (zo)
    1

    Kozakken Boys
    1
    27aug
    SC Everstein
    1
    -
    1
    SteDoCo
    27aug
    SC Everstein
    1

    SteDoCo
    1
    27aug
    VVC '68
    2
    -
    3
    Kloetinge
    27aug
    VVC '68
    2

    Kloetinge
    3
    27aug
    VVGZ
    3
    -
    2
    Oranje Wit
    27aug
    VVGZ
    3

    Oranje Wit
    2
    28aug
    Best Vooruit
    1
    -
    2
    WSC
    28aug
    Best Vooruit
    1

    WSC
    2
    28aug
    OJC Rosmalen
    3
    -
    1
    PSV
    28aug
    OJC Rosmalen
    3

    PSV
    1
    28aug
    OSS '20
    3
    -
    4
    De Valk
    28aug
    OSS '20
    3

    De Valk
    4
    28aug
    Rood Wit V.
    0
    -
    3
    Geldrop/Houta Bouw
    28aug
    Rood Wit V.
    0

    Geldrop/Houta Bouw
    3
    28aug
    Schijndel/VITAM
    4
    -
    2
    DESK
    28aug
    Schijndel/VITAM
    4

    DESK
    2
    28aug
    Vlissingen (zo)
    3
    -
    3
    Terneuzen
    28aug
    Vlissingen (zo)
    3

    Terneuzen
    3
    30aug
    Geldrop/Houta Bouw
    3
    -
    3
    De Valk
    30aug
    Geldrop/Houta Bouw
    3

    De Valk
    3
    30aug
    Goes
    6
    -
    0
    VVC '68
    30aug
    Goes
    6

    VVC '68
    0
    30aug
    Hoek
    2
    -
    3
    Vlissingen (zo)
    30aug
    Hoek
    2

    Vlissingen (zo)
    3
    30aug
    Nemelaer
    2
    -
    0
    JEKA
    30aug
    Nemelaer
    2

    JEKA
    0
    30aug
    Sliedrecht
    1
    -
    2
    Nieuw Lekkerland
    30aug
    Sliedrecht
    1

    Nieuw Lekkerland
    2
    30aug
    SVL
    1
    -
    2
    LRC Leerdam
    30aug
    SVL
    1

    LRC Leerdam
    2
  • 22okt
    Asperen
    2
    -
    4
    IFC
    22okt
    Asperen
    2

    IFC
    4
    22okt
    ASWH 2
    5
    -
    1
    Groote Lindt
    22okt
    ASWH 2
    5

    Groote Lindt
    1
    22okt
    Brakel
    1
    -
    6
    Achilles Veen
    22okt
    Brakel
    1

    Achilles Veen
    6
    22okt
    Dinteloord
    6
    -
    2
    The Gunners
    22okt
    Dinteloord
    6

    The Gunners
    2
    22okt
    DOSKO
    8
    -
    0
    IJzendijke
    22okt
    DOSKO
    8

    IJzendijke
    0
    22okt
    Hardinxveld
    0
    -
    4
    ASWH
    22okt
    Hardinxveld
    0

    ASWH
    4
    22okt
    * Hoek
    0
    -
    0
    Goes
    22okt
    Hoek *
    0

    Goes
    0
    22okt
    HSSC '61
    1
    -
    1
    ZBC '97 *
    22okt
    HSSC '61
    1

    ZBC '97 *
    1
    22okt
    * Internos
    0
    -
    0
    Baronie
    22okt
    Internos *
    0

    Baronie
    0
    22okt
    Kloetinge
    4
    -
    1
    Arnemuiden
    22okt
    Kloetinge
    4

    Arnemuiden
    1
    22okt
    Kozakken Boys
    9
    -
    0
    Altena
    22okt
    Kozakken Boys
    9

    Altena
    0
    22okt
    Meerkerk
    0
    -
    1
    LRC Leerdam
    22okt
    Meerkerk
    0

    LRC Leerdam
    1
    22okt
    MZC '11
    5
    -
    3
    Wemeldinge
    22okt
    MZC '11
    5

    Wemeldinge
    3
    22okt
    * Oostkapelle
    2
    -
    2
    Duiveland
    22okt
    Oostkapelle *
    2

    Duiveland
    2
    22okt
    Papendrecht (za)
    2
    -
    5
    Kozakken Boys 2
    22okt
    Papendrecht (za)
    2

    Kozakken Boys 2
    5
    22okt
    Peursum
    0
    -
    2
    SSW
    22okt
    Peursum
    0

    SSW
    2
    22okt
    SSV '65
    0
    -
    2
    Kloetinge 2
    22okt
    SSV '65
    0

    Kloetinge 2
    2
    22okt
    SteDoCo
    4
    -
    0
    Heerjansdam
    22okt
    SteDoCo
    4

    Heerjansdam
    0
    22okt
    Virtus
    8
    -
    1
    SC Kruisland
    22okt
    Virtus
    8

    SC Kruisland
    1
    23okt
    Beesd
    1
    -
    1
    Emplina *
    23okt
    Beesd
    1

    Emplina *
    1
    23okt
    Breskens
    0
    -
    5
    Vlissingen (zo)
    23okt
    Breskens
    0

    Vlissingen (zo)
    5
    23okt
    BVV
    2
    -
    1
    OJC Rosmalen
    23okt
    BVV
    2

    OJC Rosmalen
    1
    23okt
    De Valk
    2
    -
    3
    UNA
    23okt
    De Valk
    2

    UNA
    3
    23okt
    De Weebosch
    1
    -
    4
    LEW
    23okt
    De Weebosch
    1

    LEW
    4
    23okt
    DSC
    6
    -
    3
    Buren
    23okt
    DSC
    6

    Buren
    3
    23okt
    Dussense Boys
    1
    -
    3
    Terheijden
    23okt
    Dussense Boys
    1

    Terheijden
    3
    23okt
    Hontenisse
    1
    -
    2
    RCS
    23okt
    Hontenisse
    1

    RCS
    2
    23okt
    LONGA
    3
    -
    1
    Reusel Sport
    23okt
    LONGA
    3

    Reusel Sport
    1
    23okt
    Right'Oh
    2
    -
    1
    DVVC
    23okt
    Right'Oh
    2

    DVVC
    1
    23okt
    RWB
    4
    -
    7
    RKTVV
    23okt
    RWB
    4

    RKTVV
    7
    23okt
    Spoord. Boys
    0
    -
    4
    CHC/Orka
    23okt
    Spoord. Boys
    0

    CHC/Orka
    4
    23okt
    Steen
    6
    -
    1
    ODIO
    23okt
    Steen
    6

    ODIO
    1
    23okt
    Wilhelmina Boys
    2
    -
    3
    Hapert
    23okt
    Wilhelmina Boys
    2

    Hapert
    3
    25okt
    Advendo
    1
    -
    3
    TSC
    25okt
    Advendo
    1

    TSC
    3
    25okt
    Arkel
    4
    -
    1
    Schelluinen
    25okt
    Arkel
    4

    Schelluinen
    1
    25okt
    * Biervliet
    1
    -
    1
    FC Bergen
    25okt
    Biervliet *
    1

    FC Bergen
    1
    25okt
    Braakhuizen
    2
    -
    4
    RKVVO
    25okt
    Braakhuizen
    2

    RKVVO
    4
    25okt
    Clinge
    3
    -
    1
    Hulsterloo
    25okt
    Clinge
    3

    Hulsterloo
    1
    25okt
    Den Dungen
    1
    -
    1
    Were Di *
    25okt
    Den Dungen
    1

    Were Di *
    1
    25okt
    Dongen
    1
    -
    2
    JEKA
    25okt
    Dongen
    1

    JEKA
    2
    25okt
    Geldrop/Houta Bouw
    2
    -
    1
    Rijen
    25okt
    Geldrop/Houta Bouw
    2

    Rijen
    1
    25okt
    Gestel
    2
    -
    0
    EMK
    25okt
    Gestel
    2

    EMK
    0
    25okt
    Grenswachters
    0
    -
    4
    Patrijzen
    25okt
    Grenswachters
    0

    Patrijzen
    4
    25okt
    Haarsteeg
    1
    -
    0
    Taxandria
    25okt
    Haarsteeg
    1

    Taxandria
    0
    25okt
    Halsteren
    3
    -
    1
    Rood Wit V.
    25okt
    Halsteren
    3

    Rood Wit V.
    1
    25okt
    HMVV
    1
    -
    2
    DEES
    25okt
    HMVV
    1

    DEES
    2
    25okt
    JEKA 2
    4
    -
    2
    Groen Wit
    25okt
    JEKA 2
    4

    Groen Wit
    2
    25okt
    Madese Boys
    1
    -
    1
    Irene '58 *
    25okt
    Madese Boys
    1

    Irene '58 *
    1
    25okt
    METO
    1
    -
    2
    Jong Ambon
    25okt
    METO
    1

    Jong Ambon
    2
    25okt
    Neerlandia '31
    5
    -
    5
    Berkdijk *
    25okt
    Neerlandia '31
    5

    Berkdijk *
    5
    25okt
    Noordhoek
    2
    -
    3
    DSE
    25okt
    Noordhoek
    2

    DSE
    3
    25okt
    Nuenen
    3
    -
    1
    RKJVV/V. Dalsen
    25okt
    Nuenen
    3

    RKJVV/V. Dalsen
    1
    25okt
    SC 't Zand
    2
    -
    0
    WSC
    25okt
    SC 't Zand
    2

    WSC
    0
    25okt
    Schijf
    3
    -
    2
    VVR
    25okt
    Schijf
    3

    VVR
    2
    25okt
    TEC
    2
    -
    1
    EBOH
    25okt
    TEC
    2

    EBOH
    1
    25okt
    Tongelre
    0
    -
    11
    Marvilde
    25okt
    Tongelre
    0

    Marvilde
    11
    25okt
    TSV Gudok
    4
    -
    2
    TSVV Merlijn
    25okt
    TSV Gudok
    4

    TSVV Merlijn
    2
    25okt
    UNA 2
    3
    -
    1
    Nemelaer
    25okt
    UNA 2
    3

    Nemelaer
    1
    25okt
    Unitas
    4
    -
    1
    Papendrecht (zo)
    25okt
    Unitas
    4

    Papendrecht (zo)
    1
    25okt
    VCB
    0
    -
    2
    JongBrabant
    25okt
    VCB
    0

    JongBrabant
    2
    25okt
    Veerse Boys
    2
    -
    1
    Moerse Boys
    25okt
    Veerse Boys
    2

    Moerse Boys
    1
    25okt
    WODAN
    2
    -
    1
    LSV
    25okt
    WODAN
    2

    LSV
    1
    25okt
    Zundert
    3
    -
    1
    WDS '19
    25okt
    Zundert
    3

    WDS '19
    1
    1nov
    Zeeland Sport
    3
    -
    5
    Ria W.
    1nov
    Zeeland Sport
    3

    Ria W.
    5
  • 26nov
    Achilles Veen
    9
    -
    1
    RKTVV
    26nov
    Achilles Veen
    9

    RKTVV
    1
    26nov
    DSC
    0
    -
    2
    SteDoCo
    26nov
    DSC
    0

    SteDoCo
    2
    26nov
    Hoek
    6
    -
    2
    Virtus
    26nov
    Hoek
    6

    Virtus
    2
    26nov
    Kloetinge
    2
    -
    1
    Kloetinge 2
    26nov
    Kloetinge
    2

    Kloetinge 2
    1
    26nov
    Kozakken Boys
    4
    -
    3
    CHC/Orka
    26nov
    Kozakken Boys
    4

    CHC/Orka
    3
    26nov
    Oostkapelle
    2
    -
    3
    Vlissingen (zo)
    26nov
    Oostkapelle
    2

    Vlissingen (zo)
    3
    26nov
    SSW
    1
    -
    5
    MZC '11
    26nov
    SSW
    1

    MZC '11
    5
    26nov
    * Terheijden
    1
    -
    1
    ASWH
    26nov
    Terheijden *
    1

    ASWH
    1
    26nov
    ZBC '97
    1
    -
    2
    Patrijzen
    26nov
    ZBC '97
    1

    Patrijzen
    2
    27nov
    Berkdijk
    1
    -
    8
    Emplina
    27nov
    Berkdijk
    1

    Emplina
    8
    27nov
    DEES
    0
    -
    6
    Marvilde
    27nov
    DEES
    0

    Marvilde
    6
    27nov
    Haarsteeg
    3
    -
    0
    WODAN
    27nov
    Haarsteeg
    3

    WODAN
    0
    27nov
    Halsteren
    2
    -
    2
    Jong Ambon *
    27nov
    Halsteren
    2

    Jong Ambon *
    2
    27nov
    JEKA
    4
    -
    1
    Irene '58
    27nov
    JEKA
    4

    Irene '58
    1
    27nov
    * RCS
    1
    -
    1
    IFC
    27nov
    RCS *
    1

    IFC
    1
    27nov
    Ria W.
    2
    -
    3
    JEKA 2
    27nov
    Ria W.
    2

    JEKA 2
    3
    27nov
    Steen
    3
    -
    0
    TSC
    27nov
    Steen
    3

    TSC
    0
    27nov
    TSV Gudok
    5
    -
    1
    Arkel
    27nov
    TSV Gudok
    5

    Arkel
    1
    27nov
    UNA 2
    2
    -
    3
    Geldrop/Houta Bouw
    27nov
    UNA 2
    2

    Geldrop/Houta Bouw
    3
    27nov
    Were Di
    1
    -
    2
    TEC
    27nov
    Were Di
    1

    TEC
    2
    27nov
    Zundert
    0
    -
    1
    Clinge
    27nov
    Zundert
    0

    Clinge
    1
    29nov
    DOSKO
    1
    -
    2
    Veerse Boys
    29nov
    DOSKO
    1

    Veerse Boys
    2
    29nov
    DSE
    1
    -
    1
    Internos *
    29nov
    DSE
    1

    Internos *
    1
    29nov
    * Gestel
    2
    -
    2
    LRC Leerdam
    29nov
    Gestel *
    2

    LRC Leerdam
    2
    29nov
    Hapert
    0
    -
    5
    SC 't Zand
    29nov
    Hapert
    0

    SC 't Zand
    5
    29nov
    JongBrabant
    4
    -
    7
    RKVVO
    29nov
    JongBrabant
    4

    RKVVO
    7
    29nov
    * LONGA
    2
    -
    2
    BVV
    29nov
    LONGA *
    2

    BVV
    2
    29nov
    Nuenen
    6
    -
    0
    LEW
    29nov
    Nuenen
    6

    LEW
    0
    29nov
    Right 'Oh
    2
    -
    5
    Dinteloord
    29nov
    Right 'Oh
    2

    Dinteloord
    5
    29nov
    Schijf
    4
    -
    4
    Biervliet *
    29nov
    Schijf
    4

    Biervliet *
    4
    29nov
    * UNA
    1
    -
    1
    ASWH 2
    29nov
    UNA *
    1

    ASWH 2
    1
    29nov
    Unitas
    7
    -
    2
    Kozakken Boys 2
    29nov
    Unitas
    7

    Kozakken Boys 2
    2
  • 18dec
    Emplina
    1
    -
    5
    RKVVO
    18dec
    Emplina
    1

    RKVVO
    5
    18dec
    Geldrop/Houta Bouw
    1
    -
    3
    SC 't Zand
    18dec
    Geldrop/Houta Bouw
    1

    SC 't Zand
    3
    18dec
    Gestel
    3
    -
    2
    Haarsteeg
    18dec
    Gestel
    3

    Haarsteeg
    2
    18dec
    LONGA
    2
    -
    4
    Unitas
    18dec
    LONGA
    2

    Unitas
    4
    18dec
    RCS
    2
    -
    0
    JEKA 2
    18dec
    RCS
    2

    JEKA 2
    0
    20dec
    Kloetinge
    11
    -
    1
    Clinge
    20dec
    Kloetinge
    11

    Clinge
    1
    14jan
    MZC '11
    0
    -
    1
    JEKA
    14jan
    MZC '11
    0

    JEKA
    1
    14jan
    SteDoCo
    1
    -
    3
    Nuenen
    14jan
    SteDoCo
    1

    Nuenen
    3
    14jan
    TEC
    1
    -
    4
    Kozakken Boys
    14jan
    TEC
    1

    Kozakken Boys
    4
    15jan
    Biervliet
    1
    -
    0
    Patrijzen
    15jan
    Biervliet
    1

    Patrijzen
    0
    15jan
    Jong Ambon
    2
    -
    2
    Internos *
    15jan
    Jong Ambon
    2

    Internos *
    2
    15jan
    Marvilde
    4
    -
    3
    TSV Gudok
    15jan
    Marvilde
    4

    TSV Gudok
    3
    15jan
    Veerse Boys
    0
    -
    0
    Steen *
    15jan
    Veerse Boys
    0

    Steen *
    0
    17jan
    Dinteloord
    2
    -
    6
    Vlissingen (zo)
    17jan
    Dinteloord
    2

    Vlissingen (zo)
    6
    17jan
    Hoek
    0
    -
    0
    Terheijden *
    17jan
    Hoek
    0

    Terheijden *
    0
    24jan
    Achilles Veen
    0
    -
    1
    UNA
    24jan
    Achilles Veen
    0

    UNA
    1
  • 28feb
    JEKA
    1
    -
    1
    Kloetinge *
    28feb
    JEKA
    1

    Kloetinge *
    1
    28feb
    Kozakken Boys
    2
    -
    0
    SC 't Zand
    28feb
    Kozakken Boys
    2

    SC 't Zand
    0
    28feb
    RCS
    0
    -
    1
    Internos
    28feb
    RCS
    0

    Internos
    1
    28feb
    RKVVO
    2
    -
    1
    Marvilde
    28feb
    RKVVO
    2

    Marvilde
    1
    28feb
    Steen
    2
    -
    1
    Vlissingen
    28feb
    Steen
    2

    Vlissingen
    1
    28feb
    Terheijden
    4
    -
    1
    Biervliet
    28feb
    Terheijden
    4

    Biervliet
    1
    28feb
    Unitas
    4
    -
    1
    Gestel
    28feb
    Unitas
    4

    Gestel
    1
    29feb
    UNA
    2
    -
    0
    Nuenen
    29feb
    UNA
    2

    Nuenen
    0
  • 4apr
    UNA
    5
    -
    2
    RKVVO
    4apr
    UNA
    5

    RKVVO
    2
    5apr
    Kozakken Boys
    2
    -
    0
    Unitas
    5apr
    Kozakken Boys
    2

    Unitas
    0
    7apr
    Kloetinge
    2
    -
    1
    Terheijden
    7apr
    Kloetinge
    2

    Terheijden
    1
    9apr
    Internos
    2
    -
    1
    Steen
    9apr
    Internos
    2

    Steen
    1
  • 28apr
    Kozakken Boys
    2
    -
    0
    UNA
    28apr
    Kozakken Boys
    2

    UNA
    0
    1mei
    Internos
    0
    -
    1
    Kloetinge
    1mei
    Internos
    0

    Kloetinge
    1
  • 19mei
    Kloetinge
    2
    -
    4
    Kozakken Boys
    19mei
    Kloetinge
    2

    Kozakken Boys
    4