Districtsbeker - seizoen 2012-2013

Zuid I

  • 18aug
    Achilles Veen
    4
    -
    2
    TSC
    18aug
    Achilles Veen
    4

    TSC
    2
    18aug
    Alblasserdam
    1
    -
    0
    Nemelaer
    18aug
    Alblasserdam
    1

    Nemelaer
    0
    18aug
    Almkerk
    1
    -
    6
    UDI '19/Beter Bed
    18aug
    Almkerk
    1

    UDI '19/Beter Bed
    6
    18aug
    Altena
    1
    -
    8
    UNA/Brinvast
    18aug
    Altena
    1

    UNA/Brinvast
    8
    18aug
    DOSKO
    3
    -
    1
    Terneuz. Boys
    18aug
    DOSKO
    3

    Terneuzense Boys
    1
    18aug
    GPC Vlissingen
    0
    -
    2
    Halsteren
    18aug
    GPC Vlissingen
    0

    Halsteren
    2
    18aug
    Hoek
    2
    -
    2
    Goes
    18aug
    Hoek
    2

    Goes
    2
    18aug
    IFC
    3
    -
    3
    Sliedrecht
    18aug
    IFC
    3

    Sliedrecht
    3
    18aug
    JEKA
    4
    -
    2
    ASWH
    18aug
    JEKA
    4

    ASWH
    2
    18aug
    Kloetinge
    2
    -
    2
    Vlissingen (zo)
    18aug
    Kloetinge
    2

    Vlissingen (zo)
    2
    18aug
    OJC Rosmalen
    2
    -
    0
    Nivo Sparta
    18aug
    OJC Rosmalen
    2

    Nivo Sparta
    0
    18aug
    OSS '20
    1
    -
    1
    Longa
    18aug
    OSS '20
    1

    Longa
    1
    18aug
    Pelikaan
    2
    -
    4
    Dongen
    18aug
    Pelikaan
    2

    Dongen
    4
    18aug
    Roda Boys/Bom.
    2
    -
    3
    AWC
    18aug
    Roda Boys/Bom.
    2

    AWC
    3
    18aug
    SteDoCo
    2
    -
    2
    Baronie
    18aug
    SteDoCo
    2

    Baronie
    2
    18aug
    TOP
    0
    -
    2
    DESK
    18aug
    TOP
    0

    DESK
    2
    18aug
    VVGZ
    2
    -
    5
    Blauw Geel '38
    18aug
    VVGZ
    2

    Blauw Geel '38
    5
    19aug
    HVCH
    2
    -
    2
    BVV
    19aug
    HVCH
    2

    BVV
    2
    21aug
    ASWH
    2
    -
    0
    Pelikaan
    21aug
    ASWH
    2

    Pelikaan
    0
    21aug
    AWC
    0
    -
    2
    HVCH
    21aug
    AWC
    0

    HVCH
    2
    21aug
    Baronie
    3
    -
    0
    IFC
    21aug
    Baronie
    3

    IFC
    0
    21aug
    Blauw Geel '38
    1
    -
    1
    Achilles Veen
    21aug
    Blauw Geel '38
    1

    Achilles Veen
    1
    21aug
    BVV
    4
    -
    2
    Roda Boys/Bom.
    21aug
    BVV
    4

    Roda Boys/Bom.
    2
    21aug
    DESK
    4
    -
    1
    Almkerk
    21aug
    DESK
    4

    Almkerk
    1
    21aug
    Dongen
    4
    -
    4
    JEKA
    21aug
    Dongen
    4

    JEKA
    4
    21aug
    Goes
    2
    -
    1
    DOSKO
    21aug
    Goes
    2

    DOSKO
    1
    21aug
    Longa
    3
    -
    2
    Altena
    21aug
    Longa
    3

    Altena
    2
    21aug
    Nemelaer
    0
    -
    2
    OJC Rosmalen
    21aug
    Nemelaer
    0

    OJC Rosmalen
    2
    21aug
    Nivo Sparta
    2
    -
    0
    Alblasserdam
    21aug
    Nivo Sparta
    2

    Alblasserdam
    0
    21aug
    Sliedrecht
    1
    -
    6
    SteDoCo
    21aug
    Sliedrecht
    1

    SteDoCo
    6
    21aug
    Terneuz. Boys
    0
    -
    4
    Hoek
    21aug
    Terneuzense Boys
    0

    Hoek
    4
    21aug
    TSC
    0
    -
    1
    VVGZ
    21aug
    TSC
    0

    VVGZ
    1
    21aug
    UDI '19/Beter Bed
    2
    -
    0
    TOP
    21aug
    UDI '19/Beter Bed
    2

    TOP
    0
    21aug
    Vlissingen (zo)
    6
    -
    0
    GPC Vlissingen
    21aug
    Vlissingen (zo)
    6

    GPC Vlissingen
    0
    25aug
    Achilles Veen
    1
    -
    1
    VVGZ
    25aug
    Achilles Veen
    1

    VVGZ
    1
    25aug
    Alblasserdam
    1
    -
    4
    OJC Rosmalen
    25aug
    Alblasserdam
    1

    OJC Rosmalen
    4
    25aug
    Almkerk
    2
    -
    1
    TOP
    25aug
    Almkerk
    2

    TOP
    1
    25aug
    Altena
    1
    -
    8
    OSS '20
    25aug
    Altena
    1

    OSS '20
    8
    25aug
    Baronie
    5
    -
    0
    Sliedrecht
    25aug
    Baronie
    5

    Sliedrecht
    0
    25aug
    DESK
    1
    -
    3
    UDI '19/Beter Bed
    25aug
    DESK
    1

    UDI '19/Beter Bed
    3
    25aug
    Dongen
    0
    -
    3
    ASWH
    25aug
    Dongen
    0

    ASWH
    3
    25aug
    GPC Vlissingen
    1
    -
    3
    Kloetinge
    25aug
    GPC Vlissingen
    1

    Kloetinge
    3
    25aug
    Hoek
    3
    -
    1
    DOSKO
    25aug
    Hoek
    3

    DOSKO
    1
    25aug
    IFC
    1
    -
    7
    SteDoCo
    25aug
    IFC
    1

    SteDoCo
    7
    25aug
    JEKA
    2
    -
    3
    Pelikaan
    25aug
    JEKA
    2

    Pelikaan
    3
    25aug
    Nivo Sparta
    2
    -
    0
    Nemelaer
    25aug
    Nivo Sparta
    2

    Nemelaer
    0
    25aug
    Roda Boys/Bom.
    1
    -
    5
    HVCH
    25aug
    Roda Boys/Bom.
    1

    HVCH
    5
    25aug
    Terneuz. Boys
    0
    -
    2
    Goes
    25aug
    Terneuzense Boys
    0

    Goes
    2
    26aug
    Blauw Geel '38
    4
    -
    1
    TSC
    26aug
    Blauw Geel '38
    4

    TSC
    1
    26aug
    BVV
    2
    -
    0
    AWC
    26aug
    BVV
    2

    AWC
    0
    26aug
    Longa
    1
    -
    4
    UNA/Brinvast
    26aug
    Longa
    1

    UNA/Brinvast
    4
    26aug
    Vlissingen (zo)
    4
    -
    2
    Halsteren
    26aug
    Vlissingen (zo)
    4

    Halsteren
    2
    28aug
    Halsteren
    3
    -
    1
    Kloetinge
    28aug
    Halsteren
    3

    Kloetinge
    1
    28aug
    UNA/Brinvast
    1
    -
    2
    OSS '20
    28aug
    UNA/Brinvast
    1

    OSS '20
    2
  • Boeimeer
    -
    vrijgeloot
    Boeimeer

    vrijgeloot
    Braakhuizen
    -
    vrijgeloot
    Braakhuizen

    vrijgeloot
    RCD
    -
    vrijgeloot
    RCD

    vrijgeloot
    SCI/Flynth
    -
    vrijgeloot
    SCI/Flynth

    vrijgeloot
    Tongelre
    -
    vrijgeloot
    Tongelre

    vrijgeloot
    19okt
    Biervliet
    2
    -
    4
    Axel
    19okt
    Biervliet
    2

    Axel
    4
    20okt
    Hardinxveld
    0
    -
    2
    GSC
    20okt
    Hardinxveld
    0

    GSC
    2
    20okt
    Kloetinge 2
    1
    -
    1
    Duiveland *
    20okt
    Kloetinge 2
    1

    Duiveland *
    1
    20okt
    Klundert
    2
    -
    2
    ZBC '97 *
    20okt
    Klundert
    2

    ZBC '97 *
    2
    20okt
    Kozakken Boys
    4
    -
    1
    Achilles Veen
    20okt
    Kozakken Boys
    4

    Achilles Veen
    1
    20okt
    Steensel
    1
    -
    3
    Hilvaria 
    20okt
    Steensel
    1

    Hilvaria 
    3
    20okt
    Maliskamp
    0
    -
    6
    Vlijmense Boys
    20okt
    Maliskamp
    0

    Vlijmense Boys
    6
    21okt
    * BVV
    2
    -
    2
    UNA/Brinvast
    21okt
    BVV *
    2

    UNA/Brinvast
    2
    21okt
    Clinge
    0
    -
    3
    RBC
    21okt
    Clinge
    0

    RBC
    3
    21okt
    Den Dungen
    1
    -
    2
    Jan van Arckel
    21okt
    Den Dungen
    1

    Jan van Arckel
    2
    21okt
    FC Bergen
    2
    -
    1
    Sluiskil
    21okt
    FC Bergen
    2

    Sluiskil
    1
    21okt
    GSBW
    9
    -
    0
    Broekhoven
    21okt
    GSBW
    9

    Broekhoven
    0
    21okt
    Halsteren
    2
    -
    0
    BSC
    21okt
    Halsteren
    2

    BSC
    0
    21okt
    Patrijzen
    7
    -
    1
    BVV '63
    21okt
    Patrijzen
    7

    BVV '63
    1
    21okt
    Real Lunet
    3
    -
    0
    Audacia
    21okt
    Real Lunet
    3

    Audacia
    0
    21okt
    * RWB
    1
    -
    1
    Ons Vios
    21okt
    RWB *
    1

    Ons Vios
    1
    21okt
    SCO/TOFS
    1
    -
    3
    Baronie
    21okt
    SCO/TOFS
    1

    Baronie
    3
    21okt
    Terheijden
    1
    -
    1
    DIA *
    21okt
    Terheijden
    1

    DIA *
    1
    21okt
    * UVV '40
    1
    -
    1
    JEKA 2
    21okt
    UVV '40 *
    1

    JEKA 2
    1
    21okt
    VCB
    1
    -
    1
    HHC '09 *
    21okt
    VCB
    1

    HHC '09 *
    1
    21okt
    Vlissingen
    4
    -
    3
    RCS
    21okt
    Vlissingen
    4

    RCS
    3
    23okt
    Terneuzen
    5
    -
    1
    Hontenisse
    23okt
    Terneuzen
    5

    Hontenisse
    1
    23okt
    ASWH 2
    2
    -
    0
    Leerdam Sport '55
    23okt
    ASWH 2
    2

    Leerdam Sport '55
    0
    23okt
    Beesd
    1
    -
    3
    BMC
    23okt
    Beesd
    1

    BMC
    3
    23okt
    * Best Vooruit
    2
    -
    2
    Bladella
    23okt
    Best Vooruit *
    2

    Bladella
    2
    23okt
    Chaam
    2
    -
    2
    Irene '58 *
    23okt
    Chaam
    2

    Irene '58 *
    2
    23okt
    Colijnsplaatse Boys
    4
    -
    0
    ZSC '62
    23okt
    Colijnsplaatse Boys
    4

    ZSC '62
    0
    23okt
    De Schutters
    0
    -
    3
    Unitas '30
    23okt
    De Schutters
    0

    Unitas '30
    3
    23okt
    DESK
    1
    -
    2
    WSC
    23okt
    DESK
    1

    WSC
    2
    23okt
    * DFC
    2
    -
    2
    Zwaluwe
    23okt
    DFC *
    2

    Zwaluwe
    2
    23okt
    Dommelen
    2
    -
    0
    LEW 
    23okt
    Dommelen
    2

    LEW 
    0
    23okt
    FC Dauwendaele
    5
    -
    2
    Aardenburg
    23okt
    FC Dauwendaele
    5

    Aardenburg
    2
    23okt
    Gestel
    1
    -
    2
    Geldorp
    23okt
    Gestel
    1

    Geldorp
    2
    23okt
    Helvoirt
    0
    -
    1
    SC 't Zand 
    23okt
    Helvoirt
    0

    SC 't Zand 
    1
    23okt
    Hoek 2
    0
    -
    1
    Arnemuiden
    23okt
    Hoek 2
    0

    Arnemuiden
    1
    23okt
    JEKA
    5
    -
    2
    Moerse Boys
    23okt
    JEKA
    5

    Moerse Boys
    2
    23okt
    Kerkwijk
    2
    -
    3
    Peursum
    23okt
    Kerkwijk
    2

    Peursum
    3
    23okt
    Lepelstr. Boys
    1
    -
    0
    Noordhoek
    23okt
    Lepelstr. Boys
    1

    Noordhoek
    0
    23okt
    Luctor '88
    2
    -
    1
    Nieuw Borgvliet 
    23okt
    Luctor '88
    2

    Nieuw Borgvliet 
    1
    23okt
    Marvilde
    7
    -
    1
    Woenselse Boys
    23okt
    Marvilde
    7

    Woenselse Boys
    1
    23okt
    Noordeloos
    3
    -
    2
    Brakel
    23okt
    Noordeloos
    3

    Brakel
    2
    23okt
    Nuenen
    3
    -
    3
    De Valk *
    23okt
    Nuenen
    3

    De Valk *
    3
    23okt
    OJC Rosmalen
    6
    -
    0
    RKJVV/V.Dalsen
    23okt
    OJC Rosmalen
    6

    RKJVV/V.Dalsen
    0
    23okt
    Oranje Wit
    1
    -
    3
    ASWH
    23okt
    Oranje Wit
    1

    ASWH
    3
    23okt
    Rijswijkse Boys
    1
    -
    3
    Nivo Sparta
    23okt
    Rijswijkse Boys
    1

    Nivo Sparta
    3
    23okt
    RKDSV
    3
    -
    0
    Oirschot V.
    23okt
    RKDSV
    3

    Oirschot V.
    0
    23okt
    RKTVV
    2
    -
    1
    TSV Gudok
    23okt
    RKTVV
    2

    TSV Gudok
    1
    23okt
    Rood Wit V
    4
    -
    1
    EMK
    23okt
    Rood Wit V
    4

    EMK
    1
    23okt
    SBC
    1
    -
    0
    Nieuw Woensel
    23okt
    SBC
    1

    Nieuw Woensel
    0
    23okt
    SC Kruisland
    3
    -
    0
    SPS
    23okt
    SC Kruisland
    3

    SPS
    0
    23okt
    SSV '65
    0
    -
    7
    Hoek
    23okt
    SSV '65
    0

    Hoek
    7
    23okt
    SteDoCo
    0
    -
    1
    LRC
    23okt
    SteDoCo
    0

    LRC
    1
    23okt
    Streefkerk
    1
    -
    8
    Rijsoord
    23okt
    Streefkerk
    1

    Rijsoord
    8
    23okt
    TEC
    3
    -
    0
    SCR
    23okt
    TEC
    3

    SCR
    0
    23okt
    Unitas
    2
    -
    3
    Theole
    23okt
    Unitas
    2

    Theole
    3
    23okt
    Veere
    0
    -
    3
    Zaamslag
    23okt
    Veere
    0

    Zaamslag
    3
    23okt
    Veerse Boys
    6
    -
    1
    OMC
    23okt
    Veerse Boys
    6

    OMC
    1
    23okt
    Viola
    2
    -
    4
    Barca
    23okt
    Viola
    2

    Barca
    4
    23okt
    Wilhelmina Boys
    2
    -
    6
    HMVV 
    23okt
    Wilhelmina Boys
    2

    HMVV 
    6
    30okt
    Jong Ambon
    0
    -
    8
    Goes
    30okt
    Jong Ambon
    0

    Goes
    8
  • 24nov
    * SC Kruisland
    3
    -
    3
    Zaamslag
    24nov
    SC Kruisland *
    3

    Zaamslag
    3
    24nov
    Veerse Boys
    2
    -
    12
    Hoek
    24nov
    Veerse Boys
    2

    Hoek
    12
    24nov
    Peursum
    4
    -
    3
    Tongelre
    24nov
    Peursum
    4

    Tongelre
    3
    24nov
    Braakhuizen
    2
    -
    1
    HMVV
    24nov
    Braakhuizen
    2

    HMVV
    1
    24nov
    De Valk
    6
    -
    0
    Dommelen
    24nov
    De Valk
    6

    Dommelen
    0
    24nov
    Geldrop/Houta Bouw
    3
    -
    1
    LRC Leerdam
    24nov
    Geldrop/Houta Bouw
    3

    LRC Leerdam
    1
    25nov
    RKDSV
    1
    -
    2
    Theole
    25nov
    RKDSV
    1

    Theole
    2
    25nov
    TEC (zo)
    1
    -
    0
    HHC '09
    25nov
    TEC (zo)
    1

    HHC '09
    0
    25nov
    BMC
    0
    -
    1
    Vlijmense Boys
    25nov
    BMC
    0

    Vlijmense Boys
    1
    25nov
    Hilvaria
    0
    -
    2
    BVV (zo)
    25nov
    Hilvaria
    0

    BVV (zo)
    2
    25nov
    Jan van Arckel
    0
    -
    5
    WSC
    25nov
    Jan van Arckel
    0

    WSC
    5
    25nov
    Terneuzen
    3
    -
    1
    UVV '40
    25nov
    Terneuzen
    3

    UVV '40
    1
    25nov
    Vlissingen (zo)
    3
    -
    2
    RBC
    25nov
    Vlissingen (zo)
    3

    RBC
    2
    27nov
    ASWH 2
    4
    -
    1
    Boeimeer
    27nov
    ASWH 2
    4

    Boeimeer
    1
    27nov
    Barça
    0
    -
    9
    ASWH
    27nov
    Barça
    0

    ASWH
    9
    27nov
    Baronie
    10
    -
    0
    Patrijzen
    27nov
    Baronie
    10

    Patrijzen
    0
    27nov
    Best Vooruit
    1
    -
    3
    Kozakken Boys
    27nov
    Best Vooruit
    1

    Kozakken Boys
    3
    27nov
    FC Bergen
    2
    -
    5
    Axel
    27nov
    FC Bergen
    2

    Axel
    5
    27nov
    GSC
    3
    -
    1
    Colijnplaatse Boys
    27nov
    GSC
    3

    Colijnplaatse Boys
    1
    27nov
    Halsteren (zo)
    7
    -
    1
    DFC
    27nov
    Halsteren (zo)
    7

    DFC
    1
    27nov
    Irene '58
    3
    -
    1
    Luctor '88
    27nov
    Irene '58
    3

    Luctor '88
    1
    27nov
    JEKA
    3
    -
    0
    Duiveland
    27nov
    JEKA
    3

    Duiveland
    0
    27nov
    Lepelstraatse Boys
    1
    -
    6
    Arnemuiden
    27nov
    Lepelstraatse Boys
    1

    Arnemuiden
    6
    27nov
    Marvilde
    0
    -
    1
    SCI/Flynth
    27nov
    Marvilde
    0

    SCI/Flynth
    1
    27nov
    Nivo Sparta
    4
    -
    1
    SC 't Zand
    27nov
    Nivo Sparta
    4

    SC 't Zand
    1
    27nov
    Noordeloos
    1
    -
    3
    RWB
    27nov
    Noordeloos
    1

    RWB
    3
    27nov
    OJC Rosmalen
    11
    -
    1
    GSBW
    27nov
    OJC Rosmalen
    11

    GSBW
    1
    27nov
    Rijsoord
    5
    -
    5
    DIA *
    27nov
    Rijsoord
    5

    DIA *
    5
    27nov
    Rood Wit V.
    1
    -
    1
    RKTVV *
    27nov
    Rood Wit V.
    1

    RKTVV *
    1
    27nov
    SBC
    5
    -
    1
    Real Lunet
    27nov
    SBC
    5

    Real Lunet
    1
    27nov
    Unitas '30
    4
    -
    1
    FC Dauwendaele
    27nov
    Unitas '30
    4

    FC Dauwendaele
    1
    27nov
    ZBC '97
    0
    -
    3
    Goes
    27nov
    ZBC '97
    0

    Goes
    3
  • 11dec
    ASWH
    4
    -
    0
    Unitas '30
    11dec
    ASWH
    4

    Unitas '30
    0
    15dec
    Hoek
    6
    -
    0
    GSC
    15dec
    Hoek
    6

    GSC
    0
    15dec
    RKTVV
    3
    -
    1
    Kozakken Boys
    15dec
    RKTVV
    3

    Kozakken Boys
    1
    15dec
    SCI/Flynth
    1
    -
    1
    Peursum *
    15dec
    SCI/Flynth
    1

    Peursum *
    1
    18dec
    ASWH 2
    1
    -
    1
    Baronie *
    18dec
    ASWH 2
    1

    Baronie *
    1
    18dec
    DIA
    2
    -
    5
    JEKA
    18dec
    DIA
    2

    JEKA
    5
    18dec
    Goes
    12
    -
    0
    Irene '58
    18dec
    Goes
    12

    Irene '58
    0
    18dec
    SBC
    2
    -
    2
    WSC *
    18dec
    SBC
    2

    WSC *
    2
    18dec
    Theole
    2
    -
    1
    Vlijmense Boys
    18dec
    Theole
    2

    Vlijmense Boys
    1
    18dec
    Vlissingen (zo)
    3
    -
    2
    Arnemuiden
    18dec
    Vlissingen (zo)
    3

    Arnemuiden
    2
    13jan
    * Geldrop
    2
    -
    2
    Braakhuizen
    13jan
    Geldrop *
    2

    Braakhuizen
    2
    13jan
    TEC (zo)
    5
    -
    4
    RWB
    13jan
    TEC (zo)
    5

    RWB
    4
    31jan
    BVV (zo)
    0
    -
    3
    OJC Rosmalen
    31jan
    BVV (zo)
    0

    OJC Rosmalen
    3
    5feb
    Terneuzen
    4
    -
    2
    SC Kruisland
    5feb
    Terneuzen
    4

    SC Kruisland
    2
    19feb
    Axel
    1
    -
    4
    Halsteren (zo)
    19feb
    Axel
    1

    Halsteren (zo)
    4
    19feb
    De Valk
    6
    -
    0
    Nivo Sparta
    19feb
    De Valk
    6

    Nivo Sparta
    0
  • 9feb
    TEC
    4
    -
    2
    Peursum
    9feb
    TEC
    4

    Peursum
    2
    19mrt
    ASWH
    3
    -
    1
    Goes
    19mrt
    ASWH
    3

    Goes
    1
    19mrt
    Baronie
    2
    -
    0
    Terneuzen
    19mrt
    Baronie
    2

    Terneuzen
    0
    19mrt
    * Halsteren
    1
    -
    1
    Vlissingen
    19mrt
    Halsteren *
    1

    Vlissingen
    1
    19mrt
    Hoek
    2
    -
    1
    JEKA
    19mrt
    Hoek
    2

    JEKA
    1
    19mrt
    OJC Rosmalen
    1
    -
    0
    De Valk
    19mrt
    OJC Rosmalen
    1

    De Valk
    0
    19mrt
    Theole
    2
    -
    1
    RKTVV
    19mrt
    Theole
    2

    RKTVV
    1
    19mrt
    WSC
    2
    -
    1
    Geldrop
    19mrt
    WSC
    2

    Geldrop
    1
  • 1apr
    Hoek
    4
    -
    1
    Baronie
    1apr
    Hoek
    4

    Baronie
    1
    9apr
    Theole
    1
    -
    2
    TEC
    9apr
    Theole
    1

    TEC
    2
    16apr
    OJC Rosmalen
    4
    -
    1
    WSC
    16apr
    OJC Rosmalen
    4

    WSC
    1
    1mei
    ASWH
    3
    -
    1
    Halsteren
    1mei
    ASWH
    3

    Halsteren
    1
  • 7mei
    ASWH
    0
    -
    0
    Hoek *
    M.A. Wesdorp
    7mei
    ASWH
    0

    Hoek *
    0
    7mei
    OJC Rosmalen
    1
    -
    0
    TEC
    J. Bezemer
    7mei
    OJC Rosmalen
    1

    TEC
    0
  • 18mei
    Hoek
    2
    -
    0
    OJC Rosmalen
    J. de Bat
    18mei
    Hoek
    2

    OJC Rosmalen
    0