Districtsbeker - seizoen 2013-2014

Zuid I

  • 24aug
    Zaamslag
    1
    -
    6
    Kloetinge
    24aug
    Zaamslag
    1

    Kloetinge
    6
    24aug
    Almkerk
    4
    -
    0
    LONGA
    24aug
    Almkerk
    4

    LONGA
    0
    24aug
    ASWH
    2
    -
    1
    OJC Rosmalen
    24aug
    ASWH
    2

    OJC Rosmalen
    1
    24aug
    DOSKO
    2
    -
    0
    Oranje Wit
    24aug
    DOSKO
    2

    Oranje Wit
    0
    24aug
    Hoek
    4
    -
    1
    Baronie
    24aug
    Hoek
    4

    Baronie
    1
    24aug
    Moerse Boys
    3
    -
    1
    VVGZ
    24aug
    Moerse Boys
    3

    VVGZ
    1
    24aug
    Schijndel/De Wit
    4
    -
    2
    Leerdam Sport '55
    24aug
    Schijndel/De Wit
    4

    Leerdam Sport '55
    2
    24aug
    TEC (zo)
    0
    -
    2
    LRC Leerdam
    24aug
    TEC (zo)
    0

    LRC Leerdam
    2
    24aug
    Vlissingen (zo)
    5
    -
    1
    Klundert
    24aug
    Vlissingen (zo)
    5

    Klundert
    1
    24aug
    DESK
    2
    -
    3
    Achilles Veen
    24aug
    DESK
    2

    Achilles Veen
    3
    24aug
    UDI '19/Beter Bed
    1
    -
    3
    SteDoCo
    24aug
    UDI '19/Beter Bed
    1

    SteDoCo
    3
    25aug
    Goes
    3
    -
    2
    Roosendaal
    25aug
    Goes
    3

    Roosendaal
    2
    27aug
    Kloetinge
    5
    -
    1
    Roosendaal
    27aug
    Kloetinge
    5

    Roosendaal
    1
    27aug
    SteDoCo
    4
    -
    1
    LRC Leerdam
    27aug
    SteDoCo
    4

    LRC Leerdam
    1
    27aug
    Goes
    6
    -
    1
    Zaamslag
    27aug
    Goes
    6

    Zaamslag
    1
    27aug
    Achilles Veen
    7
    -
    0
    Leerdam Sport '55
    27aug
    Achilles Veen
    7

    Leerdam Sport '55
    0
    27aug
    DOSKO
    5
    -
    1
    Moerse Boys
    27aug
    DOSKO
    5

    Moerse Boys
    1
    27aug
    Klundert
    0
    -
    2
    Baronie
    27aug
    Klundert
    0

    Baronie
    2
    27aug
    Almkerk
    1
    -
    4
    ASWH
    27aug
    Almkerk
    1

    ASWH
    4
    27aug
    Schijndel/De Wit
    1
    -
    1
    DESK
    27aug
    Schijndel/De Wit
    1

    DESK
    1
    27aug
    VVGZ
    3
    -
    1
    Oranje Wit
    27aug
    VVGZ
    3

    Oranje Wit
    1
    30aug
    Oranje Wit
    3
    -
    0
    Moerse Boys
    30aug
    Oranje Wit
    3

    Moerse Boys
    0
    31aug
    Klundert
    0
    -
    7
    Hoek
    31aug
    Klundert
    0

    Hoek
    7
    31aug
    Achilles Veen
    1
    -
    1
    Schijndel/De Wit
    31aug
    Achilles Veen
    1

    Schijndel/De Wit
    1
    31aug
    Kloetinge
    1
    -
    0
    Goes
    31aug
    Kloetinge
    1

    Goes
    0
    31aug
    LONGA
    0
    -
    1
    ASWH
    31aug
    LONGA
    0

    ASWH
    1
    31aug
    LRC Leerdam
    1
    -
    1
    UDI '19/Beter Bed
    31aug
    LRC Leerdam
    1

    UDI '19/Beter Bed
    1
    31aug
    OJC Rosmalen
    5
    -
    1
    Almkerk
    31aug
    OJC Rosmalen
    5

    Almkerk
    1
    31aug
    Roosendaal
    3
    -
    3
    Zaamslag
    31aug
    Roosendaal
    3

    Zaamslag
    3
    31aug
    SteDoCo
    3
    -
    1
    TEC (zo)
    31aug
    SteDoCo
    3

    TEC (zo)
    1
    31aug
    VVGZ
    1
    -
    1
    DOSKO
    31aug
    VVGZ
    1

    DOSKO
    1
    31aug
    Leerdam Sport '55
    2
    -
    2
    DESK
    31aug
    Leerdam Sport '55
    2

    DESK
    2
    31aug
    Baronie
    4
    -
    3
    Vlissingen (zo)
    31aug
    Baronie
    4

    Vlissingen (zo)
    3
    3sep
    Hoek
    1
    -
    0
    Vlissingen (zo)
    3sep
    Hoek
    1

    Vlissingen (zo)
    0
    3sep
    OJC Rosmalen
    5
    -
    0
    LONGA
    3sep
    OJC Rosmalen
    5

    LONGA
    0
    3sep
    TEC (zo)
    2
    -
    0
    UDI '19/Beter Bed
    3sep
    TEC (zo)
    2

    UDI '19/Beter Bed
    0
  • CHC/Orka
    -
    vrijgeloot
    CHC/Orka

    vrijgeloot
    Reeshof
    -
    vrijgeloot
    Reeshof

    vrijgeloot
    Roda Boys B.
    -
    vrijgeloot
    Roda Boys B.

    vrijgeloot
    Wernhout
    -
    vrijgeloot
    Wernhout

    vrijgeloot
    19okt
    Alblasserdam
    0
    -
    6
    Achilles Veen
    19okt
    Alblasserdam
    0

    Achilles Veen
    6
    19okt
    GPC Vlissingen
    0
    -
    3
    Hoek
    19okt
    GPC Vlissingen
    0

    Hoek
    3
    19okt
    Heerjansdam 2
    2
    -
    4
    Pelikaan
    19okt
    Heerjansdam 2
    2

    Pelikaan
    4
    19okt
    LRC Leerdam
    5
    -
    2
    Kozakken Boys 2
    19okt
    LRC Leerdam
    5

    Kozakken Boys 2
    2
    19okt
    Rijsoord
    3
    -
    4
    ASWH
    19okt
    Rijsoord
    3

    ASWH
    4
    19okt
    Wieldrecht
    1
    -
    0
    Oranje Wit 2
    19okt
    Wieldrecht
    1

    Oranje Wit 2
    0
    19okt
    Zwaluwe
    1
    -
    3
    Heerjansdam
    19okt
    Zwaluwe
    1

    Heerjansdam
    3
    19okt
    Asperen
    3
    -
    1
    Willem II
    19okt
    Asperen
    3

    Willem II
    1
    19okt
    Waarde
    0
    -
    1
    Duiveland
    19okt
    Waarde
    0

    Duiveland
    1
    19okt
    Kozakken Boys
    3
    -
    2
    SteDoCo
    19okt
    Kozakken Boys
    3

    SteDoCo
    2
    20okt
    Oosterhout
    3
    -
    2
    JEKA 2
    20okt
    Oosterhout
    3

    JEKA 2
    2
    20okt
    Wilhelmina Boys
    1
    -
    6
    Best Vooruit
    20okt
    Wilhelmina Boys
    1

    Best Vooruit
    6
    22okt
    's-Heer Arendskerke
    3
    -
    1
    Biervliet
    22okt
    's-Heer Arendskerke
    3

    Biervliet
    1
    22okt
    * Advendo
    2
    -
    2
    Groen Wit
    22okt
    Advendo *
    2

    Groen Wit
    2
    22okt
    Alliance
    9
    -
    2
    HSC '28
    22okt
    Alliance
    9

    HSC '28
    2
    22okt
    ASWH 2
    0
    -
    2
    VVGZ
    22okt
    ASWH 2
    0

    VVGZ
    2
    22okt
    Bavel
    2
    -
    1
    Hilvaria
    22okt
    Bavel
    2

    Hilvaria
    1
    22okt
    Brakel
    2
    -
    1
    Herovina
    22okt
    Brakel
    2

    Herovina
    1
    22okt
    Breskens
    2
    -
    4
    Goes
    22okt
    Breskens
    2

    Goes
    4
    22okt
    Bruse Boys
    1
    -
    6
    Kloetinge
    22okt
    Bruse Boys
    1

    Kloetinge
    6
    22okt
    BSC
    3
    -
    2
    Tholense Boys
    22okt
    BSC
    3

    Tholense Boys
    2
    22okt
    Den Dungen
    3
    -
    0
    Rhelico
    22okt
    Den Dungen
    3

    Rhelico
    0
    22okt
    DIA
    7
    -
    2
    Chaam
    22okt
    DIA
    7

    Chaam
    2
    22okt
    * DIVO
    0
    -
    0
    Dinteloord
    22okt
    DIVO *
    0

    Dinteloord
    0
    22okt
    * Dongen 2
    3
    -
    3
    Beek Vooruit
    22okt
    Dongen 2 *
    3

    Beek Vooruit
    3
    22okt
    DOSKO
    2
    -
    0
    Halsteren
    22okt
    DOSKO
    2

    Halsteren
    0
    22okt
    DOSKO '32
    0
    -
    2
    Gestel
    22okt
    DOSKO '32
    0

    Gestel
    2
    22okt
    Dubbeldam
    1
    -
    4
    IFC
    22okt
    Dubbeldam
    1

    IFC
    4
    22okt
    HMVV
    2
    -
    1
    Rood Wit V. 2
    22okt
    HMVV
    2

    Rood Wit V. 2
    1
    22okt
    Hoogeloon
    1
    -
    1
    RKVVO *
    22okt
    Hoogeloon
    1

    RKVVO *
    1
    22okt
    JEKA
    1
    -
    1
    Baronie *
    22okt
    JEKA
    1

    Baronie *
    1
    22okt
    Jong Ambon
    1
    -
    3
    Vlissingen (za)
    22okt
    Jong Ambon
    1

    Vlissingen (za)
    3
    22okt
    Kerkwijk
    0
    -
    2
    WNC
    22okt
    Kerkwijk
    0

    WNC
    2
    22okt
    Koewacht
    2
    -
    7
    Philippine
    22okt
    Koewacht
    2

    Philippine
    7
    22okt
    Lewedorpse Boys
    0
    -
    4
    Zeeland Sport
    22okt
    Lewedorpse Boys
    0

    Zeeland Sport
    4
    22okt
    Nordea
    0
    -
    1
    SVG
    22okt
    Nordea
    0

    SVG
    1
    22okt
    Patrijzen
    1
    -
    4
    MOC '17
    22okt
    Patrijzen
    1

    MOC '17
    4
    22okt
    Real Lunet
    9
    -
    1
    Hurwenen
    22okt
    Real Lunet
    9

    Hurwenen
    1
    22okt
    * Ria Westdorpe
    2
    -
    2
    HVV '24
    22okt
    Ria Westdorpe *
    2

    HVV '24
    2
    22okt
    Right'Oh
    0
    -
    2
    Veerse Boys
    22okt
    Right'Oh
    0

    Veerse Boys
    2
    22okt
    RKDVC
    0
    -
    3
    UNA/Brinvast
    22okt
    RKDVC
    0

    UNA/Brinvast
    3
    22okt
    RKJVV/Van Dalsen
    6
    -
    3
    BVV
    22okt
    RKJVV/Van Dalsen
    6

    BVV
    3
    22okt
    SBC
    1
    -
    3
    Geldrop
    22okt
    SBC
    1

    Geldrop
    3
    22okt
    SC Kruisland
    7
    -
    2
    ZSC '62
    22okt
    SC Kruisland
    7

    ZSC '62
    2
    22okt
    Steen
    0
    -
    7
    Arnemuiden
    22okt
    Steen
    0

    Arnemuiden
    7
    22okt
    Terheijden
    3
    -
    2
    Madese Boys
    22okt
    Terheijden
    3

    Madese Boys
    2
    22okt
    Unitas
    4
    -
    0
    Be Ready
    22okt
    Unitas
    4

    Be Ready
    0
    22okt
    Uno Animo
    5
    -
    4
    WSC
    22okt
    Uno Animo
    5

    WSC
    4
    22okt
    Vrederust
    0
    -
    2
    VVC '68
    22okt
    Vrederust
    0

    VVC '68
    2
    22okt
    Wilhelmina
    1
    -
    3
    OJC Rosmalen
    22okt
    Wilhelmina
    1

    OJC Rosmalen
    3
    22okt
    WODAN
    4
    -
    2
    Netersel
    22okt
    WODAN
    4

    Netersel
    2
    22okt
    Zundert
    3
    -
    2
    SC Gastel
    22okt
    Zundert
    3

    SC Gastel
    2
    29okt
    FC Engelen
    1
    -
    1
    St. Michielsgestel *
    29okt
    FC Engelen
    1

    St. Michielsgestel *
    1
    29okt
    * Hapert
    3
    -
    3
    Woenselse Boys
    29okt
    Hapert *
    3

    Woenselse Boys
    3
    29okt
    * Nieuwkuijk
    2
    -
    2
    Haarsteeg
    29okt
    Nieuwkuijk *
    2

    Haarsteeg
    2
    29okt
    SDO '39
    3
    -
    4
    RKDSV
    29okt
    SDO '39
    3

    RKDSV
    4
    29okt
    * Spoordonkse Boys
    2
    -
    2
    Helvoirt
    29okt
    Spoordonkse Boys *
    2

    Helvoirt
    2
    29okt
    Taxandria
    3
    -
    1
    Oisterwijk
    29okt
    Taxandria
    3

    Oisterwijk
    1
    29okt
    Valkenswaard
    1
    -
    3
    De Valk
    29okt
    Valkenswaard
    1

    De Valk
    3
    29okt
    Marvilde
    0
    -
    5
    Nuenen
    29okt
    Marvilde
    0

    Nuenen
    5
  • 19nov
    Taxandria
    1
    -
    3
    Kozakken Boys
    19nov
    Taxandria
    1

    Kozakken Boys
    3
    23nov
    Arnemuiden
    0
    -
    2
    Duiveland
    23nov
    Arnemuiden
    0

    Duiveland
    2
    23nov
    VVGZ
    1
    -
    4
    Heerjansdam
    23nov
    VVGZ
    1

    Heerjansdam
    4
    24nov
    Alliance
    1
    -
    7
    Goes
    24nov
    Alliance
    1

    Goes
    7
    24nov
    * De Valk
    1
    -
    1
    Dongen 2
    24nov
    De Valk *
    1

    Dongen 2
    1
    24nov
    DIA
    1
    -
    1
    DOSKO *
    24nov
    DIA
    1

    DOSKO *
    1
    24nov
    OJC Rosmalen
    8
    -
    1
    Reeshof
    24nov
    OJC Rosmalen
    8

    Reeshof
    1
    26nov
    's-Heer Arendskerke
    3
    -
    6
    Oosterhout
    26nov
    's-Heer Arendskerke
    3

    Oosterhout
    6
    26nov
    Achilles Veen
    2
    -
    2
    WNC *
    26nov
    Achilles Veen
    2

    WNC *
    2
    26nov
    Asperen
    4
    -
    6
    Roda Boys B.
    26nov
    Asperen
    4

    Roda Boys B.
    6
    26nov
    ASWH
    5
    -
    0
    Veerse Boys
    26nov
    ASWH
    5

    Veerse Boys
    0
    26nov
    Best Vooruit
    0
    -
    1
    LRC Leerdam
    26nov
    Best Vooruit
    0

    LRC Leerdam
    1
    26nov
    Brakel
    1
    -
    5
    CHC Orka
    26nov
    Brakel
    1

    CHC Orka
    5
    26nov
    Gestel
    6
    -
    1
    Hapert
    26nov
    Gestel
    6

    Hapert
    1
    26nov
    HMVV
    2
    -
    5
    Den Dungen
    26nov
    HMVV
    2

    Den Dungen
    5
    26nov
    * Hoek
    1
    -
    1
    Zundert
    26nov
    Hoek *
    1

    Zundert
    1
    26nov
    Kloetinge
    7
    -
    0
    DIVO
    26nov
    Kloetinge
    7

    DIVO
    0
    26nov
    MOC '17
    1
    -
    4
    Baronie
    26nov
    MOC '17
    1

    Baronie
    4
    26nov
    Pelikaan
    4
    -
    3
    Vlissingen (za)
    26nov
    Pelikaan
    4

    Vlissingen (za)
    3
    26nov
    Philippine
    1
    -
    4
    Wieldrecht
    26nov
    Philippine
    1

    Wieldrecht
    4
    26nov
    RKDSV
    1
    -
    2
    Spoordonkse Boys
    26nov
    RKDSV
    1

    Spoordonkse Boys
    2
    26nov
    RKJVV Van Dalsen
    2
    -
    1
    Nieuwkuijk
    26nov
    RKJVV Van Dalsen
    2

    Nieuwkuijk
    1
    26nov
    RKVVO
    2
    -
    2
    Real Lunet *
    26nov
    RKVVO
    2

    Real Lunet *
    2
    26nov
    SC Kruisland
    0
    -
    2
    BSC
    26nov
    SC Kruisland
    0

    BSC
    2
    26nov
    Sint Michielsgestel
    1
    -
    5
    Uno Animo
    26nov
    Sint Michielsgestel
    1

    Uno Animo
    5
    26nov
    Terheijden
    2
    -
    3
    Advendo
    26nov
    Terheijden
    2

    Advendo
    3
    26nov
    Unitas
    8
    -
    1
    SVG
    26nov
    Unitas
    8

    SVG
    1
    26nov
    VVC '68
    0
    -
    4
    IFC
    26nov
    VVC '68
    0

    IFC
    4
    26nov
    Wernhout
    1
    -
    4
    Bavel
    26nov
    Wernhout
    1

    Bavel
    4
    26nov
    WODAN
    1
    -
    9
    UNA Brinvast
    26nov
    WODAN
    1

    UNA Brinvast
    9
    26nov
    Zeeland Sport
    3
    -
    4
    Ria Westdorpe
    26nov
    Zeeland Sport
    3

    Ria Westdorpe
    4
    27nov
    Geldrop
    3
    -
    1
    Nuenen
    27nov
    Geldrop
    3

    Nuenen
    1
  • 17dec
    Baronie
    0
    -
    2
    Heerjansdam
    17dec
    Baronie
    0

    Heerjansdam
    2
    17dec
    De Valk
    1
    -
    0
    CHC Orka
    17dec
    De Valk
    1

    CHC Orka
    0
    17dec
    Geldrop
    2
    -
    1
    LRC Leerdam
    17dec
    Geldrop
    2

    LRC Leerdam
    1
    17dec
    Gestel
    1
    -
    3
    Roda Boys B.
    17dec
    Gestel
    1

    Roda Boys B.
    3
    17dec
    Kozakken Boys
    5
    -
    2
    Real Lunet
    17dec
    Kozakken Boys
    5

    Real Lunet
    2
    17dec
    UNA Brinvast
    2
    -
    1
    OJC Rosmalen
    17dec
    UNA Brinvast
    2

    OJC Rosmalen
    1
    17dec
    Unitas
    1
    -
    0
    Uno Animo
    17dec
    Unitas
    1

    Uno Animo
    0
    21dec
    ASWH
    4
    -
    1
    Oosterhout
    21dec
    ASWH
    4

    Oosterhout
    1
    21dec
    Goes
    2
    -
    3
    Pelikaan
    21dec
    Goes
    2

    Pelikaan
    3
    21dec
    Hoek
    7
    -
    1
    Bavel
    21dec
    Hoek
    7

    Bavel
    1
    21dec
    IFC
    7
    -
    0
    Duiveland
    21dec
    IFC
    7

    Duiveland
    0
    21dec
    Kloetinge
    4
    -
    0
    BSC
    21dec
    Kloetinge
    4

    BSC
    0
    21dec
    * DOSKO
    0
    -
    0
    Wieldrecht
    21dec
    DOSKO *
    0

    Wieldrecht
    0
    21dec
    Den Dungen
    1
    -
    1
    WNC *
    21dec
    Den Dungen
    1

    WNC *
    1
    22dec
    Advendo
    2
    -
    2
    Ria Westdorpe *
    22dec
    Advendo
    2

    Ria Westdorpe *
    2
    22dec
    * RKJVV Van Dalsen
    2
    -
    2
    Spoordonkse Boys
    22dec
    RKJVV Van Dalsen *
    2

    Spoordonkse Boys
    2
  • 8feb
    Kloetinge
    1
    -
    4
    ASWH
    8feb
    Kloetinge
    1

    ASWH
    4
    8feb
    DOSKO
    3
    -
    1
    Ria Westdorpe
    8feb
    DOSKO
    3

    Ria Westdorpe
    1
    9feb
    RKJVV Van Dalsen
    1
    -
    3
    Geldrop
    gestaakt wegens wanordelijkheden
    9feb
    RKJVV Van Dalsen
    1

    Geldrop
    3
    11mrt
    Kozakken Boys
    1
    -
    0
    Roda Boys B.
    11mrt
    Kozakken Boys
    1

    Roda Boys B.
    0
    11mrt
    De Valk
    2
    -
    0
    UNA Brinvast
    11mrt
    De Valk
    2

    UNA Brinvast
    0
    11mrt
    IFC
    0
    -
    2
    Hoek
    11mrt
    IFC
    0

    Hoek
    2
    11mrt
    Pelikaan
    2
    -
    0
    Heerjansdam
    11mrt
    Pelikaan
    2

    Heerjansdam
    0
    11mrt
    Unitas
    0
    -
    3
    WNC
    11mrt
    Unitas
    0

    WNC
    3
  • 29mrt
    Pelikaan
    0
    -
    3
    ASWH
    29mrt
    Pelikaan
    0

    ASWH
    3
    29mrt
    Hoek
    0
    -
    0
    DOSKO *
    29mrt
    Hoek
    0

    DOSKO *
    0
    29mrt
    Kozakken Boys
    5
    -
    1
    Geldrop
    29mrt
    Kozakken Boys
    5

    Geldrop
    1
    29mrt
    WNC
    2
    -
    5
    De Valk
    29mrt
    WNC
    2

    De Valk
    5
  • 21apr
    DOSKO
    1
    -
    2
    ASWH
    21apr
    DOSKO
    1

    ASWH
    2
    6mei
    * De Valk
    0
    -
    0
    Kozakken Boys
    F.A. van Herk
    6mei
    De Valk *
    0

    Kozakken Boys
    0
  • 17mei
    ASWH
    5
    -
    0
    De Valk
    M.A. Wesdorp
    17mei
    ASWH
    5

    De Valk
    0