Districtsbeker - seizoen 2014-2015

Noord

  • 23aug
    Heino
    3
    -
    1
    Balk
    23aug
    Heino
    3

    Balk
    1
    23aug
    ACV
    1
    -
    1
    Viboa
    23aug
    ACV
    1

    Viboa
    1
    23aug
    Broekster Boys
    0
    -
    5
    Berkum
    23aug
    Broekster Boys
    0

    Berkum
    5
    23aug
    LTC
    3
    -
    4
    Go-Ahead Kampen
    23aug
    LTC
    3

    Go-Ahead Kampen
    4
    23aug
    PKC '83
    0
    -
    1
    Flevo Boys
    23aug
    PKC '83
    0

    Flevo Boys
    1
    23aug
    Staphorst
    2
    -
    1
    Achilles 1894
    23aug
    Staphorst
    2

    Achilles 1894
    1
    23aug
    VEV '67
    1
    -
    8
    Harkemase Boys
    23aug
    VEV '67
    1

    Harkemase Boys
    8
    23aug
    BCV
    2
    -
    1
    Emmen
    23aug
    BCV
    2

    Emmen
    1
    23aug
    Buitenpost
    1
    -
    4
    FVC
    23aug
    Buitenpost
    1

    FVC
    4
    23aug
    DOS Kampen
    3
    -
    0
    GVAV-Rapiditas
    23aug
    DOS Kampen
    3

    GVAV-Rapiditas
    0
    23aug
    Drachtster Boys
    2
    -
    3
    WVV
    23aug
    Drachtster Boys
    2

    WVV
    3
    23aug
    KHC
    4
    -
    1
    SC Joure (zo)
    23aug
    KHC
    4

    SC Joure (zo)
    1
    23aug
    Oranje Nassau
    2
    -
    0
    SVBO
    23aug
    Oranje Nassau
    2

    SVBO
    0
    23aug
    Rolder Boys
    3
    -
    5
    SV Bedum
    23aug
    Rolder Boys
    3

    SV Bedum
    5
    23aug
    SWZ Boso Sneek
    3
    -
    2
    d'Olde Veste '54
    23aug
    SWZ Boso Sneek
    3

    d'Olde Veste '54
    2
    23aug
    Urk
    4
    -
    1
    Alcides
    23aug
    Urk
    4

    Alcides
    1
    23aug
    Omlandia
    1
    -
    1
    Nieuw Buinen
    23aug
    Omlandia
    1

    Nieuw Buinen
    1
    24aug
    Steenwijk
    1
    -
    3
    VKW
    24aug
    Steenwijk
    1

    VKW
    3
    24aug
    Be Quick 1887
    2
    -
    2
    Bergum
    24aug
    Be Quick 1887
    2

    Bergum
    2
    24aug
    MSC
    7
    -
    2
    Hoogeveen
    24aug
    MSC
    7

    Hoogeveen
    2
    26aug
    SV Bedum
    0
    -
    1
    Drachtster Boys
    26aug
    SV Bedum
    0

    Drachtster Boys
    1
    26aug
    Viboa
    2
    -
    1
    Omlandia
    26aug
    Viboa
    2

    Omlandia
    1
    26aug
    WVV
    2
    -
    2
    Rolder Boys
    26aug
    WVV
    2

    Rolder Boys
    2
    26aug
    Alcides
    3
    -
    1
    BCV
    26aug
    Alcides
    3

    BCV
    1
    26aug
    Balk
    1
    -
    2
    Staphorst
    26aug
    Balk
    1

    Staphorst
    2
    26aug
    d'Olde Veste '54
    1
    -
    1
    KHC
    26aug
    d'Olde Veste '54
    1

    KHC
    1
    26aug
    Harkemase Boys
    5
    -
    0
    Oranje Nassau
    26aug
    Harkemase Boys
    5

    Oranje Nassau
    0
    26aug
    Nieuw Buinen
    1
    -
    2
    ACV
    26aug
    Nieuw Buinen
    1

    ACV
    2
    27aug
    Bergum
    1
    -
    0
    Broekster Boys
    27aug
    Bergum
    1

    Broekster Boys
    0
    27aug
    SC Joure (zo)
    2
    -
    5
    SWZ Boso Sneek
    27aug
    SC Joure (zo)
    2

    SWZ Boso Sneek
    5
    27aug
    VKW
    0
    -
    5
    PKC '83
    27aug
    VKW
    0

    PKC '83
    5
    27aug
    Achilles 1894
    2
    -
    0
    Heino
    27aug
    Achilles 1894
    2

    Heino
    0
    27aug
    Berkum
    1
    -
    2
    Be Quick 1887
    27aug
    Berkum
    1

    Be Quick 1887
    2
    27aug
    GVAV-Rapiditas
    0
    -
    2
    Buitenpost
    27aug
    GVAV-Rapiditas
    0

    Buitenpost
    2
    27aug
    Hoogeveen
    0
    -
    0
    LTC
    27aug
    Hoogeveen
    0

    LTC
    0
    27aug
    SVBO
    6
    -
    0
    VEV '67
    27aug
    SVBO
    6

    VEV '67
    0
    29aug
    Balk
    2
    -
    2
    Achilles 1894
    29aug
    Balk
    2

    Achilles 1894
    2
    30aug
    Staphorst
    2
    -
    1
    Heino
    30aug
    Staphorst
    2

    Heino
    1
    30aug
    BCV
    0
    -
    1
    Urk
    30aug
    BCV
    0

    Urk
    1
    30aug
    Buitenpost
    0
    -
    0
    DOS Kampen
    30aug
    Buitenpost
    0

    DOS Kampen
    0
    30aug
    Omlandia
    0
    -
    3
    ACV
    30aug
    Omlandia
    0

    ACV
    3
    30aug
    VEV '67
    1
    -
    5
    Oranje Nassau
    30aug
    VEV '67
    1

    Oranje Nassau
    5
    30aug
    Berkum
    6
    -
    1
    Bergum
    30aug
    Berkum
    6

    Bergum
    1
    30aug
    Drachtster Boys
    3
    -
    0
    Rolder Boys
    30aug
    Drachtster Boys
    3

    Rolder Boys
    0
    30aug
    Flevo Boys
    6
    -
    0
    VKW
    30aug
    Flevo Boys
    6

    VKW
    0
    30aug
    Hoogeveen
    2
    -
    2
    Go-Ahead Kampen
    30aug
    Hoogeveen
    2

    Go-Ahead Kampen
    2
    30aug
    LTC
    0
    -
    2
    MSC
    30aug
    LTC
    0

    MSC
    2
    30aug
    SC Joure (zo)
    3
    -
    3
    d'Olde Veste '54
    30aug
    SC Joure (zo)
    3

    d'Olde Veste '54
    3
    30aug
    Steenwijk
    1
    -
    5
    PKC '83
    30aug
    Steenwijk
    1

    PKC '83
    5
    30aug
    SV Bedum
    3
    -
    0
    WVV
    30aug
    SV Bedum
    3

    WVV
    0
    30aug
    SVBO
    0
    -
    2
    Harkemase Boys
    30aug
    SVBO
    0

    Harkemase Boys
    2
    30aug
    SWZ Boso Sneek
    0
    -
    0
    KHC
    30aug
    SWZ Boso Sneek
    0

    KHC
    0
    30aug
    Viboa
    3
    -
    3
    Nieuw Buinen
    30aug
    Viboa
    3

    Nieuw Buinen
    3
    30aug
    Be Quick 1887
    0
    -
    0
    Broekster Boys
    30aug
    Be Quick 1887
    0

    Broekster Boys
    0
    31aug
    Alcides
    1
    -
    3
    Emmen
    31aug
    Alcides
    1

    Emmen
    3
    31aug
    GVAV-Rapiditas
    4
    -
    2
    FVC
    31aug
    GVAV-Rapiditas
    4

    FVC
    2
    2sep
    Go-Ahead Kampen
    0
    -
    0
    MSC
    stand bij staken (zware blessure) is eindstand
    2sep
    Go-Ahead Kampen
    0

    MSC
    0
    3sep
    Emmen
    3
    -
    3
    Urk
    3sep
    Emmen
    3

    Urk
    3
    3sep
    Flevo Boys
    8
    -
    1
    Steenwijk
    3sep
    Flevo Boys
    8

    Steenwijk
    1
    3sep
    FVC
    4
    -
    1
    DOS Kampen
    3sep
    FVC
    4

    DOS Kampen
    1
  • NEC Delfzijl
    -
    vrijgeloot
    NEC Delfzijl

    vrijgeloot
    16okt
    Zuidlaarderveen
    1
    -
    4
    GRC Groningen (zo)
    16okt
    Zuidlaarderveen
    1

    GRC Groningen (zo)
    4
    17okt
    Bakkeveen
    1
    -
    7
    Heerenveen
    17okt
    Bakkeveen
    1

    Heerenveen
    7
    17okt
    De Walden
    0
    -
    2
    St. Annaparochie
    17okt
    De Walden
    0

    St. Annaparochie
    2
    18okt
    ASC
    0
    -
    4
    Marum
    18okt
    ASC
    0

    Marum
    4
    18okt
    Corenos
    1
    -
    1
    SC Loppersum *
    18okt
    Corenos
    1

    SC Loppersum *
    1
    18okt
    DESZ
    2
    -
    3
    HZVV
    18okt
    DESZ
    2

    HZVV
    3
    18okt
    Drogeham
    0
    -
    5
    CSVH
    18okt
    Drogeham
    0

    CSVH
    5
    18okt
    Elim
    6
    -
    3
    Vitesse '63
    18okt
    Elim
    6

    Vitesse '63
    3
    18okt
    Flevo Boys 2
    4
    -
    0
    VVI
    18okt
    Flevo Boys 2
    4

    VVI
    0
    18okt
    Glimmen
    0
    -
    3
    SV Bedum
    18okt
    Glimmen
    0

    SV Bedum
    3
    18okt
    GRC Groningen (za)
    0
    -
    3
    De Heracliden
    18okt
    GRC Groningen (za)
    0

    De Heracliden
    3
    18okt
    Groningen
    4
    -
    3
    PKC '83
    18okt
    Groningen
    4

    PKC '83
    3
    18okt
    Hardegarijp
    0
    -
    3
    Drachtster Boys
    18okt
    Hardegarijp
    0

    Drachtster Boys
    3
    18okt
    Lions '66
    2
    -
    4
    Dokkum
    18okt
    Lions '66
    2

    Dokkum
    4
    18okt
    Nijland
    0
    -
    6
    ONS Boso Sneek
    J. Gerbers
    18okt
    Nijland
    0

    ONS Boso Sneek
    6
    18okt
    Onstwedder Boys
    0
    -
    4
    Oranje Nassau
    18okt
    Onstwedder Boys
    0

    Oranje Nassau
    4
    18okt
    Oostergo
    0
    -
    5
    SC Veenwouden
    18okt
    Oostergo
    0

    SC Veenwouden
    5
    18okt
    Oosterparkers
    5
    -
    0
    FC Grootegast
    18okt
    Oosterparkers
    5

    FC Grootegast
    0
    18okt
    Oudega
    1
    -
    6
    Tonego
    18okt
    Oudega
    1

    Tonego
    6
    18okt
    * QVC
    3
    -
    3
    Flevo Boys
    18okt
    QVC *
    3

    Flevo Boys
    3
    18okt
    SC Angelslo
    2
    -
    5
    ZZVV
    18okt
    SC Angelslo
    2

    ZZVV
    5
    18okt
    SC Joure (za)
    0
    -
    11
    SC Genemuiden
    B.J. Köhler
    18okt
    SC Joure (za)
    0

    SC Genemuiden
    11
    18okt
    SC Twijzel
    0
    -
    3
    ONR
    18okt
    SC Twijzel
    0

    ONR
    3
    18okt
    Scharnegoutum '70
    7
    -
    2
    IJVC
    18okt
    Scharnegoutum '70
    7

    IJVC
    2
    18okt
    SDS
    1
    -
    1
    De Walde *
    18okt
    SDS
    1

    De Walde *
    1
    18okt
    SIOS
    3
    -
    7
    Lycurgus
    18okt
    SIOS
    3

    Lycurgus
    7
    18okt
    Staphorst 2
    0
    -
    1
    Drenthina
    18okt
    Staphorst 2
    0

    Drenthina
    1
    18okt
    Stedum
    1
    -
    4
    De Pelikanen
    18okt
    Stedum
    1

    De Pelikanen
    4
    18okt
    VVAK
    0
    -
    8
    Staphorst
    18okt
    VVAK
    0

    Staphorst
    8
    18okt
    Wardy
    0
    -
    10
    Blauw Wit '34
    18okt
    Wardy
    0

    Blauw Wit '34
    10
    18okt
    Waterpoort Boys
    0
    -
    2
    Urk
    18okt
    Waterpoort Boys
    0

    Urk
    2
    18okt
    ZFC Zuidlaren
    0
    -
    3
    ACV
    18okt
    ZFC Zuidlaren
    0

    ACV
    3
    18okt
    * Pelikaan-S
    0
    -
    0
    Viboa
    18okt
    Pelikaan-S *
    0

    Viboa
    0
    18okt
    VMC Amicitia
    0
    -
    4
    Groen Geel
    18okt
    VMC Amicitia
    0

    Groen Geel
    4
    18okt
    * Bakhuizen
    1
    -
    1
    Thor
    18okt
    Bakhuizen *
    1

    Thor
    1
    18okt
    Udiros
    2
    -
    4
    SC E.
    18okt
    Udiros
    2

    SC Emmeloord
    4
    18okt
    Germanicus
    0
    -
    1
    SC Erica
    18okt
    Germanicus
    0

    SC Erica
    1
    19okt
    * Asser Boys
    1
    -
    1
    ZNC
    19okt
    Asser Boys *
    1

    ZNC
    1
    19okt
    Bellingwolde
    2
    -
    0
    Groninger Boys
    19okt
    Bellingwolde
    2

    Groninger Boys
    0
    19okt
    DVC '59
    1
    -
    10
    WKE
    19okt
    DVC '59
    1

    WKE
    10
    19okt
    Dwingeloo
    2
    -
    3
    Emmen
    19okt
    Dwingeloo
    2

    Emmen
    3
    19okt
    FC Wolvega
    2
    -
    5
    FVC
    19okt
    FC Wolvega
    2

    FVC
    5
    19okt
    Heiligerlee
    2
    -
    7
    Helpman
    19okt
    Heiligerlee
    2

    Helpman
    7
    19okt
    Hoogkerk
    1
    -
    3
    TEVV
    19okt
    Hoogkerk
    1

    TEVV
    3
    19okt
    Hunsingo
    1
    -
    6
    Be Quick 1887
    19okt
    Hunsingo
    1

    Be Quick 1887
    6
    19okt
    Jubbega
    2
    -
    8
    LSC 1890
    19okt
    Jubbega
    2

    LSC 1890
    8
    19okt
    Oldeboorn
    4
    -
    2
    Zwaagwesteinde
    19okt
    Oldeboorn
    4

    Zwaagwesteinde
    2
    19okt
    Oldeholtpade
    0
    -
    5
    Black Boys
    19okt
    Oldeholtpade
    0

    Black Boys
    5
    19okt
    * Oranje Zwart
    4
    -
    4
    Bargeres
    19okt
    Oranje Zwart *
    4

    Bargeres
    4
    19okt
    Pesse
    1
    -
    6
    Wacker
    19okt
    Pesse
    1

    Wacker
    6
    19okt
    RKO
    1
    -
    5
    GAVC
    19okt
    RKO
    1

    GAVC
    5
    19okt
    Roden
    0
    -
    4
    Achilles 1894
    19okt
    Roden
    0

    Achilles 1894
    4
    19okt
    Titan
    0
    -
    8
    MSC
    19okt
    Titan
    0

    MSC
    8
    19okt
    TLC
    0
    -
    15
    Peize
    19okt
    TLC
    0

    Peize
    15
    19okt
    VAKO
    4
    -
    3
    Beilen
    19okt
    VAKO
    4

    Beilen
    3
    19okt
    Weerdinge
    2
    -
    1
    IJhorst
    19okt
    Weerdinge
    2

    IJhorst
    1
    19okt
    Westerwolde
    0
    -
    2
    Veendam 1894
    19okt
    Westerwolde
    0

    Veendam 1894
    2
    19okt
    Wijster
    1
    -
    1
    Wildervank *
    19okt
    Wijster
    1

    Wildervank *
    1
    19okt
    Woltersum
    1
    -
    5
    Actief
    19okt
    Woltersum
    1

    Actief
    5
    19okt
    BATO
    0
    -
    0
    Siddeburen *
    19okt
    BATO
    0

    Siddeburen *
    0
    19okt
    Wedde
    3
    -
    1
    Stadskanaal
    19okt
    Wedde
    3

    Stadskanaal
    1
    19okt
    Frisia
    0
    -
    3
    SWZ Boso Sneek
    19okt
    Frisia
    0

    SWZ Boso Sneek
    3
    21okt
    Rottevalle
    1
    -
    2
    Leeuw. Zwaluwen
    21okt
    Rottevalle
    1

    Leeuwarder Zwaluwen
    2
    21okt
    VC Trynwalden
    0
    -
    9
    Harkemase Boys
    21okt
    VC Trynwalden
    0

    Harkemase Boys
    9
    23okt
    * Surhuisterveen
    2
    -
    2
    Sport Vereent
    23okt
    Surhuisterveen *
    2

    Sport Vereent
    2
  • 12nov
    SC E.
    1
    -
    8
    WKE
    12nov
    SC Emmeloord
    1

    WKE
    8
    14nov
    Heerenveen
    7
    -
    1
    Oldeboorn
    14nov
    Heerenveen
    7

    Oldeboorn
    1
    15nov
    ACV
    4
    -
    0
    CSVH
    15nov
    ACV
    4

    CSVH
    0
    15nov
    De Heracliden
    0
    -
    1
    ONR
    15nov
    De Heracliden
    0

    ONR
    1
    15nov
    De Pelikanen
    0
    -
    4
    HZVV
    15nov
    De Pelikanen
    0

    HZVV
    4
    15nov
    De Walde
    2
    -
    3
    Staphorst
    15nov
    De Walde
    2

    Staphorst
    3
    15nov
    Dokkum
    0
    -
    7
    Drachtster Boys
    15nov
    Dokkum
    0

    Drachtster Boys
    7
    15nov
    Elim
    2
    -
    1
    Tonego
    15nov
    Elim
    2

    Tonego
    1
    15nov
    Groningen
    4
    -
    3
    QVC
    15nov
    Groningen
    4

    QVC
    3
    15nov
    Leeuw. Zwaluwen
    1
    -
    4
    Harkemase Boys
    15nov
    Leeuwarder Zwaluwen
    1

    Harkemase Boys
    4
    15nov
    Lycurgus
    3
    -
    3
    Blauw Wit '34 *
    15nov
    Lycurgus
    3

    Blauw Wit '34 *
    3
    15nov
    NEC Delfzijl
    1
    -
    1
    FC Grootegast *
    15nov
    NEC Delfzijl
    1

    FC Grootegast *
    1
    15nov
    Scharnegoutum '70
    0
    -
    4
    Pelikaan-S
    15nov
    Scharnegoutum '70
    0

    Pelikaan-S
    4
    15nov
    SV Bedum
    1
    -
    3
    Oranje Nassau
    15nov
    SV Bedum
    1

    Oranje Nassau
    3
    15nov
    ZZVV
    5
    -
    0
    SC Loppersum
    15nov
    ZZVV
    5

    SC Loppersum
    0
    15nov
    Groen Geel
    1
    -
    4
    Flevo Boys 2
    15nov
    Groen Geel
    1

    Flevo Boys 2
    4
    15nov
    Urk
    8
    -
    0
    Marum
    15nov
    Urk
    8

    Marum
    0
    15nov
    GAVC
    2
    -
    0
    LSC 1890
    15nov
    GAVC
    2

    LSC 1890
    0
    16nov
    Bakhuizen
    1
    -
    6
    Actief
    16nov
    Bakhuizen
    1

    Actief
    6
    16nov
    Bellingwolde
    0
    -
    2
    GRC Groningen (zo)
    16nov
    Bellingwolde
    0

    GRC Groningen (zo)
    2
    16nov
    Black Boys
    0
    -
    6
    Emmen
    16nov
    Black Boys
    0

    Emmen
    6
    16nov
    MSC
    6
    -
    0
    Wedde
    16nov
    MSC
    6

    Wedde
    0
    16nov
    Siddeburen
    0
    -
    5
    FVC
    16nov
    Siddeburen
    0

    FVC
    5
    16nov
    Surhuisterveen
    0
    -
    1
    St. Annaparochie
    16nov
    Surhuisterveen
    0

    St. Annaparochie
    1
    16nov
    SWZ Boso Sneek
    5
    -
    1
    Be Quick 1887
    16nov
    SWZ Boso Sneek
    5

    Be Quick 1887
    1
    16nov
    * TEVV
    3
    -
    3
    Peize
    16nov
    TEVV *
    3

    Peize
    3
    16nov
    VAKO
    1
    -
    5
    Helpman
    16nov
    VAKO
    1

    Helpman
    5
    16nov
    Wacker
    1
    -
    3
    SC Erica
    16nov
    Wacker
    1

    SC Erica
    3
    16nov
    Weerdinge
    0
    -
    1
    Asser Boys
    16nov
    Weerdinge
    0

    Asser Boys
    1
    16nov
    Wildervank
    5
    -
    2
    Oranje Zwart
    16nov
    Wildervank
    5

    Oranje Zwart
    2
    18nov
    Achilles 1894
    9
    -
    2
    Veendam 1894
    18nov
    Achilles 1894
    9

    Veendam 1894
    2
    18nov
    Drenthina
    1
    -
    5
    SC Genemuiden
    G. Gils
    18nov
    Drenthina
    1

    SC Genemuiden
    5
    9dec
    SC Veenwouden
    1
    -
    4
    ONS Boso Sneek
    J. Vredevoogd
    9dec
    SC Veenwouden
    1

    ONS Boso Sneek
    4
  • 20dec
    * Blauw Wit '34
    2
    -
    2
    Flevo Boys 2
    20dec
    Blauw Wit '34 *
    2

    Flevo Boys 2
    2
  • 15feb
    Achilles 1894
    4
    -
    1
    MSC
    15feb
    Achilles 1894
    4

    MSC
    1
    17feb
    Emmen
    4
    -
    1
    Blauw Wit '34
    17feb
    Emmen
    4

    Blauw Wit '34
    1
    17feb
    Harkemase Boys
    2
    -
    0
    Asser Boys
    17feb
    Harkemase Boys
    2

    Asser Boys
    0
    17feb
    Oranje Nassau
    2
    -
    1
    ONS Boso Sneek
    R. Wijma
    17feb
    Oranje Nassau
    2

    ONS Boso Sneek
    1
    17feb
    Pelikaan-S
    1
    -
    1
    HZVV *
    17feb
    Pelikaan-S
    1

    HZVV *
    1
    17feb
    SC Erica
    5
    -
    0
    Groningen
    17feb
    SC Erica
    5

    Groningen
    0
    17feb
    * Staphorst
    2
    -
    2
    Grootegast
    17feb
    Staphorst *
    2

    Grootegast
    2
    17feb
    SWZ Boso Sneek
    0
    -
    2
    ACV
    17feb
    SWZ Boso Sneek
    0

    ACV
    2
    17feb
    Urk
    1
    -
    1
    Drachtster Boys *
    17feb
    Urk
    1

    Drachtster Boys *
    1
    17feb
    WKE
    4
    -
    0
    ONR
    17feb
    WKE
    4

    ONR
    0
    18feb
    Elim
    1
    -
    2
    ZZVV
    terrein ZZVV
    18feb
    Elim
    1

    ZZVV
    2
    19feb
    Actief
    1
    -
    0
    St. Annaparochie
    19feb
    Actief
    1

    St. Annaparochie
    0
    19feb
    FVC
    4
    -
    0
    Wildervank
    19feb
    FVC
    4

    Wildervank
    0
    19feb
    GAVC
    1
    -
    2
    Helpman
    19feb
    GAVC
    1

    Helpman
    2
    19feb
    TEVV
    0
    -
    2
    GRC Groningen (zo)
    19feb
    TEVV
    0

    GRC Groningen (zo)
    2
    24feb
    SC Genemuiden
    6
    -
    3
    Heerenveen
    J.S. Boringa
    24feb
    SC Genemuiden
    6

    Heerenveen
    3
  • 10mrt
    ACV
    6
    -
    0
    GRC Groningen (zo)
    10mrt
    ACV
    6

    GRC Groningen (zo)
    0
    12mrt
    WKE
    0
    -
    4
    Achilles 1894
    12mrt
    WKE
    0

    Achilles 1894
    4
    17mrt
    Harkemase Boys
    3
    -
    1
    Drachtster Boys
    B.J. Köhler
    17mrt
    Harkemase Boys
    3

    Drachtster Boys
    1
    17mrt
    SC Erica
    2
    -
    0
    HZVV
    17mrt
    SC Erica
    2

    HZVV
    0
    17mrt
    SC Genemuiden
    4
    -
    1
    Oranje Nassau
    R.W. de Wit
    17mrt
    SC Genemuiden
    4

    Oranje Nassau
    1
    18mrt
    ZZVV
    2
    -
    5
    Staphorst
    M.J. Arends
    18mrt
    ZZVV
    2

    Staphorst
    5
    19mrt
    Actief
    0
    -
    2
    Emmen
    19mrt
    Actief
    0

    Emmen
    2
    19mrt
    Helpman
    0
    -
    3
    FVC
    19mrt
    Helpman
    0

    FVC
    3
  • 14apr
    * Staphorst
    2
    -
    2
    SC Erica
    B.J. Köhler
    14apr
    Staphorst *
    2

    SC Erica
    2
    15apr
    Emmen
    2
    -
    2
    SC Genemuiden *
    L.P. Eleveld
    15apr
    Emmen
    2

    SC Genemuiden *
    2
    15apr
    FVC
    1
    -
    2
    ACV
    R. Broekman
    15apr
    FVC
    1

    ACV
    2
    15apr
    Harkemase Boys
    3
    -
    2
    Achilles 1894
    J. Vredevoogd
    15apr
    Harkemase Boys
    3

    Achilles 1894
    2
  • 29apr
    Harkemase Boys
    3
    -
    1
    ACV
    J. Vredevoogd
    29apr
    Harkemase Boys
    3

    ACV
    1
    29apr
    Staphorst
    1
    -
    0
    SC Genemuiden
    R. Wijma
    29apr
    Staphorst
    1

    SC Genemuiden
    0
  • 16mei
    Harkemase Boys
    4
    -
    3
    Staphorst
    S. de Jong
    16mei
    Harkemase Boys
    4

    Staphorst
    3