Districtsbeker - seizoen 2014-2015

Oost

  • 23aug
    De Bataven
    3
    -
    0
    DTS Ede
    23aug
    De Bataven
    3

    DTS Ede
    0
    23aug
    ASV Dronten
    2
    -
    3
    HZVV
    23aug
    ASV Dronten
    2

    HZVV
    3
    23aug
    DOS '37
    0
    -
    2
    DZOH
    23aug
    DOS '37
    0

    DZOH
    2
    23aug
    SDC Putten
    3
    -
    0
    AZSV
    23aug
    SDC Putten
    3

    AZSV
    0
    23aug
    Vroomsh. Boys
    2
    -
    1
    Excelsior '31
    23aug
    Vroomshoopse Boys
    2

    Excelsior '31
    1
    23aug
    WHC
    3
    -
    0
    Sparta E.
    23aug
    WHC
    3

    Sparta E.
    0
    23aug
    FC Zutphen
    2
    -
    1
    VVOG
    23aug
    FC Zutphen
    2

    VVOG
    1
    23aug
    Quick '20
    2
    -
    3
    CSV Apeldoorn
    23aug
    Quick '20
    2

    CSV Apeldoorn
    3
    23aug
    SDV Barneveld
    3
    -
    0
    FC Lienden (za)
    23aug
    SDV Barneveld
    3

    FC Lienden (za)
    0
    23aug
    De Zweef
    0
    -
    1
    WVF
    23aug
    De Zweef
    0

    WVF
    1
    23aug
    DFS
    2
    -
    1
    Alverna
    23aug
    DFS
    2

    Alverna
    1
    23aug
    DOVO
    5
    -
    0
    RKHVV
    23aug
    DOVO
    5

    RKHVV
    0
    23aug
    DVS '33 Ermelo
    3
    -
    0
    Grol
    23aug
    DVS '33 Ermelo
    3

    Grol
    0
    23aug
    Nunspeet
    1
    -
    0
    Luctor et Emergo
    23aug
    Nunspeet
    1

    Luctor et Emergo
    0
    23aug
    Rheden
    2
    -
    4
    FC Horst
    23aug
    Rheden
    2

    FC Horst
    4
    23aug
    Roda '46
    1
    -
    2
    Longa '30
    23aug
    Roda '46
    1

    Longa '30
    2
    23aug
    SC Bemmel
    2
    -
    5
    SVL
    23aug
    SC Bemmel
    2

    SVL
    5
    23aug
    Silvolde
    2
    -
    1
    DETO Twenterand
    23aug
    Silvolde
    2

    DETO Twenterand
    1
    23aug
    SVZW
    8
    -
    0
    Dieze West
    23aug
    SVZW
    8

    Dieze West
    0
    23aug
    VVIJ
    0
    -
    1
    Bennekom
    23aug
    VVIJ
    0

    Bennekom
    1
    24aug
    Concordia-W
    2
    -
    4
    Rohda Raalte
    24aug
    Concordia-W
    2

    Rohda Raalte
    4
    24aug
    Rigtersbleek
    12
    -
    1
    Dalen
    24aug
    Rigtersbleek
    12

    Dalen
    1
    24aug
    SC Erica
    2
    -
    1
    TVC '28
    24aug
    SC Erica
    2

    TVC '28
    1
    24aug
    AFC Arnhem
    2
    -
    4
    TEC
    24aug
    AFC Arnhem
    2

    TEC
    4
    26aug
    DZOH
    1
    -
    8
    SC Erica
    26aug
    DZOH
    1

    SC Erica
    8
    26aug
    Alverna
    2
    -
    2
    AFC Arnhem
    26aug
    Alverna
    2

    AFC Arnhem
    2
    26aug
    Bennekom
    4
    -
    1
    SDV Barneveld
    26aug
    Bennekom
    4

    SDV Barneveld
    1
    26aug
    CSV Apeldoorn
    1
    -
    2
    Silvolde
    26aug
    CSV Apeldoorn
    1

    Silvolde
    2
    26aug
    Dalen
    1
    -
    0
    WHC
    26aug
    Dalen
    1

    WHC
    0
    26aug
    DETO Twenterand
    0
    -
    3
    Quick '20
    26aug
    DETO Twenterand
    0

    Quick '20
    3
    26aug
    Dieze West
    4
    -
    2
    Nunspeet
    26aug
    Dieze West
    4

    Nunspeet
    2
    26aug
    DTS Ede
    1
    -
    3
    SDC Putten
    26aug
    DTS Ede
    1

    SDC Putten
    3
    26aug
    Excelsior '31
    4
    -
    0
    Concordia-W
    26aug
    Excelsior '31
    4

    Concordia-W
    0
    26aug
    FC Horst
    1
    -
    5
    DVS '33 Ermelo
    26aug
    FC Horst
    1

    DVS '33 Ermelo
    5
    26aug
    Grol
    3
    -
    3
    Rheden
    26aug
    Grol
    3

    Rheden
    3
    26aug
    HZVV
    3
    -
    2
    De Zweef
    26aug
    HZVV
    3

    De Zweef
    2
    26aug
    Longa '30
    3
    -
    3
    FC Zutphen
    26aug
    Longa '30
    3

    FC Zutphen
    3
    26aug
    Luctor et Emergo
    1
    -
    9
    SVZW
    26aug
    Luctor et Emergo
    1

    SVZW
    9
    26aug
    RKHVV
    4
    -
    1
    SC Bemmel
    26aug
    RKHVV
    4

    SC Bemmel
    1
    26aug
    Rohda Raalte
    6
    -
    1
    Vroomsh. Boys
    26aug
    Rohda Raalte
    6

    Vroomshoopse Boys
    1
    26aug
    Sparta E.
    0
    -
    3
    Rigtersbleek
    26aug
    Sparta E.
    0

    Rigtersbleek
    3
    26aug
    SVL
    0
    -
    4
    DOVO
    26aug
    SVL
    0

    DOVO
    4
    26aug
    VVOG
    2
    -
    1
    Roda '46
    26aug
    VVOG
    2

    Roda '46
    1
    26aug
    WVF
    1
    -
    2
    ASV Dronten
    26aug
    WVF
    1

    ASV Dronten
    2
    26aug
    FC Lienden (za)
    0
    -
    2
    VVIJ
    26aug
    FC Lienden (za)
    0

    VVIJ
    2
    30aug
    Rohda Raalte
    1
    -
    1
    Excelsior '31
    30aug
    Rohda Raalte
    1

    Excelsior '31
    1
    30aug
    Quick '20
    2
    -
    4
    Silvolde
    30aug
    Quick '20
    2

    Silvolde
    4
    30aug
    WVF
    0
    -
    1
    HZVV
    30aug
    WVF
    0

    HZVV
    1
    30aug
    Bennekom
    5
    -
    1
    FC Lienden (za)
    30aug
    Bennekom
    5

    FC Lienden (za)
    1
    30aug
    DETO Twenterand
    1
    -
    4
    CSV Apeldoorn
    30aug
    DETO Twenterand
    1

    CSV Apeldoorn
    4
    30aug
    DOVO
    2
    -
    0
    SC Bemmel
    30aug
    DOVO
    2

    SC Bemmel
    0
    30aug
    DTS Ede
    1
    -
    1
    AZSV
    30aug
    DTS Ede
    1

    AZSV
    1
    30aug
    FC Zutphen
    1
    -
    2
    Roda '46
    30aug
    FC Zutphen
    1

    Roda '46
    2
    30aug
    SDC Putten
    2
    -
    1
    De Bataven
    30aug
    SDC Putten
    2

    De Bataven
    1
    30aug
    SVZW
    1
    -
    0
    Nunspeet
    30aug
    SVZW
    1

    Nunspeet
    0
    30aug
    SDV Barneveld
    4
    -
    2
    VVIJ
    30aug
    SDV Barneveld
    4

    VVIJ
    2
    30aug
    ASV Dronten
    1
    -
    1
    De Zweef
    30aug
    ASV Dronten
    1

    De Zweef
    1
    30aug
    DFS
    3
    -
    3
    AFC Arnhem
    30aug
    DFS
    3

    AFC Arnhem
    3
    30aug
    DOS '37
    4
    -
    3
    SC Erica
    30aug
    DOS '37
    4

    SC Erica
    3
    30aug
    DVS '33 Ermelo
    3
    -
    1
    Rheden
    30aug
    DVS '33 Ermelo
    3

    Rheden
    1
    30aug
    FC Horst
    2
    -
    2
    Grol
    30aug
    FC Horst
    2

    Grol
    2
    30aug
    Longa '30
    3
    -
    3
    VVOG
    30aug
    Longa '30
    3

    VVOG
    3
    30aug
    Rigtersbleek
    1
    -
    1
    WHC
    30aug
    Rigtersbleek
    1

    WHC
    1
    30aug
    Sparta E.
    4
    -
    0
    Dalen
    30aug
    Sparta E.
    4

    Dalen
    0
    30aug
    SVL
    3
    -
    1
    RKHVV
    30aug
    SVL
    3

    RKHVV
    1
    30aug
    TVC '28
    3
    -
    2
    DZOH
    30aug
    TVC '28
    3

    DZOH
    2
    31aug
    Luctor et Emergo
    0
    -
    3
    Dieze West
    31aug
    Luctor et Emergo
    0

    Dieze West
    3
    31aug
    TEC
    3
    -
    2
    Alverna
    31aug
    TEC
    3

    Alverna
    2
    2sep
    AZSV
    3
    -
    1
    De Bataven
    2sep
    AZSV
    3

    De Bataven
    1
    2sep
    TEC
    4
    -
    0
    DFS
    2sep
    TEC
    4

    DFS
    0
    2sep
    TVC '28
    2
    -
    2
    DOS '37
    2sep
    TVC '28
    2

    DOS '37
    2
    2sep
    Vroomsh. Boys
    3
    -
    3
    Concordia-W
    2sep
    Vroomshoopse Boys
    3

    Concordia-W
    3
  • De Treffers
    -
    vrijgeloot
    De Treffers

    vrijgeloot
    HHC Hardenberg
    -
    vrijgeloot
    HHC Hardenberg

    vrijgeloot
    Wijhe '92
    -
    vrijgeloot
    Wijhe '92

    vrijgeloot
    7okt
    ASC '62
    1
    -
    4
    Go-Ahead Kampen
    7okt
    ASC '62
    1

    Go-Ahead Kampen
    4
    14okt
    * Voorwaarts T.
    2
    -
    2
    CSV Apeldoorn
    14okt
    Voorwaarts T. *
    2

    CSV Apeldoorn
    2
    16okt
    Markelo
    0
    -
    2
    SC E.
    16okt
    Markelo
    0

    SC Enschede
    2
    16okt
    Brummen
    0
    -
    4
    Varsseveld
    16okt
    Brummen
    0

    Varsseveld
    4
    16okt
    HC '03
    0
    -
    3
    DCS
    16okt
    HC '03
    0

    DCS
    3
    16okt
    Voorwaarts V.
    0
    -
    4
    Lemelerveld
    16okt
    Voorwaarts V.
    0

    Lemelerveld
    4
    16okt
    WSV
    4
    -
    2
    Beekbergen
    16okt
    WSV
    4

    Beekbergen
    2
    16okt
    Warnsveldse Boys
    2
    -
    4
    Eerbeekse Boys
    16okt
    Warnsveldse Boys
    2

    Eerbeekse Boys
    4
    17okt
    * HSC '21
    2
    -
    2
    Rigtersbleek
    17okt
    HSC '21 *
    2

    Rigtersbleek
    2
    17okt
    PH
    1
    -
    3
    SVZW
    17okt
    PH
    1

    SVZW
    3
    17okt
    RSC
    0
    -
    2
    HSC '21 2
    17okt
    RSC
    0

    HSC '21 2
    2
    17okt
    SDC '12
    2
    -
    1
    Fleringen
    17okt
    SDC '12
    2

    Fleringen
    1
    17okt
    WVV '34
    2
    -
    3
    Victoria '28
    17okt
    WVV '34
    2

    Victoria '28
    3
    18okt
    ASV Dronten
    2
    -
    0
    OWIOS
    18okt
    ASV Dronten
    2

    OWIOS
    0
    18okt
    Be Quick '28
    0
    -
    1
    WHC
    18okt
    Be Quick '28
    0

    WHC
    1
    18okt
    DSV '61
    1
    -
    1
    DOS Kampen *
    18okt
    DSV '61
    1

    DOS Kampen *
    1
    18okt
    FC Horst
    0
    -
    5
    Sparta Nijkerk
    J.H.M. Huis In 't Veld
    18okt
    FC Horst
    0

    Sparta Nijkerk
    5
    18okt
    Hattem
    0
    -
    5
    VIOS V.
    18okt
    Hattem
    0

    VIOS V.
    5
    18okt
    Hierden
    0
    -
    2
    DVS '33 Ermelo
    18okt
    Hierden
    0

    DVS '33 Ermelo
    2
    18okt
    OZC
    1
    -
    0
    Haarle
    18okt
    OZC
    1

    Haarle
    0
    18okt
    Rohda Raalte
    2
    -
    3
    Berkum
    18okt
    Rohda Raalte
    2

    Berkum
    3
    18okt
    Veensche Boys
    0
    -
    1
    SDC Putten
    18okt
    Veensche Boys
    0

    SDC Putten
    1
    18okt
    Wageningen
    3
    -
    0
    Excelsior Z.
    18okt
    Wageningen
    3

    Excelsior Z.
    0
    18okt
    Zwolsche Boys
    2
    -
    3
    Kloosterhaar
    18okt
    Zwolsche Boys
    2

    Kloosterhaar
    3
    18okt
    FC Zutphen
    1
    -
    0
    Zelos
    18okt
    FC Zutphen
    1

    Zelos
    0
    18okt
    Heerde
    2
    -
    4
    Hatto Heim
    18okt
    Heerde
    2

    Hatto Heim
    4
    18okt
    Achilles '12
    1
    -
    5
    Excelsior '31
    18okt
    Achilles '12
    1

    Excelsior '31
    5
    18okt
    Broekland
    1
    -
    2
    SC Lutten
    18okt
    Broekland
    1

    SC Lutten
    2
    18okt
    Dieren
    2
    -
    4
    Arnhemse Boys
    18okt
    Dieren
    2

    Arnhemse Boys
    4
    18okt
    Dieze West
    5
    -
    3
    FC RDC (za)
    18okt
    Dieze West
    5

    FC RDC (za)
    3
    18okt
    Excelsior '31 2
    0
    -
    3
    Juventa '12
    18okt
    Excelsior '31 2
    0

    Juventa '12
    3
    18okt
    Hulzense Boys
    6
    -
    2
    Turkse Kracht
    18okt
    Hulzense Boys
    6

    Turkse Kracht
    2
    18okt
    KHC
    3
    -
    1
    ZAC
    18okt
    KHC
    3

    ZAC
    1
    18okt
    Mariënberg
    1
    -
    2
    USV
    18okt
    Mariënberg
    1

    USV
    2
    18okt
    SDV Barneveld
    0
    -
    4
    FC Lienden (zo)
    18okt
    SDV Barneveld
    0

    FC Lienden (zo)
    4
    18okt
    SML
    6
    -
    1
    SC Oranje
    18okt
    SML
    6

    SC Oranje
    1
    18okt
    BWO
    1
    -
    4
    Longa '30
    18okt
    BWO
    1

    Longa '30
    4
    18okt
    Robur et Velocitas
    1
    -
    0
    SDS '55
    18okt
    Robur et Velocitas
    1

    SDS '55
    0
    18okt
    FC Eibergen
    3
    -
    2
    FC Trias
    18okt
    FC Eibergen
    3

    FC Trias
    2
    18okt
    OBW
    3
    -
    2
    Doetinchem
    18okt
    OBW
    3

    Doetinchem
    2
    19okt
    FC RDC (zo)
    1
    -
    4
    Helios
    19okt
    FC RDC (zo)
    1

    Helios
    4
    19okt
    De Tubanters 1897
    5
    -
    1
    La Premiere
    19okt
    De Tubanters 1897
    5

    La Premiere
    1
    19okt
    DSVD
    1
    -
    1
    FC Centrum *
    19okt
    DSVD
    1

    FC Centrum *
    1
    19okt
    GSV '38
    1
    -
    1
    BVC '12 *
    19okt
    GSV '38
    1

    BVC '12 *
    1
    19okt
    Hatert
    3
    -
    1
    UHC
    19okt
    Hatert
    3

    UHC
    1
    19okt
    Orion
    3
    -
    1
    Nifrtik
    19okt
    Orion
    3

    Nifrtik
    1
    19okt
    Quick 1888
    6
    -
    1
    DVE Trajanus
    19okt
    Quick 1888
    6

    DVE Trajanus
    1
    19okt
    Silvolde
    6
    -
    0
    AD '69
    19okt
    Silvolde
    6

    AD '69
    0
    19okt
    SP Lochem
    0
    -
    2
    RKZVC
    19okt
    SP Lochem
    0

    RKZVC
    2
    19okt
    TVC '28
    1
    -
    3
    AJC '96
    19okt
    TVC '28
    1

    AJC '96
    3
    19okt
    Vogido
    4
    -
    2
    TVV
    19okt
    Vogido
    4

    TVV
    2
    19okt
    VVO
    2
    -
    1
    Sprinkhanen
    19okt
    VVO
    2

    Sprinkhanen
    1
    19okt
    WAVV
    7
    -
    0
    Unitas '28
    19okt
    WAVV
    7

    Unitas '28
    0
    19okt
    Achilles '29 2
    0
    -
    3
    DIO '30
    19okt
    Achilles '29 2
    0

    DIO '30
    3
    19okt
    DVC '26
    0
    -
    2
    Spero
    19okt
    DVC '26
    0

    Spero
    2
    19okt
    Trekvogels
    2
    -
    2
    Juliana '31 *
    19okt
    Trekvogels
    2

    Juliana '31 *
    2
    19okt
    VIOD
    4
    -
    1
    HAVO
    19okt
    VIOD
    4

    HAVO
    1
    19okt
    Woezik
    2
    -
    0
    Angeren
    19okt
    Woezik
    2

    Angeren
    0
    20okt
    DUNO D.
    2
    -
    3
    DFS
    20okt
    DUNO D.
    2

    DFS
    3
    21okt
    AZSV
    5
    -
    1
    SDOUC
    21okt
    AZSV
    5

    SDOUC
    1
    21okt
    Bennekom
    5
    -
    0
    Blauw Geel '55
    21okt
    Bennekom
    5

    Blauw Geel '55
    0
    21okt
    Unicum
    3
    -
    2
    Swift '64
    21okt
    Unicum
    3

    Swift '64
    2
    21okt
    Victoria Boys
    0
    -
    2
    Harfsen
    21okt
    Victoria Boys
    0

    Harfsen
    2
    21okt
    FC Berghuizen
    3
    -
    2
    NEO
    21okt
    FC Berghuizen
    3

    NEO
    2
    21okt
    NEC
    2
    -
    0
    Leones
    21okt
    NEC
    2

    Leones
    0
    21okt
    ONA '53
    6
    -
    3
    Lunteren
    21okt
    ONA '53
    6

    Lunteren
    3
    21okt
    Ruurlo
    3
    -
    1
    Haarlo
    21okt
    Ruurlo
    3

    Haarlo
    1
    28okt
    AZC
    5
    -
    0
    Almen
    28okt
    AZC
    5

    Almen
    0
    4nov
    Blauw Wit
    2
    -
    3
    Babberich
    4nov
    Blauw Wit
    2

    Babberich
    3
    15nov
    Reünie
    5
    -
    1
    Suryoye Med.
    15nov
    Reünie
    5

    Suryoye Mediterraneo
    1
  • Wageningen
    -
    vrijgeloot
    Wageningen

    vrijgeloot
    14nov
    * SDC '12
    1
    -
    1
    De Tubanters 1897
    14nov
    SDC '12 *
    1

    De Tubanters 1897
    1
    15nov
    ASV Dronten
    5
    -
    1
    WHC
    15nov
    ASV Dronten
    5

    WHC
    1
    15nov
    AZSV
    3
    -
    0
    Silvolde
    15nov
    AZSV
    3

    Silvolde
    0
    15nov
    DVS '33 Ermelo
    8
    -
    0
    Kloosterhaar
    15nov
    DVS '33 Ermelo
    8

    Kloosterhaar
    0
    15nov
    Eerbeekse Boys
    0
    -
    5
    SVZW
    15nov
    Eerbeekse Boys
    0

    SVZW
    5
    15nov
    OZC
    3
    -
    1
    Hulzense Boys
    15nov
    OZC
    3

    Hulzense Boys
    1
    15nov
    SDC Putten
    5
    -
    0
    SC Lutten
    15nov
    SDC Putten
    5

    SC Lutten
    0
    15nov
    Varsseveld
    2
    -
    4
    Excelsior '31
    15nov
    Varsseveld
    2

    Excelsior '31
    4
    15nov
    Voorwaarts T.
    1
    -
    5
    DOS Kampen
    15nov
    Voorwaarts T.
    1

    DOS Kampen
    5
    15nov
    VVO
    9
    -
    1
    Harfsen
    15nov
    VVO
    9

    Harfsen
    1
    15nov
    Wijhe '92
    1
    -
    6
    Berkum
    15nov
    Wijhe '92
    1

    Berkum
    6
    15nov
    Bennekom
    2
    -
    1
    SML
    15nov
    Bennekom
    2

    SML
    1
    15nov
    * Go-Ahead Kampen
    2
    -
    2
    Unicum
    15nov
    Go-Ahead Kampen *
    2

    Unicum
    2
    15nov
    Dieze West
    3
    -
    2
    KHC
    15nov
    Dieze West
    3

    KHC
    2
    15nov
    HSC '21 2
    4
    -
    3
    FC Zutphen
    15nov
    HSC '21 2
    4

    FC Zutphen
    3
    16nov
    * FC Berghuizen
    1
    -
    1
    Victoria '28
    16nov
    FC Berghuizen *
    1

    Victoria '28
    1
    16nov
    FC Eibergen
    3
    -
    2
    AZC
    16nov
    FC Eibergen
    3

    AZC
    2
    16nov
    Helios
    -
    WSV
    14:00
    (2-2) beide teams zijn uit het toernooi gezet
    16nov
    Helios

    WSV
    gest
    14:00
    16nov
    Juliana '31
    1
    -
    1
    WAVV *
    16nov
    Juliana '31
    1

    WAVV *
    1
    16nov
    Longa '30
    3
    -
    2
    Juventa '12
    16nov
    Longa '30
    3

    Juventa '12
    2
    16nov
    USV
    0
    -
    4
    Lemelerveld
    16nov
    USV
    0

    Lemelerveld
    4
    16nov
    * Vogido
    2
    -
    2
    FC Centrum
    16nov
    Vogido *
    2

    FC Centrum
    2
    16nov
    DCS
    2
    -
    1
    VIOD
    16nov
    DCS
    2

    VIOD
    1
    16nov
    DIO '30
    2
    -
    4
    OBW
    16nov
    DIO '30
    2

    OBW
    4
    16nov
    * Woezik
    3
    -
    3
    Arnhemse Boys
    16nov
    Woezik *
    3

    Arnhemse Boys
    3
    18nov
    Hatert
    0
    -
    2
    NEC
    18nov
    Hatert
    0

    NEC
    2
    18nov
    HHC Hardenberg
    9
    -
    0
    Hatto Heim
    A. Th. de Witte
    18nov
    HHC Hardenberg
    9

    Hatto Heim
    0
    18nov
    ONA '53
    3
    -
    1
    FC Lienden (zo)
    18nov
    ONA '53
    3

    FC Lienden (zo)
    1
    18nov
    Orion
    0
    -
    3
    BVC '12
    18nov
    Orion
    0

    BVC '12
    3
    18nov
    Quick 1888
    2
    -
    2
    De Treffers *
    18nov
    Quick 1888
    2

    De Treffers *
    2
    18nov
    Reünie
    1
    -
    8
    HSC '21
    18nov
    Reünie
    1

    HSC '21
    8
    18nov
    * RKZVC
    1
    -
    1
    AJC '96
    18nov
    RKZVC *
    1

    AJC '96
    1
    18nov
    SC E.
    2
    -
    2
    Ruurlo *
    18nov
    SC Enschede
    2

    Ruurlo *
    2
    18nov
    Spero
    1
    -
    4
    DFS
    18nov
    Spero
    1

    DFS
    4
    18nov
    VIOS V.
    0
    -
    4
    Sparta Nijkerk
    G. Keijl
    18nov
    VIOS V.
    0

    Sparta Nijkerk
    4
    25nov
    Babberich
    7
    -
    1
    Robur et Velocitas
    25nov
    Babberich
    7

    Robur et Velocitas
    1
  • 17dec
    Berkum
    6
    -
    0
    SDC Putten
    17dec
    Berkum
    6

    SDC Putten
    0
    17dec
    SVZW
    3
    -
    0
    SDC '12
    17dec
    SVZW
    3

    SDC '12
    0
    20dec
    Wageningen
    1
    -
    5
    Babberich
    20dec
    Wageningen
    1

    Babberich
    5
    20dec
    Woezik
    5
    -
    0
    OBW
    20dec
    Woezik
    5

    OBW
    0
    21dec
    HSC '21 2
    1
    -
    0
    Ruurlo
    21dec
    HSC '21 2
    1

    Ruurlo
    0
  • Berkum
    -
    vrijgeloot
    Berkum

    vrijgeloot
    10feb
    Bennekom
    1
    -
    0
    AZSV
    A.J.F. Midden
    10feb
    Bennekom
    1

    AZSV
    0
    10feb
    De Treffers
    1
    -
    2
    Sparta Nijkerk
    W.H. Bronsvoort
    10feb
    De Treffers
    1

    Sparta Nijkerk
    2
    10feb
    DFS
    0
    -
    4
    DVS '33 Ermelo
    G.J. Beltman
    10feb
    DFS
    0

    DVS '33 Ermelo
    4
    10feb
    DOS Kampen
    2
    -
    3
    Dieze West
    10feb
    DOS Kampen
    2

    Dieze West
    3
    10feb
    HHC Hardenberg
    3
    -
    0
    SVZW
    P. v.d. Pol
    10feb
    HHC Hardenberg
    3

    SVZW
    0
    10feb
    Lemelerveld
    1
    -
    2
    ASV Dronten
    10feb
    Lemelerveld
    1

    ASV Dronten
    2
    10feb
    Excelsior '31
    10
    -
    0
    FC Berghuizen
    A. Meulenkamp
    10feb
    Excelsior '31
    10

    FC Berghuizen
    0
    12feb
    BVC '12
    1
    -
    4
    Woezik
    12feb
    BVC '12
    1

    Woezik
    4
    12feb
    * Longa '30
    2
    -
    2
    Babberich
    12feb
    Longa '30 *
    2

    Babberich
    2
    12feb
    * VVO
    1
    -
    1
    DCS
    12feb
    VVO *
    1

    DCS
    1
    12feb
    WAVV
    4
    -
    1
    NEC
    12feb
    WAVV
    4

    NEC
    1
    13feb
    FC Eibergen
    2
    -
    3
    Vogido
    13feb
    FC Eibergen
    2

    Vogido
    3
    14feb
    Go-Ahead Kampen
    3
    -
    2
    HSC '21
    14feb
    Go-Ahead Kampen
    3

    HSC '21
    2
    14feb
    * RKZVC
    2
    -
    2
    ONA '53
    14feb
    RKZVC *
    2

    ONA '53
    2
    14feb
    HSC '21 2
    1
    -
    0
    OZC
    14feb
    HSC '21 2
    1

    OZC
    0
  • 10mrt
    ASV Dronten
    0
    -
    4
    Excelsior '31
    10mrt
    ASV Dronten
    0

    Excelsior '31
    4
    10mrt
    Bennekom
    4
    -
    0
    VVO
    10mrt
    Bennekom
    4

    VVO
    0
    10mrt
    Berkum
    6
    -
    0
    Go-Ahead Kampen
    M. Paarhuis
    10mrt
    Berkum
    6

    Go-Ahead Kampen
    0
    10mrt
    HHC Hardenberg
    2
    -
    0
    RKZVC
    W.D. Jansen
    10mrt
    HHC Hardenberg
    2

    RKZVC
    0
    10mrt
    HSC '21 2
    3
    -
    1
    DVS '33 Ermelo
    B.J. Fikkert
    10mrt
    HSC '21 2
    3

    DVS '33 Ermelo
    1
    10mrt
    Sparta Nijkerk
    2
    -
    0
    Dieze West
    F.E. ter Brake
    10mrt
    Sparta Nijkerk
    2

    Dieze West
    0
    12mrt
    Longa '30
    2
    -
    0
    Woezik
    12mrt
    Longa '30
    2

    Woezik
    0
    12mrt
    Vogido
    1
    -
    2
    WAVV
    12mrt
    Vogido
    1

    WAVV
    2
  • 31mrt
    * Sparta Nijkerk
    1
    -
    1
    Berkum
    R.C.F.C. Kroesen
    31mrt
    Sparta Nijkerk *
    1

    Berkum
    1
    4apr
    HSC '21 2
    2
    -
    0
    WAVV
    4apr
    HSC '21 2
    2

    WAVV
    0
    14apr
    HHC Hardenberg
    1
    -
    1
    Excelsior '31 *
    M.G. Paarhuis
    14apr
    HHC Hardenberg
    1

    Excelsior '31 *
    1
    14apr
    * Longa '30
    3
    -
    3
    Bennekom
    G.J. Beltman
    14apr
    Longa '30 *
    3

    Bennekom
    3
  • 28apr
    Excelsior '31
    1
    -
    0
    HSC '21 2
    J.A.B. Lensink
    28apr
    Excelsior '31
    1

    HSC '21 2
    0
    28apr
    * Sparta Nijkerk
    2
    -
    2
    Longa '30
    P. v.d. Pol
    28apr
    Sparta Nijkerk *
    2

    Longa '30
    2
  • 16mei
    Sparta Nijkerk
    0
    -
    3
    Excelsior '31
    S. Veekamp
    16mei
    Sparta Nijkerk
    0

    Excelsior '31
    3