Districtsbeker - seizoen 2014-2015

Zuid I

  • 23aug
    Alblasserdam
    2
    -
    5
    ASWH
    23aug
    Alblasserdam
    2

    ASWH
    5
    23aug
    Almkerk
    1
    -
    2
    Heinenoord
    23aug
    Almkerk
    1

    Heinenoord
    2
    23aug
    Klundert
    0
    -
    5
    Kloetinge
    23aug
    Klundert
    0

    Kloetinge
    5
    23aug
    Pelikaan
    1
    -
    1
    WNC
    23aug
    Pelikaan
    1

    WNC
    1
    23aug
    Roda Boys/B.
    0
    -
    4
    Dinteloord
    23aug
    Roda Boys/B.
    0

    Dinteloord
    4
    23aug
    VVA '71
    4
    -
    0
    Rijsoord
    23aug
    VVA '71
    4

    Rijsoord
    0
    23aug
    Baronie
    0
    -
    3
    RVVH
    23aug
    Baronie
    0

    RVVH
    3
    23aug
    DESK
    1
    -
    1
    Heerjansdam
    23aug
    DESK
    1

    Heerjansdam
    1
    23aug
    IFC
    0
    -
    1
    Achilles Veen
    23aug
    IFC
    0

    Achilles Veen
    1
    23aug
    Kocatepe
    0
    -
    3
    VVGZ
    23aug
    Kocatepe
    0

    VVGZ
    3
    23aug
    Nieuw Lekkerland
    3
    -
    0
    Roosendaal
    23aug
    Nieuw Lekkerland
    3

    Roosendaal
    0
    24aug
    Dongen
    3
    -
    1
    Moerse Boys
    24aug
    Dongen
    3

    Moerse Boys
    1
    26aug
    Baronie
    1
    -
    3
    Almkerk
    26aug
    Baronie
    1

    Almkerk
    3
    26aug
    DESK
    0
    -
    1
    VVA '71
    26aug
    DESK
    0

    VVA '71
    1
    26aug
    Heinenoord
    0
    -
    3
    RVVH
    26aug
    Heinenoord
    0

    RVVH
    3
    26aug
    Klundert
    1
    -
    2
    Dongen
    26aug
    Klundert
    1

    Dongen
    2
    26aug
    Kocatepe
    0
    -
    3
    Alblasserdam
    26aug
    Kocatepe
    0

    Alblasserdam
    3
    26aug
    Rijsoord
    2
    -
    3
    Heerjansdam
    26aug
    Rijsoord
    2

    Heerjansdam
    3
    26aug
    Roosendaal
    0
    -
    3
    Dinteloord
    26aug
    Roosendaal
    0

    Dinteloord
    3
    30aug
    Achilles Veen
    1
    -
    1
    Pelikaan
    30aug
    Achilles Veen
    1

    Pelikaan
    1
    30aug
    Dinteloord
    2
    -
    2
    Nieuw Lekkerland
    30aug
    Dinteloord
    2

    Nieuw Lekkerland
    2
    30aug
    RVVH
    2
    -
    1
    Almkerk
    30aug
    RVVH
    2

    Almkerk
    1
    30aug
    VVGZ
    1
    -
    1
    Alblasserdam
    30aug
    VVGZ
    1

    Alblasserdam
    1
    30aug
    ASWH
    6
    -
    0
    Kocatepe
    30aug
    ASWH
    6

    Kocatepe
    0
    30aug
    Heinenoord
    2
    -
    1
    Baronie
    30aug
    Heinenoord
    2

    Baronie
    1
    30aug
    Kloetinge
    2
    -
    0
    Dongen
    30aug
    Kloetinge
    2

    Dongen
    0
    30aug
    Moerse Boys
    5
    -
    3
    Klundert
    30aug
    Moerse Boys
    5

    Klundert
    3
    30aug
    Rijsoord
    3
    -
    0
    DESK
    30aug
    Rijsoord
    3

    DESK
    0
    30aug
    Roosendaal
    4
    -
    1
    Roda Boys/B.
    30aug
    Roosendaal
    4

    Roda Boys/B.
    1
    30aug
    WNC
    1
    -
    5
    IFC
    30aug
    WNC
    1

    IFC
    5
    1sep
    Moerse Boys
    1
    -
    1
    Kloetinge
    1sep
    Moerse Boys
    1

    Kloetinge
    1
    2sep
    Roda Boys/B.
    3
    -
    2
    Nieuw Lekkerland
    2sep
    Roda Boys/B.
    3

    Nieuw Lekkerland
    2
    2sep
    ASWH
    5
    -
    0
    VVGZ
    2sep
    ASWH
    5

    VVGZ
    0
    2sep
    IFC
    2
    -
    1
    Pelikaan
    2sep
    IFC
    2

    Pelikaan
    1
    2sep
    WNC
    3
    -
    4
    Achilles Veen
    2sep
    WNC
    3

    Achilles Veen
    4
  • BZS
    -
    vrijgeloot
    BZS

    vrijgeloot
    Helvoirt
    -
    vrijgeloot
    Helvoirt

    vrijgeloot
    NSV
    -
    vrijgeloot
    NSV

    vrijgeloot
    RWB
    -
    vrijgeloot
    RWB

    vrijgeloot
    Sprundel
    -
    vrijgeloot
    Sprundel

    vrijgeloot
    Zundert
    -
    vrijgeloot
    Zundert

    vrijgeloot
    16okt
    Well
    1
    -
    3
    Nivo Sparta
    16okt
    Well
    1

    Nivo Sparta
    3
    18okt
    Kozakken Boys 2
    0
    -
    3
    Achilles Veen
    18okt
    Kozakken Boys 2
    0

    Achilles Veen
    3
    18okt
    NOAD '67
    0
    -
    7
    Hoek
    M.A. Wesdorp
    18okt
    NOAD '67
    0

    Hoek
    7
    18okt
    Bevelanders
    2
    -
    4
    Unitas '30 (za)
    18okt
    Bevelanders
    2

    Unitas '30 (za)
    4
    18okt
    FC Axel
    3
    -
    1
    Terneuz. Boys
    18okt
    FC Axel
    3

    Terneuzense Boys
    1
    18okt
    HSSC '61
    0
    -
    4
    Tricht
    18okt
    HSSC '61
    0

    Tricht
    4
    18okt
    Jong Ambon
    1
    -
    9
    Kloetinge
    18okt
    Jong Ambon
    1

    Kloetinge
    9
    18okt
    Kloetinge 2
    8
    -
    3
    Krabbendijke
    18okt
    Kloetinge 2
    8

    Krabbendijke
    3
    18okt
    Leerdam Sport '55
    0
    -
    5
    SteDoCo
    18okt
    Leerdam Sport '55
    0

    SteDoCo
    5
    18okt
    Nieuw Lekkerland
    1
    -
    4
    ASWH
    N. Elderson
    18okt
    Nieuw Lekkerland
    1

    ASWH
    4
    18okt
    SC Amstelwijck
    3
    -
    0
    Sliedrecht 2
    18okt
    SC Amstelwijck
    3

    Sliedrecht 2
    0
    18okt
    Serooskerke
    0
    -
    2
    GPC Vlissingen
    18okt
    Serooskerke
    0

    GPC Vlissingen
    2
    18okt
    ZBC '97
    1
    -
    7
    Dinteloord
    18okt
    ZBC '97
    1

    Dinteloord
    7
    18okt
    Streefkerk
    0
    -
    2
    Heerjansdam
    18okt
    Streefkerk
    0

    Heerjansdam
    2
    18okt
    RKGSV
    4
    -
    2
    DOSL
    18okt
    RKGSV
    4

    DOSL
    2
    18okt
    SC Kruisland
    2
    -
    5
    Papendrecht
    18okt
    SC Kruisland
    2

    Papendrecht
    5
    18okt
    Alblasserdam
    1
    -
    8
    Kozakken Boys
    18okt
    Alblasserdam
    1

    Kozakken Boys
    8
    18okt
    ASWH 2
    1
    -
    3
    Unitas
    18okt
    ASWH 2
    1

    Unitas
    3
    18okt
    Braakhuizen
    2
    -
    0
    Geldrop
    18okt
    Braakhuizen
    2

    Geldrop
    0
    18okt
    BES
    0
    -
    1
    Rood Wit V.
    18okt
    BES
    0

    Rood Wit V.
    1
    18okt
    FC Bergen
    0
    -
    2
    Halsteren
    18okt
    FC Bergen
    0

    Halsteren
    2
    18okt
    Nevelo
    1
    -
    3
    Taxandria
    18okt
    Nevelo
    1

    Taxandria
    3
    19okt
    Best Vooruit
    0
    -
    6
    OJC Rosmalen
    19okt
    Best Vooruit
    0

    OJC Rosmalen
    6
    19okt
    Brabantia
    0
    -
    7
    UNA
    19okt
    Brabantia
    0

    UNA
    7
    19okt
    Den Dungen
    1
    -
    0
    Wilhelmina
    19okt
    Den Dungen
    1

    Wilhelmina
    0
    19okt
    * DIA
    2
    -
    2
    ODIO
    19okt
    DIA *
    2

    ODIO
    2
    19okt
    Dongen 2
    4
    -
    2
    TSV Gudok
    19okt
    Dongen 2
    4

    TSV Gudok
    2
    19okt
    Dubbeldam (zo)
    8
    -
    2
    SC Emma
    19okt
    Dubbeldam (zo)
    8

    SC Emma
    2
    19okt
    EMK
    0
    -
    2
    Nuenen
    19okt
    EMK
    0

    Nuenen
    2
    19okt
    Gilze
    4
    -
    1
    Broekhoven
    19okt
    Gilze
    4

    Broekhoven
    1
    19okt
    Grenswachters
    1
    -
    2
    Hoeven
    19okt
    Grenswachters
    1

    Hoeven
    2
    19okt
    Hilvaria
    2
    -
    1
    Viola
    19okt
    Hilvaria
    2

    Viola
    1
    19okt
    IJzendijke
    2
    -
    7
    Terneuzen
    19okt
    IJzendijke
    2

    Terneuzen
    7
    19okt
    Madese Boys
    5
    -
    0
    Steenbergen
    19okt
    Madese Boys
    5

    Steenbergen
    0
    19okt
    * Oirschot Vooruit
    1
    -
    1
    WODAN
    19okt
    Oirschot Vooruit *
    1

    WODAN
    1
    19okt
    OJC Rosmalen 2
    3
    -
    3
    Emplina *
    19okt
    OJC Rosmalen 2
    3

    Emplina *
    3
    19okt
    Ons Vios
    0
    -
    3
    SC 't Zand
    19okt
    Ons Vios
    0

    SC 't Zand
    3
    19okt
    Oosterhout
    2
    -
    3
    Rijen
    19okt
    Oosterhout
    2

    Rijen
    3
    19okt
    Philippine
    4
    -
    0
    Corn Boys
    19okt
    Philippine
    4

    Corn Boys
    0
    19okt
    RBC
    8
    -
    0
    Koewacht
    19okt
    RBC
    8

    Koewacht
    0
    19okt
    Riel
    2
    -
    1
    VCB
    19okt
    Riel
    2

    VCB
    1
    19okt
    RKSV RCD
    0
    -
    5
    IFC
    19okt
    RKSV RCD
    0

    IFC
    5
    19okt
    RKTVC
    2
    -
    3
    TEC
    19okt
    RKTVC
    2

    TEC
    3
    19okt
    RPC
    1
    -
    3
    Gestel
    19okt
    RPC
    1

    Gestel
    3
    19okt
    SC Gastel
    0
    -
    3
    Cluzona
    19okt
    SC Gastel
    0

    Cluzona
    3
    19okt
    Steen
    0
    -
    5
    Zeelandia Middelburg
    19okt
    Steen
    0

    Zeelandia Middelburg
    5
    19okt
    TSC
    2
    -
    7
    Dongen
    19okt
    TSC
    2

    Dongen
    7
    19okt
    TVC Breda
    1
    -
    4
    HSC '28
    19okt
    TVC Breda
    1

    HSC '28
    4
    19okt
    Unitas '30 (zo)
    5
    -
    1
    DSE
    19okt
    Unitas '30 (zo)
    5

    DSE
    1
    19okt
    Unitas '59
    4
    -
    4
    PSV *
    19okt
    Unitas '59
    4

    PSV *
    4
    19okt
    Vlijmense Boys
    2
    -
    5
    RKDVC
    19okt
    Vlijmense Boys
    2

    RKDVC
    5
    19okt
    * WVV '67
    1
    -
    1
    Victoria '03
    19okt
    WVV '67 *
    1

    Victoria '03
    1
    19okt
    Zeeland Sport
    0
    -
    7
    VC Vlissingen
    19okt
    Zeeland Sport
    0

    VC Vlissingen
    7
    21okt
    SVSSS
    0
    -
    3
    Uno Animo
    21okt
    SVSSS
    0

    Uno Animo
    3
    21okt
    * UNA 2
    2
    -
    2
    DBS
    21okt
    UNA 2 *
    2

    DBS
    2
    21okt
    * ODC
    2
    -
    2
    SCI/Flynth
    21okt
    ODC *
    2

    SCI/Flynth
    2
    28okt
    VVR
    0
    -
    3
    JEKA
    28okt
    VVR
    0

    JEKA
    3
    4nov
    * ASH
    2
    -
    2
    OMC
    4nov
    ASH *
    2

    OMC
    2
  • 15nov
    ASH
    2
    -
    1
    BZS
    15nov
    ASH
    2

    BZS
    1
    15nov
    GPC Vlissingen
    0
    -
    3
    IFC
    15nov
    GPC Vlissingen
    0

    IFC
    3
    15nov
    Kloetinge
    2
    -
    2
    Dinteloord *
    15nov
    Kloetinge
    2

    Dinteloord *
    2
    15nov
    SC Amstelwijck
    2
    -
    6
    Dongen
    15nov
    SC Amstelwijck
    2

    Dongen
    6
    15nov
    Tricht
    0
    -
    4
    Nivo Sparta
    15nov
    Tricht
    0

    Nivo Sparta
    4
    15nov
    ASWH
    8
    -
    2
    Rijen
    M.A. Wesdorp
    15nov
    ASWH
    8

    Rijen
    2
    15nov
    Braakhuizen
    1
    -
    3
    SteDoCo
    15nov
    Braakhuizen
    1

    SteDoCo
    3
    15nov
    Halsteren
    3
    -
    1
    Hoeven
    15nov
    Halsteren
    3

    Hoeven
    1
    15nov
    Zeelandia Middelburg
    1
    -
    2
    WVV '67
    15nov
    Zeelandia Middelburg
    1

    WVV '67
    2
    16nov
    Dongen 2
    3
    -
    1
    Gestel
    16nov
    Dongen 2
    3

    Gestel
    1
    16nov
    Emplina
    7
    -
    0
    Riel
    16nov
    Emplina
    7

    Riel
    0
    16nov
    Philippine
    4
    -
    1
    Sprundel
    16nov
    Philippine
    4

    Sprundel
    1
    16nov
    RBC
    1
    -
    4
    Dubbeldam (zo)
    16nov
    RBC
    1

    Dubbeldam (zo)
    4
    16nov
    * RKGSV
    1
    -
    1
    ODC
    16nov
    RKGSV *
    1

    ODC
    1
    16nov
    RWB
    1
    -
    6
    TEC
    16nov
    RWB
    1

    TEC
    6
    16nov
    SC 't Zand
    0
    -
    0
    Uno Animo *
    16nov
    SC 't Zand
    0

    Uno Animo *
    0
    16nov
    Terneuzen
    0
    -
    5
    DIA
    16nov
    Terneuzen
    0

    DIA
    5
    16nov
    TVC Breda
    2
    -
    3
    VC Vlissingen
    16nov
    TVC Breda
    2

    VC Vlissingen
    3
    18nov
    Achilles Veen
    3
    -
    0
    Gilze
    18nov
    Achilles Veen
    3

    Gilze
    0
    18nov
    Helvoirt
    3
    -
    2
    Den Dungen
    18nov
    Helvoirt
    3

    Den Dungen
    2
    18nov
    Hoek
    9
    -
    2
    Unitas '30 (zo)
    J.J.W. Thoonen
    18nov
    Hoek
    9

    Unitas '30 (zo)
    2
    18nov
    Taxandria
    0
    -
    2
    OJC Rosmalen
    18nov
    Taxandria
    0

    OJC Rosmalen
    2
    18nov
    UNA 2
    0
    -
    3
    Kozakken Boys
    G. van Essen
    18nov
    UNA 2
    0

    Kozakken Boys
    3
    18nov
    Unitas '30 (za)
    1
    -
    10
    Heerjansdam
    18nov
    Unitas '30 (za)
    1

    Heerjansdam
    10
    19nov
    UNA
    3
    -
    0
    Rood Wit V.
    19nov
    UNA
    3

    Rood Wit V.
    0
    25nov
    Cluzona
    2
    -
    0
    Kloetinge 2
    25nov
    Cluzona
    2

    Kloetinge 2
    0
    25nov
    NSV
    1
    -
    4
    FC Axel
    25nov
    NSV
    1

    FC Axel
    4
    25nov
    Nuenen
    5
    -
    0
    Hilvaria
    25nov
    Nuenen
    5

    Hilvaria
    0
    25nov
    Oirschot Vooruit
    2
    -
    0
    RKDVC
    25nov
    Oirschot Vooruit
    2

    RKDVC
    0
    25nov
    Unitas
    5
    -
    0
    PSV
    25nov
    Unitas
    5

    PSV
    0
    25nov
    Zundert
    3
    -
    3
    Papendrecht *
    25nov
    Zundert
    3

    Papendrecht *
    3
    9dec
    JEKA
    2
    -
    0
    Madese Boys
    9dec
    JEKA
    2

    Madese Boys
    0
  • 16dec
    Dongen 2
    2
    -
    5
    TEC
    16dec
    Dongen 2
    2

    TEC
    5
    16dec
    Papendrecht
    3
    -
    5
    Dongen
    16dec
    Papendrecht
    3

    Dongen
    5
    16dec
    Philippine
    1
    -
    4
    Cluzona
    16dec
    Philippine
    1

    Cluzona
    4
    20dec
    Emplina
    1
    -
    1
    Kozakken Boys *
    B.L.J.M.M. Elissen
    20dec
    Emplina
    1

    Kozakken Boys *
    1
    20dec
    Achilles Veen
    5
    -
    0
    ASH
    20dec
    Achilles Veen
    5

    ASH
    0
    20dec
    Dinteloord
    0
    -
    2
    IFC
    20dec
    Dinteloord
    0

    IFC
    2
    20dec
    Heerjansdam
    0
    -
    3
    FC Axel
    20dec
    Heerjansdam
    0

    FC Axel
    3
    20dec
    Hoek
    2
    -
    0
    ASWH
    L.P.S. Cairo
    20dec
    Hoek
    2

    ASWH
    0
    20dec
    Nivo Sparta
    3
    -
    0
    RKGSV
    20dec
    Nivo Sparta
    3

    RKGSV
    0
    20dec
    UNA
    4
    -
    1
    SteDoCo
    20dec
    UNA
    4

    SteDoCo
    1
    20dec
    OJC Rosmalen
    3
    -
    1
    Uno Animo
    20dec
    OJC Rosmalen
    3

    Uno Animo
    1
    21dec
    DIA
    0
    -
    3
    VC Vlissingen
    21dec
    DIA
    0

    VC Vlissingen
    3
    21dec
    Helvoirt
    3
    -
    1
    Unitas
    21dec
    Helvoirt
    3

    Unitas
    1
    21dec
    JEKA
    0
    -
    4
    Halsteren
    21dec
    JEKA
    0

    Halsteren
    4
    21dec
    WVV '67
    1
    -
    3
    Dubbeldam (zo)
    21dec
    WVV '67
    1

    Dubbeldam (zo)
    3
    18jan
    Oirschot Vooruit
    0
    -
    2
    Nuenen
    18jan
    Oirschot Vooruit
    0

    Nuenen
    2
  • 17mrt
    Cluzona
    0
    -
    1
    Halsteren
    17mrt
    Cluzona
    0

    Halsteren
    1
    17mrt
    Dongen
    1
    -
    2
    VC Vlissingen
    17mrt
    Dongen
    1

    VC Vlissingen
    2
    17mrt
    Dubbeldam (zo)
    3
    -
    2
    FC Axel
    17mrt
    Dubbeldam (zo)
    3

    FC Axel
    2
    17mrt
    Hoek
    3
    -
    0
    IFC
    M. Jobse
    17mrt
    Hoek
    3

    IFC
    0
    17mrt
    Kozakken Boys
    3
    -
    2
    Helvoirt
    K.C.A. Mandemakers
    17mrt
    Kozakken Boys
    3

    Helvoirt
    2
    17mrt
    Nivo Sparta
    2
    -
    5
    UNA
    17mrt
    Nivo Sparta
    2

    UNA
    5
    17mrt
    OJC Rosmalen
    5
    -
    2
    Nuenen
    17mrt
    OJC Rosmalen
    5

    Nuenen
    2
    17mrt
    TEC
    6
    -
    0
    Achilles Veen
    R.J. Collé
    17mrt
    TEC
    6

    Achilles Veen
    0
  • 14apr
    Dubbeldam (zo)
    1
    -
    2
    Hoek
    K.C.A. Mandemakers
    14apr
    Dubbeldam (zo)
    1

    Hoek
    2
    14apr
    Halsteren
    2
    -
    2
    VC Vlissingen *
    14apr
    Halsteren
    2

    VC Vlissingen *
    2
    14apr
    Kozakken Boys
    1
    -
    0
    OJC Rosmalen
    A. Wiemer
    14apr
    Kozakken Boys
    1

    OJC Rosmalen
    0
    14apr
    UNA
    0
    -
    3
    TEC
    14apr
    UNA
    0

    TEC
    3
  • 23apr
    Kozakken Boys
    4
    -
    0
    TEC
    R.C.P. v.d. Werff
    23apr
    Kozakken Boys
    4

    TEC
    0
    28apr
    Hoek
    4
    -
    0
    VC Vlissingen
    M.A. Wesdorp
    28apr
    Hoek
    4

    VC Vlissingen
    0
  • 16mei
    Hoek
    3
    -
    0
    Kozakken Boys
    E.R. Bijl
    16mei
    Hoek
    3

    Kozakken Boys
    0