Districtsbeker - seizoen 2015-2016

Zuid I

  • 22aug
    VVGZ
    0
    -
    7
    ASWH
    22aug
    VVGZ
    0

    ASWH
    7
    22aug
    Achilles Veen
    6
    -
    1
    WSC
    22aug
    Achilles Veen
    6

    WSC
    1
    22aug
    Deurne
    2
    -
    0
    Roda Boys/B.
    22aug
    Deurne
    2

    Roda Boys/Bommelerwaard
    0
    22aug
    GDC
    1
    -
    1
    SSS '18
    22aug
    GDC
    1

    SSS '18
    1
    22aug
    Halsteren
    3
    -
    1
    Bruse Boys
    22aug
    Halsteren
    3

    Bruse Boys
    1
    22aug
    Hoek
    1
    -
    0
    VC Vlissingen
    22aug
    Hoek
    1

    VC Vlissingen
    0
    22aug
    LRC Leerdam
    3
    -
    1
    SC Susteren
    22aug
    LRC Leerdam
    3

    SC Susteren
    1
    22aug
    Oranje Wit
    1
    -
    1
    Baronie
    22aug
    Oranje Wit
    1

    Baronie
    1
    22aug
    Prinsenland
    1
    -
    3
    DOSKO
    22aug
    Prinsenland
    1

    DOSKO
    3
    22aug
    Sliedrecht
    3
    -
    1
    Moerse Boys
    22aug
    Sliedrecht
    3

    Moerse Boys
    1
    22aug
    WNC
    0
    -
    1
    Heidebloem/Bovitec
    22aug
    WNC
    0

    Heidebloem/Bovitec
    1
    22aug
    Zeelandia Middelburg
    1
    -
    4
    Kloetinge
    22aug
    Zeelandia Middelburg
    1

    Kloetinge
    4
    22aug
    Gestel
    3
    -
    2
    Brabantia
    22aug
    Gestel
    3

    Brabantia
    2
    23aug
    De Valk
    3
    -
    0
    MOC '17
    23aug
    De Valk
    3

    MOC '17
    0
    23aug
    Dongen
    4
    -
    1
    SC 't Zand
    23aug
    Dongen
    4

    SC 't Zand
    1
    23aug
    IFC
    1
    -
    0
    Goes
    23aug
    IFC
    1

    Goes
    0
    23aug
    Nemelaer
    0
    -
    7
    OSS '20
    23aug
    Nemelaer
    0

    OSS '20
    7
    23aug
    Roosendaal
    0
    -
    1
    DRL
    23aug
    Roosendaal
    0

    DRL
    1
    25aug
    Nemelaer
    3
    -
    1
    WNC
    25aug
    Nemelaer
    3

    WNC
    1
    25aug
    VVGZ
    4
    -
    0
    Roosendaal
    25aug
    VVGZ
    4

    Roosendaal
    0
    25aug
    Goes
    3
    -
    2
    Bruse Boys
    25aug
    Goes
    3

    Bruse Boys
    2
    25aug
    Heidebloem/Bovitec
    0
    -
    4
    OSS '20
    25aug
    Heidebloem/Bovitec
    0

    OSS '20
    4
    25aug
    DRL
    0
    -
    8
    ASWH
    25aug
    DRL
    0

    ASWH
    8
    25aug
    WSC
    1
    -
    3
    Roda Boys/B.
    25aug
    WSC
    1

    Roda Boys/Bommelerwaard
    3
    25aug
    Baronie
    2
    -
    2
    Moerse Boys
    25aug
    Baronie
    2

    Moerse Boys
    2
    25aug
    De Valk
    1
    -
    1
    Prinsenland
    25aug
    De Valk
    1

    Prinsenland
    1
    25aug
    Deurne
    1
    -
    3
    Achilles Veen
    25aug
    Deurne
    1

    Achilles Veen
    3
    25aug
    Dongen
    7
    -
    0
    GDC
    25aug
    Dongen
    7

    GDC
    0
    25aug
    DOSKO
    3
    -
    2
    MOC '17
    25aug
    DOSKO
    3

    MOC '17
    2
    25aug
    Gestel
    2
    -
    1
    LRC Leerdam
    25aug
    Gestel
    2

    LRC Leerdam
    1
    25aug
    SC Susteren
    1
    -
    1
    Brabantia
    25aug
    SC Susteren
    1

    Brabantia
    1
    25aug
    Sliedrecht
    1
    -
    2
    Oranje Wit
    25aug
    Sliedrecht
    1

    Oranje Wit
    2
    25aug
    SSS '18
    3
    -
    2
    SC 't Zand
    25aug
    SSS '18
    3

    SC 't Zand
    2
    29aug
    DRL
    0
    -
    1
    VVGZ
    29aug
    DRL
    0

    VVGZ
    1
    29aug
    ASWH
    7
    -
    2
    Roosendaal
    29aug
    ASWH
    7

    Roosendaal
    2
    29aug
    Kloetinge
    1
    -
    1
    Hoek
    29aug
    Kloetinge
    1

    Hoek
    1
    29aug
    Roda Boys/B.
    0
    -
    3
    Achilles Veen
    29aug
    Roda Boys/Bommelerwaard
    0

    Achilles Veen
    3
    29aug
    Baronie
    1
    -
    0
    Sliedrecht
    29aug
    Baronie
    1

    Sliedrecht
    0
    29aug
    Bruse Boys
    0
    -
    5
    IFC
    29aug
    Bruse Boys
    0

    IFC
    5
    29aug
    MOC '17
    0
    -
    0
    Prinsenland
    29aug
    MOC '17
    0

    Prinsenland
    0
    29aug
    Moerse Boys
    0
    -
    4
    Oranje Wit
    29aug
    Moerse Boys
    0

    Oranje Wit
    4
    29aug
    OSS '20
    2
    -
    1
    WNC
    29aug
    OSS '20
    2

    WNC
    1
    29aug
    SC 't Zand
    1
    -
    2
    GDC
    29aug
    SC 't Zand
    1

    GDC
    2
    29aug
    Brabantia
    2
    -
    0
    LRC Leerdam
    29aug
    Brabantia
    2

    LRC Leerdam
    0
    29aug
    SC Susteren
    3
    -
    4
    Gestel
    29aug
    SC Susteren
    3

    Gestel
    4
    30aug
    DOSKO
    3
    -
    3
    De Valk
    30aug
    DOSKO
    3

    De Valk
    3
    30aug
    Goes
    2
    -
    2
    Halsteren
    30aug
    Goes
    2

    Halsteren
    2
    30aug
    Heidebloem/Bovitec
    4
    -
    1
    Nemelaer
    30aug
    Heidebloem/Bovitec
    4

    Nemelaer
    1
    30aug
    SSS '18
    1
    -
    1
    Dongen
    30aug
    SSS '18
    1

    Dongen
    1
    30aug
    VC Vlissingen
    4
    -
    2
    Zeelandia Middelburg
    30aug
    VC Vlissingen
    4

    Zeelandia Middelburg
    2
    30aug
    WSC
    1
    -
    3
    Deurne
    30aug
    WSC
    1

    Deurne
    3
    1sep
    Hoek
    3
    -
    1
    Zeelandia Middelburg
    1sep
    Hoek
    3

    Zeelandia Middelburg
    1
    8sep
    Kloetinge
    1
    -
    1
    VC Vlissingen
    8sep
    Kloetinge
    1

    VC Vlissingen
    1
    8sep
    Halsteren
    2
    -
    0
    IFC
    8sep
    Halsteren
    2

    IFC
    0
  • Baardwijk
    -
    vrijgeloot
    Baardwijk

    vrijgeloot
    Boeimeer
    -
    vrijgeloot
    Boeimeer

    vrijgeloot
    Gloria UC
    -
    vrijgeloot
    Gloria UC

    vrijgeloot
    Riethoven
    -
    vrijgeloot
    Riethoven

    vrijgeloot
    RKKSV
    -
    vrijgeloot
    RKKSV

    vrijgeloot
    ZSC '62
    -
    vrijgeloot
    ZSC '62

    vrijgeloot
    24okt
    Achilles Veen
    1
    -
    0
    SteDoCo
    R.A. v.d. Rest
    24okt
    Achilles Veen
    1

    SteDoCo
    0
    24okt
    Apollo '69
    0
    -
    4
    De Meeuwen
    24okt
    Apollo '69
    0

    De Meeuwen
    4
    24okt
    * ASWH 2
    3
    -
    3
    Groote Lindt
    24okt
    ASWH 2 *
    3

    Groote Lindt
    3
    24okt
    Colijnplaatse Boys
    1
    -
    9
    Serooskerke
    24okt
    Colijnplaatse Boys
    1

    Serooskerke
    9
    24okt
    Drechtstreek
    1
    -
    3
    ASWH
    24okt
    Drechtstreek
    1

    ASWH
    3
    24okt
    Duiveland
    0
    -
    4
    Kloetinge
    24okt
    Duiveland
    0

    Kloetinge
    4
    24okt
    FC Dauwendaele
    0
    -
    6
    Hoek
    24okt
    FC Dauwendaele
    0

    Hoek
    6
    24okt
    GJS
    5
    -
    2
    Oranje Wit 2
    24okt
    GJS
    5

    Oranje Wit 2
    2
    24okt
    GPC Vlissingen
    1
    -
    1
    RCS *
    24okt
    GPC Vlissingen
    1

    RCS *
    1
    24okt
    GRC-14
    3
    -
    2
    NOAD '32
    24okt
    GRC-14
    3

    NOAD '32
    2
    24okt
    Haaften
    1
    -
    5
    Almkerk
    24okt
    Haaften
    1

    Almkerk
    5
    24okt
    Oranje Wit
    1
    -
    0
    Wieldrecht
    24okt
    Oranje Wit
    1

    Wieldrecht
    0
    24okt
    Sleeuwijk
    1
    -
    5
    Kozakken Boys
    M. Jobse
    24okt
    Sleeuwijk
    1

    Kozakken Boys
    5
    24okt
    Sliedrecht 2
    0
    -
    3
    Heerjansdam
    24okt
    Sliedrecht 2
    0

    Heerjansdam
    3
    24okt
    Streefkerk
    2
    -
    2
    Pelikaan *
    24okt
    Streefkerk
    2

    Pelikaan *
    2
    24okt
    TEC (za)
    2
    -
    2
    Ameide *
    24okt
    TEC (za)
    2

    Ameide *
    2
    24okt
    Pelikaan 2
    2
    -
    2
    VVGZ *
    24okt
    Pelikaan 2
    2

    VVGZ *
    2
    24okt
    Brabantia
    3
    -
    1
    EMK
    24okt
    Brabantia
    3

    EMK
    1
    24okt
    Nuenen
    2
    -
    1
    Gestel
    24okt
    Nuenen
    2

    Gestel
    1
    24okt
    Marvilde
    3
    -
    0
    DBS
    24okt
    Marvilde
    3

    DBS
    0
    24okt
    RBC
    1
    -
    4
    DOSKO
    24okt
    RBC
    1

    DOSKO
    4
    25okt
    Best Vooruit
    4
    -
    2
    Reusel Sport
    25okt
    Best Vooruit
    4

    Reusel Sport
    2
    25okt
    De Valk
    2
    -
    4
    UNA
    25okt
    De Valk
    2

    UNA
    4
    25okt
    Dongen
    3
    -
    1
    RKTVV
    25okt
    Dongen
    3

    RKTVV
    1
    25okt
    FC Eindhoven (am)
    1
    -
    4
    Bergeijk
    25okt
    FC Eindhoven (am)
    1

    Bergeijk
    4
    25okt
    Grenswachters
    2
    -
    4
    Oosterhout
    25okt
    Grenswachters
    2

    Oosterhout
    4
    25okt
    Groede
    5
    -
    4
    Sluiskil
    25okt
    Groede
    5

    Sluiskil
    4
    25okt
    GVV
    4
    -
    1
    SCR
    25okt
    GVV
    4

    SCR
    1
    25okt
    Helvoirt
    4
    -
    1
    VCB
    25okt
    Helvoirt
    4

    VCB
    1
    25okt
    IFC
    4
    -
    1
    Baronie
    25okt
    IFC
    4

    Baronie
    1
    25okt
    Internos
    6
    -
    2
    WVV '67
    25okt
    Internos
    6

    WVV '67
    2
    25okt
    Jan van Arckel
    2
    -
    2
    Hedel *
    25okt
    Jan van Arckel
    2

    Hedel *
    2
    25okt
    JEKA
    7
    -
    2
    Reeshof
    25okt
    JEKA
    7

    Reeshof
    2
    25okt
    METO
    0
    -
    1
    Hoeven
    25okt
    METO
    0

    Hoeven
    1
    25okt
    ODC
    4
    -
    1
    WODAN
    25okt
    ODC
    4

    WODAN
    1
    25okt
    ODIO
    1
    -
    3
    Groen Wit
    25okt
    ODIO
    1

    Groen Wit
    3
    25okt
    OJC Rosmalen 2
    4
    -
    0
    RKTVC
    25okt
    OJC Rosmalen 2
    4

    RKTVC
    0
    25okt
    RCD
    3
    -
    0
    Dussense Boys
    25okt
    RCD
    3

    Dussense Boys
    0
    25okt
    Real Lunet
    7
    -
    0
    Jong Brabant
    25okt
    Real Lunet
    7

    Jong Brabant
    0
    25okt
    RKDSV
    1
    -
    1
    De Raven *
    25okt
    RKDSV
    1

    De Raven *
    1
    25okt
    RKDVC 2
    6
    -
    0
    SVG
    25okt
    RKDVC 2
    6

    SVG
    0
    25okt
    * Rood Wit V.
    2
    -
    2
    OJC Rosmalen
    Scheidsrechter M.A. van Berkel liet een verlenging spelen, tegen de reglementen in.
    25okt
    Rood Wit V. *
    2

    OJC Rosmalen
    2
    25okt
    * Sarto
    4
    -
    4
    TSV Gudok
    25okt
    Sarto *
    4

    TSV Gudok
    4
    25okt
    SC Gastel
    0
    -
    3
    Dongen 2
    25okt
    SC Gastel
    0

    Dongen 2
    3
    25okt
    SCO/TOFS
    3
    -
    0
    DVVC
    25okt
    SCO/TOFS
    3

    DVVC
    0
    25okt
    Sluis
    1
    -
    2
    Ria W.
    25okt
    Sluis
    1

    Ria W.
    2
    25okt
    TGG
    1
    -
    7
    BVV
    25okt
    TGG
    1

    BVV
    7
    25okt
    * Tuldania
    1
    -
    1
    HMVV
    25okt
    Tuldania *
    1

    HMVV
    1
    25okt
    Unitas
    1
    -
    2
    TEC (zo)
    25okt
    Unitas
    1

    TEC (zo)
    2
    25okt
    Victoria '03
    3
    -
    1
    DEVO
    25okt
    Victoria '03
    3

    DEVO
    1
    25okt
    Virtus
    3
    -
    2
    Right'Oh
    25okt
    Virtus
    3

    Right'Oh
    2
    25okt
    WSJ
    4
    -
    6
    ZIGO
    25okt
    WSJ
    4

    ZIGO
    6
    27okt
    HSC '28
    2
    -
    9
    Zundert
    27okt
    HSC '28
    2

    Zundert
    9
    27okt
    Pusphaira
    1
    -
    3
    BES
    27okt
    Pusphaira
    1

    BES
    3
    27okt
    Seolto
    5
    -
    2
    Vosmeer
    27okt
    Seolto
    5

    Vosmeer
    2
    27okt
    Steenbergen
    1
    -
    2
    Halsteren
    27okt
    Steenbergen
    1

    Halsteren
    2
    27okt
    WHS
    6
    -
    0
    Smerdiek
    27okt
    WHS
    6

    Smerdiek
    0
    3nov
    Hoedekenskerke
    0
    -
    4
    Terneuz. Boys
    3nov
    Hoedekenskerke
    0

    Terneuzense Boys
    4
  • 21nov
    Almkerk
    3
    -
    2
    ODC
    21nov
    Almkerk
    3

    ODC
    2
    21nov
    Bergeijk
    2
    -
    2
    Ameide *
    21nov
    Bergeijk
    2

    Ameide *
    2
    21nov
    De Meeuwen
    1
    -
    1
    Serooskerke *
    21nov
    De Meeuwen
    1

    Serooskerke *
    1
    21nov
    Groede
    1
    -
    3
    ASWH
    21nov
    Groede
    1

    ASWH
    3
    21nov
    Heerjansdam
    2
    -
    3
    RCS
    21nov
    Heerjansdam
    2

    RCS
    3
    21nov
    Kloetinge
    4
    -
    0
    WHS
    21nov
    Kloetinge
    4

    WHS
    0
    21nov
    RKDVC 2
    1
    -
    6
    Kozakken Boys
    21nov
    RKDVC 2
    1

    Kozakken Boys
    6
    21nov
    VVGZ
    2
    -
    4
    Halsteren
    21nov
    VVGZ
    2

    Halsteren
    4
    21nov
    ZSC '62
    0
    -
    2
    Victoria '03
    21nov
    ZSC '62
    0

    Victoria '03
    2
    21nov
    * ASWH 2
    4
    -
    4
    Zundert
    21nov
    ASWH 2 *
    4

    Zundert
    4
    21nov
    GJS
    3
    -
    2
    Tuldania
    21nov
    GJS
    3

    Tuldania
    2
    21nov
    GRC-14
    1
    -
    1
    Brabantia *
    21nov
    GRC-14
    1

    Brabantia *
    1
    21nov
    Helvoirt
    3
    -
    4
    Achilles Veen
    21nov
    Helvoirt
    3

    Achilles Veen
    4
    21nov
    Hoek
    4
    -
    0
    JEKA
    21nov
    Hoek
    4

    JEKA
    0
    21nov
    Hoeven
    2
    -
    3
    Oranje Wit
    21nov
    Hoeven
    2

    Oranje Wit
    3
    21nov
    * Pelikaan
    1
    -
    1
    DOSKO
    21nov
    Pelikaan *
    1

    DOSKO
    1
    22nov
    Dongen 2
    2
    -
    0
    ZIGO
    22nov
    Dongen 2
    2

    ZIGO
    0
    22nov
    * Best Vooruit
    0
    -
    0
    Riethoven
    22nov
    Best Vooruit *
    0

    Riethoven
    0
    22nov
    De Raven
    8
    -
    2
    Hedel
    22nov
    De Raven
    8

    Hedel
    2
    22nov
    Dongen
    2
    -
    0
    Internos
    22nov
    Dongen
    2

    Internos
    0
    22nov
    Groen Wit
    6
    -
    0
    Boeimeer
    22nov
    Groen Wit
    6

    Boeimeer
    0
    22nov
    * GVV
    2
    -
    2
    Gloria UC
    22nov
    GVV *
    2

    Gloria UC
    2
    22nov
    Marvilde
    3
    -
    2
    BVV
    22nov
    Marvilde
    3

    BVV
    2
    22nov
    OJC Rosmalen 2
    2
    -
    1
    Real Lunet
    22nov
    OJC Rosmalen 2
    2

    Real Lunet
    1
    22nov
    * Oosterhout
    2
    -
    2
    IFC
    22nov
    Oosterhout *
    2

    IFC
    2
    22nov
    RCD
    6
    -
    1
    Ria W.
    22nov
    RCD
    6

    Ria W.
    1
    22nov
    RKKSV
    0
    -
    4
    Nuenen
    22nov
    RKKSV
    0

    Nuenen
    4
    22nov
    Rood Wit V.
    9
    -
    1
    Baardwijk
    22nov
    Rood Wit V.
    9

    Baardwijk
    1
    22nov
    Sarto
    1
    -
    4
    UNA
    22nov
    Sarto
    1

    UNA
    4
    24nov
    TEC (zo)
    8
    -
    0
    BES
    24nov
    TEC (zo)
    8

    BES
    0
    1dec
    Terneuz. Boys
    2
    -
    1
    Virtus
    1dec
    Terneuzense Boys
    2

    Virtus
    1
    8dec
    Seolto
    0
    -
    4
    SCO/TOFS
    8dec
    Seolto
    0

    SCO/TOFS
    4
  • 15dec
    ASWH 2
    8
    -
    1
    SCO/TOFS
    15dec
    ASWH 2
    8

    SCO/TOFS
    1
    15dec
    Nuenen
    2
    -
    5
    UNA
    15dec
    Nuenen
    2

    UNA
    5
    15dec
    RCD
    0
    -
    2
    Halsteren
    15dec
    RCD
    0

    Halsteren
    2
    15dec
    Rood Wit V.
    2
    -
    4
    TEC (zo)
    15dec
    Rood Wit V.
    2

    TEC (zo)
    4
    19dec
    * Achilles Veen
    0
    -
    0
    Almkerk
    19dec
    Achilles Veen *
    0

    Almkerk
    0
    19dec
    GVV
    1
    -
    2
    GJS
    19dec
    GVV
    1

    GJS
    2
    19dec
    Kloetinge
    5
    -
    3
    Victoria '03
    19dec
    Kloetinge
    5

    Victoria '03
    3
    19dec
    Oranje Wit
    2
    -
    1
    Hoek
    19dec
    Oranje Wit
    2

    Hoek
    1
    19dec
    * RCS
    1
    -
    1
    Pelikaan
    19dec
    RCS *
    1

    Pelikaan
    1
    19dec
    Terneuz. Boys
    1
    -
    1
    Serooskerke *
    19dec
    Terneuzense Boys
    1

    Serooskerke *
    1
    19dec
    Oosterhout
    1
    -
    1
    ASWH *
    19dec
    Oosterhout
    1

    ASWH *
    1
    20dec
    Dongen 2
    5
    -
    1
    OJC Rosmalen 2
    20dec
    Dongen 2
    5

    OJC Rosmalen 2
    1
    20dec
    Marvilde
    2
    -
    1
    Best Vooruit
    20dec
    Marvilde
    2

    Best Vooruit
    1
    9jan
    Kozakken Boys
    8
    -
    0
    De Raven
    R.C.P. v.d. Werff
    9jan
    Kozakken Boys
    8

    De Raven
    0
    16jan
    Brabantia
    3
    -
    1
    Ameide
    16jan
    Brabantia
    3

    Ameide
    1
    26jan
    Dongen
    8
    -
    1
    Groen Wit
    26jan
    Dongen
    8

    Groen Wit
    1
  • 6feb
    Serooskerke
    0
    -
    2
    Oranje Wit
    6feb
    Serooskerke
    0

    Oranje Wit
    2
    23feb
    Kozakken Boys
    5
    -
    0
    Dongen 2
    23feb
    Kozakken Boys
    5

    Dongen 2
    0
    27feb
    Dongen
    1
    -
    3
    ASWH
    27feb
    Dongen
    1

    ASWH
    3
    27feb
    Marvilde
    1
    -
    1
    Achilles Veen *
    27feb
    Marvilde
    1

    Achilles Veen *
    1
    1mrt
    Brabantia
    0
    -
    6
    UNA
    1mrt
    Brabantia
    0

    UNA
    6
    1mrt
    Halsteren
    4
    -
    1
    ASWH 2
    1mrt
    Halsteren
    4

    ASWH 2
    1
    1mrt
    RCS
    1
    -
    3
    Kloetinge
    1mrt
    RCS
    1

    Kloetinge
    3
    1mrt
    TEC (zo)
    1
    -
    0
    GJS
    1mrt
    TEC (zo)
    1

    GJS
    0
  • 26mrt
    Achilles Veen
    0
    -
    0
    Kozakken Boys *
    J. Bierings
    26mrt
    Achilles Veen
    0

    Kozakken Boys *
    0
    26mrt
    Kloetinge
    1
    -
    2
    ASWH
    B.L.J.M.M. Elissen
    26mrt
    Kloetinge
    1

    ASWH
    2
    26mrt
    Oranje Wit
    3
    -
    2
    Halsteren
    N. Elderson
    26mrt
    Oranje Wit
    3

    Halsteren
    2
    28mrt
    TEC (zo)
    1
    -
    7
    UNA
    28mrt
    TEC (zo)
    1

    UNA
    7
  • 16apr
    UNA
    0
    -
    4
    Kozakken Boys
    J.P.A.A. Schenkels
    16apr
    UNA
    0

    Kozakken Boys
    4
    19apr
    Oranje Wit
    2
    -
    2
    ASWH *
    G. van Essen
    19apr
    Oranje Wit
    2

    ASWH *
    2
  • 21mei
    ASWH
    1
    -
    0
    Kozakken Boys
    R.C.P. v.d. Werff
    21mei
    ASWH
    1

    Kozakken Boys
    0