Districtsbeker - seizoen 2016-2017

Noord

  • 5okt
    SC Genemuiden
    7
    -
    1
    HODO
    T. Beijert
    5okt
    SC Genemuiden
    7

    HODO
    1
    11okt
    SC Loppersum
    2
    -
    0
    FVV
    11okt
    SC Loppersum
    2

    FVV
    0
    18okt
    Grijpskerk
    3
    -
    1
    OKVC
    18okt
    Grijpskerk
    3

    OKVC
    1
    19okt
    Bakkeveen
    2
    -
    1
    Delfstrahuizen
    19okt
    Bakkeveen
    2

    Delfstrahuizen
    1
    19okt
    ONR
    3
    -
    1
    VAKO
    19okt
    ONR
    3

    VAKO
    1
    19okt
    Westerlee
    4
    -
    2
    Muntendam
    19okt
    Westerlee
    4

    Muntendam
    2
    20okt
    Annen
    4
    -
    2
    SVZ
    20okt
    Annen
    4

    SVZ
    2
    21okt
    DIO Oosterwolde
    2
    -
    1
    GAVC
    21okt
    DIO Oosterwolde
    2

    GAVC
    1
    22okt
    MOVV
    4
    -
    1
    Boerakker
    22okt
    MOVV
    4

    Boerakker
    1
    22okt
    ACV
    3
    -
    1
    LTC
    J.W. Bouw
    22okt
    ACV
    3

    LTC
    1
    22okt
    AVC
    0
    -
    0
    BCV *
    22okt
    AVC
    0

    BCV *
    0
    22okt
    Balk
    5
    -
    2
    Workum
    22okt
    Balk
    5

    Workum
    2
    22okt
    Dokkum
    1
    -
    2
    Broekster Boys
    22okt
    Dokkum
    1

    Broekster Boys
    2
    22okt
    FC Meppel
    1
    -
    2
    Flevo Boys
    C. Mesbah
    22okt
    FC Meppel
    1

    Flevo Boys
    2
    22okt
    Fit Boys
    2
    -
    7
    d'Olde Veste '54
    22okt
    Fit Boys
    2

    d'Olde Veste '54
    7
    22okt
    Flevo Boys 2
    6
    -
    0
    SVM
    22okt
    Flevo Boys 2
    6

    SVM
    0
    22okt
    Friese Boys
    0
    -
    7
    Buitenpost
    22okt
    Friese Boys
    0

    Buitenpost
    7
    22okt
    Glimmen
    1
    -
    4
    PKC '83
    22okt
    Glimmen
    1

    PKC '83
    4
    22okt
    Harkema Opeinde
    2
    -
    1
    SC Berlicum
    22okt
    Harkema Opeinde
    2

    SC Berlicum
    1
    22okt
    Klazienaveen
    0
    -
    8
    Staphorst
    R.M. Berends
    22okt
    Klazienaveen
    0

    Staphorst
    8
    22okt
    Omlandia
    4
    -
    2
    Stadspark
    22okt
    Omlandia
    4

    Stadspark
    2
    22okt
    Onstwedder Boys
    1
    -
    2
    Musselkanaal
    22okt
    Onstwedder Boys
    1

    Musselkanaal
    2
    22okt
    Oostergo
    0
    -
    3
    Ropta Boys
    22okt
    Oostergo
    0

    Ropta Boys
    3
    22okt
    Oudehaske
    4
    -
    1
    Read Swart
    22okt
    Oudehaske
    4

    Read Swart
    1
    22okt
    SC Twijzel
    0
    -
    7
    Be Quick Dokkum
    22okt
    SC Twijzel
    0

    Be Quick Dokkum
    7
    22okt
    Scharnegoutum '70
    3
    -
    2
    SC Bolsward
    22okt
    Scharnegoutum '70
    3

    SC Bolsward
    2
    22okt
    SIOS
    0
    -
    6
    Oranje Nassau
    C. Mesbah
    22okt
    SIOS
    0

    Oranje Nassau
    6
    22okt
    SJS
    0
    -
    6
    Pelikaan-S
    22okt
    SJS
    0

    Pelikaan-S
    6
    22okt
    Knickerbockers
    4
    -
    1
    Niekerk
    22okt
    The Knickerbockers
    4

    Niekerk
    1
    22okt
    Uffelte
    1
    -
    4
    ZZVV
    22okt
    Uffelte
    1

    ZZVV
    4
    22okt
    Urk 2
    1
    -
    2
    MSC
    22okt
    Urk 2
    1

    MSC
    2
    22okt
    VIOD
    2
    -
    5
    Blauw Wit '34
    22okt
    VIOD
    2

    Blauw Wit '34
    5
    22okt
    Vitesse '63
    0
    -
    1
    SC Genemuiden 2
    22okt
    Vitesse '63
    0

    SC Genemuiden 2
    1
    22okt
    Wykels Hallum
    2
    -
    5
    Leeuw. Zwaluwen
    22okt
    Wykels Hallum
    2

    Leeuwarder Zwaluwen
    5
    22okt
    Arum
    0
    -
    2
    Waterpoort Boys
    22okt
    Arum
    0

    Waterpoort Boys
    2
    22okt
    BSVV
    6
    -
    2
    Sleen
    22okt
    BSVV
    6

    Sleen
    2
    22okt
    Drachtster Boys
    3
    -
    0
    Friesland
    22okt
    Drachtster Boys
    3

    Friesland
    0
    22okt
    Drenthina
    4
    -
    1
    Gieten
    22okt
    Drenthina
    4

    Gieten
    1
    22okt
    Noordwolde
    4
    -
    2
    Velocitas 1897
    22okt
    Noordwolde
    4

    Velocitas 1897
    2
    22okt
    Oldeholtpade
    0
    -
    4
    Zeerobben
    22okt
    Oldeholtpade
    0

    Zeerobben
    4
    22okt
    Ouwe Syl
    2
    -
    2
    St. Annaparochie *
    22okt
    Ouwe Syl
    2

    St. Annaparochie *
    2
    22okt
    Renado
    5
    -
    2
    Makkum
    22okt
    Renado
    5

    Makkum
    2
    22okt
    Steenwijk
    0
    -
    7
    Urk
    P. van Veen
    22okt
    Steenwijk
    0

    Urk
    7
    22okt
    Willemsoord
    5
    -
    1
    Zandhuizen
    22okt
    Willemsoord
    5

    Zandhuizen
    1
    22okt
    SC Joure
    1
    -
    2
    SWZ Boso Sneek
    22okt
    SC Joure
    1

    SWZ Boso Sneek
    2
    22okt
    Alcides
    3
    -
    2
    DESZ
    22okt
    Alcides
    3

    DESZ
    2
    22okt
    Be Quick 1897 2
    1
    -
    5
    Groningen
    22okt
    Be Quick 1897 2
    1

    Groningen
    5
    22okt
    Gruno
    0
    -
    5
    Winsum
    22okt
    Gruno
    0

    Winsum
    5
    22okt
    Hoogeveen
    9
    -
    0
    FDS
    22okt
    Hoogeveen
    9

    FDS
    0
    22okt
    HZVV
    3
    -
    1
    Dalen
    22okt
    HZVV
    3

    Dalen
    1
    22okt
    * Rijperkerk
    0
    -
    0
    Drachten
    22okt
    Rijperkerk *
    0

    Drachten
    0
    22okt
    Rottevalle
    3
    -
    4
    Bergum
    22okt
    Rottevalle
    3

    Bergum
    4
    22okt
    VEV '67
    8
    -
    0
    Helpman
    22okt
    VEV '67
    8

    Helpman
    0
    22okt
    Warffum
    0
    -
    1
    Holwierde
    22okt
    Warffum
    0

    Holwierde
    1
    22okt
    * Waskemeer
    1
    -
    1
    Marum
    22okt
    Waskemeer *
    1

    Marum
    1
    22okt
    Siddeburen
    3
    -
    3
    Wildervank *
    22okt
    Siddeburen
    3

    Wildervank *
    3
    22okt
    SVN '69
    4
    -
    0
    Oranje Zwart
    22okt
    SVN '69
    4

    Oranje Zwart
    0
    22okt
    DZOH
    0
    -
    5
    Nieuw Buinen
    22okt
    DZOH
    0

    Nieuw Buinen
    5
    22okt
    FVC
    5
    -
    0
    SDS
    22okt
    FVC
    5

    SDS
    0
    22okt
    ONT
    0
    -
    2
    Heerenveen
    22okt
    ONT
    0

    Heerenveen
    2
    22okt
    CSVC
    0
    -
    5
    Achilles 1894
    22okt
    CSVC
    0

    Achilles 1894
    5
    23okt
    Akkrum
    4
    -
    4
    SWZ Boso Sneek 2 *
    23okt
    Akkrum
    4

    SWZ Boso Sneek 2 *
    4
    23okt
    ASVB
    1
    -
    2
    Hoogezand
    23okt
    ASVB
    1

    Hoogezand
    2
    23okt
    CEC
    1
    -
    7
    Emmen
    23okt
    CEC
    1

    Emmen
    7
    23okt
    FC Ter Apel '96
    0
    -
    8
    WKE '16
    23okt
    FC Ter Apel '96
    0

    WKE '16
    8
    23okt
    Nieuweschoot
    0
    -
    2
    Trinitas
    23okt
    Nieuweschoot
    0

    Trinitas
    2
    23okt
    Rolder Boys
    8
    -
    1
    Weerdinge
    23okt
    Rolder Boys
    8

    Weerdinge
    1
    23okt
    SVV '04
    0
    -
    3
    SC Erica
    23okt
    SVV '04
    0

    SC Erica
    3
    23okt
    Veendam 1894
    1
    -
    8
    WVV
    23okt
    Veendam 1894
    1

    WVV
    8
    23okt
    VVK
    0
    -
    8
    Stadskanaal
    23okt
    VVK
    0

    Stadskanaal
    8
    23okt
    * Zwartemeer
    2
    -
    2
    Sweel
    23okt
    Zwartemeer *
    2

    Sweel
    2
    25okt
    Appingedam
    0
    -
    5
    Gorecht
    25okt
    Appingedam
    0

    Gorecht
    5
  • Pelikaan-S
    -
    Wildervank
    Wildervank teruggetrokken
    Pelikaan-S

    Wildervank
    15nov
    Knickerbockers
    2
    -
    3
    PKC '83
    15nov
    The Knickerbockers
    2

    PKC '83
    3
    16nov
    Rijperkerk
    1
    -
    4
    Heerenveen
    16nov
    Rijperkerk
    1

    Heerenveen
    4
    16nov
    Zwartemeer
    2
    -
    7
    Staphorst
    16nov
    Zwartemeer
    2

    Staphorst
    7
    17nov
    Achilles 1894
    1
    -
    4
    MSC
    17nov
    Achilles 1894
    1

    MSC
    4
    17nov
    SWZ Boso Sneek 2
    0
    -
    3
    Buitenpost
    17nov
    SWZ Boso Sneek 2
    0

    Buitenpost
    3
    18nov
    Bakkeveen
    2
    -
    4
    Oudehaske
    18nov
    Bakkeveen
    2

    Oudehaske
    4
    19nov
    Hoogezand
    3
    -
    2
    ONR
    19nov
    Hoogezand
    3

    ONR
    2
    19nov
    ACV
    6
    -
    0
    Flevo Boys 2
    19nov
    ACV
    6

    Flevo Boys 2
    0
    19nov
    Balk
    0
    -
    1
    BCV
    19nov
    Balk
    0

    BCV
    1
    19nov
    BSVV
    5
    -
    1
    ZZVV
    19nov
    BSVV
    5

    ZZVV
    1
    19nov
    d'Olde Veste '54
    1
    -
    0
    SC Erica
    19nov
    d'Olde Veste '54
    1

    SC Erica
    0
    19nov
    Drachtster Boys
    6
    -
    0
    St. Annaparochie
    19nov
    Drachtster Boys
    6

    St. Annaparochie
    0
    19nov
    Gorecht
    4
    -
    0
    Holwierde
    19nov
    Gorecht
    4

    Holwierde
    0
    19nov
    Grijpskerk
    0
    -
    0
    Noordwolde *
    19nov
    Grijpskerk
    0

    Noordwolde *
    0
    19nov
    Groningen
    1
    -
    1
    VEV '67 *
    19nov
    Groningen
    1

    VEV '67 *
    1
    19nov
    Leeuw. Zwaluwen
    5
    -
    0
    Harkema Opeinde
    19nov
    Leeuwarder Zwaluwen
    5

    Harkema Opeinde
    0
    19nov
    Rolder Boys
    2
    -
    2
    Oranje Nassau *
    19nov
    Rolder Boys
    2

    Oranje Nassau *
    2
    19nov
    * SC Loppersum
    0
    -
    0
    Omlandia
    19nov
    SC Loppersum *
    0

    Omlandia
    0
    19nov
    Be Quick Dokkum
    4
    -
    1
    Broekster Boys
    19nov
    Be Quick Dokkum
    4

    Broekster Boys
    1
    19nov
    Drenthina
    2
    -
    0
    WKE '16
    19nov
    Drenthina
    2

    WKE '16
    0
    19nov
    Ropta Boys
    0
    -
    3
    Scharnegoutum '70
    19nov
    Ropta Boys
    0

    Scharnegoutum '70
    3
    19nov
    Urk
    6
    -
    0
    SC Genemuiden 2
    19nov
    Urk
    6

    SC Genemuiden 2
    0
    19nov
    Waterpoort Boys
    1
    -
    0
    Renado
    19nov
    Waterpoort Boys
    1

    Renado
    0
    19nov
    Willemsoord
    4
    -
    1
    DIO Oosterwolde
    19nov
    Willemsoord
    4

    DIO Oosterwolde
    1
    19nov
    Alcides
    1
    -
    1
    Flevo Boys *
    19nov
    Alcides
    1

    Flevo Boys *
    1
    19nov
    Hoogeveen
    1
    -
    2
    HZVV
    19nov
    Hoogeveen
    1

    HZVV
    2
    19nov
    SC Genemuiden
    4
    -
    2
    Emmen
    M. Oosting
    19nov
    SC Genemuiden
    4

    Emmen
    2
    19nov
    Zeerobben
    8
    -
    0
    Bergum
    19nov
    Zeerobben
    8

    Bergum
    0
    19nov
    FVC
    1
    -
    2
    Blauw Wit '34
    19nov
    FVC
    1

    Blauw Wit '34
    2
    19nov
    Nieuw Buinen
    4
    -
    1
    Winsum
    19nov
    Nieuw Buinen
    4

    Winsum
    1
    19nov
    Waskemeer
    1
    -
    4
    SWZ Boso Sneek
    19nov
    Waskemeer
    1

    SWZ Boso Sneek
    4
    19nov
    Stadskanaal
    4
    -
    1
    Westerlee
    19nov
    Stadskanaal
    4

    Westerlee
    1
    20nov
    MOVV
    1
    -
    9
    WVV
    20nov
    MOVV
    1

    WVV
    9
    20nov
    Musselkanaal
    0
    -
    2
    Annen
    20nov
    Musselkanaal
    0

    Annen
    2
    17dec
    Trinitas
    2
    -
    0
    SVN '69
    17dec
    Trinitas
    2

    SVN '69
    0
  • 14dec
    Willemsoord
    3
    -
    2
    BSVV
    14dec
    Willemsoord
    3

    BSVV
    2
    15dec
    Pelikaan-S
    3
    -
    1
    Stadskanaal
    15dec
    Pelikaan-S
    3

    Stadskanaal
    1
    17dec
    ACV
    4
    -
    0
    Drenthina
    R.W. de Wit
    17dec
    ACV
    4

    Drenthina
    0
    17dec
    Buitenpost
    1
    -
    0
    Be Quick Dokkum
    17dec
    Buitenpost
    1

    Be Quick Dokkum
    0
  • 21feb
    Oranje Nassau
    1
    -
    2
    PKC '83
    21feb
    Oranje Nassau
    1

    PKC '83
    2
    22feb
    * BCV
    1
    -
    1
    Trinitas
    22feb
    BCV *
    1

    Trinitas
    1
    22feb
    Drachtster Boys
    2
    -
    0
    Heerenveen
    22feb
    Drachtster Boys
    2

    Heerenveen
    0
    22feb
    Staphorst
    4
    -
    1
    Hoogezand
    22feb
    Staphorst
    4

    Hoogezand
    1
    22feb
    * SWZ Boso Sneek
    1
    -
    1
    Flevo Boys
    22feb
    SWZ Boso Sneek *
    1

    Flevo Boys
    1
    22feb
    * WVV
    2
    -
    2
    ACV
    22feb
    WVV *
    2

    ACV
    2
    25feb
    Blauw Wit '34
    0
    -
    0
    d'Olde Veste '54 *
    25feb
    Blauw Wit '34
    0

    d'Olde Veste '54 *
    0
    25feb
    Leeuw. Zwaluwen
    0
    -
    2
    Pelikaan-S
    25feb
    Leeuwarder Zwaluwen
    0

    Pelikaan-S
    2
    25feb
    Noordwolde
    1
    -
    0
    Gorecht
    25feb
    Noordwolde
    1

    Gorecht
    0
    25feb
    Oudehaske
    1
    -
    2
    Waterpoort Boys
    25feb
    Oudehaske
    1

    Waterpoort Boys
    2
    25feb
    SC Genemuiden
    5
    -
    0
    SC Loppersum
    L.H.R. Veldhuizen
    25feb
    SC Genemuiden
    5

    SC Loppersum
    0
    25feb
    Willemsoord
    0
    -
    3
    HZVV
    25feb
    Willemsoord
    0

    HZVV
    3
    25feb
    VEV '67
    4
    -
    1
    Scharnegoutum '70
    25feb
    VEV '67
    4

    Scharnegoutum '70
    1
    25feb
    Buitenpost
    4
    -
    0
    Annen
    25feb
    Buitenpost
    4

    Annen
    0
    25feb
    Urk
    2
    -
    2
    Nieuw Buinen *
    J. de Jong
    25feb
    Urk
    2

    Nieuw Buinen *
    2
    28feb
    * MSC
    2
    -
    2
    Zeerobben
    28feb
    MSC *
    2

    Zeerobben
    2
  • 4mrt
    Pelikaan-S
    2
    -
    1
    SC Genemuiden
    P. Lips
    4mrt
    Pelikaan-S
    2

    SC Genemuiden
    1
    7mrt
    BCV
    0
    -
    1
    HZVV
    7mrt
    BCV
    0

    HZVV
    1
    7mrt
    * Buitenpost
    2
    -
    2
    VEV '67
    7mrt
    Buitenpost *
    2

    VEV '67
    2
    7mrt
    d'Olde Veste '54
    2
    -
    0
    Waterpoort Boys
    7mrt
    d'Olde Veste '54
    2

    Waterpoort Boys
    0
    7mrt
    Nieuw Buinen
    6
    -
    1
    Noordwolde
    7mrt
    Nieuw Buinen
    6

    Noordwolde
    1
    8mrt
    * MSC
    2
    -
    2
    Drachtster Boys
    8mrt
    MSC *
    2

    Drachtster Boys
    2
    8mrt
    PKC '83
    3
    -
    3
    WVV *
    8mrt
    PKC '83
    3

    WVV *
    3
    8mrt
    SWZ Boso Sneek
    1
    -
    1
    Staphorst *
    8mrt
    SWZ Boso Sneek
    1

    Staphorst *
    1
  • 4apr
    Staphorst
    3
    -
    0
    MSC
    M. Oosting
    4apr
    Staphorst
    3

    MSC
    0
    12apr
    SC Genemuiden
    4
    -
    3
    WVV
    J. de Jong
    12apr
    SC Genemuiden
    4

    WVV
    3
    15apr
    d'Olde Veste '54
    3
    -
    0
    HZVV
    15apr
    d'Olde Veste '54
    3

    HZVV
    0
    15apr
    Nieuw Buinen
    1
    -
    1
    Buitenpost *
    15apr
    Nieuw Buinen
    1

    Buitenpost *
    1
  • 26apr
    SC Genemuiden
    4
    -
    0
    d'Olde Veste '54
    R. Wijma
    26apr
    SC Genemuiden
    4

    d'Olde Veste '54
    0
    26apr
    Staphorst
    3
    -
    0
    Buitenpost
    R. Broekman
    26apr
    Staphorst
    3

    Buitenpost
    0
  • 20mei
    SC Genemuiden
    0
    -
    1
    Staphorst
    J. Rozendal
    20mei
    SC Genemuiden
    0

    Staphorst
    1