Districtsbeker - seizoen 2017-2018

Noord

  • 7nov
    Balk
    2
    -
    1
    FC Wolvega
    7nov
    Balk
    2

    FC Wolvega
    1
    7nov
    Dokkum
    5
    -
    2
    SC Bolsward (za)
    7nov
    Dokkum
    5

    SC Bolsward (za)
    2
    7nov
    FC Birdaard
    0
    -
    3
    Rijperkerk
    7nov
    FC Birdaard
    0

    Rijperkerk
    3
    7nov
    Gorecht
    3
    -
    0
    Loppersum
    7nov
    Gorecht
    3

    Loppersum
    0
    7nov
    Nijland
    6
    -
    0
    Read Swart
    7nov
    Nijland
    6

    Read Swart
    0
    7nov
    SC Twijzel
    2
    -
    8
    Be Quick Dokkum
    7nov
    SC Twijzel
    2

    Be Quick Dokkum
    8
    7nov
    SV Bedum
    2
    -
    0
    DVC Appingedam
    7nov
    SV Bedum
    2

    DVC Appingedam
    0
    7nov
    Drenthina
    3
    -
    0
    Fit Boys
    7nov
    Drenthina
    3

    Fit Boys
    0
    8nov
    Bakkeveen
    3
    -
    1
    ODV
    8nov
    Bakkeveen
    3

    ODV
    1
    8nov
    Be Quick 1887 2
    -
    Ter Apel '96
    20:00
    Ter Apel '96 n.o.
    8nov
    Be Quick 1887 2

    Ter Apel '96
    afg
    8nov
    Drachten
    4
    -
    0
    Makkum
    8nov
    Drachten
    4

    Makkum
    0
    8nov
    Heerenveen
    3
    -
    2
    Delfstrahuizen
    8nov
    Heerenveen
    3

    Delfstrahuizen
    2
    8nov
    Oeverzwaluwen
    4
    -
    2
    Oosterlittens
    8nov
    Oeverzwaluwen
    4

    Oosterlittens
    2
    8nov
    Ruinen
    0
    -
    13
    Staphorst
    8nov
    Ruinen
    0

    Staphorst
    13
    8nov
    Urk 2
    5
    -
    0
    Steenwijkerwold
    8nov
    Urk 2
    5

    Steenwijkerwold
    0
    8nov
    Wacker
    1
    -
    4
    Emmen
    8nov
    Wacker
    1

    Emmen
    4
    8nov
    Wildervank
    1
    -
    3
    Mamio
    8nov
    Wildervank
    1

    Mamio
    3
    8nov
    BCV
    2
    -
    0
    Marrum
    8nov
    BCV
    2

    Marrum
    0
    9nov
    Achilles 1894 (zo)
    3
    -
    0
    WKE '16
    9nov
    Achilles 1894 (zo)
    3

    WKE '16
    0
    9nov
    d'Olde Veste '54
    5
    -
    0
    SVN '69
    9nov
    d'Olde Veste '54
    5

    SVN '69
    0
    9nov
    HOC
    4
    -
    2
    Gomos
    9nov
    HOC
    4

    Gomos
    2
    9nov
    MSC
    4
    -
    5
    VAKO
    9nov
    MSC
    4

    VAKO
    5
    9nov
    Siddeburen
    0
    -
    6
    FC Lewenborg
    9nov
    Siddeburen
    0

    FC Lewenborg
    6
    9nov
    Sweel
    1
    -
    2
    SVBO
    9nov
    Sweel
    1

    SVBO
    2
    10nov
    Gorredijk
    1
    -
    2
    VWC
    10nov
    Gorredijk
    1

    VWC
    2
    10nov
    Witteveense Boys '87
    2
    -
    7
    Twedo
    10nov
    Witteveense Boys '87
    2

    Twedo
    7
    11nov
    Aduard 2000
    1
    -
    2
    Oranje Nassau
    11nov
    Aduard 2000
    1

    Oranje Nassau
    2
    11nov
    De Sweach
    0
    -
    4
    Blauw Wit '34
    11nov
    De Sweach
    0

    Blauw Wit '34
    4
    11nov
    DESZ
    0
    -
    4
    Flevo Boys
    11nov
    DESZ
    0

    Flevo Boys
    4
    11nov
    FC Meppel
    2
    -
    1
    Angelslo
    11nov
    FC Meppel
    2

    Angelslo
    1
    11nov
    Groningen
    6
    -
    0
    Poolster
    11nov
    Groningen
    6

    Poolster
    0
    11nov
    Hoogeveen (za)
    2
    -
    1
    HZVV 2
    11nov
    Hoogeveen (za)
    2

    HZVV 2
    1
    11nov
    Kollum
    1
    -
    5
    Buitenpost
    11nov
    Kollum
    1

    Buitenpost
    5
    11nov
    Oudehaske
    5
    -
    2
    Heerenv. Boys
    11nov
    Oudehaske
    5

    Heerenveense Boys
    2
    11nov
    SJS
    5
    -
    3
    VVS
    11nov
    SJS
    5

    VVS
    3
    11nov
    Staphorst 2
    4
    -
    0
    Elim
    11nov
    Staphorst 2
    4

    Elim
    0
    11nov
    * Ternaard
    1
    -
    1
    't Fean '58
    11nov
    Ternaard *
    1

    't Fean '58
    1
    11nov
    Knickerbockers
    4
    -
    0
    SC Stadspark (za)
    11nov
    The Knickerbockers
    4

    SC Stadspark (za)
    0
    11nov
    Tonego
    0
    -
    4
    SC Genemuiden
    D. van Gulik
    11nov
    Tonego
    0

    SC Genemuiden
    4
    11nov
    Winsum
    1
    -
    1
    Grijpskerk *
    11nov
    Winsum
    1

    Grijpskerk *
    1
    11nov
    WTOC
    0
    -
    8
    Drachtster Boys
    11nov
    WTOC
    0

    Drachtster Boys
    8
    11nov
    Boornbergum '80
    1
    -
    2
    Hardegarijp
    11nov
    Boornbergum '80
    1

    Hardegarijp
    2
    11nov
    Dalen
    2
    -
    3
    DZOH
    11nov
    Dalen
    2

    DZOH
    3
    11nov
    * De Weide
    2
    -
    2
    FC Zuidlaren
    11nov
    De Weide *
    2

    FC Zuidlaren
    2
    11nov
    FC Oldemarkt
    0
    -
    4
    Urk
    W. Wiersma
    11nov
    FC Oldemarkt
    0

    Urk
    4
    11nov
    Nieuw Roden
    2
    -
    5
    Achilles 1894 (za)
    11nov
    Nieuw Roden
    2

    Achilles 1894 (za)
    5
    11nov
    SC Berlikum
    3
    -
    1
    Tzumarum
    11nov
    SC Berlikum
    3

    Tzumarum
    1
    11nov
    Veendam 1894
    0
    -
    3
    Be Quick 1887
    11nov
    Veendam 1894
    0

    Be Quick 1887
    3
    11nov
    Zeerobben
    2
    -
    0
    Leovardia
    11nov
    Zeerobben
    2

    Leovardia
    0
    11nov
    * ZNC
    4
    -
    4
    NEC Delfzijl
    11nov
    ZNC *
    4

    NEC Delfzijl
    4
    11nov
    Groninger Boys
    0
    -
    7
    Pelikaan-S
    11nov
    Groninger Boys
    0

    Pelikaan-S
    7
    11nov
    HZVV
    8
    -
    1
    Titan
    R. Weiland
    11nov
    HZVV
    8

    Titan
    1
    11nov
    LAC Frisia 1883
    10
    -
    0
    Oostergo
    11nov
    LAC Frisia 1883
    10

    Oostergo
    0
    11nov
    SC Stiens
    3
    -
    0
    Dronrijp
    11nov
    SC Stiens
    3

    Dronrijp
    0
    11nov
    Stadskanaal
    1
    -
    6
    PKC '83
    11nov
    Stadskanaal
    1

    PKC '83
    6
    11nov
    Zuidhorn
    4
    -
    1
    Muntendam
    11nov
    Zuidhorn
    4

    Muntendam
    1
    11nov
    DIO Oosterwolde
    2
    -
    5
    SWZ Boso Sneek
    11nov
    DIO Oosterwolde
    2

    SWZ Boso Sneek
    5
    12nov
    Annen
    2
    -
    6
    Hoogeveen (zo)
    12nov
    Annen
    2

    Hoogeveen (zo)
    6
    12nov
    GRC Groningen 2
    0
    -
    1
    ASVB
    12nov
    GRC Groningen 2
    0

    ASVB
    1
    12nov
    Renado
    3
    -
    1
    Trinitas
    12nov
    Renado
    3

    Trinitas
    1
    12nov
    SC Franeker
    7
    -
    1
    Geel Wit
    12nov
    SC Franeker
    7

    Geel Wit
    1
    12nov
    Steenwijker Boys
    0
    -
    8
    Alcides
    12nov
    Steenwijker Boys
    0

    Alcides
    8
    12nov
    SVV '04
    2
    -
    2
    Beilen *
    12nov
    SVV '04
    2

    Beilen *
    2
    12nov
    Udiros
    0
    -
    3
    VC Trynwalden (zo)
    12nov
    Udiros
    0

    VC Trynwalden (zo)
    3
    12nov
    VKW
    11
    -
    0
    CEC
    12nov
    VKW
    11

    CEC
    0
    12nov
    SC Bolsward (zo)
    0
    -
    5
    FVC
    12nov
    SC Bolsward (zo)
    0

    FVC
    5
    12nov
    SC Stadspark (zo)
    6
    -
    0
    Heiligerlee
    12nov
    SC Stadspark (zo)
    6

    Heiligerlee
    0
    12nov
    WVV
    -
    Alteveer
    14:30
    Alteveer teruggetrokken
    12nov
    WVV

    Alteveer
    afg
    14nov
    FVV
    1
    -
    7
    HFC '15
    14nov
    FVV
    1

    HFC '15
    7
    14nov
    Noordwolde
    0
    -
    5
    VEV '67
    14nov
    Noordwolde
    0

    VEV '67
    5
    28nov
    * Jubbega
    4
    -
    4
    Griffioen
    28nov
    Jubbega *
    4

    Griffioen
    4
  • SC Berlikum
    -
    vrijgeloot
    SC Berlikum

    vrijgeloot
    28nov
    Drenthina
    4
    -
    2
    De Weide
    28nov
    Drenthina
    4

    De Weide
    2
    28nov
    Urk 2
    1
    -
    3
    Urk
    H. Noppers
    28nov
    Urk 2
    1

    Urk
    3
    28nov
    Achilles 1894 (za)
    1
    -
    4
    SV Bedum
    28nov
    Achilles 1894 (za)
    1

    SV Bedum
    4
    28nov
    BCV
    2
    -
    0
    Nijland
    28nov
    BCV
    2

    Nijland
    0
    28nov
    * Be Quick 1887 2
    2
    -
    2
    PKC '83
    28nov
    Be Quick 1887 2 *
    2

    PKC '83
    2
    28nov
    Blauw Wit '34
    3
    -
    0
    Buitenpost
    28nov
    Blauw Wit '34
    3

    Buitenpost
    0
    28nov
    Dokkum
    0
    -
    8
    Be Quick Dokkum
    28nov
    Dokkum
    0

    Be Quick Dokkum
    8
    28nov
    * DZOH
    2
    -
    2
    VKW
    28nov
    DZOH *
    2

    VKW
    2
    28nov
    FC Meppel
    0
    -
    1
    Flevo Boys
    28nov
    FC Meppel
    0

    Flevo Boys
    1
    28nov
    Gorecht
    0
    -
    6
    Zuidhorn
    28nov
    Gorecht
    0

    Zuidhorn
    6
    28nov
    Grijpskerk
    1
    -
    4
    Pelikaan-S
    28nov
    Grijpskerk
    1

    Pelikaan-S
    4
    28nov
    HZVV
    2
    -
    0
    d'Olde Veste '54
    P.M.T.P. Souhuwat
    28nov
    HZVV
    2

    d'Olde Veste '54
    0
    28nov
    LAC Frisia 1883
    6
    -
    0
    Ternaard
    28nov
    LAC Frisia 1883
    6

    Ternaard
    0
    28nov
    Oeverzwaluwen
    0
    -
    6
    Drachtster Boys
    28nov
    Oeverzwaluwen
    0

    Drachtster Boys
    6
    28nov
    Oranje Nassau
    4
    -
    1
    Be Quick 1887
    28nov
    Oranje Nassau
    4

    Be Quick 1887
    1
    28nov
    Oudehaske
    2
    -
    1
    Staphorst 2
    28nov
    Oudehaske
    2

    Staphorst 2
    1
    28nov
    SC Stiens
    1
    -
    2
    Zeerobben
    28nov
    SC Stiens
    1

    Zeerobben
    2
    28nov
    Staphorst
    9
    -
    1
    Twedo
    B. Agricola
    28nov
    Staphorst
    9

    Twedo
    1
    29nov
    Balk
    1
    -
    0
    SWZ Boso Sneek
    29nov
    Balk
    1

    SWZ Boso Sneek
    0
    29nov
    Drachten
    1
    -
    3
    SC Franeker
    29nov
    Drachten
    1

    SC Franeker
    3
    29nov
    FVC
    3
    -
    1
    Rijperkerk
    29nov
    FVC
    3

    Rijperkerk
    1
    29nov
    Hardegarijp
    0
    -
    2
    VC Trynwalden (zo)
    29nov
    Hardegarijp
    0

    VC Trynwalden (zo)
    2
    29nov
    Hoogeveen (za)
    4
    -
    1
    Renado
    29nov
    Hoogeveen (za)
    4

    Renado
    1
    29nov
    * Mamio
    2
    -
    2
    VAKO
    29nov
    Mamio *
    2

    VAKO
    2
    29nov
    SC Genemuiden
    1
    -
    1
    Hoogeveen (zo) *
    L.P. Eleveld
    29nov
    SC Genemuiden
    1

    Hoogeveen (zo) *
    1
    29nov
    SC Stadspark (zo)
    1
    -
    0
    HFC '15
    29nov
    SC Stadspark (zo)
    1

    HFC '15
    0
    29nov
    * Knickerbockers
    2
    -
    2
    HOC
    29nov
    The Knickerbockers *
    2

    HOC
    2
    29nov
    VEV '67
    2
    -
    1
    FC Lewenborg
    29nov
    VEV '67
    2

    FC Lewenborg
    1
    30nov
    Beilen
    0
    -
    3
    Heerenveen
    30nov
    Beilen
    0

    Heerenveen
    3
    30nov
    SVBO
    2
    -
    0
    Emmen
    30nov
    SVBO
    2

    Emmen
    0
    30nov
    WVV
    1
    -
    5
    Achilles 1894 (zo)
    30nov
    WVV
    1

    Achilles 1894 (zo)
    5
    30nov
    ZNC
    3
    -
    1
    ASVB
    30nov
    ZNC
    3

    ASVB
    1
    19dec
    SJS
    2
    -
    6
    Groningen
    19dec
    SJS
    2

    Groningen
    6
    20dec
    Bakkeveen
    1
    -
    3
    Jubbega
    20dec
    Bakkeveen
    1

    Jubbega
    3
    19jan
    VWC
    1
    -
    9
    Alcides
    bij Alcides gespeeld
    19jan
    VWC
    1

    Alcides
    9
  • 19dec
    Staphorst
    3
    -
    0
    Hoogeveen (za)
    M. Baar
    19dec
    Staphorst
    3

    Hoogeveen (za)
    0
    20dec
    Achilles 1894 (zo)
    8
    -
    1
    ZNC
    20dec
    Achilles 1894 (zo)
    8

    ZNC
    1
    20dec
    BCV
    2
    -
    1
    SC Berlikum
    20dec
    BCV
    2

    SC Berlikum
    1
    24jan
    Blauw Wit '34
    2
    -
    2
    Jubbega *
    24jan
    Blauw Wit '34
    2

    Jubbega *
    2
  • 20feb
    Balk
    0
    -
    1
    BCV
    20feb
    Balk
    0

    BCV
    1
    20feb
    DZOH
    2
    -
    3
    Staphorst
    R.W. de Wit
    20feb
    DZOH
    2

    Staphorst
    3
    20feb
    Flevo Boys
    3
    -
    1
    Mamio
    20feb
    Flevo Boys
    3

    Mamio
    1
    20feb
    Groningen
    0
    -
    5
    Urk
    J. Vredevoogd
    20feb
    Groningen
    0

    Urk
    5
    20feb
    LAC Frisia 1883
    1
    -
    0
    Zuidhorn
    20feb
    LAC Frisia 1883
    1

    Zuidhorn
    0
    21feb
    Alcides
    7
    -
    1
    Oudehaske
    21feb
    Alcides
    7

    Oudehaske
    1
    21feb
    * Be Quick 1887 2
    1
    -
    1
    HZVV
    K. Moed
    21feb
    Be Quick 1887 2 *
    1

    HZVV
    1
    21feb
    Drachtster Boys
    4
    -
    0
    Jubbega
    21feb
    Drachtster Boys
    4

    Jubbega
    0
    21feb
    * FVC
    2
    -
    2
    SV Bedum
    21feb
    FVC *
    2

    SV Bedum
    2
    21feb
    Heerenveen
    1
    -
    1
    Oranje Nassau *
    21feb
    Heerenveen
    1

    Oranje Nassau *
    1
    21feb
    Pelikaan-S
    10
    -
    1
    SC Franeker
    21feb
    Pelikaan-S
    10

    SC Franeker
    1
    21feb
    Knickerbockers
    1
    -
    3
    VC Trynwalden (zo)
    21feb
    The Knickerbockers
    1

    VC Trynwalden (zo)
    3
    21feb
    VEV '67
    3
    -
    4
    SC Stadspark (zo)
    21feb
    VEV '67
    3

    SC Stadspark (zo)
    4
    21feb
    Zeerobben
    3
    -
    1
    Hoogeveen (zo)
    21feb
    Zeerobben
    3

    Hoogeveen (zo)
    1
    22feb
    Achilles 1894 (zo)
    1
    -
    2
    SVBO
    22feb
    Achilles 1894 (zo)
    1

    SVBO
    2
    6mrt
    Be Quick Dokkum
    4
    -
    0
    Drenthina
    6mrt
    Be Quick Dokkum
    4

    Drenthina
    0
  • 6mrt
    LAC Frisia 1883
    0
    -
    5
    Alcides
    6mrt
    LAC Frisia 1883
    0

    Alcides
    5
    6mrt
    Oranje Nassau
    2
    -
    4
    Drachtster Boys
    6mrt
    Oranje Nassau
    2

    Drachtster Boys
    4
    6mrt
    Staphorst
    8
    -
    1
    BCV
    G. Gils
    6mrt
    Staphorst
    8

    BCV
    1
    6mrt
    Zeerobben
    1
    -
    1
    Pelikaan-S *
    6mrt
    Zeerobben
    1

    Pelikaan-S *
    1
    7mrt
    Be Quick 1887 2
    1
    -
    4
    Flevo Boys
    7mrt
    Be Quick 1887 2
    1

    Flevo Boys
    4
    7mrt
    SVBO
    0
    -
    5
    Urk
    H. Noppers
    7mrt
    SVBO
    0

    Urk
    5
    8mrt
    SC Stadspark (zo)
    1
    -
    2
    FVC
    8mrt
    SC Stadspark (zo)
    1

    FVC
    2
    13mrt
    VC Trynwalden (zo)
    2
    -
    5
    Be Quick Dokkum
    13mrt
    VC Trynwalden (zo)
    2

    Be Quick Dokkum
    5
  • 3apr
    Staphorst
    5
    -
    0
    Pelikaan-S
    J.W. Bouw
    3apr
    Staphorst
    5

    Pelikaan-S
    0
    3apr
    Urk
    3
    -
    0
    Be Quick Dokkum
    D. Karacaoglan
    3apr
    Urk
    3

    Be Quick Dokkum
    0
    4apr
    * Alcides
    2
    -
    2
    Drachtster Boys
    4apr
    Alcides *
    2

    Drachtster Boys
    2
    4apr
    Flevo Boys
    4
    -
    0
    FVC
    4apr
    Flevo Boys
    4

    FVC
    0
  • 24apr
    Staphorst
    1
    -
    3
    Flevo Boys
    W. Wiersma
    24apr
    Staphorst
    1

    Flevo Boys
    3
    1mei
    Alcides
    2
    -
    2
    Urk *
    J.W. Bouw
    1mei
    Alcides
    2

    Urk *
    2
  • 9mei
    Urk
    0
    -
    4
    Flevo Boys
    G. Gils
    9mei
    Urk
    0

    Flevo Boys
    4