Districtsbeker - seizoen 2017-2018

Oost

  • Go-Ahead Kampen
    -
    vrijgeloot
    Go-Ahead Kampen

    vrijgeloot
    1nov
    De Zweef
    0
    -
    1
    Dalfsen
    1nov
    De Zweef
    0

    Dalfsen
    1
    7nov
    BAS
    3
    -
    2
    Lelystad '67
    7nov
    BAS
    3

    Lelystad '67
    2
    7nov
    Berkum
    4
    -
    0
    Hellendoorn
    7nov
    Berkum
    4

    Hellendoorn
    0
    7nov
    Blauw Wit
    2
    -
    1
    GVA
    7nov
    Blauw Wit
    2

    GVA
    1
    7nov
    Mariënberg
    0
    -
    3
    DETO Twenterand
    7nov
    Mariënberg
    0

    DETO Twenterand
    3
    7nov
    Nunspeet
    7
    -
    1
    WZC
    7nov
    Nunspeet
    7

    WZC
    1
    7nov
    Oene
    0
    -
    4
    SDC Putten
    7nov
    Oene
    0

    SDC Putten
    4
    7nov
    Oranje Nassau A.
    3
    -
    2
    Quick '20 (za)
    7nov
    Oranje Nassau A.
    3

    Quick '20 (za)
    2
    7nov
    OVC '85
    2
    -
    2
    SKV *
    7nov
    OVC '85
    2

    SKV *
    2
    7nov
    DIO '30
    7
    -
    1
    Advendo '57
    7nov
    DIO '30
    7

    Advendo '57
    1
    7nov
    * ESA
    1
    -
    1
    Be Quick Z.
    7nov
    ESA *
    1

    Be Quick Z.
    1
    8nov
    DOS '37
    4
    -
    0
    Nieuw Heeten
    8nov
    DOS '37
    4

    Nieuw Heeten
    0
    8nov
    Groesbeekse Boys
    4
    -
    2
    SC Oranje
    8nov
    Groesbeekse Boys
    4

    SC Oranje
    2
    8nov
    Hatert
    6
    -
    4
    De Paasberg
    8nov
    Hatert
    6

    De Paasberg
    4
    8nov
    HSC '21 2
    12
    -
    0
    Glanerbrug (za)
    8nov
    HSC '21 2
    12

    Glanerbrug (za)
    0
    8nov
    Hulzense Boys
    3
    -
    0
    Turkse Kracht
    8nov
    Hulzense Boys
    3

    Turkse Kracht
    0
    8nov
    RKSV
    0
    -
    6
    Rigtersbleek
    Gespeeld bij Rigtersbleek
    8nov
    RKSV
    0

    Rigtersbleek
    6
    9nov
    Bon Boys
    7
    -
    6
    Rood Zwart
    9nov
    Bon Boys
    7

    Rood Zwart
    6
    9nov
    Columbia
    5
    -
    0
    SDZZ
    9nov
    Columbia
    5

    SDZZ
    0
    9nov
    Dieren
    2
    -
    3
    Woezik
    9nov
    Dieren
    2

    Woezik
    3
    9nov
    Excelsior '31
    4
    -
    0
    EMOS
    9nov
    Excelsior '31
    4

    EMOS
    0
    9nov
    FC Eibergen
    2
    -
    0
    Pax
    9nov
    FC Eibergen
    2

    Pax
    0
    9nov
    Heeten
    2
    -
    0
    Schalkhaar
    9nov
    Heeten
    2

    Schalkhaar
    0
    9nov
    * Longa '30 2
    1
    -
    1
    Terborg
    9nov
    Longa '30 2 *
    1

    Terborg
    1
    9nov
    Reünie
    1
    -
    1
    Longa '30 *
    9nov
    Reünie
    1

    Longa '30 *
    1
    9nov
    Trekvogels
    5
    -
    2
    Albatross
    9nov
    Trekvogels
    5

    Albatross
    2
    9nov
    WSV
    8
    -
    1
    Eerbeekse Boys
    9nov
    WSV
    8

    Eerbeekse Boys
    1
    9nov
    SP Teuge
    0
    -
    10
    DUNO D.
    9nov
    SP Teuge
    0

    DUNO D.
    10
    9nov
    Vogido
    3
    -
    1
    Suryoye Med.
    9nov
    Vogido
    3

    Suryoye Mediterraneo
    1
    9nov
    DZC '68
    4
    -
    0
    RKZVC
    9nov
    DZC '68
    4

    RKZVC
    0
    9nov
    RKHVV
    4
    -
    1
    SC Millingen
    9nov
    RKHVV
    4

    SC Millingen
    1
    9nov
    Wijhe '92
    3
    -
    0
    SC Deventer
    9nov
    Wijhe '92
    3

    SC Deventer
    0
    10nov
    SC E.
    1
    -
    3
    Quick '20 2
    10nov
    SC Enschede
    1

    Quick '20 2
    3
    11nov
    Barneveld
    1
    -
    11
    DTS Ede
    11nov
    Barneveld
    1

    DTS Ede
    11
    11nov
    Be Quick '28
    3
    -
    2
    Batavia '90
    11nov
    Be Quick '28
    3

    Batavia '90
    2
    11nov
    DFS
    4
    -
    2
    Rood Wit
    W. O'Niel
    11nov
    DFS
    4

    Rood Wit
    2
    11nov
    Hattem
    3
    -
    2
    DOS Kampen
    11nov
    Hattem
    3

    DOS Kampen
    2
    11nov
    HHC Hardenberg 2
    4
    -
    2
    Den Ham
    11nov
    HHC Hardenberg 2
    4

    Den Ham
    2
    11nov
    Hoevelaken
    1
    -
    3
    WHC
    11nov
    Hoevelaken
    1

    WHC
    3
    11nov
    IJVV
    4
    -
    2
    SCD '83
    11nov
    IJVV
    4

    SCD '83
    2
    11nov
    KHC
    2
    -
    0
    SC Lutten
    11nov
    KHC
    2

    SC Lutten
    0
    11nov
    NEO
    5
    -
    0
    Oldenzaal
    11nov
    NEO
    5

    Oldenzaal
    0
    11nov
    Olympia '28
    4
    -
    3
    ASV Dronten
    11nov
    Olympia '28
    4

    ASV Dronten
    3
    11nov
    AZSV
    9
    -
    0
    AD '69
    W. Rutgers
    11nov
    AZSV
    9

    AD '69
    0
    11nov
    CSV Apeldoorn
    4
    -
    1
    Terschuurse Boys
    G. Stegeman
    11nov
    CSV Apeldoorn
    4

    Terschuurse Boys
    1
    11nov
    KCVO
    1
    -
    3
    NSC Nijkerk
    R.C.M. Hagen
    11nov
    KCVO
    1

    NSC Nijkerk
    3
    11nov
    SDV Barneveld
    5
    -
    0
    Otterlo
    11nov
    SDV Barneveld
    5

    Otterlo
    0
    11nov
    Stroe
    0
    -
    6
    Rheden
    11nov
    Stroe
    0

    Rheden
    6
    11nov
    SVZW
    5
    -
    1
    De Tukkers
    W. Nijmeijer
    11nov
    SVZW
    5

    De Tukkers
    1
    11nov
    Gendringen
    0
    -
    1
    AZSV 2
    11nov
    Gendringen
    0

    AZSV 2
    1
    11nov
    Heino
    5
    -
    4
    Zwolsche Boys
    11nov
    Heino
    5

    Zwolsche Boys
    4
    11nov
    SC Overwetering
    2
    -
    3
    DKB
    11nov
    SC Overwetering
    2

    DKB
    3
    11nov
    Glanerbrug (zo)
    5
    -
    0
    Stevo
    11nov
    Glanerbrug (zo)
    5

    Stevo
    0
    11nov
    Eendracht '30
    1
    -
    3
    Juliana '31
    11nov
    Eendracht '30
    1

    Juliana '31
    3
    12nov
    Activia
    3
    -
    1
    WAVV
    12nov
    Activia
    3

    WAVV
    1
    12nov
    ATC '65
    4
    -
    2
    MVV '29
    12nov
    ATC '65
    4

    MVV '29
    2
    12nov
    AWC
    -
    Arnhemse Boys
    14:00
    Arnhemse Boys n.o.
    12nov
    AWC

    Arnhemse Boys
    afg
    12nov
    Bataven
    5
    -
    0
    VVO
    12nov
    Bataven
    5

    VVO
    0
    12nov
    * DCS 2
    2
    -
    2
    Loenermark
    12nov
    DCS 2 *
    2

    Loenermark
    2
    12nov
    Eldenia
    3
    -
    3
    Krayenhoff *
    12nov
    Eldenia
    3

    Krayenhoff *
    3
    12nov
    GWVV
    2
    -
    8
    Silvolde
    12nov
    GWVV
    2

    Silvolde
    8
    12nov
    Keijenburgse Boys
    2
    -
    3
    Concordia W.
    12nov
    Keijenburgse Boys
    2

    Concordia W.
    3
    12nov
    Leones
    1
    -
    2
    MASV
    12nov
    Leones
    1

    MASV
    2
    12nov
    Mariënveld
    -
    FC Winterswijk
    14:00
    Mariënveld teruggetrokken
    12nov
    Mariënveld

    FC Winterswijk
    afg
    12nov
    ONA '53
    1
    -
    7
    Jong Achilles '29
    12nov
    ONA '53
    1

    Jong Achilles '29
    7
    12nov
    Reutum
    5
    -
    0
    Barbaros
    12nov
    Reutum
    5

    Barbaros
    0
    12nov
    Rohda Raalte
    13
    -
    1
    ABS
    12nov
    Rohda Raalte
    13

    ABS
    1
    12nov
    SVBV
    2
    -
    13
    Grol
    12nov
    SVBV
    2

    Grol
    13
    12nov
    TVC '28
    2
    -
    3
    Borne
    12nov
    TVC '28
    2

    Borne
    3
    12nov
    Union
    0
    -
    0
    Alverna *
    12nov
    Union
    0

    Alverna *
    0
    12nov
    USV
    0
    -
    6
    Colmschate '33
    12nov
    USV
    0

    Colmschate '33
    6
    12nov
    Vasse
    1
    -
    1
    Losser *
    12nov
    Vasse
    1

    Losser *
    1
    12nov
    Voorwaarts T.
    8
    -
    0
    Witkampers
    12nov
    Voorwaarts T.
    8

    Witkampers
    0
    12nov
    Brakkenstein
    5
    -
    0
    DCS
    12nov
    Brakkenstein
    5

    DCS
    0
    14nov
    ASC '62
    1
    -
    3
    DAVO
    14nov
    ASC '62
    1

    DAVO
    3
    14nov
    Sparta Nijkerk
    4
    -
    0
    DSV '61
    H.H.B. van Beek
    14nov
    Sparta Nijkerk
    4

    DSV '61
    0
    30nov
    Roda '28
    1
    -
    2
    BVC '12
    30nov
    Roda '28
    1

    BVC '12
    2
  • 28nov
    AZSV
    2
    -
    2
    SVZW *
    M. de Boer
    28nov
    AZSV
    2

    SVZW *
    2
    28nov
    CSV Apeldoorn
    0
    -
    1
    SDV Barneveld
    J. van Dijk
    28nov
    CSV Apeldoorn
    0

    SDV Barneveld
    1
    28nov
    Go-Ahead Kampen
    1
    -
    2
    WHC
    28nov
    Go-Ahead Kampen
    1

    WHC
    2
    28nov
    Hattem
    7
    -
    6
    Be Quick '28
    28nov
    Hattem
    7

    Be Quick '28
    6
    28nov
    Heino
    2
    -
    0
    HHC Hardenberg 2
    28nov
    Heino
    2

    HHC Hardenberg 2
    0
    28nov
    Juliana '31
    0
    -
    1
    Alverna
    28nov
    Juliana '31
    0

    Alverna
    1
    28nov
    KHC
    0
    -
    0
    Hulzense Boys *
    28nov
    KHC
    0

    Hulzense Boys *
    0
    28nov
    * Nunspeet
    1
    -
    1
    BAS
    28nov
    Nunspeet *
    1

    BAS
    1
    28nov
    Olympia '28
    2
    -
    1
    Columbia
    28nov
    Olympia '28
    2

    Columbia
    1
    28nov
    Oranje Nassau A.
    1
    -
    5
    Excelsior '31
    W.M.J. Nijmeijer
    28nov
    Oranje Nassau A.
    1

    Excelsior '31
    5
    28nov
    Vogido
    2
    -
    3
    DETO Twenterand
    28nov
    Vogido
    2

    DETO Twenterand
    3
    28nov
    Voorwaarts T.
    3
    -
    1
    Longa '30
    28nov
    Voorwaarts T.
    3

    Longa '30
    1
    28nov
    Wijhe '92
    0
    -
    3
    Berkum
    G.J. Beltman
    28nov
    Wijhe '92
    0

    Berkum
    3
    28nov
    DIO '30
    1
    -
    4
    Jong Achilles '29
    28nov
    DIO '30
    1

    Jong Achilles '29
    4
    28nov
    DTS Ede
    9
    -
    4
    Rheden
    28nov
    DTS Ede
    9

    Rheden
    4
    29nov
    DCS 2
    0
    -
    2
    SKV
    29nov
    DCS 2
    0

    SKV
    2
    29nov
    DFS
    3
    -
    0
    Groesbeekse Boys
    R.C.F.C. Kroesen
    29nov
    DFS
    3

    Groesbeekse Boys
    0
    29nov
    DKB
    2
    -
    1
    DAVO
    29nov
    DKB
    2

    DAVO
    1
    29nov
    DUNO D.
    6
    -
    1
    Trekvogels
    29nov
    DUNO D.
    6

    Trekvogels
    1
    29nov
    IJVV
    0
    -
    0
    Dalfsen *
    29nov
    IJVV
    0

    Dalfsen *
    0
    29nov
    Longa '30 2
    0
    -
    1
    AZSV 2
    29nov
    Longa '30 2
    0

    AZSV 2
    1
    29nov
    Losser
    2
    -
    6
    DZC '68
    29nov
    Losser
    2

    DZC '68
    6
    29nov
    Rigtersbleek
    5
    -
    2
    ATC '65
    29nov
    Rigtersbleek
    5

    ATC '65
    2
    29nov
    SDC Putten
    3
    -
    0
    Rohda Raalte
    J. Besselsen
    29nov
    SDC Putten
    3

    Rohda Raalte
    0
    29nov
    Sparta Nijkerk
    5
    -
    0
    Heeten
    J.J.A. Visser
    29nov
    Sparta Nijkerk
    5

    Heeten
    0
    29nov
    RKHVV
    1
    -
    2
    MASV
    29nov
    RKHVV
    1

    MASV
    2
    30nov
    Colmschate '33
    2
    -
    1
    WSV
    30nov
    Colmschate '33
    2

    WSV
    1
    30nov
    FC Winterswijk
    3
    -
    0
    Borne
    30nov
    FC Winterswijk
    3

    Borne
    0
    30nov
    Glanerbrug (zo)
    1
    -
    5
    Concordia W.
    30nov
    Glanerbrug (zo)
    1

    Concordia W.
    5
    30nov
    Grol
    1
    -
    1
    Quick '20 2 *
    30nov
    Grol
    1

    Quick '20 2 *
    1
    30nov
    HSC '21 2
    3
    -
    5
    NEO
    30nov
    HSC '21 2
    3

    NEO
    5
    30nov
    Krayenhoff
    1
    -
    1
    Blauw Wit *
    30nov
    Krayenhoff
    1

    Blauw Wit *
    1
    30nov
    Reutum
    0
    -
    6
    Bon Boys
    30nov
    Reutum
    0

    Bon Boys
    6
    30nov
    Woezik
    8
    -
    0
    Activia
    30nov
    Woezik
    8

    Activia
    0
    5dec
    Silvolde
    4
    -
    0
    FC Eibergen
    5dec
    Silvolde
    4

    FC Eibergen
    0
    19dec
    Be Quick Z.
    0
    -
    4
    De Bataven
    19dec
    Be Quick Z.
    0

    De Bataven
    4
    19dec
    * BVC '12
    2
    -
    2
    Brakkenstein
    gespeeld bij Brakkestein
    19dec
    BVC '12 *
    2

    Brakkenstein
    2
    19dec
    Hatert
    2
    -
    3
    AWC
    19dec
    Hatert
    2

    AWC
    3
    23jan
    NSC Nijkerk
    2
    -
    2
    DOS '37 *
    J. Besselsen
    23jan
    NSC Nijkerk
    2

    DOS '37 *
    2
  • 19dec
    Quick '20 2
    1
    -
    3
    FC Winterswijk
    19dec
    Quick '20 2
    1

    FC Winterswijk
    3
    19dec
    Sparta Nijkerk
    1
    -
    0
    SDC Putten
    P.A.J. Weghorst
    19dec
    Sparta Nijkerk
    1

    SDC Putten
    0
    20dec
    Dalfsen
    5
    -
    0
    DKB
    20dec
    Dalfsen
    5

    DKB
    0
    20dec
    DUNO D.
    5
    -
    1
    Jong Achilles '29
    20dec
    DUNO D.
    5

    Jong Achilles '29
    1
    21dec
    NEO
    2
    -
    1
    Silvolde
    21dec
    NEO
    2

    Silvolde
    1
    25jan
    Woezik
    2
    -
    1
    BVC '12
    25jan
    Woezik
    2

    BVC '12
    1
    30jan
    Concordia W.
    0
    -
    8
    DZC '68
    30jan
    Concordia W.
    0

    DZC '68
    8
  • 21jan
    Alverna
    5
    -
    4
    Dalfsen
    21jan
    Alverna
    5

    Dalfsen
    4
    6feb
    * MASV
    2
    -
    2
    Nunspeet
    6feb
    MASV *
    2

    Nunspeet
    2
    8feb
    Bon Boys
    5
    -
    3
    SVZW
    8feb
    Bon Boys
    5

    SVZW
    3
    8feb
    DZC '68
    2
    -
    1
    DOS '37
    8feb
    DZC '68
    2

    DOS '37
    1
    10feb
    Hattem
    0
    -
    1
    Woezik
    10feb
    Hattem
    0

    Woezik
    1
    10feb
    DETO Twenterand
    3
    -
    1
    AWC
    10feb
    DETO Twenterand
    3

    AWC
    1
    10feb
    DUNO D.
    3
    -
    0
    De Bataven
    10feb
    DUNO D.
    3

    De Bataven
    0
    10feb
    Hulzense Boys
    1
    -
    3
    FC Winterswijk
    10feb
    Hulzense Boys
    1

    FC Winterswijk
    3
    10feb
    Olympia '28
    0
    -
    1
    Colmschate '33
    10feb
    Olympia '28
    0

    Colmschate '33
    1
    13feb
    DFS
    3
    -
    2
    SDV Barneveld
    P.H.N. Voogsgeerd
    13feb
    DFS
    3

    SDV Barneveld
    2
    13feb
    DTS Ede
    1
    -
    3
    Excelsior '31
    R. Meilink
    13feb
    DTS Ede
    1

    Excelsior '31
    3
    13feb
    NEO
    0
    -
    4
    Sparta Nijkerk
    W. Rutgers
    13feb
    NEO
    0

    Sparta Nijkerk
    4
    13feb
    SKV
    0
    -
    3
    Berkum
    R.H.S.M. Makkinga
    13feb
    SKV
    0

    Berkum
    3
    13feb
    Voorwaarts T.
    0
    -
    0
    Blauw Wit *
    13feb
    Voorwaarts T.
    0

    Blauw Wit *
    0
    14feb
    Heino
    3
    -
    2
    AZSV 2
    14feb
    Heino
    3

    AZSV 2
    2
    14feb
    Rigtersbleek
    0
    -
    1
    WHC
    14feb
    Rigtersbleek
    0

    WHC
    1
  • 27feb
    DZC '68
    11
    -
    0
    Blauw Wit
    27feb
    DZC '68
    11

    Blauw Wit
    0
    6mrt
    Bon Boys
    2
    -
    3
    MASV
    6mrt
    Bon Boys
    2

    MASV
    3
    6mrt
    Heino
    1
    -
    3
    Berkum
    P.H.N. Voogsgeerd
    6mrt
    Heino
    1

    Berkum
    3
    6mrt
    Sparta Nijkerk
    0
    -
    1
    DETO Twenterand
    N. Wenneker
    6mrt
    Sparta Nijkerk
    0

    DETO Twenterand
    1
    6mrt
    * WHC
    1
    -
    1
    Excelsior '31
    K. Klunder
    6mrt
    WHC *
    1

    Excelsior '31
    1
    6mrt
    DFS
    2
    -
    1
    Woezik
    J. Besselsen
    6mrt
    DFS
    2

    Woezik
    1
    7mrt
    DUNO D.
    1
    -
    2
    Alverna
    7mrt
    DUNO D.
    1

    Alverna
    2
    15mrt
    Colmschate '33
    1
    -
    1
    FC Winterswijk *
    15mrt
    Colmschate '33
    1

    FC Winterswijk *
    1
  • 3apr
    DZC '68
    3
    -
    0
    FC Winterswijk
    3apr
    DZC '68
    3

    FC Winterswijk
    0
    4apr
    Alverna
    2
    -
    0
    WHC
    4apr
    Alverna
    2

    WHC
    0
    4apr
    * MASV
    0
    -
    0
    DETO Twenterand
    4apr
    MASV *
    0

    DETO Twenterand
    0
    10apr
    DFS
    4
    -
    1
    Berkum
    R.H.J. Olde Klieverink
    10apr
    DFS
    4

    Berkum
    1
  • 24apr
    DZC '68
    2
    -
    3
    DFS
    J. Besselsen
    24apr
    DZC '68
    2

    DFS
    3
    25apr
    Alverna
    2
    -
    3
    MASV
    25apr
    Alverna
    2

    MASV
    3
  • 9mei
    MASV
    2
    -
    5
    DFS
    P.H.N. Voogsgeerd
    9mei
    MASV
    2

    DFS
    5