Districtsbeker - seizoen 2017-2018

Zuid I

  • 9nov
    RWB
    3
    -
    1
    Hilvaria
    9nov
    RWB
    3

    Hilvaria
    1
    11nov
    Altena
    0
    -
    1
    Almkerk
    11nov
    Altena
    0

    Almkerk
    1
    11nov
    Bevelanders
    2
    -
    2
    FC De Westhoek *
    11nov
    Bevelanders
    2

    FC De Westhoek *
    2
    11nov
    Brakel
    3
    -
    3
    GRC-14 *
    11nov
    Brakel
    3

    GRC-14 *
    3
    11nov
    De Alblas
    5
    -
    0
    HSSC '61
    11nov
    De Alblas
    5

    HSSC '61
    0
    11nov
    De Noormannen
    1
    -
    1
    RCS *
    11nov
    De Noormannen
    1

    RCS *
    1
    11nov
    DFC
    1
    -
    4
    Papendrecht
    11nov
    DFC
    1

    Papendrecht
    4
    11nov
    EBOH
    3
    -
    2
    VVGZ
    11nov
    EBOH
    3

    VVGZ
    2
    11nov
    FC Dauwendaele
    0
    -
    3
    Kloetinge
    11nov
    FC Dauwendaele
    0

    Kloetinge
    3
    11nov
    Haaften
    3
    -
    3
    WNC *
    11nov
    Haaften
    3

    WNC *
    3
    11nov
    Heerjansdam
    2
    -
    1
    Drechtstreek
    11nov
    Heerjansdam
    2

    Drechtstreek
    1
    11nov
    Hoedekenskerke
    2
    -
    0
    Yerseke
    11nov
    Hoedekenskerke
    2

    Yerseke
    0
    11nov
    Luctor Heinkenszand
    5
    -
    0
    NOAD '67
    11nov
    Luctor Heinkenszand
    5

    NOAD '67
    0
    11nov
    Nieuw Lekkerland
    3
    -
    0
    De Zwerver
    11nov
    Nieuw Lekkerland
    3

    De Zwerver
    0
    11nov
    Oranje Wit
    4
    -
    0
    Pelikaan
    11nov
    Oranje Wit
    4

    Pelikaan
    0
    11nov
    Patrijzen
    3
    -
    0
    DwO '15
    11nov
    Patrijzen
    3

    DwO '15
    0
    11nov
    Schelluinen
    4
    -
    2
    LRC Leerdam
    11nov
    Schelluinen
    4

    LRC Leerdam
    2
    11nov
    Serooskerke
    0
    -
    2
    Hoek
    R.A. v.d. Rest
    11nov
    Serooskerke
    0

    Hoek
    2
    11nov
    Sliedrecht
    4
    -
    3
    Rijsoord
    M.R.G. Vink
    11nov
    Sliedrecht
    4

    Rijsoord
    3
    11nov
    Tholense Boys
    6
    -
    0
    WIK '57
    11nov
    Tholense Boys
    6

    WIK '57
    0
    11nov
    Veere
    2
    -
    3
    Walcheren
    11nov
    Veere
    2

    Walcheren
    3
    11nov
    * ZSC '62
    1
    -
    1
    Bruse Boys
    11nov
    ZSC '62 *
    1

    Bruse Boys
    1
    11nov
    Zuilichem
    0
    -
    5
    Kozakken Boys 2
    11nov
    Zuilichem
    0

    Kozakken Boys 2
    5
    11nov
    Olympia '60
    5
    -
    3
    Oisterwijk
    11nov
    Olympia '60
    5

    Oisterwijk
    3
    11nov
    Unitas
    6
    -
    0
    Groote Lindt
    11nov
    Unitas
    6

    Groote Lindt
    0
    11nov
    Best Vooruit
    2
    -
    3
    Marvilde
    11nov
    Best Vooruit
    2

    Marvilde
    3
    12nov
    Acht
    0
    -
    1
    Unitas '59
    12nov
    Acht
    0

    Unitas '59
    1
    12nov
    Baardwijk
    0
    -
    5
    Uno Animo
    12nov
    Baardwijk
    0

    Uno Animo
    5
    12nov
    BMC
    7
    -
    2
    DSC
    12nov
    BMC
    7

    DSC
    2
    12nov
    * Den Dungen
    2
    -
    2
    Boxtel
    12nov
    Den Dungen *
    2

    Boxtel
    2
    12nov
    DIA
    4
    -
    2
    Sprundel
    12nov
    DIA
    4

    Sprundel
    2
    12nov
    DVVC
    1
    -
    6
    Achtmaal
    12nov
    DVVC
    1

    Achtmaal
    6
    12nov
    FC Cranendonck
    1
    -
    2
    RKSV Heeze
    12nov
    FC Cranendonck
    1

    RKSV Heeze
    2
    12nov
    FC Engelen
    3
    -
    1
    BVV
    12nov
    FC Engelen
    3

    BVV
    1
    12nov
    Geldrop
    1
    -
    3
    RKSV Nuenen
    12nov
    Geldrop
    1

    RKSV Nuenen
    3
    12nov
    Gestel
    5
    -
    2
    Rood Wit Veldhoven
    12nov
    Gestel
    5

    Rood Wit Veldhoven
    2
    12nov
    * Helvoirt
    3
    -
    3
    Nemelaer
    12nov
    Helvoirt *
    3

    Nemelaer
    3
    12nov
    Hoogeloon
    0
    -
    3
    Bladella
    12nov
    Hoogeloon
    0

    Bladella
    3
    12nov
    JEKA
    4
    -
    3
    Sarto
    12nov
    JEKA
    4

    Sarto
    3
    12nov
    MOC '17
    0
    -
    1
    Halsteren
    12nov
    MOC '17
    0

    Halsteren
    1
    12nov
    Oosterhout
    0
    -
    2
    Madese Boys
    12nov
    Oosterhout
    0

    Madese Boys
    2
    12nov
    Philippine
    6
    -
    2
    Nieuw Borgvliet
    12nov
    Philippine
    6

    Nieuw Borgvliet
    2
    12nov
    * Riethoven
    1
    -
    1
    DBS
    12nov
    Riethoven *
    1

    DBS
    1
    12nov
    RKSV RCD
    1
    -
    5
    IFC
    12nov
    RKSV RCD
    1

    IFC
    5
    12nov
    SAB
    3
    -
    1
    Bavel
    12nov
    SAB
    3

    Bavel
    1
    12nov
    SC 't Zand
    2
    -
    3
    Baronie
    12nov
    SC 't Zand
    2

    Baronie
    3
    12nov
    SC Gastel
    0
    -
    2
    Cluzona
    12nov
    SC Gastel
    0

    Cluzona
    2
    12nov
    SC Kruisland
    4
    -
    2
    BSC
    12nov
    SC Kruisland
    4

    BSC
    2
    12nov
    Theole
    1
    -
    2
    Vlijmense Boys
    12nov
    Theole
    1

    Vlijmense Boys
    2
    12nov
    Vessem
    4
    -
    0
    Tuldania
    12nov
    Vessem
    4

    Tuldania
    0
    12nov
    Woenselse Boys
    1
    -
    3
    Braakhuizen
    12nov
    Woenselse Boys
    1

    Braakhuizen
    3
    14nov
    * GJS
    1
    -
    1
    SteDoCo
    14nov
    GJS *
    1

    SteDoCo
    1
    14nov
    * Hoeven
    1
    -
    1
    Alliance
    14nov
    Hoeven *
    1

    Alliance
    1
    14nov
    HVV '24
    0
    -
    3
    Goes
    14nov
    HVV '24
    0

    Goes
    3
    14nov
    IJzendijke
    0
    -
    1
    Terneuzen
    14nov
    IJzendijke
    0

    Terneuzen
    1
    14nov
    Real Lunet
    1
    -
    2
    SSS
    14nov
    Real Lunet
    1

    SSS
    2
    14nov
    Riel
    0
    -
    3
    Gilze
    14nov
    Riel
    0

    Gilze
    3
    14nov
    SC Everstein
    0
    -
    4
    Streefkerk
    14nov
    SC Everstein
    0

    Streefkerk
    4
    14nov
    Valkenswaard
    3
    -
    1
    De Valk
    14nov
    Valkenswaard
    3

    De Valk
    1
    14nov
    Zeelandia Middelburg
    1
    -
    6
    VC Vlissingen
    14nov
    Zeelandia Middelburg
    1

    VC Vlissingen
    6
    28nov
    Reusel Sport
    3
    -
    1
    Oirschot Vooruit
    28nov
    Reusel Sport
    3

    Oirschot Vooruit
    1
    28nov
    Roda Boys/B.
    0
    -
    4
    Achilles Veen
    B. van Osch
    28nov
    Roda Boys/Bommelerwaard
    0

    Achilles Veen
    4
    30nov
    De Raven
    0
    -
    1
    Dommelen
    gespeeld bij Dommelen
    30nov
    De Raven
    0

    Dommelen
    1
    30nov
    Taxandria
    3
    -
    3
    DESK *
    gespeeld bij DESK
    30nov
    Taxandria
    3

    DESK *
    3
  • 19dec
    Almkerk
    0
    -
    0
    Uno Animo *
    19dec
    Almkerk
    0

    Uno Animo *
    0
    19dec
    BMC
    6
    -
    2
    Gestel
    19dec
    BMC
    6

    Gestel
    2
    19dec
    Dommelen
    0
    -
    0
    Kozakken Boys 2 *
    19dec
    Dommelen
    0

    Kozakken Boys 2 *
    0
    19dec
    EBOH
    0
    -
    5
    VC Vlissingen
    19dec
    EBOH
    0

    VC Vlissingen
    5
    19dec
    FC De Westhoek
    1
    -
    6
    Heerjansdam
    19dec
    FC De Westhoek
    1

    Heerjansdam
    6
    19dec
    FC Engelen
    2
    -
    6
    Achilles Veen
    G.H. Briene
    19dec
    FC Engelen
    2

    Achilles Veen
    6
    19dec
    Gilze
    0
    -
    2
    Marvilde
    19dec
    Gilze
    0

    Marvilde
    2
    19dec
    GRC-14
    5
    -
    0
    GJS
    19dec
    GRC-14
    5

    GJS
    0
    19dec
    Halsteren
    6
    -
    1
    DIA
    19dec
    Halsteren
    6

    DIA
    1
    19dec
    * Hoedekenskerke
    2
    -
    2
    Patrijzen
    19dec
    Hoedekenskerke *
    2

    Patrijzen
    2
    19dec
    Hoek
    2
    -
    2
    Baronie *
    W.H. Kuijntjes
    19dec
    Hoek
    2

    Baronie *
    2
    19dec
    JEKA
    1
    -
    3
    Sliedrecht
    19dec
    JEKA
    1

    Sliedrecht
    3
    19dec
    Kloetinge
    1
    -
    2
    Goes
    19dec
    Kloetinge
    1

    Goes
    2
    19dec
    Madese Boys
    3
    -
    2
    Vlijmense Boys
    19dec
    Madese Boys
    3

    Vlijmense Boys
    2
    19dec
    Nieuw Lekkerland
    5
    -
    1
    SC Kruisland
    19dec
    Nieuw Lekkerland
    5

    SC Kruisland
    1
    19dec
    Olympia '60
    1
    -
    5
    SSS
    19dec
    Olympia '60
    1

    SSS
    5
    19dec
    Papendrecht
    2
    -
    4
    RCS
    19dec
    Papendrecht
    2

    RCS
    4
    19dec
    * Reusel Sport
    1
    -
    1
    Valkenswaard
    19dec
    Reusel Sport *
    1

    Valkenswaard
    1
    19dec
    Riethoven
    1
    -
    4
    WNC
    19dec
    Riethoven
    1

    WNC
    4
    19dec
    RKSV Heeze
    4
    -
    1
    Den Dungen
    19dec
    RKSV Heeze
    4

    Den Dungen
    1
    19dec
    RWB
    3
    -
    7
    RKSV Nuenen
    19dec
    RWB
    3

    RKSV Nuenen
    7
    19dec
    SAB
    1
    -
    4
    De Alblas
    19dec
    SAB
    1

    De Alblas
    4
    19dec
    Schelluinen
    1
    -
    2
    Bladella
    19dec
    Schelluinen
    1

    Bladella
    2
    19dec
    Streefkerk
    1
    -
    2
    Cluzona
    19dec
    Streefkerk
    1

    Cluzona
    2
    19dec
    Tholense Boys
    2
    -
    4
    Hoeven
    19dec
    Tholense Boys
    2

    Hoeven
    4
    19dec
    Unitas
    6
    -
    0
    Braakhuizen
    19dec
    Unitas
    6

    Braakhuizen
    0
    19dec
    Unitas '59
    2
    -
    1
    Helvoirt
    19dec
    Unitas '59
    2

    Helvoirt
    1
    19dec
    * Vessem
    0
    -
    0
    DESK
    19dec
    Vessem *
    0

    DESK
    0
    19dec
    Walcheren
    5
    -
    2
    ZSC '62
    19dec
    Walcheren
    5

    ZSC '62
    2
    21dec
    Achtmaal
    1
    -
    2
    IFC
    21dec
    Achtmaal
    1

    IFC
    2
    22dec
    Terneuzen
    0
    -
    1
    Philippine
    22dec
    Terneuzen
    0

    Philippine
    1
    23dec
    * Oranje Wit
    1
    -
    1
    Luctor Heinkenszand
    23dec
    Oranje Wit *
    1

    Luctor Heinkenszand
    1
  • 16jan
    Walcheren
    0
    -
    4
    VC Vlissingen
    16jan
    Walcheren
    0

    VC Vlissingen
    4
    20jan
    Heerjansdam
    3
    -
    0
    Hoeven
    20jan
    Heerjansdam
    3

    Hoeven
    0
    20jan
    Oranje Wit
    1
    -
    1
    De Alblas *
    20jan
    Oranje Wit
    1

    De Alblas *
    1
    21jan
    Marvilde
    4
    -
    2
    BMC
    21jan
    Marvilde
    4

    BMC
    2
    23jan
    Achilles Veen
    1
    -
    3
    WNC
    W.H. Kuintjes
    23jan
    Achilles Veen
    1

    WNC
    3
    23jan
    * Bladella
    2
    -
    2
    GRC-14
    23jan
    Bladella *
    2

    GRC-14
    2
    23jan
    * Cluzona
    1
    -
    1
    Hoedekenskerke
    23jan
    Cluzona *
    1

    Hoedekenskerke
    1
    23jan
    Goes
    9
    -
    4
    Philippine
    23jan
    Goes
    9

    Philippine
    4
    23jan
    Halsteren
    2
    -
    1
    Baronie
    23jan
    Halsteren
    2

    Baronie
    1
    23jan
    * Kozakken Boys 2
    0
    -
    0
    Unitas
    23jan
    Kozakken Boys 2 *
    0

    Unitas
    0
    23jan
    Madese Boys
    2
    -
    0
    Unitas '59
    23jan
    Madese Boys
    2

    Unitas '59
    0
    23jan
    RCS
    3
    -
    4
    IFC
    23jan
    RCS
    3

    IFC
    4
    23jan
    RKSV Heeze
    3
    -
    0
    Reusel Sport
    23jan
    RKSV Heeze
    3

    Reusel Sport
    0
    23jan
    Sliedrecht
    2
    -
    1
    Nieuw Lekkerland
    23jan
    Sliedrecht
    2

    Nieuw Lekkerland
    1
    23jan
    SV SSS
    4
    -
    2
    Vessem
    23jan
    SV SSS
    4

    Vessem
    2
    23jan
    Uno Animo
    1
    -
    0
    RKSV Nuenen
    23jan
    Uno Animo
    1

    RKSV Nuenen
    0
  • 10feb
    VC Vlissingen
    8
    -
    1
    De Alblas
    10feb
    VC Vlissingen
    8

    De Alblas
    1
    20feb
    Cluzona
    2
    -
    1
    IFC
    20feb
    Cluzona
    2

    IFC
    1
    20feb
    Halsteren
    2
    -
    5
    Sliedrecht
    20feb
    Halsteren
    2

    Sliedrecht
    5
    20feb
    Heerjansdam
    2
    -
    3
    Goes
    20feb
    Heerjansdam
    2

    Goes
    3
    20feb
    Madese Boys
    3
    -
    0
    Bladella
    20feb
    Madese Boys
    3

    Bladella
    0
    20feb
    Marvilde
    2
    -
    1
    SV SSS
    20feb
    Marvilde
    2

    SV SSS
    1
    20feb
    * Uno Animo
    1
    -
    1
    Kozakken Boys 2
    20feb
    Uno Animo *
    1

    Kozakken Boys 2
    1
    20feb
    WNC
    5
    -
    3
    RKSV Heeze
    20feb
    WNC
    5

    RKSV Heeze
    3
  • 2apr
    WNC
    0
    -
    3
    Marvilde
    2apr
    WNC
    0

    Marvilde
    3
    3apr
    Cluzona
    3
    -
    0
    VC Vlissingen
    3apr
    Cluzona
    3

    VC Vlissingen
    0
    3apr
    Sliedrecht
    1
    -
    7
    Goes
    3apr
    Sliedrecht
    1

    Goes
    7
    5apr
    Uno Animo
    2
    -
    0
    Madese Boys
    5apr
    Uno Animo
    2

    Madese Boys
    0
  • 19apr
    Uno Animo
    4
    -
    1
    Marvilde
    19apr
    Uno Animo
    4

    Marvilde
    1
    1mei
    Goes
    3
    -
    1
    Cluzona
    1mei
    Goes
    3

    Cluzona
    1
  • 10mei
    Goes
    4
    -
    2
    Uno Animo
    R.A.H.J. Souwen
    10mei
    Goes
    4

    Uno Animo
    2