Hoofdklasse A

  • Competitiewedstrijden

    7dec
    AZSV
    -
    ARC
    14:30
    B.L.J.M.M. Elissen
    7dec
    AZSV

    ARC
    14:30
    7dec
    FC 's-Gravenzande
    -
    Achilles '29
    14:30
    N. Boel
    7dec
    FC 's-Gravenzande

    Achilles '29
    14:30
    7dec
    Jodan Boys
    -
    Spijkenisse
    14:30
    B. van Rijsbergen
    7dec
    Jodan Boys

    Spijkenisse
    14:30
    7dec
    Rijsoord
    -
    Smitshoek
    14:30
    W.M. Kieft
    7dec
    Rijsoord

    Smitshoek
    14:30
    7dec
    SC Feyenoord
    -
    FC Rijnvogels
    14:30
    M.A. de Bruijn
    7dec
    SC Feyenoord

    FC Rijnvogels
    14:30
    7dec
    Sportlust '46
    -
    Achilles Veen
    14:30
    X. Stoffer
    7dec
    Sportlust '46

    Achilles Veen
    14:30
    7dec
    Zwaluwen
    -
    DHSC
    14:30
    A.L. v.d. Ketterij
    7dec
    Zwaluwen

    DHSC
    14:30
    7dec
    DUNO D.
    -
    Capelle
    15:00
    W. Wiersma
    7dec
    DUNO D.

    Capelle
    15:00

     

     

    Volgende wedstrijden

    14dec
    Achilles Veen
    -
    Rijsoord
    14:30
    N. Boel
    14dec
    Achilles Veen

    Rijsoord
    14:30
    14dec
    ARC
    -
    Jodan Boys
    14:30
    M.A. Roeleveld
    14dec
    ARC

    Jodan Boys
    14:30
    14dec
    DHSC
    -
    FC 's-Gravenzande
    14:30
    R. Turk
    14dec
    DHSC

    FC 's-Gravenzande
    14:30
    14dec
    FC Rijnvogels
    -
    Sportlust '46
    14:30
    C. Prooi
    14dec
    FC Rijnvogels

    Sportlust '46
    14:30
    14dec
    Smitshoek
    -
    DUNO D.
    14:30
    B.L.J.M.M. Elissen
    14dec
    Smitshoek

    DUNO D.
    14:30
    14dec
    Spijkenisse
    -
    Capelle
    14:30
    M. Jobse
    14dec
    Spijkenisse

    Capelle
    14:30
    14dec
    Zwaluwen
    -
    SC Feyenoord
    14:30
    J. Aafouallah
    14dec
    Zwaluwen

    SC Feyenoord
    14:30
    14dec
    Achilles '29
    -
    AZSV
    18:00
    W.M. Kieft
    14dec
    Achilles '29

    AZSV
    18:00