Hoofdklasse A

  • Competitiewedstrijden

    20apr
    Achilles Veen
    -
    Swift
    14:30
    C. Prooi
    20apr
    Achilles Veen

    Swift
    14:30
    20apr
    Capelle
    -
    Zwaluwen
    14:30
    M.A. de Bruijn
    20apr
    Capelle

    Zwaluwen
    14:30
    20apr
    DFS
    -
    Ter Leede
    14:30
    K. Klunder
    20apr
    DFS

    Ter Leede
    14:30
    20apr
    Jodan Boys
    -
    XerxesDZB
    14:30
    M. Jobse
    20apr
    Jodan Boys

    XerxesDZB
    14:30
    20apr
    Nootdorp
    -
    Smitshoek
    14:30
    M.J. Kloet
    20apr
    Nootdorp

    Smitshoek
    14:30
    20apr
    SC Feyenoord
    -
    FC 's-Gravenzande
    14:30
    B.J. Fikkert
    20apr
    SC Feyenoord

    FC 's-Gravenzande
    14:30
    20apr
    Volendam
    -
    Spijkenisse
    14:30
    R. Meilink
    20apr
    Volendam

    Spijkenisse
    14:30
    20apr
    Jong FC Den Bosch
    -
    FC Rijnvogels
    18:00
    N.H.H.J. Tunnissen
    20apr
    Jong FC Den Bosch

    FC Rijnvogels
    18:00
    22apr
    Capelle
    -
    DFS
    14:30
    M. Jobse
    22apr
    Capelle

    DFS
    14:30

     

     

    Volgende wedstrijden

    4mei
    Achilles Veen
    -
    Jong FC Den Bosch
    14:30
    4mei
    Achilles Veen

    Jong FC Den Bosch
    14:30
    4mei
    Capelle
    -
    Nootdorp
    14:30
    4mei
    Capelle

    Nootdorp
    14:30
    4mei
    FC Rijnvogels
    -
    DFS
    14:30
    4mei
    FC Rijnvogels

    DFS
    14:30
    4mei
    Jodan Boys
    -
    SC Feyenoord
    14:30
    4mei
    Jodan Boys

    SC Feyenoord
    14:30
    4mei
    Spijkenisse
    -
    Ter Leede
    14:30
    4mei
    Spijkenisse

    Ter Leede
    14:30
    4mei
    Swift
    -
    FC 's-Gravenzande
    14:30
    4mei
    Swift

    FC 's-Gravenzande
    14:30
    4mei
    Zwaluwen
    -
    Smitshoek
    14:30
    4mei
    Zwaluwen

    Smitshoek
    14:30
    4mei
    XerxesDZB
    -
    Volendam
    14:45
    4mei
    XerxesDZB

    Volendam
    14:45