Derde divisie

  • Nacompetitie - Derde divisie/Hoofdklasse

    Ronde 1

    28mei
    Jodan Boys
    0
    -
    2
    Sparta Nijkerk
    G. Keijl
    28mei
    Jodan Boys
    0

    Sparta Nijkerk
    2
    28mei
    ACV
    0
    -
    1
    SC Feyenoord
    J. Rozendal
    28mei
    ACV
    0

    SC Feyenoord
    1
    30mei
    Unitas
    2
    -
    2
    SDO
    L. Timmer
    30mei
    Unitas
    2

    SDO
    2
    30mei
    Hoogland
    3
    -
    2
    Halsteren
    L. van Leeuwen
    30mei
    Hoogland
    3

    Halsteren
    2
    1jun
    Sparta Nijkerk
    2
    -
    1
    Jodan Boys
    T. Voncken
    1jun
    Sparta Nijkerk
    2

    Jodan Boys
    1
    1jun
    SC Feyenoord
    2
    -
    0
    ACV
    F.E. ter Brake
    1jun
    SC Feyenoord
    2

    ACV
    0
    2jun
    SDO
    2
    -
    0
    Unitas
    D.H. de Vries
    2jun
    SDO
    2

    Unitas
    0
    2jun
    Halsteren
    4
    -
    4
    Hoogland
    J. Rozendal
    2jun
    Halsteren
    4

    Hoogland
    4

    Ronde 2

    4jun
    SJC
    0
    -
    3
    Volendam
    S. Dröge
    4jun
    SJC
    0

    Volendam
    3
    4jun
    Sparta Nijkerk
    2
    -
    0
    Eemdijk
    J. te Kloeze
    4jun
    Sparta Nijkerk
    2

    Eemdijk
    0
    4jun
    SC Feyenoord
    0
    -
    3
    Staphorst
    C. Prooi
    4jun
    SC Feyenoord
    0

    Staphorst
    3
    5jun
    SDO
    0
    -
    5
    Gemert
    M. Vos
    5jun
    SDO
    0

    Gemert
    5
    6jun
    OJC Rosmalen
    2
    -
    0
    Hoogeveen
    F.R. de Winter
    6jun
    OJC Rosmalen
    2

    Hoogeveen
    0
    8jun
    Volendam
    5
    -
    2
    SJC
    M.G. Paarhuis
    8jun
    Volendam
    5

    SJC
    2
    8jun
    Gemert
    4
    -
    0
    SDO
    J.J.M. Vries
    8jun
    Gemert
    4

    SDO
    0
    8jun
    Eemdijk
    1
    -
    2
    Sparta Nijkerk
    P. Henshuijs
    8jun
    Eemdijk
    1

    Sparta Nijkerk
    2
    8jun
    Staphorst
    4
    -
    0
    SC Feyenoord
    R. Witlox
    8jun
    Staphorst
    4

    SC Feyenoord
    0
    10jun
    Hoogeveen
    1
    -
    3
    OJC Rosmalen
    M.A. te Hennepe
    10jun
    Hoogeveen
    1

    OJC Rosmalen
    3

    Finale

    11jun
    Sparta Nijkerk
    2
    -
    1
    Volendam
    F.M.L. v.d. Elzen
    11jun
    Sparta Nijkerk
    2

    Volendam
    1
    12jun
    Gemert
    2
    -
    1
    Staphorst
    E.P.W. Thijs
    12jun
    Gemert
    2

    Staphorst
    1
    13jun
    Hoogland
    2
    -
    2
    OJC Rosmalen
    N.H.H.J. Tunnissen
    13jun
    Hoogland
    2

    OJC Rosmalen
    2
    15jun
    Volendam
    1
    -
    3
    Sparta Nijkerk
    M.A. Roeleveld
    15jun
    Volendam
    1

    Sparta Nijkerk
    3
    15jun
    Staphorst
    1
    -
    2
    Gemert
    F.E. ter Brake
    15jun
    Staphorst
    1

    Gemert
    2
    16jun
    OJC Rosmalen
    2
    -
    3
    Hoogland
    M.J. Kok
    16jun
    OJC Rosmalen
    2

    Hoogland
    3