Derde divisie

  • Competitiewedstrijden

    16nov
    Ajax
    2
    -
    1
    VVOG
    W.H. Bronsvoort
    16nov
    Ajax
    2

    VVOG
    1
    16nov
    DOVO
    2
    -
    6
    Excelsior '31
    W. Wiersma
    16nov
    DOVO
    2

    Excelsior '31
    6
    16nov
    DVS '33 Ermelo
    0
    -
    2
    Barendrecht
    S. de Brito Roque
    16nov
    DVS '33 Ermelo
    0

    Barendrecht
    2
    16nov
    FC Lisse
    4
    -
    2
    SteDoCo
    V.S. Ris
    16nov
    FC Lisse
    4

    SteDoCo
    2
    16nov
    Hoek
    2
    -
    4
    Sparta Nijkerk
    L.P.S. Cairo
    16nov
    Hoek
    2

    Sparta Nijkerk
    4
    16nov
    Jong Almere City FC
    0
    -
    3
    Harkemase Boys
    M.G. Paarhuis
    16nov
    Jong Almere City FC
    0

    Harkemase Boys
    3
    16nov
    ONS Sneek
    1
    -
    2
    ODIN '59
    S. Veekamp
    16nov
    ONS Sneek
    1

    ODIN '59
    2
    16nov
    VVSB
    0
    -
    2
    GOES
    W.H. Kuijntjes
    16nov
    VVSB
    0

    GOES
    2

     

     

    Volgende wedstrijden

    23nov
    Barendrecht
    -
    VVSB
    14:30
    S. Veekamp
    23nov
    Barendrecht

    VVSB
    14:30
    23nov
    Excelsior '31
    -
    ONS Sneek
    14:30
    D. Schaper
    23nov
    Excelsior '31

    ONS Sneek
    14:30
    23nov
    Harkemase Boys
    -
    GOES
    14:30
    J. Rozendal
    23nov
    Harkemase Boys

    GOES
    14:30
    23nov
    ODIN '59
    -
    FC Lisse
    14:30
    M.A. de Bruijn
    23nov
    ODIN '59

    FC Lisse
    14:30
    23nov
    SteDoCo
    -
    Ajax
    14:30
    J. Aafouallah
    23nov
    SteDoCo

    Ajax
    14:30
    23nov
    Ter Leede
    -
    DVS '33 Ermelo
    14:30
    M. Jobse
    23nov
    Ter Leede

    DVS '33 Ermelo
    14:30
    23nov
    VVOG
    -
    Jong Almere City FC
    14:30
    T.R. Winkel
    23nov
    VVOG

    Jong Almere City FC
    14:30
    23nov
    Sparta Nijkerk
    -
    DOVO
    15:00
    S. Shukrula
    23nov
    Sparta Nijkerk

    DOVO
    15:00