Tweede divisie

  • Competitiewedstrijden

    20apr
    Barendrecht
    1
    -
    1
    Katwijk
    S. de Brito Roque
    20apr
    Barendrecht
    1

    Katwijk
    1
    20apr
    Excelsior Maassluis
    4
    -
    0
    Scheveningen
    T. Voncken
    20apr
    Excelsior Maassluis
    4

    Scheveningen
    0
    20apr
    HHC Hardenberg
    1
    -
    1
    Koninklijke HFC
    D. Schaper
    20apr
    HHC Hardenberg
    1

    Koninklijke HFC
    1
    20apr
    Jong Vitesse
    2
    -
    3
    AFC
    M.J. Nagtegaal
    20apr
    Jong Vitesse
    2

    AFC
    3
    20apr
    Spakenburg
    2
    -
    0
    Jong Almere City FC
    T.R. Winkel
    20apr
    Spakenburg
    2

    Jong Almere City FC
    0
    20apr
    FC Lienden
    0
    -
    2
    Kozakken Boys
    W.H. Bronsvoort
    20apr
    FC Lienden
    0

    Kozakken Boys
    2
    20apr
    GVVV
    3
    -
    2
    IJsselmeervogels
    J. Rozendal
    20apr
    GVVV
    3

    IJsselmeervogels
    2
    20apr
    Jong Sparta
    2
    -
    1
    VVSB
    L. van Leeuwen
    20apr
    Jong Sparta
    2

    VVSB
    1
    20apr
    Rijnsburgse Boys
    3
    -
    1
    De Treffers
    J. te Kloeze
    20apr
    Rijnsburgse Boys
    3

    De Treffers
    1
    22apr
    Koninklijke HFC
    0
    -
    0
    De Treffers
    S. de Brito Roque
    22apr
    Koninklijke HFC
    0

    De Treffers
    0
    22apr
    HHC Hardenberg
    4
    -
    1
    Jong Sparta
    F.M.L. v.d. Elzen
    22apr
    HHC Hardenberg
    4

    Jong Sparta
    1

     

     

    Volgende wedstrijden

    4mei
    AFC
    -
    Scheveningen
    14:00
    4mei
    AFC

    Scheveningen
    14:00
    4mei
    Barendrecht
    -
    Jong Sparta
    14:30
    4mei
    Barendrecht

    Jong Sparta
    14:30
    4mei
    Jong Almere City FC
    -
    Koninklijke HFC
    14:30
    4mei
    Jong Almere City FC

    Koninklijke HFC
    14:30
    4mei
    Jong Vitesse
    -
    Rijnsburgse Boys
    14:30
    4mei
    Jong Vitesse

    Rijnsburgse Boys
    14:30
    4mei
    Katwijk
    -
    HHC Hardenberg
    14:30
    4mei
    Katwijk

    HHC Hardenberg
    14:30
    4mei
    Kozakken Boys
    -
    VVSB
    15:00
    4mei
    Kozakken Boys

    VVSB
    15:00
    4mei
    Spakenburg
    -
    Excelsior Maassluis
    15:00
    4mei
    Spakenburg

    Excelsior Maassluis
    15:00
    4mei
    De Treffers
    -
    IJsselmeervogels
    15:30
    4mei
    De Treffers

    IJsselmeervogels
    15:30
    4mei
    FC Lienden
    -
    GVVV
    15:30
    4mei
    FC Lienden

    GVVV
    15:30