Tweede divisie

  • Competitiewedstrijden

    20apr
    Barendrecht
    -
    Katwijk
    14:30
    L.P.S. Cairo
    20apr
    Barendrecht

    Katwijk
    14:30
    20apr
    Excelsior Maassluis
    -
    Scheveningen
    14:30
    T. Voncken
    20apr
    Excelsior Maassluis

    Scheveningen
    14:30
    20apr
    GVVV
    -
    IJsselmeervogels
    14:30
    J. Rozendal
    20apr
    GVVV

    IJsselmeervogels
    14:30
    20apr
    HHC Hardenberg
    -
    Koninklijke HFC
    14:30
    D. Schaper
    20apr
    HHC Hardenberg

    Koninklijke HFC
    14:30
    20apr
    Jong Vitesse
    -
    AFC
    14:30
    M.J. Nagtegaal
    20apr
    Jong Vitesse

    AFC
    14:30
    20apr
    Spakenburg
    -
    Jong Almere City FC
    15:00
    T.R. Winkel
    20apr
    Spakenburg

    Jong Almere City FC
    15:00
    20apr
    FC Lienden
    -
    Kozakken Boys
    15:30
    W.H. Bronsvoort
    20apr
    FC Lienden

    Kozakken Boys
    15:30
    20apr
    Jong Sparta
    -
    VVSB
    15:30
    L. van Leeuwen
    20apr
    Jong Sparta

    VVSB
    15:30
    20apr
    Rijnsburgse Boys
    -
    De Treffers
    15:30
    J. te Kloeze
    20apr
    Rijnsburgse Boys

    De Treffers
    15:30
    22apr
    Koninklijke HFC
    -
    De Treffers
    14:00
    S. de Brito Roque
    22apr
    Koninklijke HFC

    De Treffers
    14:00
    22apr
    HHC Hardenberg
    -
    Jong Sparta
    15:30
    F.M.L. v.d. Elzen
    22apr
    HHC Hardenberg

    Jong Sparta
    15:30

     

     

    Volgende wedstrijden

    4mei
    AFC
    -
    Scheveningen
    14:00
    4mei
    AFC

    Scheveningen
    14:00
    4mei
    Barendrecht
    -
    Jong Sparta
    14:30
    4mei
    Barendrecht

    Jong Sparta
    14:30
    4mei
    Jong Almere City FC
    -
    Koninklijke HFC
    14:30
    4mei
    Jong Almere City FC

    Koninklijke HFC
    14:30
    4mei
    Jong Vitesse
    -
    Rijnsburgse Boys
    14:30
    4mei
    Jong Vitesse

    Rijnsburgse Boys
    14:30
    4mei
    Kozakken Boys
    -
    VVSB
    15:00
    4mei
    Kozakken Boys

    VVSB
    15:00
    4mei
    Spakenburg
    -
    Excelsior Maassluis
    15:00
    4mei
    Spakenburg

    Excelsior Maassluis
    15:00
    4mei
    De Treffers
    -
    IJsselmeervogels
    15:30
    4mei
    De Treffers

    IJsselmeervogels
    15:30
    4mei
    FC Lienden
    -
    GVVV
    15:30
    4mei
    FC Lienden

    GVVV
    15:30
    4mei
    Katwijk
    -
    HHC Hardenberg
    15:30
    4mei
    Katwijk

    HHC Hardenberg
    15:30