Districtsbeker

 

Noord

  • 12nov
    * NEC Delfzijl
    2
    -
    2
    PKC '83
    12nov
    NEC Delfzijl *
    2

    PKC '83
    2
    12nov
    * Noordscheschut
    1
    -
    1
    Staphorst
    G. Gils
    12nov
    Noordscheschut *
    1

    Staphorst
    1
    12nov
    Middelstum
    1
    -
    3
    Siddeburen
    12nov
    Middelstum
    1

    Siddeburen
    3
    12nov
    SC Genemuiden
    4
    -
    0
    LTC
    B. Huizinga
    12nov
    SC Genemuiden
    4

    LTC
    0
    14nov
    FC Klazienaveen
    4
    -
    0
    CEC
    14nov
    FC Klazienaveen
    4

    CEC
    0
    14nov
    Kwiek
    1
    -
    6
    Helpman
    14nov
    Kwiek
    1

    Helpman
    6
    14nov
    Musselkanaal
    3
    -
    1
    Groen Geel
    14nov
    Musselkanaal
    3

    Groen Geel
    1
    14nov
    ONR
    5
    -
    0
    Fit Boys
    14nov
    ONR
    5

    Fit Boys
    0
    15nov
    Gorredijk
    1
    -
    6
    SC Joure
    15nov
    Gorredijk
    1

    SC Joure
    6
    15nov
    Hoogeveen (za)
    5
    -
    0
    Kraggenburg
    15nov
    Hoogeveen (za)
    5

    Kraggenburg
    0
    15nov
    ONS Sneek 2
    4
    -
    1
    Makkum
    15nov
    ONS Sneek 2
    4

    Makkum
    1
    15nov
    Wykels Hallum
    1
    -
    4
    Drachten
    15nov
    Wykels Hallum
    1

    Drachten
    4
    16nov
    FC LEO
    1
    -
    5
    Aduard 2000
    16nov
    FC LEO
    1

    Aduard 2000
    5
    16nov
    VEV '67
    2
    -
    4
    GRC Groningen
    16nov
    VEV '67
    2

    GRC Groningen
    4
    16nov
    Blauw Wit '34
    1
    -
    3
    Buitenpost
    B. Agricola
    16nov
    Blauw Wit '34
    1

    Buitenpost
    3
    16nov
    Delfstrahuizen
    0
    -
    2
    Leovardia
    16nov
    Delfstrahuizen
    0

    Leovardia
    2
    16nov
    Grijpskerk
    2
    -
    2
    Be Quick 1887 (za) *
    16nov
    Grijpskerk
    2

    Be Quick 1887 (za) *
    2
    16nov
    * Heeg
    1
    -
    1
    Balk
    16nov
    Heeg *
    1

    Balk
    1
    16nov
    Kollum
    2
    -
    2
    Leeuw. Zwaluwen *
    16nov
    Kollum
    2

    Leeuw. Zwaluwen *
    2
    16nov
    Mamio
    4
    -
    3
    Muntendam
    16nov
    Mamio
    4

    Muntendam
    3
    16nov
    Marum
    3
    -
    3
    Groningen *
    16nov
    Marum
    3

    Groningen *
    3
    16nov
    SDS
    5
    -
    0
    Rottevalle
    16nov
    SDS
    5

    Rottevalle
    0
    16nov
    TLC
    4
    -
    3
    Holwierde
    16nov
    TLC
    4

    Holwierde
    3
    16nov
    Twijzel
    0
    -
    4
    WTOC
    16nov
    Twijzel
    0

    WTOC
    4
    16nov
    Urk 2
    4
    -
    2
    Dwingeloo
    16nov
    Urk 2
    4

    Dwingeloo
    2
    16nov
    VHK
    0
    -
    1
    Hollandscheveld
    16nov
    VHK
    0

    Hollandscheveld
    1
    16nov
    Winsum
    3
    -
    0
    Be Quick 1887 (zo)
    16nov
    Winsum
    3

    Be Quick 1887 (zo)
    0
    16nov
    Achilles 1894
    4
    -
    0
    CSVC
    16nov
    Achilles 1894
    4

    CSVC
    0
    16nov
    De Weide
    2
    -
    6
    Urk
    E.S.B. ten Horn
    16nov
    De Weide
    2

    Urk
    6
    16nov
    Oerterp
    5
    -
    1
    Broekster Boys
    16nov
    Oerterp
    5

    Broekster Boys
    1
    16nov
    't Fean '58
    3
    -
    1
    Heerenveen
    16nov
    't Fean '58
    3

    Heerenveen
    1
    16nov
    Dokkum
    3
    -
    1
    Akkrum
    16nov
    Dokkum
    3

    Akkrum
    1
    16nov
    DVC Appingedam
    5
    -
    2
    Sellingen
    16nov
    DVC Appingedam
    5

    Sellingen
    2
    16nov
    DZOH
    1
    -
    1
    Alcides *
    16nov
    DZOH
    1

    Alcides *
    1
    16nov
    Elim
    1
    -
    7
    Hoogeveen (zo)
    16nov
    Elim
    1

    Hoogeveen (zo)
    7
    16nov
    Flevo Boys 2
    5
    -
    0
    Steenwijk
    16nov
    Flevo Boys 2
    5

    Steenwijk
    0
    16nov
    Foarut
    1
    -
    3
    Read Swart
    16nov
    Foarut
    1

    Read Swart
    3
    16nov
    Groninger Boys (za)
    1
    -
    0
    SC Loppersum
    16nov
    Groninger Boys (za)
    1

    SC Loppersum
    0
    16nov
    * GVAV-Rapiditas
    2
    -
    2
    Oranje Nassau
    16nov
    GVAV-Rapiditas *
    2

    Oranje Nassau
    2
    16nov
    * Heerenv. Boys
    2
    -
    2
    SWZ Boso Sneek
    16nov
    Heerenveense Boys *
    2

    SWZ Boso Sneek
    2
    16nov
    * Hoogezand
    1
    -
    1
    Pelikaan S
    16nov
    Hoogezand *
    1

    Pelikaan S
    1
    16nov
    Lycurgus
    2
    -
    2
    Ter Apel '96 *
    16nov
    Lycurgus
    2

    Ter Apel '96 *
    2
    16nov
    ONT
    4
    -
    3
    Oldeholtpade
    16nov
    ONT
    4

    Oldeholtpade
    3
    16nov
    Renado
    3
    -
    2
    Oeverzwaluwen
    16nov
    Renado
    3

    Oeverzwaluwen
    2
    16nov
    Rijperkerk
    2
    -
    1
    DIO Oosterwolde
    16nov
    Rijperkerk
    2

    DIO Oosterwolde
    1
    16nov
    RWF
    2
    -
    1
    Olyphia
    16nov
    RWF
    2

    Olyphia
    1
    16nov
    SC Emmeloord
    2
    -
    0
    HZVV
    F. v.d. Werf
    16nov
    SC Emmeloord
    2

    HZVV
    0
    16nov
    SSA Creil-Bant
    1
    -
    1
    SVV '04 *
    16nov
    SSA Creil-Bant
    1

    SVV '04 *
    1
    16nov
    St. Annaparochie
    0
    -
    7
    Drachtster Boys
    16nov
    St. Annaparochie
    0

    Drachtster Boys
    7
    16nov
    Staphorst 2
    6
    -
    1
    HODO
    16nov
    Staphorst 2
    6

    HODO
    1
    16nov
    * Steenwijkerwold
    0
    -
    0
    ZZVV
    16nov
    Steenwijkerwold *
    0

    ZZVV
    0
    16nov
    SVBO
    1
    -
    2
    ACV
    R. Broekman
    16nov
    SVBO
    1

    ACV
    2
    16nov
    Tollebeek
    1
    -
    4
    Pesse
    16nov
    Tollebeek
    1

    Pesse
    4
    16nov
    VVK
    1
    -
    8
    Noordwolde
    16nov
    VVK
    1

    Noordwolde
    8
    16nov
    Zeerobben
    1
    -
    2
    LAC Frisia 1883
    16nov
    Zeerobben
    1

    LAC Frisia 1883
    2
    16nov
    Corenos
    4
    -
    1
    Heiligerlee
    16nov
    Corenos
    4

    Heiligerlee
    1
    16nov
    Sweel
    2
    -
    4
    SVM
    16nov
    Sweel
    2

    SVM
    4
    17nov
    * Terschelling
    2
    -
    2
    Oosterlittens
    17nov
    Terschelling *
    2

    Oosterlittens
    2
    17nov
    Asser Boys
    0
    -
    4
    Protos
    17nov
    Asser Boys
    0

    Protos
    4
    17nov
    Bellingwolde
    4
    -
    2
    Lewenborg FC
    17nov
    Bellingwolde
    4

    Lewenborg FC
    2
    17nov
    Eenrum
    0
    -
    6
    Groninger Boys (zo)
    17nov
    Eenrum
    0

    Groninger Boys (zo)
    6
    17nov
    Gasselternijveen
    0
    -
    5
    Weerdinge
    17nov
    Gasselternijveen
    0

    Weerdinge
    5
    17nov
    ONB
    2
    -
    5
    VC Trynwalden
    17nov
    ONB
    2

    VC Trynwalden
    5
    17nov
    Rolder Boys
    3
    -
    2
    GOMOS 2
    17nov
    Rolder Boys
    3

    GOMOS 2
    2
    17nov
    Ruinen
    1
    -
    0
    SC Erica
    17nov
    Ruinen
    1

    SC Erica
    0
    17nov
    * Smilde '94
    2
    -
    2
    HOC
    17nov
    Smilde '94 *
    2

    HOC
    2
    17nov
    Surhuisterveen
    3
    -
    2
    Trinitas
    17nov
    Surhuisterveen
    3

    Trinitas
    2
    17nov
    VKW
    3
    -
    0
    Emmen
    17nov
    VKW
    3

    Emmen
    0
    19nov
    Nieuw Buinen
    1
    -
    1
    MSC *
    19nov
    Nieuw Buinen
    1

    MSC *
    1
    d'Olde Veste '54
    -
    vrijgeloot
    d'Olde Veste '54

    vrijgeloot
  • 10dec
    DVC Appingedam
    0
    -
    0
    NEC DElfzijl *
    10dec
    DVC Appingedam
    0

    NEC DElfzijl *
    0
    10dec
    * Flevo Boys
    1
    -
    1
    Urk 2
    V. Buitenhuis
    10dec
    Flevo Boys *
    1

    Urk 2
    1
    10dec
    Heeg
    2
    -
    1
    Dokkum
    10dec
    Heeg
    2

    Dokkum
    1
    10dec
    Hoogezand
    3
    -
    2
    Mamio
    10dec
    Hoogezand
    3

    Mamio
    2
    10dec
    Leovardia
    3
    -
    2
    ONS Sneek 2
    10dec
    Leovardia
    3

    ONS Sneek 2
    2
    10dec
    Protos
    0
    -
    3
    SC Emmeloord
    10dec
    Protos
    0

    SC Emmeloord
    3
    10dec
    SC Joure
    4
    -
    1
    't Fean '58
    10dec
    SC Joure
    4

    't Fean '58
    1
    10dec
    Urk
    0
    -
    2
    Staphorst 2
    M. Arends
    10dec
    Urk
    0

    Staphorst 2
    2
    10dec
    * Buitenpost
    2
    -
    2
    Drachtster Boys
    R. Groenewegen
    10dec
    Buitenpost *
    2

    Drachtster Boys
    2
    10dec
    GRC Groningen
    5
    -
    1
    TLC
    10dec
    GRC Groningen
    5

    TLC
    1
    10dec
    Groninger Boys (za)
    3
    -
    3
    Be Quick 1887 (za) *
    10dec
    Groninger Boys (za)
    3

    Be Quick 1887 (za) *
    3
    10dec
    Klazienaveen
    1
    -
    5
    VKW
    10dec
    Klazienaveen
    1

    VKW
    5
    10dec
    RWF
    4
    -
    2
    VC Trynwalden
    10dec
    RWF
    4

    VC Trynwalden
    2
    10dec
    SC Genemuiden
    0
    -
    2
    ACV
    G. Gils
    10dec
    SC Genemuiden
    0

    ACV
    2
    10dec
    Helpman
    3
    -
    3
    Aduard 2000 *
    10dec
    Helpman
    3

    Aduard 2000 *
    3
    10dec
    ONR
    2
    -
    4
    SVM
    10dec
    ONR
    2

    SVM
    4
    11dec
    Bellingwolde
    1
    -
    5
    Groningen
    11dec
    Bellingwolde
    1

    Groningen
    5
    11dec
    Corenos
    3
    -
    5
    FC Ter Apel '96
    11dec
    Corenos
    3

    FC Ter Apel '96
    5
    11dec
    Groninger Boys (zo)
    3
    -
    4
    Musselkanaal
    11dec
    Groninger Boys (zo)
    3

    Musselkanaal
    4
    11dec
    * GVAV-Rapiditas
    1
    -
    1
    Noordwolde
    11dec
    GVAV-Rapiditas *
    1

    Noordwolde
    1
    11dec
    Hoogeveen (za)
    1
    -
    2
    Pesse
    11dec
    Hoogeveen (za)
    1

    Pesse
    2
    11dec
    LAC Frisia 1883
    4
    -
    0
    SDS
    11dec
    LAC Frisia 1883
    4

    SDS
    0
    11dec
    Leeuw. Zwaluwen
    3
    -
    1
    Drachten
    11dec
    Leeuw. Zwaluwen
    3

    Drachten
    1
    11dec
    Noordscheschut
    2
    -
    1
    Hollandscheveld
    11dec
    Noordscheschut
    2

    Hollandscheveld
    1
    11dec
    Ruinen
    0
    -
    4
    Flevo Boys 2
    11dec
    Ruinen
    0

    Flevo Boys 2
    4
    11dec
    Weerdinge
    0
    -
    1
    Achilles 1894
    11dec
    Weerdinge
    0

    Achilles 1894
    1
    11dec
    Winsum
    4
    -
    1
    Siddeburen
    11dec
    Winsum
    4

    Siddeburen
    1
    11dec
    WTOC
    0
    -
    3
    Renado
    11dec
    WTOC
    0

    Renado
    3
    11dec
    * d'Olde Veste '54
    2
    -
    2
    MSC
    11dec
    d'Olde Veste '54 *
    2

    MSC
    2
    11dec
    Oerterp
    2
    -
    3
    Heerenv. Boys
    11dec
    Oerterp
    2

    Heerenveense Boys
    3
    12dec
    Alcides
    1
    -
    2
    Hoogeveen (zo)
    12dec
    Alcides
    1

    Hoogeveen (zo)
    2
    12dec
    Rolder Boys
    5
    -
    1
    Steenwijkerwold
    12dec
    Rolder Boys
    5

    Steenwijkerwold
    1
    12dec
    Smilde '94
    1
    -
    2
    SVV '04
    12dec
    Smilde '94
    1

    SVV '04
    2
    12dec
    Surhuisterveen
    2
    -
    2
    Read Swart *
    12dec
    Surhuisterveen
    2

    Read Swart *
    2
    21dec
    ONT
    4
    -
    1
    Terschelling
    21dec
    ONT
    4

    Terschelling
    1
    Rijperkerk
    -
    vrijgeloot
    Rijperkerk

    vrijgeloot
  • 17dec
    Be Quick 1887 (za)
    2
    -
    0
    NEC Delfzijl
    17dec
    Be Quick 1887 (za)
    2

    NEC Delfzijl
    0
    17dec
    Flevo Boys
    4
    -
    0
    SC Joure
    B. Huizinga
    17dec
    Flevo Boys
    4

    SC Joure
    0
    17dec
    Rijperkerk
    2
    -
    4
    SC Emmeloord
    17dec
    Rijperkerk
    2

    SC Emmeloord
    4
    19dec
    Staphorst 2
    4
    -
    2
    Musselkanaal
    19dec
    Staphorst 2
    4

    Musselkanaal
    2
  • 13feb
    Hoogezand
    3
    -
    1
    Ter Apel '96
    13feb
    Hoogezand
    3

    Ter Apel '96
    1
    18feb
    SVM
    0
    -
    2
    Leeuw. Zwaluwen
    18feb
    SVM
    0

    Leeuw. Zwaluwen
    2
    20feb
    Rolder Boys
    1
    -
    4
    Hoogeveen (zo)
    20feb
    Rolder Boys
    1

    Hoogeveen (zo)
    4
    22feb
    ACV
    7
    -
    1
    SVV '04
    R.M. Berends
    22feb
    ACV
    7

    SVV '04
    1
    22feb
    Aduard 2000
    1
    -
    2
    Heerenv. Boys
    22feb
    Aduard 2000
    1

    Heerenveense Boys
    2
    22feb
    * GRC Groningen
    2
    -
    2
    Achilles 1894
    22feb
    GRC Groningen *
    2

    Achilles 1894
    2
    22feb
    RWF
    2
    -
    3
    d'Olde Veste '54
    22feb
    RWF
    2

    d'Olde Veste '54
    3
    22feb
    Winsum
    6
    -
    1
    Heeg
    22feb
    Winsum
    6

    Heeg
    1
    22feb
    Flevo Boys 2
    4
    -
    0
    Noordscheschut
    22feb
    Flevo Boys 2
    4

    Noordscheschut
    0
    22feb
    Read Swart
    0
    -
    4
    Buitenpost
    R. Brinkman
    22feb
    Read Swart
    0

    Buitenpost
    4
    22feb
    Be Quick 1887 (za)
    3
    -
    1
    ONT
    22feb
    Be Quick 1887 (za)
    3

    ONT
    1
    22feb
    Renado
    1
    -
    7
    Flevo Boys
    S.A. Brinkkemper
    22feb
    Renado
    1

    Flevo Boys
    7
    22feb
    GVAV-Rapiditas
    3
    -
    0
    Leovardia
    22feb
    GVAV-Rapiditas
    3

    Leovardia
    0
    22feb
    Pesse
    1
    -
    0
    Groningen
    22feb
    Pesse
    1

    Groningen
    0
    22feb
    Staphorst 2
    3
    -
    0
    VKW
    22feb
    Staphorst 2
    3

    VKW
    0
    23feb
    SC Emmeloord
    2
    -
    4
    LAC Frisia 1883
    23feb
    SC Emmeloord
    2

    LAC Frisia 1883
    4
  • 27feb
    Hoogezand
    7
    -
    0
    Pesse
    27feb
    Hoogezand
    7

    Pesse
    0
    29feb
    d'Olde Veste '54
    5
    -
    2
    Winsum
    29feb
    d'Olde Veste '54
    5

    Winsum
    2
    29feb
    Heerenv. Boys
    1
    -
    1
    Staphorst 2 *
    29feb
    Heerenveense Boys
    1

    Staphorst 2 *
    1
    1mrt
    GVAV-Rapiditas
    0
    -
    1
    GRC Groningen
    1mrt
    GVAV-Rapiditas
    0

    GRC Groningen
    1
    3mrt
    Flevo Boys 2
    0
    -
    1
    ACV
    B. Agricola
    3mrt
    Flevo Boys 2
    0

    ACV
    1
    3mrt
    Leeuw. Zwaluwen
    0
    -
    4
    Buitenpost
    B. Huizinga
    3mrt
    Leeuw. Zwaluwen
    0

    Buitenpost
    4
    4mrt
    Be Quick 1887 (za)
    0
    -
    5
    Hoogeveen (zo)
    4mrt
    Be Quick 1887 (za)
    0

    Hoogeveen (zo)
    5
    4mrt
    Flevo Boys
    6
    -
    0
    LAC Frisia 1883
    P.J. Tanja
    4mrt
    Flevo Boys
    6

    LAC Frisia 1883
    0
  • ACV
    -
    Flevo Boys
    ACV

    Flevo Boys
    Hoogezand
    -
    Buitenpost
    Hoogezand

    Buitenpost
    Hoogeveen (zo)
    -
    d'Olde Veste '54
    Hoogeveen (zo)

    d'Olde Veste '54
    Staphorst 2
    -
    GRC Groningen
    Staphorst 2

    GRC Groningen
  • Hoogezand
    Buitenpost
    -
    Staphorst 2
    GRC Groningen
    Hoogezand / Buitenpost

    Staphorst 2 / GRC Groningen
    ACV
    Flevo Boys
    -
    Hoogeveen
    d'Olde Veste '54
    ACV / Flevo Boys

    Hoogeveen / d'Olde Veste '54