Districtsbeker

Oost

  • 16nov
    Woezik (za)
    -
    AGOVV
    14:00
    16nov
    Woezik (za)

    AGOVV
    14:00
    16nov
    Bergentheim
    -
    ASC '62
    14:30
    16nov
    Bergentheim

    ASC '62
    14:30
    16nov
    Den Ham
    -
    DOS Kampen
    14:30
    16nov
    Den Ham

    DOS Kampen
    14:30
    16nov
    Hellendoorn
    -
    Colmschate
    14:30
    16nov
    Hellendoorn

    Colmschate
    14:30
    16nov
    HTC
    -
    WVF
    14:30
    16nov
    HTC

    WVF
    14:30
    16nov
    KHC
    -
    DETO Twenterand
    14:30
    16nov
    KHC

    DETO Twenterand
    14:30
    16nov
    Rood-Wit '58
    -
    BAS
    14:30
    16nov
    Rood-Wit '58

    BAS
    14:30
    16nov
    SC Lutten
    -
    Daarlerveen
    14:30
    16nov
    SC Lutten

    Daarlerveen
    14:30
    16nov
    SEH
    -
    FC Horst
    14:30
    16nov
    SEH

    FC Horst
    14:30
    16nov
    VIOS V.
    -
    Hoevelaken
    14:30
    16nov
    VIOS V.

    Hoevelaken
    14:30
    16nov
    Vroomsh. Boys
    -
    Go-Ahead Kampen
    14:30
    16nov
    Vroomshoopse Boys

    Go-Ahead Kampen
    14:30
    16nov
    WHC
    -
    SDC Putten
    14:30
    16nov
    WHC

    SDC Putten
    14:30
    16nov
    Zwolsche Boys
    -
    OWIOS
    14:30
    16nov
    Zwolsche Boys

    OWIOS
    14:30
    16nov
    AZSV 2
    -
    PH
    15:00
    16nov
    AZSV 2

    PH
    15:00
    16nov
    Bennekom
    -
    AWC
    15:00
    16nov
    Bennekom

    AWC
    15:00
    16nov
    DVS '33 Ermelo 2
    -
    Epe
    15:00
    16nov
    DVS '33 Ermelo 2

    Epe
    15:00
    16nov
    Swift '64
    -
    Terschuurse Boys
    15:00
    16nov
    Swift '64

    Terschuurse Boys
    15:00
    16nov
    Unicum
    -
    Nunspeet
    15:00
    16nov
    Unicum

    Nunspeet
    15:00
    16nov
    JVC Cuijk
    -
    SKV
    16:00
    16nov
    JVC Cuijk

    SKV
    16:00
    16nov
    Almelo
    -
    Oranje Nassau
    17:00
    16nov
    Almelo

    Oranje Nassau
    17:00
    16nov
    Arnhemia
    -
    Dieren
    17:00
    16nov
    Arnhemia

    Dieren
    17:00
    16nov
    BVC '12
    -
    DFS
    17:00
    16nov
    BVC '12

    DFS
    17:00
    16nov
    CSV '28
    -
    SC Overwetering
    17:00
    16nov
    CSV '28

    SC Overwetering
    17:00
    16nov
    CSV Apeldoorn
    -
    Juliana '31
    17:00
    16nov
    CSV Apeldoorn

    Juliana '31
    17:00
    16nov
    DIO '30
    -
    SDV Barneveld
    17:00
    16nov
    DIO '30

    SDV Barneveld
    17:00
    16nov
    DVE-Trajanus
    -
    Leones
    17:00
    16nov
    DVE-Trajanus

    Leones
    17:00
    16nov
    FC Winterswijk 2
    -
    Be Quick Z.
    17:00
    16nov
    FC Winterswijk 2

    Be Quick Z.
    17:00
    16nov
    FC Zutphen
    -
    SDOUC
    17:00
    16nov
    FC Zutphen

    SDOUC
    17:00
    16nov
    Heino
    -
    Berkum
    17:00
    16nov
    Heino

    Berkum
    17:00
    16nov
    HSC '21 2
    -
    Enter Vooruit
    17:00
    16nov
    HSC '21 2

    Enter Vooruit
    17:00
    16nov
    OBW (za)
    -
    ESA
    17:00
    16nov
    OBW (za)

    ESA
    17:00
    16nov
    Oene
    -
    Helios
    17:00
    16nov
    Oene

    Helios
    17:00
    16nov
    Oldenzaal
    -
    ASV '57
    17:00
    16nov
    Oldenzaal

    ASV '57
    17:00
    16nov
    Rigtersbleek
    -
    AZSV
    17:00
    16nov
    Rigtersbleek

    AZSV
    17:00
    16nov
    RKHVV
    -
    DUNO D.
    17:00
    16nov
    RKHVV

    DUNO D.
    17:00
    16nov
    Rohda Raalte
    -
    NSC Nijkerk
    17:00
    16nov
    Rohda Raalte

    NSC Nijkerk
    17:00
    16nov
    Rood Wit
    -
    DTS Ede
    17:00
    16nov
    Rood Wit

    DTS Ede
    17:00
    16nov
    SC Bemmel
    -
    Achilles '29
    17:00
    16nov
    SC Bemmel

    Achilles '29
    17:00
    16nov
    SCE
    -
    Advendo '57
    17:00
    16nov
    SCE

    Advendo '57
    17:00
    16nov
    SCP
    -
    Blauw Geel '55
    17:00
    16nov
    SCP

    Blauw Geel '55
    17:00
    16nov
    SP Glanerbrug
    -
    DSVD
    17:00
    16nov
    SP Glanerbrug

    DSVD
    17:00
    16nov
    SVVN
    -
    Schalkhaar
    17:00
    16nov
    SVVN

    Schalkhaar
    17:00
    16nov
    SVZW
    -
    Longa '30
    17:00
    16nov
    SVZW

    Longa '30
    17:00
    16nov
    Ulftse Boys
    -
    Achilles '12
    17:00
    16nov
    Ulftse Boys

    Achilles '12
    17:00
    16nov
    Veluwezoom
    -
    De Paasberg
    17:00
    16nov
    Veluwezoom

    De Paasberg
    17:00
    16nov
    VIOD
    -
    Sparta E.
    17:00
    16nov
    VIOD

    Sparta Enschede
    17:00
    16nov
    ZVV '56
    -
    Stroe
    17:00
    16nov
    ZVV '56

    Stroe
    17:00
    17nov
    Apeldoornse Boys
    -
    Brakkenstein
    14:00
    17nov
    Apeldoornse Boys

    Brakkenstein
    14:00
    17nov
    Bentelo
    -
    UD W.
    14:00
    17nov
    Bentelo

    UD W.
    14:00
    17nov
    Beuningse Boys
    -
    DVV
    14:00
    17nov
    Beuningse Boys

    DVV
    14:00
    17nov
    Columbia
    -
    Woezik (zo)
    14:00
    17nov
    Columbia

    Woezik (zo)
    14:00
    17nov
    De Lutte
    -
    EMOS
    14:00
    17nov
    De Lutte

    EMOS
    14:00
    17nov
    Emst
    -
    Heeten
    14:00
    17nov
    Emst

    Heeten
    14:00
    17nov
    Haarle
    -
    KSV
    14:00
    17nov
    Haarle

    KSV
    14:00
    17nov
    Hoeve Vooruit
    -
    Grol
    14:00
    17nov
    Hoeve Vooruit

    Grol
    14:00
    17nov
    Keijenburgse Boys
    -
    ATC '65 (za)
    14:00
    17nov
    Keijenburgse Boys

    ATC '65 (za)
    14:00
    17nov
    NEO
    -
    Quick '20
    14:00
    17nov
    NEO

    Quick '20
    14:00
    17nov
    Orderbos
    -
    SML
    14:00
    17nov
    Orderbos

    SML
    14:00
    17nov
    Pax
    -
    ATC '65 (zo)
    14:00
    17nov
    Pax

    ATC '65 (zo)
    14:00
    17nov
    Rietmolen
    -
    Enter
    14:00
    17nov
    Rietmolen

    Enter
    14:00
    17nov
    Trekvogels
    -
    Alverna
    14:00
    17nov
    Trekvogels

    Alverna
    14:00
    17nov
    Tubantia
    -
    RKZVC
    14:00
    17nov
    Tubantia

    RKZVC
    14:00
    17nov
    TVC '28
    -
    Silvolde
    14:00
    17nov
    TVC '28

    Silvolde
    14:00
    17nov
    Vasse
    -
    De Tukkers
    14:00
    17nov
    Vasse

    De Tukkers
    14:00
    17nov
    VVG '25
    -
    Suryoye-Med.
    14:00
    17nov
    VVG '25

    Suryoye-Mediterraneo
    14:00
    17nov
    Warnsveldse Boys
    -
    Barbaros
    14:00
    17nov
    Warnsveldse Boys

    Barbaros
    14:00
    17nov
    Witkampers
    -
    Concordia W.
    14:00
    17nov
    Witkampers

    Concordia W.
    14:00
    17nov
    Arnhemse Boys
    -
    DIOSA
    14:30
    17nov
    Arnhemse Boys

    DIOSA
    14:30
    17nov
    AVIOS/DBV
    -
    Blauw Wit
    14:30
    17nov
    AVIOS/DBV

    Blauw Wit
    14:30
    17nov
    FC 't Centrum
    -
    Delden
    14:30
    17nov
    FC 't Centrum

    Delden
    14:30
    17nov
    FC Dinxperlo
    -
    TVO
    14:30
    17nov
    FC Dinxperlo

    TVO
    14:30
    17nov
    Loenermark
    -
    HAVO
    14:30
    17nov
    Loenermark

    HAVO
    14:30
    17nov
    OBW (zo)
    -
    NEC
    14:30
    17nov
    OBW (zo)

    NEC
    14:30
    17nov
    Robur et Velocitas
    -
    Be Quick '28
    14:30
    17nov
    Robur et Velocitas

    Be Quick '28
    14:30
    17nov
    SVO '68
    -
    Germania
    14:30
    17nov
    SVO '68

    Germania
    14:30
    17nov
    Wolfersveen
    -
    SC Overdinkel
    14:30
    17nov
    Wolfersveen

    SC Overdinkel
    14:30
    Broekland
    -
    vrijgeloot
    Broekland

    vrijgeloot
    Harfsen
    -
    vrijgeloot
    Harfsen

    vrijgeloot
    Veluwezoom
    -
    vrijgeloot
    Veluwezoom

    vrijgeloot