Districtsbeker

West II

  • ARC
    -
    vrijgeloot
    ARC

    vrijgeloot
    ASC
    -
    vrijgeloot
    ASC

    vrijgeloot
    BVCB
    -
    vrijgeloot
    BVCB

    vrijgeloot
    Charlois (za)
    -
    vrijgeloot
    Charlois (za)

    vrijgeloot
    Jonge Spartaan
    -
    vrijgeloot
    Jonge Spartaan

    vrijgeloot
    Maasdijk
    -
    vrijgeloot
    Maasdijk

    vrijgeloot
    Neptunus-S
    -
    vrijgeloot
    Neptunus-Schiebroek

    vrijgeloot
    Schipluiden
    -
    vrijgeloot
    Schipluiden

    vrijgeloot
    Spirit
    -
    vrijgeloot
    Spirit

    vrijgeloot
    TAVV
    -
    vrijgeloot
    TAVV

    vrijgeloot
    Ter Leede
    -
    vrijgeloot
    Ter Leede

    vrijgeloot
    VELO
    -
    vrijgeloot
    VELO

    vrijgeloot
    Voorschoten '97 (zo)
    -
    vrijgeloot
    Voorschoten '97 (zo)

    vrijgeloot
    VVOR
    -
    vrijgeloot
    VVOR

    vrijgeloot
    Zwaluwen
    -
    vrijgeloot
    Zwaluwen

    vrijgeloot
    10nov
    Be Fair
    2
    -
    1
    ROAC
    10nov
    Be Fair
    2

    ROAC
    1
    10nov
    FC Boshuizen
    8
    -
    0
    Zwartewaal
    10nov
    FC Boshuizen
    8

    Zwartewaal
    0
    10nov
    * 's-Gravendeel
    2
    -
    2
    Nieuwenhoorn
    10nov
    's-Gravendeel *
    2

    Nieuwenhoorn
    2
    10nov
    Capelle
    4
    -
    0
    Brielle
    A.S. Greveling
    10nov
    Capelle
    4

    Brielle
    0
    10nov
    CION
    1
    -
    7
    Leonidas (za)
    10nov
    CION
    1

    Leonidas (za)
    7
    10nov
    * DBGC
    4
    -
    4
    Slikkerveer
    10nov
    DBGC *
    4

    Slikkerveer
    4
    10nov
    FC Oegstgeest
    4
    -
    1
    CVC Reeuwijk
    10nov
    FC Oegstgeest
    4

    CVC Reeuwijk
    1
    10nov
    FC Oudewater
    3
    -
    3
    FC 's-Gravenzande *
    A. Afalah
    10nov
    FC Oudewater
    3

    FC 's-Gravenzande *
    3
    10nov
    Hazerswoudse Boys
    3
    -
    3
    Honselersdijk *
    10nov
    Hazerswoudse Boys
    3

    Honselersdijk *
    3
    10nov
    KMD
    1
    -
    6
    Alphense Boys (za)
    10nov
    KMD
    1

    Alphense Boys (za)
    6
    10nov
    Nieuwkoop
    0
    -
    4
    Sportlust '46
    10nov
    Nieuwkoop
    0

    Sportlust '46
    4
    10nov
    NSVV
    2
    -
    0
    Blauw-Zwart
    10nov
    NSVV
    2

    Blauw-Zwart
    0
    10nov
    OVV
    1
    -
    3
    SVS
    10nov
    OVV
    1

    SVS
    3
    10nov
    SC Feyenoord
    3
    -
    0
    RKAVV
    E. v.d. Perk
    10nov
    SC Feyenoord
    3

    RKAVV
    0
    10nov
    SCO '63
    3
    -
    1
    Houtwijk
    10nov
    SCO '63
    3

    Houtwijk
    1
    10nov
    Smitshoek
    2
    -
    3
    Barendrecht 2
    B.B. v.d. Helder
    10nov
    Smitshoek
    2

    Barendrecht 2
    3
    10nov
    Spijkenisse
    7
    -
    2
    HVC '10
    P.C. Vreeswijk
    10nov
    Spijkenisse
    7

    HVC '10
    2
    10nov
    Woubrugge
    2
    -
    7
    BZC/Zuiderpark
    10nov
    Woubrugge
    2

    BZC/Zuiderpark
    7
    10nov
    Zuidland
    4
    -
    0
    DSVP
    10nov
    Zuidland
    4

    DSVP
    0
    10nov
    XerxesDZB (za)
    9
    -
    1
    LVV Football Factory
    R.M.C. Duindam
    10nov
    XerxesDZB (za)
    9

    LVV Football Factory
    1
    10nov
    Maense
    3
    -
    5
    Berkel
    10nov
    Maense
    3

    Berkel
    5
    10nov
    * Nieuwerkerk
    2
    -
    2
    Rhoon
    10nov
    Nieuwerkerk *
    2

    Rhoon
    2
    10nov
    TAC '90
    6
    -
    1
    MVV '27
    10nov
    TAC '90
    6

    MVV '27
    1
    10nov
    Vredenburch
    0
    -
    2
    Sparta (am)
    10nov
    Vredenburch
    0

    Sparta (am)
    2
    10nov
    Voorschoten '97 (za)
    0
    -
    1
    Quick 2
    10nov
    Voorschoten '97 (za)
    0

    Quick 2
    1
    10nov
    Antibarbari
    1
    -
    3
    Heinenoord
    10nov
    Antibarbari
    1

    Heinenoord
    3
    10nov
    Bernardus
    0
    -
    9
    Quick Boys 2
    10nov
    Bernardus
    0

    Quick Boys 2
    9
    10nov
    Den Hoorn
    0
    -
    1
    Wateringse Veld Kr.
    10nov
    Den Hoorn
    0

    Wateringse Veld Kr.
    1
    10nov
    Dilettant
    4
    -
    5
    Leonidas (zo)
    10nov
    Dilettant
    4

    Leonidas (zo)
    5
    10nov
    Oliveo
    3
    -
    2
    Floreant
    10nov
    Oliveo
    3

    Floreant
    2
    10nov
    Oud-Beijerland
    2
    -
    2
    ONA *
    10nov
    Oud-Beijerland
    2

    ONA *
    2
    10nov
    SEP
    1
    -
    3
    Nootdorp
    M. Moussaoui
    10nov
    SEP
    1

    Nootdorp
    3
    10nov
    Stompwijk
    0
    -
    4
    Ter Leede 2
    10nov
    Stompwijk
    0

    Ter Leede 2
    4
    10nov
    Te Werve
    4
    -
    1
    NSV '46
    10nov
    Te Werve
    4

    NSV '46
    1
    10nov
    VFC
    7
    -
    1
    Rijnsburgse Boys 2
    10nov
    VFC
    7

    Rijnsburgse Boys 2
    1
    10nov
    VUC
    1
    -
    3
    Jodan Boys
    R. Turk
    10nov
    VUC
    1

    Jodan Boys
    3
    10nov
    * Westlandia (za)
    1
    -
    1
    Wilhelmus
    10nov
    Westlandia (za) *
    1

    Wilhelmus
    1
    10nov
    Zoetermeer
    0
    -
    8
    Hillegersberg
    10nov
    Zoetermeer
    0

    Hillegersberg
    8
    10nov
    Deltasport
    6
    -
    1
    DHC
    10nov
    Deltasport
    6

    DHC
    1
    10nov
    Meeuwenplaat
    2
    -
    3
    SDV
    10nov
    Meeuwenplaat
    2

    SDV
    3
    11nov
    FC IJsselmonde
    1
    -
    1
    Full Speed *
    11nov
    FC IJsselmonde
    1

    Full Speed *
    1
    11nov
    SJZ
    0
    -
    2
    Wippolder
    11nov
    SJZ
    0

    Wippolder
    2
    11nov
    Teylingen
    3
    -
    5
    Alphense Boys (zo)
    11nov
    Teylingen
    3

    Alphense Boys (zo)
    5
    11nov
    WVC
    2
    -
    3
    COAL
    11nov
    WVC
    2

    COAL
    3
    11nov
    HDV
    0
    -
    3
    DOSR
    11nov
    HDV
    0

    DOSR
    3
    13nov
    FC Rijnvogels
    8
    -
    0
    Charlois (zo)
    R. Westhoff
    13nov
    FC Rijnvogels
    8

    Charlois (zo)
    0
    13nov
    HMSH
    1
    -
    0
    Vlotbrug
    13nov
    HMSH
    1

    Vlotbrug
    0
    13nov
    Kethel Spaland
    2
    -
    6
    Poortugaal
    13nov
    Kethel Spaland
    2

    Poortugaal
    6
    13nov
    RVVH
    2
    -
    0
    Die Haghe
    13nov
    RVVH
    2

    Die Haghe
    0
  • 11dec
    XerxesDZB (za)
    1
    -
    3
    RVVH
    S.C. Kraak
    11dec
    XerxesDZB (za)
    1

    RVVH
    3
    11dec
    BVCB
    1
    -
    1
    Jodan Boys *
    B. Oosterlaken
    11dec
    BVCB
    1

    Jodan Boys *
    1
    18dec
    SC Feyenoord
    -
    Heinenoord
    20:00
    M.K. Rampersad
    18dec
    SC Feyenoord

    Heinenoord
    20:00
    18dec
    Sparta (am)
    -
    Zwaluwen
    20:00
    T. Gommans
    18dec
    Sparta (am)

    Zwaluwen
    20:00
    18dec
    Spijkenisse
    -
    Honselersdijk
    20:00
    H. Spaans
    18dec
    Spijkenisse

    Honselersdijk
    20:00
    18dec
    Sportlust '46
    -
    DBGC
    20:00
    18dec
    Sportlust '46

    DBGC
    20:00
    18dec
    Te Werve
    -
    Full Speed
    20:00
    18dec
    Te Werve

    Full Speed
    20:00
    18dec
    SCO '63
    -
    VVOR
    20:15
    18dec
    SCO '63

    VVOR
    20:15
    18dec
    Ter Leede
    -
    Oliveo
    20:15
    B.B. van den Helder
    18dec
    Ter Leede

    Oliveo
    20:15
    19dec
    Deltasport
    -
    Quick 2
    20:00
    19dec
    Deltasport

    Quick 2
    20:00
    19dec
    ONA
    -
    BZC/Zuiderpark
    20:00
    19dec
    ONA

    BZC/Zuiderpark
    20:00
    20dec
    DOSR
    -
    Quick Boys 2
    20:00
    20dec
    DOSR

    Quick Boys 2
    20:00
    20dec
    Maasdijk
    -
    Schipluiden
    20:00
    20dec
    Maasdijk

    Schipluiden
    20:00
    20dec
    Ter Leede 2
    -
    Nieuwerkerk
    20:00
    20dec
    Ter Leede 2

    Nieuwerkerk
    20:00
    22dec
    FC Rijnvogels
    -
    Alphense Boys (zo)
    13:00
    22dec
    FC Rijnvogels

    Alphense Boys (zo)
    13:00
    22dec
    Voorschoten '97 (zo)
    -
    Barendrecht 2
    13:00
    22dec
    Voorschoten '97 (zo)

    Barendrecht 2
    13:00
    22dec
    Wateringse Veld Kr.
    -
    ARC
    13:00
    22dec
    Wateringse Veld Kr.

    ARC
    13:00
    22dec
    Berkel
    -
    FC Oegstgeest
    14:00
    22dec
    Berkel

    FC Oegstgeest
    14:00
    22dec
    COAL
    -
    Nootdorp
    14:00
    22dec
    COAL

    Nootdorp
    14:00
    22dec
    FC 's-Gravenzande
    -
    FC Boshuizen
    14:00
    22dec
    FC 's-Gravenzande

    FC Boshuizen
    14:00
    22dec
    SVS
    -
    Alphense Boys (za)
    14:00
    22dec
    SVS

    Alphense Boys (za)
    14:00
    22dec
    's-Gravendeel
    -
    Neptunus-S
    14:30
    22dec
    's-Gravendeel

    Neptunus-S
    14:30
    22dec
    Be Fair
    -
    Westlandia (za)
    14:30
    22dec
    Be Fair

    Westlandia (za)
    14:30
    22dec
    Charlois (za)
    -
    TAC '90
    14:30
    22dec
    Charlois (za)

    TAC '90
    14:30
    22dec
    NSVV
    -
    Capelle
    14:30
    22dec
    NSVV

    Capelle
    14:30
    22dec
    TAVV
    -
    Poortugaal
    14:30
    22dec
    TAVV

    Poortugaal
    14:30
    22dec
    Zuidland
    -
    SDV
    14:30
    22dec
    Zuidland

    SDV
    14:30
    22dec
    Leonidas (za)
    -
    Spirit
    15:00
    22dec
    Leonidas (za)

    Spirit
    15:00
    22dec
    Jonge Spartaan
    -
    Wippolder
    17:00
    22dec
    Jonge Spartaan

    Wippolder
    17:00
    22dec
    VFC
    -
    Leonidas (zo)
    17:00
    22dec
    VFC

    Leonidas (zo)
    17:00
    23dec
    HMSH
    -
    ASC
    13:00
    23dec
    HMSH

    ASC
    13:00
    23dec
    VELO
    -
    Hillegersberg
    14:00
    23dec
    VELO

    Hillegersberg
    14:00