Districtsbeker

West II

  • 15okt
    * DSVP
    1
    -
    1
    Alphen
    15okt
    DSVP *
    1

    Alphen
    1
    22okt
    's-Gravendeel
    0
    -
    1
    Heinenoord
    22okt
    's-Gravendeel
    0

    Heinenoord
    1
    22okt
    Charlois
    2
    -
    1
    Westlandia (za)
    22okt
    Charlois
    2

    Westlandia (za)
    1
    22okt
    CVV Zwervers (zo)
    2
    -
    0
    WCR
    22okt
    CVV Zwervers (zo)
    2

    WCR
    0
    22okt
    DHC
    1
    -
    2
    FC Maense
    22okt
    DHC
    1

    FC Maense
    2
    22okt
    Dilettant
    0
    -
    6
    Capelle
    A.M. Ebink
    22okt
    Dilettant
    0

    Capelle
    6
    22okt
    DSO
    3
    -
    0
    Schipluiden
    22okt
    DSO
    3

    Schipluiden
    0
    22okt
    FC 's-Gravenzande
    4
    -
    3
    Alphense Boys
    L.J. v.d. Helm
    22okt
    FC 's-Gravenzande
    4

    Alphense Boys
    3
    22okt
    FC Oegstgeest
    2
    -
    2
    Rohda '76 *
    22okt
    FC Oegstgeest
    2

    Rohda '76 *
    2
    22okt
    Forum Sport
    3
    -
    0
    Strijen
    22okt
    Forum Sport
    3

    Strijen
    0
    22okt
    GHVV '13
    0
    -
    2
    FC Vlotbrug
    22okt
    GHVV '13
    0

    FC Vlotbrug
    2
    22okt
    Gouda
    6
    -
    2
    VOC 2
    22okt
    Gouda
    6

    VOC 2
    2
    22okt
    HVC '10
    7
    -
    1
    Quick Steps
    22okt
    HVC '10
    7

    Quick Steps
    1
    22okt
    Jodan Boys
    4
    -
    0
    XerxesDZB
    B. Oosterlaken
    22okt
    Jodan Boys
    4

    XerxesDZB
    0
    22okt
    LMO
    2
    -
    3
    Hillegersberg
    22okt
    LMO
    2

    Hillegersberg
    3
    22okt
    Meeuwenplaat
    0
    -
    3
    Lyra
    22okt
    Meeuwenplaat
    0

    Lyra
    3
    22okt
    MVV '27
    1
    -
    2
    Vitesse Delft
    22okt
    MVV '27
    1

    Vitesse Delft
    2
    22okt
    Neptunus-S
    1
    -
    1
    Brielle *
    22okt
    Neptunus-Schiebroek
    1

    Brielle *
    1
    22okt
    Noordwijk 2
    3
    -
    1
    Quick 2
    22okt
    Noordwijk 2
    3

    Quick 2
    1
    22okt
    Nootdorp
    3
    -
    2
    ARC
    H. Spaans
    22okt
    Nootdorp
    3

    ARC
    2
    22okt
    Quick Boys 2
    1
    -
    0
    Nieuwenhoorn
    22okt
    Quick Boys 2
    1

    Nieuwenhoorn
    0
    22okt
    RKAVV
    4
    -
    0
    Kickers '69
    22okt
    RKAVV
    4

    Kickers '69
    0
    22okt
    RVVH
    5
    -
    0
    SCO '63
    22okt
    RVVH
    5

    SCO '63
    0
    22okt
    SC Feyenoord
    9
    -
    1
    Blauw-Zwart
    K. van Dijk
    22okt
    SC Feyenoord
    9

    Blauw-Zwart
    1
    22okt
    Soccer Boys
    1
    -
    1
    SHO *
    22okt
    Soccer Boys
    1

    SHO *
    1
    22okt
    Spijkenisse
    5
    -
    0
    OVV
    S.J.P.M. van Lith
    22okt
    Spijkenisse
    5

    OVV
    0
    22okt
    SVC '08
    5
    -
    3
    FC Binnenmaas
    22okt
    SVC '08
    5

    FC Binnenmaas
    3
    22okt
    UVS
    7
    -
    0
    Rijnmond HS
    22okt
    UVS
    7

    Rijnmond HS
    0
    22okt
    Verburch
    1
    -
    0
    Haastrecht
    22okt
    Verburch
    1

    Haastrecht
    0
    22okt
    VOC
    5
    -
    2
    Honselersdijk
    22okt
    VOC
    5

    Honselersdijk
    2
    22okt
    Voorschoten '97
    1
    -
    1
    Kagia *
    22okt
    Voorschoten '97
    1

    Kagia *
    1
    22okt
    VUC
    2
    -
    4
    TAC '90
    22okt
    VUC
    2

    TAC '90
    4
    22okt
    Zwarte Pijl
    0
    -
    7
    Poortugaal
    22okt
    Zwarte Pijl
    0

    Poortugaal
    7
    22okt
    Leonidas
    7
    -
    1
    Nieuwkoop
    22okt
    Leonidas
    7

    Nieuwkoop
    1
    22okt
    RKDEO
    4
    -
    2
    Zuidland
    22okt
    RKDEO
    4

    Zuidland
    2
    22okt
    Spartaan '20
    0
    -
    3
    Smitshoek
    B.B. v.d. Helder
    22okt
    Spartaan '20
    0

    Smitshoek
    3
    22okt
    Sportlust '46
    7
    -
    0
    Hazerswoudse Boys
    G.P.H. Hulters
    22okt
    Sportlust '46
    7

    Hazerswoudse Boys
    0
    23okt
    Den Hoorn
    4
    -
    2
    DWO
    23okt
    Den Hoorn
    4

    DWO
    2
    23okt
    DOSR
    7
    -
    1
    Zwammerdam
    23okt
    DOSR
    7

    Zwammerdam
    1
    23okt
    * Nieuwerkerk
    1
    -
    1
    ROAC
    23okt
    Nieuwerkerk *
    1

    ROAC
    1
    23okt
    RKAVV 2
    3
    -
    1
    FC Oudewater
    23okt
    RKAVV 2
    3

    FC Oudewater
    1
    23okt
    SEP
    3
    -
    1
    Kethel Spaland
    23okt
    SEP
    3

    Kethel Spaland
    1
    23okt
    Taurus
    3
    -
    6
    HBS
    23okt
    Taurus
    3

    HBS
    6
    29okt
    Excelsior '20
    2
    -
    3
    SSS
    29okt
    Excelsior '20
    2

    SSS
    3
    Aarlanderveen
    -
    vrijgeloot
    Aarlanderveen

    vrijgeloot
    Alexandria '66
    -
    vrijgeloot
    Alexandria '66

    vrijgeloot
    Ariston '80
    -
    vrijgeloot
    Ariston '80

    vrijgeloot
    Barendrecht 2
    -
    vrijgeloot
    Barendrecht 2

    vrijgeloot
    Bergambacht
    -
    vrijgeloot
    Bergambacht

    vrijgeloot
    DCV
    -
    vrijgeloot
    DCV

    vrijgeloot
    Duindorp
    -
    vrijgeloot
    Duindorp

    vrijgeloot
    FC Boshuizen
    -
    vrijgeloot
    FC Boshuizen

    vrijgeloot
    FC Rijnvogels
    -
    vrijgeloot
    FC Rijnvogels

    vrijgeloot
    Hellevoetsluis
    -
    vrijgeloot
    Hellevoetsluis

    vrijgeloot
    HVV
    -
    vrijgeloot
    HVV

    vrijgeloot
    KMD
    -
    vrijgeloot
    KMD

    vrijgeloot
    MSV '71
    -
    vrijgeloot
    MSV '71

    vrijgeloot
    Naaldwijk
    -
    vrijgeloot
    Naaldwijk

    vrijgeloot
    SC Monster
    -
    vrijgeloot
    SC Monster

    vrijgeloot
    SJC
    -
    vrijgeloot
    SJC

    vrijgeloot
    TOGB
    -
    vrijgeloot
    TOGB

    vrijgeloot
    Van Nispen
    -
    vrijgeloot
    Van Nispen

    vrijgeloot
    VVOR
    -
    vrijgeloot
    VVOR

    vrijgeloot
    Zwaluwen
    -
    vrijgeloot
    Zwaluwen

    vrijgeloot
  • 12nov
    Leonidas
    3
    -
    1
    MSV '71
    12nov
    Leonidas
    3

    MSV '71
    1
    12nov
    Nieuwerkerk
    0
    -
    2
    HBS
    12nov
    Nieuwerkerk
    0

    HBS
    2
    12nov
    SJC
    2
    -
    4
    SVC '08
    12nov
    SJC
    2

    SVC '08
    4
    14nov
    RKDEO
    8
    -
    1
    Vitesse Delft
    14nov
    RKDEO
    8

    Vitesse Delft
    1
    14nov
    Sportlust '46
    6
    -
    0
    Lyra
    A.S. Greveling
    14nov
    Sportlust '46
    6

    Lyra
    0
    16nov
    Aarlanderveen
    -
    FC 's-Gravenzande
    14:30
    R.M.C. Duindam
    16nov
    Aarlanderveen

    FC 's-Gravenzande
    14:30
    16nov
    Brielle
    -
    Kagia
    14:30
    16nov
    Brielle

    Kagia
    14:30
    16nov
    FC Rijnvogels
    -
    Rohda '76
    14:30
    J. Westland
    16nov
    FC Rijnvogels

    Rohda '76
    14:30
    16nov
    FC Vlotbrug
    -
    Capelle
    14:30
    16nov
    FC Vlotbrug

    Capelle
    14:30
    16nov
    HVC '10
    -
    SC Feyenoord
    14:30
    L.J. v.d. Helm
    16nov
    HVC '10

    SC Feyenoord
    14:30
    16nov
    VVOR
    -
    Heinenoord
    14:30
    16nov
    VVOR

    Heinenoord
    14:30
    16nov
    Alexandria '66
    -
    SSS
    15:00
    16nov
    Alexandria '66

    SSS
    15:00
    16nov
    DCV
    -
    Quick Boys 2
    15:00
    16nov
    DCV

    Quick Boys 2
    15:00
    16nov
    FC Maense
    -
    Bergambacht
    15:00
    16nov
    FC Maense

    Bergambacht
    15:00
    16nov
    KMD
    -
    Charlois
    17:00
    16nov
    KMD

    Charlois
    17:00
    16nov
    RKAVV
    -
    Barendrecht 2
    17:00
    16nov
    RKAVV

    Barendrecht 2
    17:00
    16nov
    Spijkenisse
    -
    VOC
    17:00
    F. Berg
    16nov
    Spijkenisse

    VOC
    17:00
    17nov
    RKAVV 2
    -
    HVV
    11:30
    17nov
    RKAVV 2

    HVV
    11:30
    17nov
    CVV Zwervers (zo)
    -
    Hillegersberg
    14:00
    17nov
    CVV Zwervers (zo)

    Hillegersberg
    14:00
    19nov
    Ariston '80
    -
    Gouda
    20:00
    19nov
    Ariston '80

    Gouda
    20:00
    19nov
    Duindorp
    -
    RVVH
    20:00
    19nov
    Duindorp

    RVVH
    20:00
    19nov
    FC Boshuizen
    -
    Verburch
    20:00
    19nov
    FC Boshuizen

    Verburch
    20:00
    19nov
    Forum Sport
    -
    SC Monster
    20:00
    19nov
    Forum Sport

    SC Monster
    20:00
    19nov
    Jodan Boys
    -
    Noordwijk 2
    20:00
    19nov
    Jodan Boys

    Noordwijk 2
    20:00
    19nov
    Nootdorp
    -
    DSO
    20:00
    19nov
    Nootdorp

    DSO
    20:00
    19nov
    SHO
    -
    TAC '90
    20:00
    19nov
    SHO

    TAC '90
    20:00
    19nov
    Smitshoek
    -
    DVSP
    20:00
    19nov
    Smitshoek

    DVSP
    20:00
    19nov
    TOGB
    -
    UVS
    20:00
    19nov
    TOGB

    UVS
    20:00
    19nov
    Zwaluwen
    -
    Naaldwijk
    20:00
    19nov
    Zwaluwen

    Naaldwijk
    20:00
    20nov
    Hellevoetsluis
    -
    DOSR
    20:00
    20nov
    Hellevoetsluis

    DOSR
    20:00
    21nov
    Van Nispen
    -
    SEP
    20:00
    21nov
    Van Nispen

    SEP
    20:00
    26nov
    Den Hoorn
    -
    Poortugaal
    20:15
    26nov
    Den Hoorn

    Poortugaal
    20:15