Districtsbeker

 

Zuid I

  • 14nov
    Nieuw Borgvliet
    0
    -
    3
    Victoria '03
    14nov
    Nieuw Borgvliet
    0

    Victoria '03
    3
    14nov
    Spoordonkse Boys
    1
    -
    2
    PSV (am)
    14nov
    Spoordonkse Boys
    1

    PSV (am)
    2
    14nov
    SV Meerkerk
    1
    -
    1
    SC Everstein *
    14nov
    SV Meerkerk
    1

    SC Everstein *
    1
    14nov
    * SBC
    4
    -
    4
    RKVVO
    14nov
    SBC *
    4

    RKVVO
    4
    14nov
    Unitas
    2
    -
    0
    BVV
    14nov
    Unitas
    2

    BVV
    0
    16nov
    * Alblasserdam
    3
    -
    3
    Sliedrecht 2
    16nov
    Alblasserdam *
    3

    Sliedrecht 2
    3
    16nov
    BLC
    1
    -
    3
    SVW
    16nov
    BLC
    1

    SVW
    3
    16nov
    FC Axel
    4
    -
    1
    GOES
    16nov
    FC Axel
    4

    GOES
    1
    16nov
    GPC Vlissingen
    0
    -
    7
    Serooskerke
    16nov
    GPC Vlissingen
    0

    Serooskerke
    7
    16nov
    Halsteren (za)
    2
    -
    1
    FC Dauwendaele
    16nov
    Halsteren (za)
    2

    FC Dauwendaele
    1
    16nov
    Heerjansdam
    0
    -
    3
    Rijsoord
    F.A. van Herk
    16nov
    Heerjansdam
    0

    Rijsoord
    3
    16nov
    Klundert
    2
    -
    1
    Dubbeldam
    16nov
    Klundert
    2

    Dubbeldam
    1
    16nov
    Kogelvangers
    1
    -
    2
    ASWH 2
    16nov
    Kogelvangers
    1

    ASWH 2
    2
    16nov
    Luctor Heinkenszand
    1
    -
    1
    Duiveland *
    16nov
    Luctor Heinkenszand
    1

    Duiveland *
    1
    16nov
    MVV '58
    0
    -
    9
    Woudrichem
    16nov
    MVV '58
    0

    Woudrichem
    9
    16nov
    Noordeloos
    2
    -
    5
    Vuren
    16nov
    Noordeloos
    2

    Vuren
    5
    16nov
    RCS
    2
    -
    4
    De Meeuwen
    16nov
    RCS
    2

    De Meeuwen
    4
    16nov
    Roda Boys/B.
    1
    -
    3
    Achilles Veen
    N. Boel
    16nov
    Roda Boys/B.
    1

    Achilles Veen
    3
    16nov
    Schelluinen
    1
    -
    4
    Papendrecht
    16nov
    Schelluinen
    1

    Papendrecht
    4
    16nov
    SJO FC De Westhoek
    2
    -
    2
    ZSC '62 *
    16nov
    SJO FC De Westhoek
    2

    ZSC '62 *
    2
    16nov
    Sliedrecht
    6
    -
    0
    EBOH
    16nov
    Sliedrecht
    6

    EBOH
    0
    16nov
    Sparta '30
    1
    -
    4
    Almkerk
    16nov
    Sparta '30
    1

    Almkerk
    4
    16nov
    Streefkerk
    1
    -
    5
    Nieuw Lekkerland
    16nov
    Streefkerk
    1

    Nieuw Lekkerland
    5
    16nov
    Tholense Boys
    1
    -
    5
    Kloetinge
    16nov
    Tholense Boys
    1

    Kloetinge
    5
    16nov
    Zwaluwe
    0
    -
    1
    Prinsenland
    16nov
    Zwaluwe
    0

    Prinsenland
    1
    16nov
    Kapelle
    4
    -
    2
    Yerseke
    16nov
    Kapelle
    4

    Yerseke
    2
    16nov
    NEO '25
    2
    -
    5
    Altena
    16nov
    NEO '25
    2

    Altena
    5
    16nov
    FC Engelen
    1
    -
    2
    Real Lunet
    16nov
    FC Engelen
    1

    Real Lunet
    2
    16nov
    Nuenen
    4
    -
    2
    RKSV Heeze
    16nov
    Nuenen
    4

    RKSV Heeze
    2
    16nov
    Roosendaal
    1
    -
    4
    Moerse Boys
    16nov
    Roosendaal
    1

    Moerse Boys
    4
    16nov
    Trinitas Oisterwijk
    2
    -
    2
    Nemelaer *
    16nov
    Trinitas Oisterwijk
    2

    Nemelaer *
    2
    17nov
    TSV Gudok
    4
    -
    0
    VVR
    17nov
    TSV Gudok
    4

    VVR
    0
    17nov
    Baronie
    5
    -
    0
    SC Kruisland
    17nov
    Baronie
    5

    SC Kruisland
    0
    17nov
    Bergeijk
    1
    -
    4
    Reusel Sport
    17nov
    Bergeijk
    1

    Reusel Sport
    4
    17nov
    Best Vooruit
    2
    -
    0
    OJC Rosmalen
    17nov
    Best Vooruit
    2

    OJC Rosmalen
    0
    17nov
    * Bladella
    1
    -
    1
    EFC
    17nov
    Bladella *
    1

    EFC
    1
    17nov
    Budel
    0
    -
    0
    RKSV Nuenen 2 *
    17nov
    Budel
    0

    RKSV Nuenen 2 *
    0
    17nov
    De Valk
    0
    -
    1
    Brabantia
    17nov
    De Valk
    0

    Brabantia
    1
    17nov
    Den Dungen
    1
    -
    3
    Zwaluw VFC
    17nov
    Den Dungen
    1

    Zwaluw VFC
    3
    17nov
    Geldrop
    0
    -
    2
    FC Eindhoven (am)
    17nov
    Geldrop
    0

    FC Eindhoven (am)
    2
    17nov
    Haarsteeg
    4
    -
    0
    DESK
    17nov
    Haarsteeg
    4

    DESK
    0
    17nov
    JEKA
    1
    -
    2
    SC Gastel
    17nov
    JEKA
    1

    SC Gastel
    2
    17nov
    Neerlandia '31
    1
    -
    1
    Gilze *
    17nov
    Neerlandia '31
    1

    Gilze *
    1
    17nov
    Oosterhout
    2
    -
    1
    IFC
    17nov
    Oosterhout
    2

    IFC
    1
    17nov
    Rijen
    5
    -
    1
    The White Boys
    17nov
    Rijen
    5

    The White Boys
    1
    17nov
    RKTVC
    1
    -
    0
    TGG
    17nov
    RKTVC
    1

    TGG
    0
    17nov
    SC 't Zand
    1
    -
    1
    VOAB *
    17nov
    SC 't Zand
    1

    VOAB *
    1
    17nov
    Schijf
    3
    -
    2
    Groen Wit
    17nov
    Schijf
    3

    Groen Wit
    2
    17nov
    Steen
    0
    -
    4
    Halsteren
    17nov
    Steen
    0

    Halsteren
    4
    17nov
    * Unitas '59
    4
    -
    4
    Marvilde
    17nov
    Unitas '59 *
    4

    Marvilde
    4
    17nov
    Vlijmense Boys
    3
    -
    4
    Alem
    17nov
    Vlijmense Boys
    3

    Alem
    4
    17nov
    Waalre
    3
    -
    1
    Hoogeloon
    17nov
    Waalre
    3

    Hoogeloon
    1
    19nov
    Bavel
    2
    -
    1
    Zundert
    19nov
    Bavel
    2

    Zundert
    1
    19nov
    Breskens
    1
    -
    0
    Philippine
    19nov
    Breskens
    1

    Philippine
    0
    19nov
    * Clinge
    1
    -
    1
    Terneuzen
    19nov
    Clinge *
    1

    Terneuzen
    1
    19nov
    DSE
    1
    -
    8
    Unitas '30
    19nov
    DSE
    1

    Unitas '30
    8
    19nov
    Hapert
    1
    -
    1
    Rood Wit V. *
    19nov
    Hapert
    1

    Rood Wit V. *
    1
    19nov
    Hontenisse
    0
    -
    2
    VC Vlissingen
    19nov
    Hontenisse
    0

    VC Vlissingen
    2
    19nov
    HSSC '61
    1
    -
    4
    Tricht
    19nov
    HSSC '61
    1

    Tricht
    4
    19nov
    Hulsterloo
    0
    -
    1
    Cluzona
    19nov
    Hulsterloo
    0

    Cluzona
    1
    19nov
    Irene '58
    2
    -
    0
    TSC
    19nov
    Irene '58
    2

    TSC
    0
    19nov
    Jong Brabant
    0
    -
    0
    Nieuwkuijk *
    19nov
    Jong Brabant
    0

    Nieuwkuijk *
    0
    19nov
    ONI
    7
    -
    8
    Baronie
    19nov
    ONI
    7

    Baronie
    8
    19nov
    ZSC
    2
    -
    4
    RPC
    19nov
    ZSC
    2

    RPC
    4
  • 10dec
    Achilles Veen
    1
    -
    0
    FC Eindhoven (am)
    R.H.C.M. Loos
    10dec
    Achilles Veen
    1

    FC Eindhoven (am)
    0
    17dec
    Halsteren (za)
    4
    -
    1
    Clinge
    17dec
    Halsteren (za)
    4

    Clinge
    1
    17dec
    Woudrichem
    2
    -
    3
    Unitas '59
    17dec
    Woudrichem
    2

    Unitas '59
    3
    17dec
    RPC
    1
    -
    0
    Rood Wit V.
    17dec
    RPC
    1

    Rood Wit V.
    0
    17dec
    SBC
    2
    -
    2
    PSV *
    17dec
    SBC
    2

    PSV *
    2
    19dec
    Bavel
    11
    -
    1
    Waalre
    19dec
    Bavel
    11

    Waalre
    1
    19dec
    Nuenen
    3
    -
    1
    RKTVC
    19dec
    Nuenen
    3

    RKTVC
    1
    19dec
    Rijen
    1
    -
    2
    Nemelaer
    19dec
    Rijen
    1

    Nemelaer
    2
    19dec
    * SC Everstein
    3
    -
    3
    Gilze
    19dec
    SC Everstein *
    3

    Gilze
    3
    21dec
    Alblasserdam
    0
    -
    0
    Prinsenland *
    21dec
    Alblasserdam
    0

    Prinsenland *
    0
    21dec
    ASWH 2
    4
    -
    1
    Serooskerke
    21dec
    ASWH 2
    4

    Serooskerke
    1
    21dec
    Baronie (zo)
    3
    -
    1
    Papendrecht
    21dec
    Baronie (zo)
    3

    Papendrecht
    1
    21dec
    Bladella
    4
    -
    1
    Vuren
    21dec
    Bladella
    4

    Vuren
    1
    21dec
    Cluzona
    8
    -
    1
    Duiveland
    21dec
    Cluzona
    8

    Duiveland
    1
    21dec
    FC Axel
    0
    -
    5
    Unitas
    21dec
    FC Axel
    0

    Unitas
    5
    21dec
    Halsteren (zo)
    5
    -
    1
    Baronie (za)
    21dec
    Halsteren (zo)
    5

    Baronie (za)
    1
    21dec
    Kapelle
    0
    -
    7
    Sliedrecht
    21dec
    Kapelle
    0

    Sliedrecht
    7
    21dec
    Klundert
    0
    -
    5
    Kloetinge
    21dec
    Klundert
    0

    Kloetinge
    5
    21dec
    Nieuw Lekkerland
    0
    -
    3
    De Meeuwen
    21dec
    Nieuw Lekkerland
    0

    De Meeuwen
    3
    21dec
    Schijf
    2
    -
    3
    ZSC '62
    21dec
    Schijf
    2

    ZSC '62
    3
    21dec
    * Tricht
    0
    -
    0
    Nuenen 2
    21dec
    Tricht *
    0

    Nuenen 2
    0
    21dec
    * Altena
    0
    -
    0
    Almkerk
    21dec
    Altena *
    0

    Almkerk
    0
    21dec
    * Rijsoord
    0
    -
    0
    SVW
    M.P. van Dijk
    21dec
    Rijsoord *
    0

    SVW
    0
    21dec
    * Zwaluw VFC
    0
    -
    0
    Haarsteeg
    21dec
    Zwaluw VFC *
    0

    Haarsteeg
    0
    22dec
    Irene '58
    1
    -
    3
    Moerse Boys
    22dec
    Irene '58
    1

    Moerse Boys
    3
    22dec
    Real Lunet
    3
    -
    0
    Reusel Sport
    22dec
    Real Lunet
    3

    Reusel Sport
    0
    22dec
    SC Gastel
    1
    -
    0
    Breskens
    22dec
    SC Gastel
    1

    Breskens
    0
    22dec
    TSV Gudok
    1
    -
    3
    Brabantia
    22dec
    TSV Gudok
    1

    Brabantia
    3
    22dec
    Unitas '30
    1
    -
    2
    Victoria '03
    22dec
    Unitas '30
    1

    Victoria '03
    2
    22dec
    VC Vlissingen
    1
    -
    2
    Oosterhout
    22dec
    VC Vlissingen
    1

    Oosterhout
    2
    14jan
    * Alem
    1
    -
    1
    VOAB
    14jan
    Alem *
    1

    VOAB
    1
    16jan
    Nieuwkuijk
    0
    -
    2
    Best Vooruit
    16jan
    Nieuwkuijk
    0

    Best Vooruit
    2
  • 14jan
    Moerse Boys
    4
    -
    2
    Rijsoord
    14jan
    Moerse Boys
    4

    Rijsoord
    2
    14jan
    PSV
    0
    -
    2
    Tricht
    14jan
    PSV
    0

    Tricht
    2
    14jan
    SC Everstein
    0
    -
    6
    Brabantia
    14jan
    SC Everstein
    0

    Brabantia
    6
    16jan
    Nemelaer
    7
    -
    3
    Unitas '59
    16jan
    Nemelaer
    7

    Unitas '59
    3
    16jan
    Nuenen
    4
    -
    3
    Bladella
    16jan
    Nuenen
    4

    Bladella
    3
    16jan
    Oosterhout
    0
    -
    6
    Unitas
    16jan
    Oosterhout
    0

    Unitas
    6
    18jan
    Altena
    3
    -
    0
    RPC
    18jan
    Altena
    3

    RPC
    0
    18jan
    Prinsenland
    0
    -
    5
    Cluzona
    18jan
    Prinsenland
    0

    Cluzona
    5
    18jan
    ASWH 2
    0
    -
    2
    SC Gastel
    18jan
    ASWH 2
    0

    SC Gastel
    2
    18jan
    Halsteren (za)
    4
    -
    1
    ZSC '62
    18jan
    Halsteren (za)
    4

    ZSC '62
    1
    19jan
    Real Lunet
    0
    -
    1
    Bavel
    19jan
    Real Lunet
    0

    Bavel
    1
    21jan
    De Meeuwen
    0
    -
    1
    Victoria '03
    21jan
    De Meeuwen
    0

    Victoria '03
    1
    28jan
    Sliedrecht
    4
    -
    1
    Halsteren (zo)
    28jan
    Sliedrecht
    4

    Halsteren (zo)
    1
    29jan
    Baronie (zo)
    2
    -
    1
    Kloetinge
    29jan
    Baronie (zo)
    2

    Kloetinge
    1
    30jan
    Best Vooruit
    5
    -
    1
    Zwaluw VFC
    30jan
    Best Vooruit
    5

    Zwaluw VFC
    1
    11feb
    Alem
    1
    -
    9
    Achilles Veen
    S.C.A. van Zuilichem
    11feb
    Alem
    1

    Achilles Veen
    9
  • 3mrt
    Altena
    -
    Achilles Veen
    20:00
    3mrt
    Altena

    Achilles Veen
    20:00
    3mrt
    Halsteren (za)
    -
    Baronie (zo)
    20:00
    3mrt
    Halsteren (za)

    Baronie (zo)
    20:00
    3mrt
    Sliedrecht
    -
    Moerse Boys
    20:00
    3mrt
    Sliedrecht

    Moerse Boys
    20:00
    3mrt
    Tricht
    -
    Victoria '03
    20:00
    3mrt
    Tricht

    Victoria '03
    20:00
    5mrt
    Best Vooruit
    -
    Bladella
    20:00
    5mrt
    Best Vooruit

    Bladella
    20:00
    5mrt
    Cluzona
    -
    SC Gastel
    20:00
    5mrt
    Cluzona

    SC Gastel
    20:00
    5mrt
    Nemelaer
    -
    Brabantia
    20:00
    5mrt
    Nemelaer

    Brabantia
    20:00
    5mrt
    Unitas
    -
    Bavel
    20:00
    5mrt
    Unitas

    Bavel
    20:00
  • Nemelaer
    Brabantia
    -
    Unitas
    Bavel
    Wedstrijd 9
    Nemelaer / Brabantia

    Unitas / Bavel
    Best Vooruit
    Bladella
    -
    Sliedrecht
    Moerse Boys
    Wedstrijd 10
    Best Vooruit / Bladella

    Sliedrecht / Moerse Boys
    Tricht
    Victoria '03
    -
    Cluzona
    SC Gastel
    Wedstrijd 11
    Tricht / Victoria '03

    Cluzona / SC Gastel
    Altena
    Achilles Veen
    -
    Halsteren (za)
    Baronie (zo)
    Wedstrijd 12
    Altena / Achilles Veen

    Halsteren (za) / Baronie (zo)
  • Winnaar 12
    -
    Winnaar 11
    Wedstrijd 13
    Winnaar 12

    Winnaar 11
    Winnaar 10
    -
    Winnaar 9
    Wedstrijd 14
    Winnaar 10

    Winnaar 9
  • Winnaar 13
    -
    Winnaar 14
    Winnaar 13

    Winnaar 14