Districtsbeker

Noord

  • 12nov
    * NEC Delfzijl
    2
    -
    2
    PKC '83
    12nov
    NEC Delfzijl *
    2

    PKC '83
    2
    12nov
    * Noordscheschut
    1
    -
    1
    Staphorst
    G. Gils
    12nov
    Noordscheschut *
    1

    Staphorst
    1
    12nov
    Middelstum
    1
    -
    3
    Siddeburen
    12nov
    Middelstum
    1

    Siddeburen
    3
    12nov
    SC Genemuiden
    4
    -
    0
    LTC
    B. Huizinga
    12nov
    SC Genemuiden
    4

    LTC
    0
    14nov
    FC Klazienaveen
    4
    -
    0
    CEC
    14nov
    FC Klazienaveen
    4

    CEC
    0
    14nov
    Kwiek
    1
    -
    6
    Helpman
    14nov
    Kwiek
    1

    Helpman
    6
    14nov
    Musselkanaal
    3
    -
    1
    Groen Geel
    14nov
    Musselkanaal
    3

    Groen Geel
    1
    14nov
    ONR
    5
    -
    0
    Fit Boys
    14nov
    ONR
    5

    Fit Boys
    0
    15nov
    Gorredijk
    1
    -
    6
    SC Joure
    15nov
    Gorredijk
    1

    SC Joure
    6
    15nov
    Hoogeveen (za)
    5
    -
    0
    Kraggenburg
    15nov
    Hoogeveen (za)
    5

    Kraggenburg
    0
    15nov
    ONS Sneek 2
    4
    -
    1
    Makkum
    15nov
    ONS Sneek 2
    4

    Makkum
    1
    15nov
    Wykels Hallum
    1
    -
    4
    Drachten
    15nov
    Wykels Hallum
    1

    Drachten
    4
    16nov
    FC LEO
    1
    -
    5
    Aduard 2000
    16nov
    FC LEO
    1

    Aduard 2000
    5
    16nov
    VEV '67
    2
    -
    4
    GRC Groningen
    16nov
    VEV '67
    2

    GRC Groningen
    4
    16nov
    Blauw Wit '34
    1
    -
    3
    Buitenpost
    B. Agricola
    16nov
    Blauw Wit '34
    1

    Buitenpost
    3
    16nov
    Delfstrahuizen
    0
    -
    2
    Leovardia
    16nov
    Delfstrahuizen
    0

    Leovardia
    2
    16nov
    Grijpskerk
    2
    -
    2
    Be Quick 1887 (za) *
    16nov
    Grijpskerk
    2

    Be Quick 1887 (za) *
    2
    16nov
    * Heeg
    1
    -
    1
    Balk
    16nov
    Heeg *
    1

    Balk
    1
    16nov
    Kollum
    2
    -
    2
    Leeuw. Zwaluwen *
    16nov
    Kollum
    2

    Leeuw. Zwaluwen *
    2
    16nov
    Mamio
    4
    -
    3
    Muntendam
    16nov
    Mamio
    4

    Muntendam
    3
    16nov
    Marum
    3
    -
    3
    Groningen *
    16nov
    Marum
    3

    Groningen *
    3
    16nov
    SDS
    5
    -
    0
    Rottevalle
    16nov
    SDS
    5

    Rottevalle
    0
    16nov
    TLC
    4
    -
    3
    Holwierde
    16nov
    TLC
    4

    Holwierde
    3
    16nov
    Twijzel
    0
    -
    4
    WTOC
    16nov
    Twijzel
    0

    WTOC
    4
    16nov
    Urk 2
    4
    -
    2
    Dwingeloo
    16nov
    Urk 2
    4

    Dwingeloo
    2
    16nov
    VHK
    0
    -
    1
    Hollandscheveld
    16nov
    VHK
    0

    Hollandscheveld
    1
    16nov
    Winsum
    3
    -
    0
    Be Quick 1887 (zo)
    16nov
    Winsum
    3

    Be Quick 1887 (zo)
    0
    16nov
    Achilles 1894
    4
    -
    0
    CSVC
    16nov
    Achilles 1894
    4

    CSVC
    0
    16nov
    De Weide
    2
    -
    6
    Urk
    E.S.B. ten Horn
    16nov
    De Weide
    2

    Urk
    6
    16nov
    Oerterp
    5
    -
    1
    Broekster Boys
    16nov
    Oerterp
    5

    Broekster Boys
    1
    16nov
    't Fean '58
    3
    -
    1
    Heerenveen
    16nov
    't Fean '58
    3

    Heerenveen
    1
    16nov
    Dokkum
    3
    -
    1
    Akkrum
    16nov
    Dokkum
    3

    Akkrum
    1
    16nov
    DVC Appingedam
    5
    -
    2
    Sellingen
    16nov
    DVC Appingedam
    5

    Sellingen
    2
    16nov
    DZOH
    1
    -
    1
    Alcides *
    16nov
    DZOH
    1

    Alcides *
    1
    16nov
    Elim
    1
    -
    7
    Hoogeveen (zo)
    16nov
    Elim
    1

    Hoogeveen (zo)
    7
    16nov
    Flevo Boys 2
    5
    -
    0
    Steenwijk
    16nov
    Flevo Boys 2
    5

    Steenwijk
    0
    16nov
    Foarut
    1
    -
    3
    Read Swart
    16nov
    Foarut
    1

    Read Swart
    3
    16nov
    Groninger Boys
    1
    -
    0
    SC Loppersum
    16nov
    Groninger Boys
    1

    SC Loppersum
    0
    16nov
    * GVAV-Rapiditas
    2
    -
    2
    Oranje Nassau
    16nov
    GVAV-Rapiditas *
    2

    Oranje Nassau
    2
    16nov
    * Heerenv. Boys
    2
    -
    2
    SWZ Boso Sneek
    16nov
    Heerenveense Boys *
    2

    SWZ Boso Sneek
    2
    16nov
    * Hoogezand
    1
    -
    1
    Pelikaan S
    16nov
    Hoogezand *
    1

    Pelikaan S
    1
    16nov
    Lycurgus
    2
    -
    2
    Ter Apel '96 *
    16nov
    Lycurgus
    2

    Ter Apel '96 *
    2
    16nov
    ONT
    4
    -
    3
    Oldeholtpade
    16nov
    ONT
    4

    Oldeholtpade
    3
    16nov
    Renado
    3
    -
    2
    Oeverzwaluwen
    16nov
    Renado
    3

    Oeverzwaluwen
    2
    16nov
    Rijperkerk
    2
    -
    1
    DIO Oosterwolde
    16nov
    Rijperkerk
    2

    DIO Oosterwolde
    1
    16nov
    RWF
    2
    -
    1
    Olyphia
    16nov
    RWF
    2

    Olyphia
    1
    16nov
    SC E.
    2
    -
    0
    HZVV
    F. v.d. Werf
    16nov
    SC Emmeloord
    2

    HZVV
    0
    16nov
    SSA Creil-Bant
    1
    -
    1
    SVV '04 *
    16nov
    SSA Creil-Bant
    1

    SVV '04 *
    1
    16nov
    St. Annaparochie
    0
    -
    7
    Drachtster Boys
    16nov
    St. Annaparochie
    0

    Drachtster Boys
    7
    16nov
    Staphorst 2
    6
    -
    1
    HODO
    16nov
    Staphorst 2
    6

    HODO
    1
    16nov
    * Steenwijkerwold
    0
    -
    0
    ZZVV
    16nov
    Steenwijkerwold *
    0

    ZZVV
    0
    16nov
    SVBO
    1
    -
    2
    ACV
    R. Broekman
    16nov
    SVBO
    1

    ACV
    2
    16nov
    Tollebeek
    1
    -
    4
    Pesse
    16nov
    Tollebeek
    1

    Pesse
    4
    16nov
    VVK
    1
    -
    8
    Noordwolde
    16nov
    VVK
    1

    Noordwolde
    8
    16nov
    Zeerobben
    1
    -
    2
    Frisia
    16nov
    Zeerobben
    1

    Frisia
    2
    16nov
    Corenos
    4
    -
    1
    Heiligerlee
    16nov
    Corenos
    4

    Heiligerlee
    1
    16nov
    Sweel
    2
    -
    4
    SVM
    16nov
    Sweel
    2

    SVM
    4
    17nov
    * Terschelling
    2
    -
    2
    Oosterlittens
    17nov
    Terschelling *
    2

    Oosterlittens
    2
    17nov
    Asser Boys
    0
    -
    4
    Protos
    17nov
    Asser Boys
    0

    Protos
    4
    17nov
    Bellingwolde
    4
    -
    2
    Lewenborg FC
    17nov
    Bellingwolde
    4

    Lewenborg FC
    2
    17nov
    Eenrum
    0
    -
    6
    Groninger Boys
    17nov
    Eenrum
    0

    Groninger Boys
    6
    17nov
    Gasselternijveen
    0
    -
    5
    Weerdinge
    17nov
    Gasselternijveen
    0

    Weerdinge
    5
    17nov
    ONB
    2
    -
    5
    VC Trynwalden
    17nov
    ONB
    2

    VC Trynwalden
    5
    17nov
    Rolder Boys
    3
    -
    2
    GOMOS 2
    17nov
    Rolder Boys
    3

    GOMOS 2
    2
    17nov
    Ruinen
    1
    -
    0
    SC Erica
    17nov
    Ruinen
    1

    SC Erica
    0
    17nov
    * Smilde '94
    2
    -
    2
    HOC
    17nov
    Smilde '94 *
    2

    HOC
    2
    17nov
    Surhuisterveen
    3
    -
    2
    Trinitas
    17nov
    Surhuisterveen
    3

    Trinitas
    2
    17nov
    VKW
    3
    -
    0
    Emmen
    17nov
    VKW
    3

    Emmen
    0
    19nov
    Nieuw Buinen
    1
    -
    1
    MSC *
    19nov
    Nieuw Buinen
    1

    MSC *
    1
    d'Olde Veste '54
    -
    vrijgeloot
    d'Olde Veste '54

    vrijgeloot