Districtsbeker

Oost

  • DFS
    -
    vrijgeloot
    DFS

    vrijgeloot
    6nov
    ESA
    3
    -
    2
    Trekvogels
    6nov
    ESA
    3

    Trekvogels
    2
    6nov
    Go-Ahead Kampen 2
    1
    -
    5
    ZAC
    6nov
    Go-Ahead Kampen 2
    1

    ZAC
    5
    6nov
    IJVV
    5
    -
    3
    NSC Nijkerk
    6nov
    IJVV
    5

    NSC Nijkerk
    3
    6nov
    OZC
    0
    -
    2
    EMMS
    6nov
    OZC
    0

    EMMS
    2
    6nov
    Swift '64
    0
    -
    3
    Sparta Nijkerk
    J. van Dijk
    6nov
    Swift '64
    0

    Sparta Nijkerk
    3
    6nov
    Tubantia
    3
    -
    2
    AJC '96
    6nov
    Tubantia
    3

    AJC '96
    2
    6nov
    VVG '25
    2
    -
    3
    Silvolde
    6nov
    VVG '25
    2

    Silvolde
    3
    6nov
    WSV
    4
    -
    0
    Oeken
    6nov
    WSV
    4

    Oeken
    0
    7nov
    Be Quick '28
    2
    -
    3
    Zwolle
    7nov
    Be Quick '28
    2

    Zwolle
    3
    7nov
    Bennekom
    9
    -
    1
    Alexandria
    7nov
    Bennekom
    9

    Alexandria
    1
    7nov
    DVOL
    8
    -
    1
    Alverna
    7nov
    DVOL
    8

    Alverna
    1
    7nov
    RODA '28
    2
    -
    1
    GVC
    7nov
    RODA '28
    2

    GVC
    1
    7nov
    SC Bemmel
    8
    -
    0
    DVV
    7nov
    SC Bemmel
    8

    DVV
    0
    8nov
    CSV Apeldoorn
    3
    -
    1
    SDS '55
    R.J. Nijenhuis
    8nov
    CSV Apeldoorn
    3

    SDS '55
    1
    8nov
    Advendo '57
    3
    -
    2
    Jonge Kracht
    8nov
    Advendo '57
    3

    Jonge Kracht
    2
    8nov
    AGOVV
    7
    -
    0
    Veluwezoom
    8nov
    AGOVV
    7

    Veluwezoom
    0
    8nov
    Angerlo Vooruit
    1
    -
    5
    WAVV
    8nov
    Angerlo Vooruit
    1

    WAVV
    5
    8nov
    Colmschate
    0
    -
    6
    ROHDA Raalte
    8nov
    Colmschate
    0

    ROHDA Raalte
    6
    8nov
    De Bataven
    11
    -
    0
    De Paasberg
    8nov
    De Bataven
    11

    De Paasberg
    0
    8nov
    Eldenia
    4
    -
    0
    Victoria Boys
    8nov
    Eldenia
    4

    Victoria Boys
    0
    8nov
    Epe
    3
    -
    1
    Broekland
    8nov
    Epe
    3

    Broekland
    1
    8nov
    Grol
    0
    -
    4
    SDOUC
    8nov
    Grol
    0

    SDOUC
    4
    8nov
    Heino
    0
    -
    0
    Oene *
    8nov
    Heino
    0

    Oene *
    0
    8nov
    KOSC
    2
    -
    0
    De Esch
    8nov
    KOSC
    2

    De Esch
    0
    8nov
    RKHVV
    2
    -
    0
    Brakkenstein
    8nov
    RKHVV
    2

    Brakkenstein
    0
    8nov
    SC Doesburg
    1
    -
    2
    Warnsveldse Boys
    8nov
    SC Doesburg
    1

    Warnsveldse Boys
    2
    8nov
    WVF
    4
    -
    0
    Hattem
    8nov
    WVF
    4

    Hattem
    0
    8nov
    AZSV
    8
    -
    1
    Dinxperlo
    M. Hesselink
    8nov
    AZSV
    8

    Dinxperlo
    1
    8nov
    Berkum
    8
    -
    1
    SP Teuge
    Z. Pouls
    8nov
    Berkum
    8

    SP Teuge
    1
    8nov
    DZC '68
    4
    -
    1
    Pax
    8nov
    DZC '68
    4

    Pax
    1
    8nov
    VVOG 2
    0
    -
    2
    Nunspeet
    8nov
    VVOG 2
    0

    Nunspeet
    2
    8nov
    Groen Wit '62
    0
    -
    5
    DUNO D.
    T. Yildiz
    8nov
    Groen Wit '62
    0

    DUNO D.
    5
    8nov
    Juliana '31
    4
    -
    2
    Arnhemse Boys
    8nov
    Juliana '31
    4

    Arnhemse Boys
    2
    8nov
    Woezik
    6
    -
    1
    Ewijk
    8nov
    Woezik
    6

    Ewijk
    1
    8nov
    WVV '34
    5
    -
    1
    Ruurlo
    8nov
    WVV '34
    5

    Ruurlo
    1
    10nov
    ASV '57
    1
    -
    2
    PH
    10nov
    ASV '57
    1

    PH
    2
    10nov
    ASV Dronten
    1
    -
    2
    SDC Putten
    N. Wenneker
    10nov
    ASV Dronten
    1

    SDC Putten
    2
    10nov
    DSV '61
    1
    -
    3
    KHC
    10nov
    DSV '61
    1

    KHC
    3
    10nov
    SVVN
    2
    -
    5
    DOS '37
    10nov
    SVVN
    2

    DOS '37
    5
    10nov
    * USV
    2
    -
    2
    Den Ham
    10nov
    USV *
    2

    Den Ham
    2
    10nov
    WHC
    5
    -
    1
    Dieze West
    D. Brokelman
    10nov
    WHC
    5

    Dieze West
    1
    10nov
    SVZW
    5
    -
    0
    Hardenberg '85
    G.W.R. Poffers
    10nov
    SVZW
    5

    Hardenberg '85
    0
    10nov
    Be Quick Z.
    1
    -
    0
    DTS Ede
    10nov
    Be Quick Z.
    1

    DTS Ede
    0
    10nov
    CSV '28
    0
    -
    8
    Go-Ahead Kampen
    10nov
    CSV '28
    0

    Go-Ahead Kampen
    8
    10nov
    Hellendoorn
    0
    -
    3
    Excelsior '31
    R.J. Nijenhuis
    10nov
    Hellendoorn
    0

    Excelsior '31
    3
    10nov
    Hierden
    2
    -
    1
    SVI
    10nov
    Hierden
    2

    SVI
    1
    10nov
    AVW '66
    4
    -
    2
    Groessen
    10nov
    AVW '66
    4

    Groessen
    2
    10nov
    Dalfsen
    3
    -
    0
    HHC Hardenberg 2
    10nov
    Dalfsen
    3

    HHC Hardenberg 2
    0
    10nov
    DETO Twenterand
    5
    -
    0
    Helios
    S. Kiremit
    10nov
    DETO Twenterand
    5

    Helios
    0
    10nov
    Enter
    2
    -
    3
    SCD '83
    10nov
    Enter
    2

    SCD '83
    3
    10nov
    Hulzense Boys
    0
    -
    3
    De Tukkers
    10nov
    Hulzense Boys
    0

    De Tukkers
    3
    10nov
    Rietmolen
    0
    -
    5
    AZSV 2
    10nov
    Rietmolen
    0

    AZSV 2
    5
    10nov
    Vroomsh. Boys
    1
    -
    0
    Wijhe '92
    10nov
    Vroomshoopse Boys
    1

    Wijhe '92
    0
    10nov
    VVOP
    3
    -
    1
    SC Klarenbeek
    10nov
    VVOP
    3

    SC Klarenbeek
    1
    10nov
    Zenderen Vooruit
    2
    -
    3
    Quick '20
    10nov
    Zenderen Vooruit
    2

    Quick '20
    3
    10nov
    Orion
    5
    -
    0
    De Treffers (za)
    10nov
    Orion
    5

    De Treffers (za)
    0
    10nov
    ATC '65
    3
    -
    2
    Sportlust Glanerbrug
    10nov
    ATC '65
    3

    Sportlust Glanerbrug
    2
    10nov
    * AWC
    3
    -
    3
    SKV
    10nov
    AWC *
    3

    SKV
    3
    10nov
    BWO
    10
    -
    2
    Almelo
    10nov
    BWO
    10

    Almelo
    2
    11nov
    Activia
    1
    -
    2
    Voorwaarts T.
    11nov
    Activia
    1

    Voorwaarts T.
    2
    11nov
    Beuningse Boys
    5
    -
    1
    VVO
    11nov
    Beuningse Boys
    5

    VVO
    1
    11nov
    Dedemsvaart
    0
    -
    7
    De Zweef
    11nov
    Dedemsvaart
    0

    De Zweef
    7
    11nov
    DIO '30
    2
    -
    3
    Rood Wit
    11nov
    DIO '30
    2

    Rood Wit
    3
    11nov
    * DSVD
    2
    -
    2
    Hengelo
    11nov
    DSVD *
    2

    Hengelo
    2
    11nov
    Germania
    2
    -
    1
    WWNA
    11nov
    Germania
    2

    WWNA
    1
    11nov
    GSV '38
    2
    -
    1
    Albatross
    11nov
    GSV '38
    2

    Albatross
    1
    11nov
    GWVV
    1
    -
    2
    FC Trias
    11nov
    GWVV
    1

    FC Trias
    2
    11nov
    HC '03
    1
    -
    2
    Longa '30
    11nov
    HC '03
    1

    Longa '30
    2
    11nov
    Losser
    1
    -
    3
    Eilermark
    11nov
    Losser
    1

    Eilermark
    3
    11nov
    * NEC
    2
    -
    2
    DSZ
    11nov
    NEC *
    2

    DSZ
    2
    11nov
    Reünie
    -
    RKZVC
    AFGELAST
    Reünie teruggetrokken
    11nov
    Reünie

    RKZVC
    afg
    11nov
    Rood Zwart
    0
    -
    3
    Barbaros
    11nov
    Rood Zwart
    0

    Barbaros
    3
    11nov
    TVC '28
    7
    -
    0
    Borne
    11nov
    TVC '28
    7

    Borne
    0
    11nov
    UD W.
    4
    -
    4
    VOGIDO *
    11nov
    UD W.
    4

    VOGIDO *
    4
    11nov
    Vasse
    0
    -
    2
    Rigtersbleek
    11nov
    Vasse
    0

    Rigtersbleek
    2
    11nov
    DCS
    1
    -
    0
    DIOSA
    11nov
    DCS
    1

    DIOSA
    0
    11nov
    HSC '21 2
    7
    -
    1
    Suryoye Med.
    11nov
    HSC '21 2
    7

    Suryoye Med.
    1
    11nov
    Longa '30 2
    2
    -
    4
    AD '69
    11nov
    Longa '30 2
    2

    AD '69
    4
  • 27nov
    AD '69
    -
    Longa '30
    20:00
    27nov
    AD '69

    Longa '30
    20:00
    27nov
    AZSV
    -
    AVW '66
    20:00
    27nov
    AZSV

    AVW '66
    20:00
    27nov
    Bennekom
    -
    VVOP
    20:00
    27nov
    Bennekom

    VVOP
    20:00
    27nov
    CSV Apeldoorn
    -
    AGOVV
    20:00
    27nov
    CSV Apeldoorn

    AGOVV
    20:00
    27nov
    ESA
    -
    DCS
    20:00
    27nov
    ESA

    DCS
    20:00
    27nov
    Germania
    -
    Rood Wit
    20:00
    27nov
    Germania

    Rood Wit
    20:00
    27nov
    Hierden
    -
    IJVV
    20:00
    27nov
    Hierden

    IJVV
    20:00
    27nov
    PH
    -
    Vroomsh. Boys
    20:00
    27nov
    PH

    Vroomshoopse Boys
    20:00
    27nov
    Quick '20
    -
    Excelsior '31
    20:00
    27nov
    Quick '20

    Excelsior '31
    20:00
    27nov
    ZAC
    -
    WHC
    20:00
    27nov
    ZAC

    WHC
    20:00
    27nov
    DZC '68
    -
    De Bataven
    20:15
    27nov
    DZC '68

    De Bataven
    20:15
    27nov
    Nunspeet
    -
    WVF
    20:15
    27nov
    Nunspeet

    WVF
    20:15
    27nov
    Oene
    -
    Berkum
    20:15
    27nov
    Oene

    Berkum
    20:15
    27nov
    RKZVC
    -
    Be Quick Z.
    20:30
    27nov
    RKZVC

    Be Quick Z.
    20:30
    28nov
    ATC '65
    -
    DOS '37
    20:00
    28nov
    ATC '65

    DOS '37
    20:00
    28nov
    AZSV 2
    -
    FC Trias
    20:00
    28nov
    AZSV 2

    FC Trias
    20:00
    28nov
    Beuningse Boys
    -
    Advendo '57
    20:00
    28nov
    Beuningse Boys

    Advendo '57
    20:00
    28nov
    De Zweef
    -
    SVZW
    20:00
    28nov
    De Zweef

    SVZW
    20:00
    28nov
    DETO Twenterand
    -
    EMMS
    20:00
    28nov
    DETO Twenterand

    EMMS
    20:00
    28nov
    DFS
    -
    NEC
    20:00
    28nov
    DFS

    NEC
    20:00
    28nov
    Epe
    -
    Zwolle
    20:00
    28nov
    Epe

    Zwolle
    20:00
    28nov
    Juliana '31
    -
    SDC Putten
    20:00
    28nov
    Juliana '31

    SDC Putten
    20:00
    28nov
    Orion
    -
    DUNO D.
    20:00
    28nov
    Orion

    DUNO D.
    20:00
    28nov
    Sparta Nijkerk
    -
    SC Bemmel
    20:00
    28nov
    Sparta Nijkerk

    SC Bemmel
    20:00
    28nov
    Voorwaarts T.
    -
    KHC
    20:00
    28nov
    Voorwaarts T.

    KHC
    20:00
    28nov
    WSV
    -
    SCD '83
    20:00
    28nov
    WSV

    SCD '83
    20:00
    28nov
    WVV '34
    -
    Warnsveldse Boys
    20:00
    28nov
    WVV '34

    Warnsveldse Boys
    20:00
    29nov
    AWC
    -
    WAVV
    20:00
    29nov
    AWC

    WAVV
    20:00
    29nov
    BWO
    -
    DSVD
    20:00
    29nov
    BWO

    DSVD
    20:00
    29nov
    Dalfsen
    -
    USV
    20:00
    29nov
    Dalfsen

    USV
    20:00
    29nov
    De Tukkers
    -
    VOGIDO
    20:00
    29nov
    De Tukkers

    VOGIDO
    20:00
    29nov
    Eilermark
    -
    Rigtersbleek
    20:00
    29nov
    Eilermark

    Rigtersbleek
    20:00
    29nov
    Eldenia
    -
    SDOUC
    20:00
    29nov
    Eldenia

    SDOUC
    20:00
    29nov
    HSC '21 2
    -
    GSV '38
    20:00
    29nov
    HSC '21 2

    GSV '38
    20:00
    29nov
    KOSC
    -
    Barbaros
    20:00
    29nov
    KOSC

    Barbaros
    20:00
    29nov
    RKHVV
    -
    Silvolde
    20:00
    29nov
    RKHVV

    Silvolde
    20:00
    29nov
    Roda '28
    -
    Leones
    20:00
    29nov
    Roda '28

    Leones
    20:00
    29nov
    Tubantia
    -
    TVC '28
    20:00
    29nov
    Tubantia

    TVC '28
    20:00
    29nov
    Woezik
    -
    DVOL
    20:30
    29nov
    Woezik

    DVOL
    20:30
    4dec
    Rohda Raalte
    -
    Go-Ahead Kampen
    20:15
    4dec
    Rohda Raalte

    Go-Ahead Kampen
    20:15
  • AZSV 2
    Trias
    -
    AZSV
    AVW '66
    AZSV 2 / Trias

    AZSV / AVW '66
    Beuningse Boys
    Advendo '57
    -
    Sparta Nijkerk
    SC Bemmel
    Beuningse Boys / Advendo '57

    Sparta Nijkerk / SC Bemmel
    BWO
    DSVD
    -
    PH
    Vroomsh. Boys
    BWO / DSVD

    PH / Vroomshoopse Boys
    De Tukkers
    VOGIDO
    -
    Eilermark
    Rigtersbleek
    De Tukkers / VOGIDO

    Eilermark / Rigtersbleek
    DFS
    NEC
    -
    Woezik
    DVOL
    DFS / NEC

    Woezik / DVOL
    Epe
    Zwolle
    -
    Dalfsen
    USV
    Epe / Zwolle

    Dalfsen / USV
    Oene
    Berkum
    -
    WSV
    SCD '83
    Oene / Berkum

    WSV / SCD '83
    RKZV
    Be Quick Z.
    -
    DZS '68
    Bataven
    RKZV / Be Quick Z.

    DZS '68 / Bataven