Districtsbeker

Zuid I

  • 14nov
    Nieuw Borgvliet
    0
    -
    3
    Victoria '03
    14nov
    Nieuw Borgvliet
    0

    Victoria '03
    3
    14nov
    Spoordonkse Boys
    1
    -
    2
    PSV (am)
    14nov
    Spoordonkse Boys
    1

    PSV (am)
    2
    14nov
    SV Meerkerk
    1
    -
    1
    SC Everstein *
    14nov
    SV Meerkerk
    1

    SC Everstein *
    1
    14nov
    * SBC
    4
    -
    4
    RKVVO
    14nov
    SBC *
    4

    RKVVO
    4
    14nov
    Unitas
    2
    -
    0
    BVV
    14nov
    Unitas
    2

    BVV
    0
    16nov
    * Alblasserdam
    3
    -
    3
    Sliedrecht 2
    16nov
    Alblasserdam *
    3

    Sliedrecht 2
    3
    16nov
    BLC
    1
    -
    3
    SVW
    16nov
    BLC
    1

    SVW
    3
    16nov
    FC Axel
    4
    -
    1
    GOES
    16nov
    FC Axel
    4

    GOES
    1
    16nov
    GPC Vlissingen
    0
    -
    7
    Serooskerke
    16nov
    GPC Vlissingen
    0

    Serooskerke
    7
    16nov
    Halsteren (za)
    2
    -
    1
    FC Dauwendaele
    16nov
    Halsteren (za)
    2

    FC Dauwendaele
    1
    16nov
    Heerjansdam
    0
    -
    3
    Rijsoord
    F.A. van Herk
    16nov
    Heerjansdam
    0

    Rijsoord
    3
    16nov
    Klundert
    2
    -
    1
    Dubbeldam
    16nov
    Klundert
    2

    Dubbeldam
    1
    16nov
    Kogelvangers
    1
    -
    2
    ASWH 2
    16nov
    Kogelvangers
    1

    ASWH 2
    2
    16nov
    Luctor Heinkenszand
    1
    -
    1
    Duiveland *
    16nov
    Luctor Heinkenszand
    1

    Duiveland *
    1
    16nov
    MVV '58
    0
    -
    9
    Woudrichem
    16nov
    MVV '58
    0

    Woudrichem
    9
    16nov
    Noordeloos
    2
    -
    5
    Vuren
    16nov
    Noordeloos
    2

    Vuren
    5
    16nov
    RCS
    2
    -
    4
    De Meeuwen
    16nov
    RCS
    2

    De Meeuwen
    4
    16nov
    Roda Boys/B.
    1
    -
    3
    Achilles Veen
    N. Boel
    16nov
    Roda Boys/Bommelerwaard
    1

    Achilles Veen
    3
    16nov
    Schelluinen
    1
    -
    4
    Papendrecht
    16nov
    Schelluinen
    1

    Papendrecht
    4
    16nov
    SJO FC De Westhoek
    2
    -
    2
    ZSC '62 *
    16nov
    SJO FC De Westhoek
    2

    ZSC '62 *
    2
    16nov
    Sliedrecht
    6
    -
    0
    EBOH
    16nov
    Sliedrecht
    6

    EBOH
    0
    16nov
    Sparta '30
    1
    -
    4
    Almkerk
    16nov
    Sparta '30
    1

    Almkerk
    4
    16nov
    Streefkerk
    1
    -
    5
    Nieuw Lekkerland
    16nov
    Streefkerk
    1

    Nieuw Lekkerland
    5
    16nov
    Tholense Boys
    1
    -
    5
    Kloetinge
    16nov
    Tholense Boys
    1

    Kloetinge
    5
    16nov
    Zwaluwe
    0
    -
    1
    Prinsenland
    16nov
    Zwaluwe
    0

    Prinsenland
    1
    16nov
    Kapelle
    4
    -
    2
    Yerseke
    16nov
    Kapelle
    4

    Yerseke
    2
    16nov
    NEO '25
    2
    -
    5
    Altena
    16nov
    NEO '25
    2

    Altena
    5
    16nov
    FC Engelen
    1
    -
    2
    Real Lunet
    16nov
    FC Engelen
    1

    Real Lunet
    2
    16nov
    Nuenen
    4
    -
    2
    RKSV Heeze
    16nov
    Nuenen
    4

    RKSV Heeze
    2
    16nov
    Roosendaal
    1
    -
    4
    Moerse Boys
    16nov
    Roosendaal
    1

    Moerse Boys
    4
    16nov
    Trinitas Oisterwijk
    2
    -
    2
    Nemelaer *
    16nov
    Trinitas Oisterwijk
    2

    Nemelaer *
    2
    17nov
    TSV Gudok
    4
    -
    0
    VVR
    17nov
    TSV Gudok
    4

    VVR
    0
    17nov
    Baronie
    5
    -
    0
    SC Kruisland
    17nov
    Baronie
    5

    SC Kruisland
    0
    17nov
    Bergeijk
    1
    -
    4
    Reusel Sport
    17nov
    Bergeijk
    1

    Reusel Sport
    4
    17nov
    Best Vooruit
    2
    -
    0
    OJC Rosmalen
    17nov
    Best Vooruit
    2

    OJC Rosmalen
    0
    17nov
    * Bladella
    1
    -
    1
    EFC
    17nov
    Bladella *
    1

    EFC
    1
    17nov
    Budel
    0
    -
    0
    RKSV Nuenen 2 *
    17nov
    Budel
    0

    RKSV Nuenen 2 *
    0
    17nov
    De Valk
    0
    -
    1
    Brabantia
    17nov
    De Valk
    0

    Brabantia
    1
    17nov
    Den Dungen
    1
    -
    3
    Zwaluw VFC
    17nov
    Den Dungen
    1

    Zwaluw VFC
    3
    17nov
    Geldrop
    0
    -
    2
    FC Eindhoven (am)
    17nov
    Geldrop
    0

    FC Eindhoven (am)
    2
    17nov
    Haarsteeg
    4
    -
    0
    DESK
    17nov
    Haarsteeg
    4

    DESK
    0
    17nov
    JEKA
    1
    -
    2
    SC Gastel
    17nov
    JEKA
    1

    SC Gastel
    2
    17nov
    Neerlandia '31
    1
    -
    1
    Gilze *
    17nov
    Neerlandia '31
    1

    Gilze *
    1
    17nov
    Oosterhout
    2
    -
    1
    IFC
    17nov
    Oosterhout
    2

    IFC
    1
    17nov
    Rijen
    5
    -
    1
    The White Boys
    17nov
    Rijen
    5

    The White Boys
    1
    17nov
    RKTVC
    1
    -
    0
    TGG
    17nov
    RKTVC
    1

    TGG
    0
    17nov
    SC 't Zand
    1
    -
    1
    VOAB *
    17nov
    SC 't Zand
    1

    VOAB *
    1
    17nov
    Schijf
    3
    -
    2
    Groen Wit
    17nov
    Schijf
    3

    Groen Wit
    2
    17nov
    Steen
    0
    -
    4
    Halsteren
    17nov
    Steen
    0

    Halsteren
    4
    17nov
    * Unitas '59
    4
    -
    4
    Marvilde
    17nov
    Unitas '59 *
    4

    Marvilde
    4
    17nov
    Vlijmense Boys
    3
    -
    4
    Alem
    17nov
    Vlijmense Boys
    3

    Alem
    4
    17nov
    Waalre
    3
    -
    1
    Hoogeloon
    17nov
    Waalre
    3

    Hoogeloon
    1
    19nov
    Bavel
    2
    -
    1
    Zundert
    19nov
    Bavel
    2

    Zundert
    1
    19nov
    Breskens
    1
    -
    0
    Philippine
    19nov
    Breskens
    1

    Philippine
    0
    19nov
    * Clinge
    1
    -
    1
    Terneuzen
    19nov
    Clinge *
    1

    Terneuzen
    1
    19nov
    DSE
    1
    -
    8
    Unitas '30
    19nov
    DSE
    1

    Unitas '30
    8
    19nov
    Hapert
    1
    -
    1
    Rood Wit V. *
    19nov
    Hapert
    1

    Rood Wit V. *
    1
    19nov
    Hontenisse
    0
    -
    2
    VC Vlissingen
    19nov
    Hontenisse
    0

    VC Vlissingen
    2
    19nov
    HSSC '61
    1
    -
    4
    Tricht
    19nov
    HSSC '61
    1

    Tricht
    4
    19nov
    Hulsterloo
    0
    -
    1
    Cluzona
    19nov
    Hulsterloo
    0

    Cluzona
    1
    19nov
    Irene '58
    2
    -
    0
    TSC
    19nov
    Irene '58
    2

    TSC
    0
    19nov
    Jong Brabant
    0
    -
    0
    Nieuwkuijk *
    19nov
    Jong Brabant
    0

    Nieuwkuijk *
    0
    19nov
    ONI
    7
    -
    8
    Baronie
    19nov
    ONI
    7

    Baronie
    8
    19nov
    ZSC
    2
    -
    4
    RPC
    19nov
    ZSC
    2

    RPC
    4
  • 10dec
    Achilles Veen
    1
    -
    0
    FC Eindhoven (am)
    R.H.C.M. Loos
    10dec
    Achilles Veen
    1

    FC Eindhoven (am)
    0
    17dec
    Alem
    -
    VOAB
    20:00
    17dec
    Alem

    VOAB
    20:00
    17dec
    Halsteren (za)
    -
    Clinge
    20:00
    17dec
    Halsteren (za)

    Clinge
    20:00
    17dec
    Woudrichem
    -
    Unitas '59
    20:00
    17dec
    Woudrichem

    Unitas '59
    20:00
    17dec
    RPC
    -
    Rood Wit V.
    20:15
    17dec
    RPC

    Rood Wit V.
    20:15
    17dec
    SBC
    -
    PSV
    20:15
    17dec
    SBC

    PSV
    20:15
    19dec
    Bavel
    -
    Waalre
    19:30
    19dec
    Bavel

    Waalre
    19:30
    19dec
    Nuenen
    -
    RKTVC
    19:30
    19dec
    Nuenen

    RKTVC
    19:30
    19dec
    Rijen
    -
    Nemelaer
    19:30
    19dec
    Rijen

    Nemelaer
    19:30
    19dec
    SC Everstein
    -
    Gilze
    20:15
    19dec
    SC Everstein

    Gilze
    20:15
    21dec
    Alblasserdam
    -
    Prinsenland
    14:00
    21dec
    Alblasserdam

    Prinsenland
    14:00
    21dec
    ASWH 2
    -
    Serooskerke
    14:00
    21dec
    ASWH 2

    Serooskerke
    14:00
    21dec
    Baronie (zo)
    -
    Papendrecht
    14:00
    21dec
    Baronie (zo)

    Papendrecht
    14:00
    21dec
    Bladella
    -
    Vuren
    14:00
    21dec
    Bladella

    Vuren
    14:00
    21dec
    Cluzona
    -
    Duiveland
    14:00
    21dec
    Cluzona

    Duiveland
    14:00
    21dec
    FC Axel
    -
    Unitas
    14:00
    21dec
    FC Axel

    Unitas
    14:00
    21dec
    Halsteren (zo)
    -
    Baronie (za)
    14:00
    21dec
    Halsteren (zo)

    Baronie (za)
    14:00
    21dec
    Kapelle
    -
    Sliedrecht
    14:00
    21dec
    Kapelle

    Sliedrecht
    14:00
    21dec
    Klundert
    -
    Kloetinge
    14:00
    21dec
    Klundert

    Kloetinge
    14:00
    21dec
    Nieuw Lekkerland
    -
    De Meeuwen
    14:00
    21dec
    Nieuw Lekkerland

    De Meeuwen
    14:00
    21dec
    Schijf
    -
    ZSC '62
    14:00
    21dec
    Schijf

    ZSC '62
    14:00
    21dec
    Tricht
    -
    Nuenen 2
    14:00
    21dec
    Tricht

    Nuenen 2
    14:00
    21dec
    Altena
    -
    Almkerk
    14:30
    21dec
    Altena

    Almkerk
    14:30
    21dec
    Rijsoord
    -
    SVW
    14:30
    21dec
    Rijsoord

    SVW
    14:30
    21dec
    Zwaluw VFC
    -
    Haarsteeg
    19:00
    21dec
    Zwaluw VFC

    Haarsteeg
    19:00
    22dec
    Irene '58
    -
    Moerse Boys
    14:00
    22dec
    Irene '58

    Moerse Boys
    14:00
    22dec
    Nieuwkuijk
    -
    Best Vooruit
    14:00
    22dec
    Nieuwkuijk

    Best Vooruit
    14:00
    22dec
    Real Lunet
    -
    Reusel Sport
    14:00
    22dec
    Real Lunet

    Reusel Sport
    14:00
    22dec
    SC Gastel
    -
    Breskens
    14:00
    22dec
    SC Gastel

    Breskens
    14:00
    22dec
    TSV Gudok
    -
    Brabantia
    14:00
    22dec
    TSV Gudok

    Brabantia
    14:00
    22dec
    Unitas '30
    -
    Victoria '03
    14:00
    22dec
    Unitas '30

    Victoria '03
    14:00
    22dec
    VC Vlissingen
    -
    Oosterhout
    14:00
    22dec
    VC Vlissingen

    Oosterhout
    14:00
  • Nieuw Lekkerland
    De Meeuwen
    -
    Unitas '30
    Victoria '03
    Nieuw Lekkerland / De Meeuwen

    Unitas '30 / Victoria '03
    Kapelle
    Sliedrecht
    -
    Halsteren (zo)
    Baronie (za)
    Kapelle / Sliedrecht

    Halsteren (zo) / Baronie (za)
    ASWH 2
    Serooskerke
    -
    SC Gastel
    Breskens
    ASWH 2 / Serooskerke

    SC Gastel / Breskens
    Halsteren (za)
    Clinge
    -
    Schijf
    ZSC '62
    Halsteren (za) / Clinge

    Schijf / ZSC '62
    VC Vlissingen
    Oosterhout
    -
    FC Axel
    Unitas
    VC Vlissingen / Oosterhout

    FC Axel / Unitas
    Irene '58
    Moerse Boys
    -
    Rijsoord
    SVW
    Irene '58 / Moerse Boys

    Rijsoord / SVW
    Baronie (zo)
    Papendrecht
    -
    Klundert
    Kloetinge
    Baronie (zo) / Papendrecht

    Klundert / Kloetinge
    Alblasserdam
    Prinsenland
    -
    Cluzona
    Duiveland
    Alblasserdam / Prinsenland

    Cluzona / Duiveland
    Real Lunet
    Reusel Sport
    -
    Bavel
    Waalre
    Real Lunet / Reusel Sport

    Bavel / Waalre
    Alem
    VOAB
    -
    Achilles Veen
    Alem / VOAB

    Achilles Veen
    SC Everstein
    Gilze
    -
    TSV Gudok
    Brabantia
    SC Everstein / Gilze

    TSV Gudok / Brabantia
    SBC
    PSV
    -
    Tricht
    Nuenen 2
    SBC / PSV

    Tricht / Nuenen 2
    Altena
    Almkerk
    -
    RPC
    Rood Wit V.
    Altena / Almkerk

    RPC / Rood Wit V.
    Nieuwkuijk
    Best Vooruit
    -
    Zwaluw VFC
    Haarsteeg
    Nieuwkuijk / Best Vooruit

    Zwaluw VFC / Haarsteeg
    Rijen
    Nemelaer
    -
    Woudrichem
    Unitas '59
    Rijen / Nemelaer

    Woudrichem / Unitas '59
    Nuenen
    RKTVC
    -
    Bladella
    Vuren
    Nuenen / RKTVC

    Bladella / Vuren