KNVB-beker

 

KNVB-beker

  • 17aug
    Hoogland
    1
    -
    3
    Jodan Boys
    T. Hardeman
    17aug
    Hoogland
    1

    Jodan Boys
    3
    17aug
    Achilles Veen
    6
    -
    0
    Hercules
    J. Aafouallah
    17aug
    Achilles Veen
    6

    Hercules
    0
    17aug
    Barendrecht
    6
    -
    0
    Wittenhorst
    W.H. Kuintjes
    17aug
    Barendrecht
    6

    Wittenhorst
    0
    17aug
    DOVO
    2
    -
    4
    OFC
    L. Timmer
    17aug
    DOVO
    2

    OFC
    4
    17aug
    DVS '33 Ermelo
    1
    -
    1
    Quick *
    T.R. Winkel
    17aug
    DVS '33 Ermelo
    1

    Quick *
    1
    17aug
    FC 's-Gravenzande
    2
    -
    0
    RKSV Heeze
    J. te Kloeze
    17aug
    FC 's-Gravenzande
    2

    RKSV Heeze
    0
    17aug
    FC Lisse
    1
    -
    2
    Ajax (za)
    N.B. Smit
    17aug
    FC Lisse
    1

    Ajax (za)
    2
    17aug
    FC Rijnvogels
    0
    -
    4
    OSS '1920
    R. Weiland
    17aug
    FC Rijnvogels
    0

    OSS '1920
    4
    17aug
    Huizen
    2
    -
    3
    GOES
    W.H. Bronsvoort
    17aug
    Huizen
    2

    GOES
    3
    17aug
    ODIN '59
    3
    -
    1
    Gemert
    P. Henshuijs
    17aug
    ODIN '59
    3

    Gemert
    1
    17aug
    Ter Leede
    1
    -
    4
    Fortuna W.
    M.A. Roeleveld
    17aug
    Ter Leede
    1

    Fortuna W.
    4
    17aug
    Vroomshoopse Boys
    0
    -
    4
    EVV Echt
    S. Veekamp
    17aug
    Vroomshoopse Boys
    0

    EVV Echt
    4
    17aug
    VVOG
    3
    -
    0
    RKSV Minor
    R.J.T. Vereijken
    17aug
    VVOG
    3

    RKSV Minor
    0
    17aug
    VVSB
    2
    -
    4
    Harkemase Boys
    L. van Leeuwen
    17aug
    VVSB
    2

    Harkemase Boys
    4
    17aug
    Excelsior '31
    2
    -
    1
    DEM
    B. Sahiner
    17aug
    Excelsior '31
    2

    DEM
    1
    17aug
    Sparta Nijkerk
    3
    -
    2
    UNA
    W. Wiersma
    17aug
    Sparta Nijkerk
    3

    UNA
    2
    17aug
    VEV '67
    0
    -
    3
    Silvolde
    D. Schaper
    17aug
    VEV '67
    0

    Silvolde
    3
    17aug
    Rohda Raalte
    1
    -
    2
    DUNO D.
    M.A. de Bruijn
    17aug
    Rohda Raalte
    1

    DUNO D.
    2
    17aug
    SDO
    1
    -
    0
    ARC
    F.M.L. v.d. Elzen
    17aug
    SDO
    1

    ARC
    0
    17aug
    Drachtster Boys
    0
    -
    4
    Dongen
    V.S. Ris
    17aug
    Drachtster Boys
    0

    Dongen
    4
    17aug
    Kloetinge
    1
    -
    0
    FC Lienden
    B.H. Huizinga
    17aug
    Kloetinge
    1

    FC Lienden
    0
    17aug
    Westlandia
    2
    -
    0
    Zuidvogels
    R.G.C.M. Schul
    17aug
    Westlandia
    2

    Zuidvogels
    0
    17aug
    Groene Ster
    5
    -
    0
    Winsum
    T. Voncken
    17aug
    Groene Ster
    5

    Winsum
    0
    17aug
    HSC '21
    2
    -
    4
    SteDoCo
    R.N. de Cock
    17aug
    HSC '21
    2

    SteDoCo
    4
    17aug
    Mierlo Hout
    2
    -
    3
    Flevo Boys
    E.P.W. Thijs
    17aug
    Mierlo Hout
    2

    Flevo Boys
    3
    17aug
    TOP Oss (am)
    2
    -
    6
    Hoek
    L.P.S. Cairo
    17aug
    TOP Oss (am)
    2

    Hoek
    6
    17aug
    Blauw Geel '38
    2
    -
    1
    Sliedrecht
    N.H.H.J. Tunnissen
    17aug
    Blauw Geel '38
    2

    Sliedrecht
    1
    28aug
    ADO '20
    3
    -
    0
    ONS Sneek
    N.B. Smit
    28aug
    ADO '20
    3

    ONS Sneek
    0
  • 24sep
    Quick Boys
    2
    -
    3
    Katwijk
    R. Dieperink
    24sep
    Quick Boys
    2

    Katwijk
    3
    24sep
    * Achilles Veen
    1
    -
    1
    HHC Hardenberg
    R.N. de Cock
    24sep
    Achilles Veen *
    1

    HHC Hardenberg
    1
    24sep
    ASWH
    5
    -
    1
    TEC
    T.R. Winkel
    24sep
    ASWH
    5

    TEC
    1
    24sep
    GVVV
    2
    -
    1
    Kozakken Boys
    M. Vos
    24sep
    GVVV
    2

    Kozakken Boys
    1
    24sep
    Noordwijk
    1
    -
    3
    Rijnsburgse Boys
    J. Kooij
    24sep
    Noordwijk
    1

    Rijnsburgse Boys
    3
    24sep
    ODIN '59
    4
    -
    3
    Barendrecht
    V.S. Ris
    24sep
    ODIN '59
    4

    Barendrecht
    3
    24sep
    Scheveningen
    0
    -
    1
    Harkemase Boys
    N.B. Smit
    24sep
    Scheveningen
    0

    Harkemase Boys
    1
    24sep
    VVOG
    0
    -
    2
    Ajax (za)
    J. Rozendal
    24sep
    VVOG
    0

    Ajax (za)
    2
    25sep
    ADO '20
    0
    -
    2
    Fortuna Wormerveer
    S. de Brito Roque
    25sep
    ADO '20
    0

    Fortuna Wormerveer
    2
    25sep
    Blauw Geel '38
    0
    -
    1
    De Treffers
    L. Timmer
    25sep
    Blauw Geel '38
    0

    De Treffers
    1
    25sep
    Dongen
    1
    -
    2
    Excelsior '31
    T. Voncken
    25sep
    Dongen
    1

    Excelsior '31
    2
    25sep
    DUNO D.
    2
    -
    3
    Quick
    W.H. Bronsvoort
    terrein OVC '65 (Oosterbeek)
    25sep
    DUNO D.
    2

    Quick
    3
    25sep
    EVV Echt
    0
    -
    0
    Flevo Boys *
    R.J.T. Vereijken
    25sep
    EVV Echt
    0

    Flevo Boys *
    0
    25sep
    Groene Ster
    2
    -
    0
    Kloetinge
    L.P.S. Cairo
    25sep
    Groene Ster
    2

    Kloetinge
    0
    25sep
    OSS '20
    5
    -
    1
    Jodan Boys
    E.P.W. Thijs
    25sep
    OSS '20
    5

    Jodan Boys
    1
    25sep
    Silvolde
    2
    -
    3
    GOES
    W. Wiersma
    25sep
    Silvolde
    2

    GOES
    3
    25sep
    Spakenburg
    2
    -
    0
    SDO
    J. Aafouallah
    25sep
    Spakenburg
    2

    SDO
    0
    25sep
    Westlandia
    2
    -
    2
    OFC *
    P. Henshuijs
    25sep
    Westlandia
    2

    OFC *
    2
     
    FC 's-Gravenzande
    -
    vrijgeloot
    FC 's-Gravenzande

    vrijgeloot
     
    Hoek
    -
    vrijgeloot
    Hoek

    vrijgeloot
     
    Sparta Nijkerk
    -
    vrijgeloot
    Sparta Nijkerk

    vrijgeloot
     
    SteDoCo
    -
    vrijgeloot
    SteDoCo

    vrijgeloot
  • 19okt
    FC 's-Gravenzande
    1
    -
    3
    SteDoCo
    B. Sahiner
    19okt
    FC 's-Gravenzande
    1

    SteDoCo
    3
    29okt
    Vitesse
    2
    -
    0
    De Graafschap
    A.W. Lindhout
    29okt
    Vitesse
    2

    De Graafschap
    0
    29okt
    Achilles Veen
    0
    -
    2
    Roda JC
    I.G.M. Oostrom
    29okt
    Achilles Veen
    0

    Roda JC
    2
    29okt
    Almere City FC
    1
    -
    3
    Go Ahead Eagles
    M.B. v.d. Kerkhof
    29okt
    Almere City FC
    1

    Go Ahead Eagles
    3
    29okt
    Excelsior
    4
    -
    2
    NEC
    E. v.d. Graaf
    29okt
    Excelsior
    4

    NEC
    2
    29okt
    FC Dordrecht
    3
    -
    1
    MVV
    S.P.M. Teuben
    29okt
    FC Dordrecht
    3

    MVV
    1
    29okt
    Flevo Boys
    0
    -
    3
    Katwijk
    M. Vos
    29okt
    Flevo Boys
    0

    Katwijk
    3
    29okt
    GOES
    0
    -
    5
    SC Cambuur
    J.W.M. v.d. Laan
    29okt
    GOES
    0

    SC Cambuur
    5
    29okt
    GVVV
    2
    -
    1
    Helmond Sport
    E.R. Bijl
    29okt
    GVVV
    2

    Helmond Sport
    1
    29okt
    Hoek
    0
    -
    3
    PEC Zwolle
    L.J. Gerets
    29okt
    Hoek
    0

    PEC Zwolle
    3
    29okt
    IJsselmeervogels
    3
    -
    0
    FC Den Bosch
    M. Pérez
    29okt
    IJsselmeervogels
    3

    FC Den Bosch
    0
    29okt
    Koninklijke HFC
    1
    -
    2
    Telstar
    S. Dröge
    29okt
    Koninklijke HFC
    1

    Telstar
    2
    29okt
    OSS '20
    1
    -
    2
    TOP Oss
    A. Bos
    29okt
    OSS '20
    1

    TOP Oss
    2
    29okt
    Rijnsburgse Boys
    0
    -
    4
    FC Eindhoven
    E. Blank
    29okt
    Rijnsburgse Boys
    0

    FC Eindhoven
    4
    29okt
    NAC
    3
    -
    2
    FC Emmen
    D.D. Makkelie
    29okt
    NAC
    3

    FC Emmen
    2
    30okt
    Heracles Almelo
    4
    -
    3
    RKC Waalwijk
    C. A. N. Bax
    30okt
    Heracles Almelo
    4

    RKC Waalwijk
    3
    30okt
    AFC
    3
    -
    3
    ODIN '59 *
    J. Rozendal
    30okt
    AFC
    3

    ODIN '59 *
    3
    30okt
    Ajax (za)
    2
    -
    2
    OFC *
    M.F.M. G. Eijgelsheim
    30okt
    Ajax (za)
    2

    OFC *
    2
    30okt
    De Treffers
    0
    -
    2
    FC Twente
    J. Kooij
    30okt
    De Treffers
    0

    FC Twente
    2
    30okt
    Excelsior Maassluis
    0
    -
    3
    SC Heerenveen
    C. Ruperti
    30okt
    Excelsior Maassluis
    0

    SC Heerenveen
    3
    30okt
    * Groene Ster
    2
    -
    2
    VVV Venlo
    R.H. Hensgens
    30okt
    Groene Ster *
    2

    VVV Venlo
    2
    30okt
    Harkemase Boys
    1
    -
    2
    FC Groningen
    S. v.d. Eijk
    30okt
    Harkemase Boys
    1

    FC Groningen
    2
    30okt
    Quick
    0
    -
    4
    Willem II
    L.E. Cantineau
    30okt
    Quick
    0

    Willem II
    4
    30okt
    Spakenburg
    2
    -
    0
    ASWH
    N.B. Smit
    30okt
    Spakenburg
    2

    ASWH
    0
    30okt
    Sparta Nijkerk
    5
    -
    2
    Fortuna Wormerveer
    R. Weiland
    30okt
    Sparta Nijkerk
    5

    Fortuna Wormerveer
    2
    30okt
    Sparta
    1
    -
    0
    FC Volendam
    J. Kamphuis
    30okt
    Sparta
    1

    FC Volendam
    0
    31okt
    Excelsior '31
    1
    -
    4
    FC Utrecht
    R.W.M. Martens
    31okt
    Excelsior '31
    1

    FC Utrecht
    4
    31okt
    Fortuna Sittard
    3
    -
    0
    ADO Den Haag
    S. Mulder
    31okt
    Fortuna Sittard
    3

    ADO Den Haag
    0
  • 17dec
    FC Twente
    -
    Go Ahead Eagles
    18:30
    J. Manschot
    17dec
    FC Twente

    Go Ahead Eagles
    18:30
    17dec
    Excelsior
    -
    FC Eindhoven
    19:45
    E.R. Bijl
    17dec
    Excelsior

    FC Eindhoven
    19:45
    17dec
    IJsselmeervogels
    -
    SteDoCo
    19:45
    A. Bos
    17dec
    IJsselmeervogels

    SteDoCo
    19:45
    17dec
    Katwijk
    -
    TOP Oss
    19:45
    R.J.A. Gansner
    17dec
    Katwijk

    TOP Oss
    19:45
    17dec
    SC Heerenveen
    -
    Roda JC
    19:45
    B.R. Blom
    17dec
    SC Heerenveen

    Roda JC
    19:45
    17dec
    Vitesse
    -
    ODIN '59
    19;45
    C. Ruperti
    17dec
    Vitesse

    ODIN '59
    19;45
    17dec
    Fortuna Sittard
    -
    PEC Zwolle
    20:45
    C.A.N. Bax
    17dec
    Fortuna Sittard

    PEC Zwolle
    20:45
    18dec
    Telstar
    -
    Ajax
    18:30
    J. Kooij
    18dec
    Telstar

    Ajax
    18:30
    18dec
    AZ
    -
    Groene Ster
    19:45
    S. v.d. Eijk
    18dec
    AZ

    Groene Ster
    19:45
    18dec
    Heracles Almelo
    -
    FC Dordrecht
    19:45
    L.J. Gerrets
    18dec
    Heracles Almelo

    FC Dordrecht
    19:45
    18dec
    OFC
    -
    Spakenburg
    19:45
    S. Dröge
    18dec
    OFC

    Spakenburg
    19:45
    18dec
    Sparta Nijkerk
    -
    NAC Breda
    19:45
    J.W.M. v.d. Laan
    18dec
    Sparta Nijkerk

    NAC Breda
    19:45
    18dec
    Willem II
    -
    Sparta
    19:45
    I.G.M. Oostrom
    18dec
    Willem II

    Sparta
    19:45
    18dec
    GVVV
    -
    PSV
    20:45
    E. Blank
    18dec
    GVVV

    PSV
    20:45
    19dec
    FC Groningen
    -
    FC Utrecht
    18:30
    P.H.M. van Boekel
    19dec
    FC Groningen

    FC Utrecht
    18:30
    19dec
    SC Cambuur
    -
    Feyenoord
    20:45
    D.J. Higler
    19dec
    SC Cambuur

    Feyenoord
    20:45