Oefenwedstrijden

 

  • Programma

    11feb
    ASWH
    -
    Halsteren
    20:00
    11feb
    ASWH

    Halsteren
    20:00
    20feb
    ASWH
    -
    Congo United
    20:00
    20feb
    ASWH

    Congo United
    20:00
    20feb
    Hercules
    -
    ARC
    20:00
    20feb
    Hercules

    ARC
    20:00
    20feb
    Spakenburg
    -
    DVS '33 Ermelo
    20:00
    20feb
    Spakenburg

    DVS '33 Ermelo
    20:00
    20feb
    Sparta Nijkerk
    -
    Eemdijk
    20:00
    20feb
    Sparta Nijkerk

    Eemdijk
    20:00
    20feb
    Argon
    -
    Sportlust '46
    20:15
    20feb
    Argon

    Sportlust '46
    20:15
    29feb
    Swift '64
    -
    SSA Creil-Bant
    14:30
    29feb
    Swift '64

    SSA Creil-Bant
    14:30
    29feb
    SVZW
    -
    Enter Vooruit
    14:45
    29feb
    SVZW

    Enter Vooruit
    14:45
    3mrt
    Flevo Boys
    -
    Swift '64
    20:00
    3mrt
    Flevo Boys

    Swift '64
    20:00
    25jul
    Quick Boys
    -
    FC Lisse
    14:30
    25jul
    Quick Boys

    FC Lisse
    14:30
    1aug
    Sparta Nijkerk
    -
    Kozakken Boys
    12:30
    1aug
    Sparta Nijkerk

    Kozakken Boys
    12:30
    1aug
    FC Lisse
    -
    OFC
    14:30
    1aug
    FC Lisse

    OFC
    14:30
    4aug
    FC Lisse
    -
    Noordwijk
    20:00
    4aug
    FC Lisse

    Noordwijk
    20:00
    4aug
    Sparta Nijkerk
    -
    AFC
    20:00
    4aug
    Sparta Nijkerk

    AFC
    20:00
    8aug
    FC Lisse
    -
    Rijnsburgse Boys
    14:30
    8aug
    FC Lisse

    Rijnsburgse Boys
    14:30
    8aug
    Montfoort SV '19
    -
    FC Oudewater
    14:30
    8aug
    Montfoort SV '19

    FC Oudewater
    14:30
    8aug
    Sparta Nijkerk
    -
    DVS '33 Ermelo
    15:00
    8aug
    Sparta Nijkerk

    DVS '33 Ermelo
    15:00
    11aug
    Argon
    -
    Montfoort SV '19
    20:00
    11aug
    Argon

    Montfoort SV '19
    20:00
    11aug
    Eemdijk
    -
    Sparta Nijkerk
    20:00
    11aug
    Eemdijk

    Sparta Nijkerk
    20:00
    11aug
    Katwijk
    -
    FC Lisse
    20:00
    11aug
    Katwijk

    FC Lisse
    20:00
    15aug
    Montfoort SV '19
    -
    Olympia Haarlem
    14:30
    15aug
    Montfoort SV '19

    Olympia Haarlem
    14:30
    15aug
    Hercules
    -
    Sparta Nijkerk
    15:00
    15aug
    Hercules

    Sparta Nijkerk
    15:00
    18aug
    ARC
    -
    Argon
    20:00
    18aug
    ARC

    Argon
    20:00
    18aug
    Montfoort SV '19
    -
    Alphense Boys
    20:00
    18aug
    Montfoort SV '19

    Alphense Boys
    20:00
    22aug
    Argon
    -
    Olympia Haarlem
    14:30
    22aug
    Argon

    Olympia Haarlem
    14:30
    25aug
    FC Breukelen
    -
    Montfoort SV '19
    20:00
    25aug
    FC Breukelen

    Montfoort SV '19
    20:00
    1sep
    Montfoort SV '19 2
    -
    Bunnik
    20:00
    1sep
    Montfoort SV '19 2

    Bunnik
    20:00